Μάρκες ρούχων που προτιμάτε!

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
δεν το πιασα....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχει πλάκα που οι μισοί σ'αυτό το thread προσπαθούν να το παίξουν intelectuel ευαισθητοποιημένοι τύποι,οι οποίοι είναι υπεράνω τέτοιων ασχολιών και νοιάζονται μόνο για τα "παιδάκια που δεν έχουν ρούχα".Watch out,we have some badasses over here.

On topic,δεν κοιτάζω ιδιαίτερα τις μάρκες σ'ό,τι παίρνω,αρκεί να είμαι φρίκουλο enough :P
Εκτός απ'τις αρβύλες,οι οποίες είναι Martens,επειδή έτσι γουστάρουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
On topic,δεν κοιτάζω ιδιαίτερα τις μάρκες σ'ό,τι παίρνω,αρκεί να είμαι φρίκουλο enough :P
Εκτός απ'τις αρβύλες,οι οποίες είναι Martens,επειδή έτσι γουστάρουμε. :P
Έτσι μπράβο! :P
Και μαύρα δερμάτινα, φορεμένα τόσο πολύ που σχεδόν έχουν αρχίσει να λιώνουν πάνω μας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Εδώ ο κόσμος καίγεται... με 490 ευρώ μισθό να δω αν θα νοιάζεστε για τη μάρκα.

ναι είμαι badass, you should consider getting a life...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Δεν πέφτω στη λούμπα να κοιτάζω μάρκες. Αγοράζω ρούχα που με βολεύουν,και ρούχα που ,κυρίως, γουστάρω εγώ κι όχι οι άλλοι. Τα υπόλοιπα είναι άσκοπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
νομιζω οτι αυτο ειναι το σωστο γιατι ετσι βαζεις πανω απο ολα το προσωπικο σου γουστο και στυλ και μετα το χι κυρος που δινει μια ''μεγαλη'' εταιρεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
δειτε τι γινεται γυρω σας...ο κοσμος πειναει και σεις μιλατε για υλικα;λες και αμα βαλεις μια μαρκα πανω σου θα γινεις ανθρωπος..

Και τι θες να κάνουμε ρε φίλε;Να τα πετάξουμε όλα και να μαζευτούμε να χορέψουμε γύρω από μια φωτιά σαν ινδιάνοι;
Ένα απλό thread είναι,σοβαρευτείτε...

Έχει πλάκα που οι μισοί σ'αυτό το thread προσπαθούν να το παίξουν intelectuel ευαισθητοποιημένοι τύποι,οι οποίοι είναι υπεράνω τέτοιων ασχολιών και νοιάζονται μόνο για τα "παιδάκια που δεν έχουν ρούχα".Watch out,we have some badasses over here.[/IMG]

Well said...είναι απίστευτο πως μερικοί και μερικές ξαφνικά ανακάλυψαν ότι είμαστε λίγο πριν τον οικονομικό φούντο και trollάρουν όποιο χαλαρό θεματάκι υπάρχει εδώ κι εκεί!
Έλεος παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
οι μάρκες που φτιάχνουν ρούχα άνετα για μένα (δεν ξέρω ποιες είναι ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εμένα μου αγοράζει όλα τα ρούχα η μαμά μου, δεν ξέρω τίποτα, εκτός από κανά δυο συγκροτημάτων μπλούζες, true story.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έτσι μπράβο! :P
Και μαύρα δερμάτινα, φορεμένα τόσο πολύ που σχεδόν έχουν αρχίσει να λιώνουν πάνω μας :redface:

Χα,και 'γω έχω ένα δερμάτινο μπουφάν που 'χω 3-4 χρόνια και έχει φθαρεί παντού,οπότε πλέον όταν το βάζω νιώθω κάπως έτσι:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
χαχα, εγω εχω ενα μπουφαν που ειναι μαυρο, αλλα απο μεσα ειναι ολο τζιν, και εκει που ειναι φθαρμενο φαινεται το τζιν (ασε που ειναι και πολυ βαρυ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top