Μέλη της Χρυσής Αυγής επιτέθηκαν και τραυμάτισαν φοιτητές στο Μαθηματικό Αθήνας

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Άχαχα,του κολλητού μου του έλεγαν "Βασίλη,μη μπείς μέσα!"(στο Μαθηματικό) και αυτός "ως άλλος Μπαγλανέας" όρμησε μέσαXD
Πολύ ξύλο λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Άντε ρε παλιοφασίστα που θα μας πεις ότι τα ΕΑΑΚ λένε ψέμματα!
Νάτος....
Σαν να ακούω ΕΑΑΚίτη από την σχολή μου...αυτήν ακριβώς την απάντηση περίμενα... ρε φίλε απο που και ως που είμαι εγώ φασίστας επειδή θέλω να έχω την δικιά μου άποψη και να αμφισβητω οποινδήποτε...δεν παει να είναι εαακιτης, χρησαυγίτης και ότι άλλο που τελειώνει σε -ίτης.
Σόρρυ αν προσέβαλα το αλάθητο των 'Αγίων' ΕΑΑΚ(μεγάλη η χάρη τους), αλλά μην κοροιδευόμαστε ποια, τα ίδια σκατά ειναι πλεον και οι φασίστες και τα ΕΑΑΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
https://xryshaygh.wordpress.com/2012/03/29/%ce%bf%cf%85%ce%b4%ce%b5%ce%bc%ce%b9%ce%b1-%ce%b5%ce%bc%cf%80%ce%bb%ce%bf%ce%ba%ce%b7-%cf%84%ce%b7%cf%83-%cf%87%cf%81%cf%85%cf%83%ce%b7%cf%83-%ce%b1%cf%85%ce%b3%ce%b7%cf%83-%cf%83%cf%84%ce%b1-%ce%b5/

Με λιγα λογια:
Ειμαι ενα μικρο κομμα των ακρων, υπαρχω πολλα χροννια, κανω ποριες, ενημερωτικες δρασεις και λοιπα, και παιρνω ενα 0.29%. Και ερχεται μετα απο πολλα χροννια υπαρξης, η ευκαιρια που περιμενα να μπω στην βουλη. Και μπαινω και οριακα ε! Ουαου!!
Α εχω μια λαμπρη ιδεα!! Να στειλω μπραβους (οι οποιοι ολο φωναζανε "Χρυση Αυγη" ωστε να μην εχουν καποια αμφιβολια και μας μπερδεψουν με τους αναρχικους) να δειρουν φοιτητες χωρις να υπαρχει καποια προφανη αναγκη!! Μαλλον υπαρχει, μας αρεσει το ξυλο. Αυτο θα αυξησει και αλλο το ποσοστα μας!!
Παλι καλα που μου ηρθε αυτη η ιδεα στην προεκλογικη περιοδο, μεγαλη τυχη βρε αδερφε...

ΥΓ: Ηταν του Λαος επειδη κατι αριστεριστες δειρανε εναν δικο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://xryshaygh.wordpress.com/2012/03/29/ουδεμια-εμπλοκη-τησ-χρυσησ-αυγησ-στα-ε/

Με λιγα λογια:
Ειμαι ενα μικρο κομμα των ακρων, υπαρχω πολλα χροννια, κανω ποριες, ενημερωτικες δρασεις και λοιπα, και παιρνω ενα 0.29%. Και ερχεται μετα απο πολλα χροννια υπαρξης, η ευκαιρια που περιμενα να μπω στην βουλη. Και μπαινω και οριακα ε! Ουαου!!
Α εχω μια λαμπρη ιδεα!! Να στειλω να δειρουν φοιτητες( οι οποιοι ολο φωναζανε "Χρυση Αυγη" ωστε να μην εχουν καποια αμφιβολια και μας μπερδεψουν με τους αναρχικους) χωρις να υπαρχει καποια προφανη αναγκη!! Αυτο θα αυξησει και αλλο το ποσοστα μας!!
Παλι καλα που μου ηρθε αυτη η ιδεα στην προεκλογικη περιοδο, μεγαλη τυχη βρε αδερφε...
Ναι θα το παραδεχόταν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γιατι να μην το κανει αφου αυτοι τους στειλανε συμφωνα με τα λεγομενα σας?? Καλο ρομποτακι εισαι.
Ποιος ειναι ο σκοπος, αμα δεν τον εχουν ξεκαθαρισει, αμα ειναι ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ οτι τους βλαπτει αυτη η πραξη?? Γιατι να στειλουνε δικους τους, οι οποιοι λενε οτι ειναι απο την ΧΑ, και μετα η ΧΑ να τα αρνηθει?? (Η αρνηση της εμπλοκης της ΧΑ δεν παιχτηκε σε κανενα καναλι, αρα ολοι πιστευουν οτι εχει παρει την ευθυνη επισημα... Γιατι αραγε??)
(Μπονους βαθμοι αμα δεν απαντησεις με "ειναι χαζοι/φασιστες/χιτλερ", με λιγα λογια αν επιχειρηματολογησεις.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
και εγω οταν ακουσα οτι ηταν μελη της χρυσης αυγης παραξενευτηκα!
δεν ειναι φυσιολογικο να εκαναν κατι τετοιο! γιατι να το εκαναν ? ποσο χαζοι ειναι ? τωρα που ειναι να μπουνε στην βουλη, και εχουν ψησει κοσμο , γιατι να κανουν αυτη την πατατα , και να προκαλεσουν την κοινη γνωμη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
και εγω οταν ακουσα οτι ηταν μελη της χρυσης αυγης παραξενευτηκα!
δεν ειναι φυσιολογικο να εκαναν κατι τετοιο! γιατι να το εκαναν ? ποσο χαζοι ειναι ? τωρα που ειναι να μπουνε στην βουλη, και εχουν ψησει κοσμο , γιατι να κανουν αυτη την πατατα , και να προκαλεσουν την κοινη γνωμη ?

Αυτο ακριβως ειναι το ερωτημα!! Δεν εχει σημασια αν εισαι υπερ η κατα της Χρυσης Αυγης, εγω οποτε βλεπω απατεωνια την λεω, ειτε με συμφερει ειτε οχι. Σημασια εχει να βλεπουμε τα γεγονοτα με λογικη, μπας και αλλαξει η σαπια νοοτροπια του Νεοελληνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω μια ερώτηση ? Οτι η επίθεση έγινε από Χρυσαυγίτες ή γενικά φασίστες ποιος το επιβεβαιώνει? Τα ΕΑΑΚ ?:hmm:
Αυτό που έχω καταλάβει όσο καιρό βρίσκομαι στο πανεπιστήμιο είναι ότι όποιος είναι αντίθετος με τα ΕΑΑΚ θεωρείται και αυτομάτος φασίστας.... Δεν έχω ίδεα για το τι έχει συμβεί στο συγκεκριμένο γεγονός αλλά όπου μπλέκονται τα ΕΑΑΚ έχω μάθει να κρατάω μικρό καλαθι

Υ.Γ: Είμαι αντίθετος στις απόψεις και της Χρυσής Αυγής και των ΕΑΑΚ

Το επιβεβαιώνουν οι αυτόπτες μάρτυρες και τα γεγονότα.Φυσικά και όποιος διαφωνεί με τα ΕΑΑΚ δεν είναι αυτομάτως φασίστας,αλλά όποιος πάει και δέρνει αριστερούς είναι κατά 90% ακροδεξιός,όπως αντίστοιχα και όποιος δέρνει δεξιούς είναι κατά 90% ακροαριστερός.Οι επιτιθέμενοι επιτέθηκαν σε μέλη των ΕΑΑΚ,της ΑΡΕΝ και σε αναρχικούς,τι άλλο θα μπορούσαν να είναι,κεντροδεξιοί?
Πέραν αυτού,ο "leader" της επίθεσης αναγνωρίστηκε,Καραγιώργος λέγεται,40αρης φοιτητής της Φιλοσοφικής και παράγοντας στην παράταξη "Νέοι Ορίζοντες",η οποία γενικώς είναι ακροδεξιά.

Γιατι να μην το κανει αφου αυτοι τους στειλανε συμφωνα με τα λεγομενα σας?? Καλο ρομποτακι εισαι.
Ποιος ειναι ο σκοπος, αμα δεν τον εχουν ξεκαθαρισει, αμα ειναι ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ οτι τους βλαπτει αυτη η πραξη?? Γιατι να στειλουνε δικους τους, οι οποιοι λενε οτι ειναι απο την ΧΑ, και μετα η ΧΑ να τα αρνηθει?? (Η αρνηση της εμπλοκης της ΧΑ δεν παιχτηκε σε κανενα καναλι, αρα ολοι πιστευουν οτι εχει παρει την ευθυνη επισημα... Γιατι αραγε??)
(Μπονους βαθμοι αμα δεν απαντησεις με "ειναι χαζοι/φασιστες/χιτλερ", με λιγα λογια αν επιχειρηματολογησεις.)

Μην συγχέεις την Χρυσή Αυγή ως οργάνωση,με τα μέλη της γενικότερα.Το ότι δέκα χρυσαυγίτες μπορεί να καύλωσαν και να αποφάσισαν ότι αυτό είναι γαμάτη ιδέα,δεν σημαίνει ότι τους το είπε η οργάνωσή τους.Άθελά τους μπορεί να έβλαψαν την οργάνωσή τους.Άλλωστε,ηλίθιοι υπάρχουν σε όλους τους πολιτικούς χώρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μην συγχέεις την Χρυσή Αυγή ως οργάνωση,με τα μέλη της γενικότερα.Το ότι δέκα χρυσαυγίτες μπορεί να καύλωσαν και να αποφάσισαν ότι αυτό είναι γαμάτη ιδέα,δεν σημαίνει ότι τους το είπε η οργάνωσή τους.Άθελά τους μπορεί να έβλαψαν την οργάνωσή τους.Άλλωστε,ηλίθιοι υπάρχουν σε όλους τους πολιτικούς χώρους.
Θα τα ξαναλεμε 3 φορες ολα?? Τωρα θυμηθηκαν οτι ειναι ηλιθιοι?? 1 μηνα πριν τις εκλογες?? Τοσο καιρο που ηταν και δεν τους βλεπαμε στα πανεπιστημια??
1+1=2, παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Θα τα ξαναλεμε 3 φορες ολα?? Τωρα θυμηθηκαν οτι ειναι ηλιθιοι?? 1 μηνα πριν τις εκλογες?? Τοσο καιρο που ηταν και δεν τους βλεπαμε στα πανεπιστημια??
1+1=2, παντα.

Λες να ταν προβοκάτσια αναρχικών που πήγαν και σακάτεψαν τους συντρόφους τους για να μη μπει η ΧΑ στη βουλή ε; seems legit :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Θα τα ξαναλεμε 3 φορες ολα?? Τωρα θυμηθηκαν οτι ειναι ηλιθιοι?? 1 μηνα πριν τις εκλογες?? Τοσο καιρο που ηταν και δεν τους βλεπαμε στα πανεπιστημια??
1+1=2, παντα.

Δεν το θυμήθηκαν τώρα,οι ηλίθιοι είναι πάντα ηλίθιοι.Περιπτώσεις φασιστικής βίας μπορώ να σου βρω άπειρες,αν το θες τόσο πολύ.Στα πανεπιστήμια δεν είναι τόσο συχνές,διότι εκεί η ακροδεξιά δεν έχει μεγάλη δύναμη και επίσης δεν έχει και τις πλάτες των μπάτσων,που είναι οι φυσικοί της προστάτες.Οι εν λόγω ηλίθιοι μπορεί π.χ. τον περασμένο μήνα να θεώρησαν πανέξυπνο να μαχαιρώσουν έναν μετανάστη,ή κάτι άλλο,δεν έχει σημασία.Γενικότερα πάντως,το εν λόγω γεγονός δεν είναι και κάτι το τρομερό,που θα κρίνει την ένταξη ή όχι της Χρυσής Αυγής στη βουλή,ώστε να μιλάμε για προβοκάτσιες κλπ.Το συζητάμε εδώ πέρα επειδή είμαστε μαθητικό site,οπότε υπάρχουν και πολλοί φοιτητές.Σε άλλα sites και στα κανάλια,το συγκεκριμένο θέμα πέρασε και δεν ακούμπησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ποντικας

Νεοφερμένος

Ο Ποντικας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν το θυμήθηκαν τώρα,οι ηλίθιοι είναι πάντα ηλίθιοι.Περιπτώσεις φασιστικής βίας μπορώ να σου βρω άπειρες,αν το θες τόσο πολύ.Στα πανεπιστήμια δεν είναι τόσο συχνές,διότι εκεί η ακροδεξιά δεν έχει μεγάλη δύναμη και επίσης δεν έχει και τις πλάτες των μπάτσων,που είναι οι φυσικοί της προστάτες.Οι εν λόγω ηλίθιοι μπορεί π.χ. τον περασμένο μήνα να θεώρησαν πανέξυπνο να μαχαιρώσουν έναν μετανάστη,ή κάτι άλλο,δεν έχει σημασία.Γενικότερα πάντως,το εν λόγω γεγονός δεν είναι και κάτι το τρομερό,που θα κρίνει την ένταξη ή όχι της Χρυσής Αυγής στη βουλή,ώστε να μιλάμε για προβοκάτσιες κλπ.Το συζητάμε εδώ πέρα επειδή είμαστε μαθητικό site,οπότε υπάρχουν και πολλοί φοιτητές.Σε άλλα sites και στα κανάλια,το συγκεκριμένο θέμα πέρασε και δεν ακούμπησε.
Απιστευτη εθελοτυφλια. Φιλε αναρχικε, παρε τα οπλα και προπονησου καιγοντας τραπεζουπαλληλους, επειδη θα μπουνε, οσο κι αν δεν θες να πιστευεις οτι ηταν προβοκατσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ανησυχω τι θα γινει στις σχολες αμα ενισχυθει η ακροδεξιά στις εκλογές και διεκδικήσει περισσοτερο χωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Απιστευτη εθελοτυφλια. Φιλε αναρχικε, παρε τα οπλα και προπονησου καιγοντας τραπεζουπαλληλους, επειδη θα μπουνε, οσο κι αν δεν θες να πιστευεις οτι ηταν προβοκατσια.

Μπα,δεν νομίζω ότι θα μπούνε στο τέλος,φούσκα των δημοσκοπήσεων μου φαίνεται.Αλλά μεταξύ μας τώρα,ψιλό στ'αρχίδια μου και να μπούνε.Πιο πιθανό το θεωρώ ότι αν μπούνε απλά θα "εξημερωθούν",όπως έκανε και το ΛΑΟΣ,το οποίο από φιλοβασιλικό-φιλοχουντικό που ήταν μετά άρχισε να σκούζει ότι δεν είναι ακροδεξιό.Εδώ κοτζάμ ΚΚΕ που 'χε αντάρτες με όπλα με τη νομιμοποίησή του το '74 αφοπλίστηκε τελείως και τώρα περιορίζεται σε απεργίες,διαμαρτυρίες και γραφικές βαρύγδουπες "επαναστατικές" δηλώσεις.
Πάντως,το ότι δεν ήταν προβοκάτσια είναι δεδομένο,αφού οι ένοχοι βρέθηκαν,οι "Νέοι Ορίζοντες" ήταν.

Τις προσβολές τις αντιπαρέρχομαι,forum είμαστε,όχι ρινγκ,plus δεν θυμάμαι να σου πήδηξα τη γκόμενα ώστε να μ'έχεις άχτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top