Μάθημα Επιλογής

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από iliaso:
Γιατί ο καθηγητής είναι κοιμήσης και οι υπολογιστές όταν ανοίγουν(άμα ανοίξουν) βγάζουν χρωματιστά τετραγωνάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Γιατί ο καθηγητής είναι κοιμήσης και οι υπολογιστές όταν ανοίγουν(άμα ανοίξουν) βγάζουν χρωματιστά τετραγωνάκια.


:lol::lol::lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Επέλεξα θεατρολογία γιατί μου αρέσει πολυ και οχι τόσο επειδή δεν γράφουμε στο τέλος. Την μία από τις δυο ώρες κάνουμε θεωρία και την άλλη κάνουμε σε ομάδες των δύο ή των τεσσάρων ατόμων σκετσάκια. Είναι πολύ ωραία. Πιστεύω όμως πως το μάθημα θα ήταν καλύτερο αν δεν γινόταν φασαρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Επέλεξα θεατρολογία γιατί μου αρέσει πολυ και οχι τόσο επειδή δεν γράφουμε στο τέλος. Την μία από τις δυο ώρες κάνουμε θεωρία και την άλλη κάνουμε σε ομάδες των δύο ή των τεσσάρων ατόμων σκετσάκια. Είναι πολύ ωραία. Πιστεύω όμως πως το μάθημα θα ήταν καλύτερο αν δεν γινόταν φασαρία...
λογικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Επέλεξα θεατρολογία γιατί μου αρέσει πολυ και οχι τόσο επειδή δεν γράφουμε στο τέλος. Την μία από τις δυο ώρες κάνουμε θεωρία και την άλλη κάνουμε σε ομάδες των δύο ή των τεσσάρων ατόμων σκετσάκια. Είναι πολύ ωραία. Πιστεύω όμως πως το μάθημα θα ήταν καλύτερο αν δεν γινόταν φασαρία...

Φιφίκα, η φασαρία είναι αναμενόμενη!!!!!:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n!ko$

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλοχώρι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ καλλιτεχνικά!!! Καλά δεν φαντάζεστε τι ωραία που περνάμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εξηγήστε μου κάτι γιατί θα με τρελάνουν: η Ψυχολογία μετράει ή όχι στο Μ.Ο.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ζαν, αν αρχίσεις να τρελλαίνεσαι από τώρα, χάθηκες!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εξηγήστε μου κάτι γιατί θα με τρελάνουν: η Ψυχολογία μετράει ή όχι στο Μ.Ο.;
Ναι, μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ζαν, αν αρχίσεις να τρελλαίνεσαι από τώρα, χάθηκες!!!!!!:P
Λες να καταλήξω με άσπρη ρόμπα;;:hmm::P

Ναι, μετράει.
Α ρε Πάνο (συμμαθητής:D) τι κράξιμο σε περιμένει τη Δευτέρα:fss::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.EmMa

Νεοφερμένος

Η MaRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω πληροφορικη διαλεξα..θελω να επικεντρωθω σε χημεια φυσικη κ αλγεβρα φετος οποτε λιγοτερος φοτος για τις εξετάσεις..Και εξασκηση στο pc..!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n@t@!Y

Νεοφερμένος

Η natalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω πληροφορικη διαλεξα..θελω να επικεντρωθω σε χημεια φυσικη κ αλγεβρα φετος οποτε λιγοτερος φοτος για τις εξετάσεις..Και εξασκηση στο pc..!;)
επισης αν κ δν εχουμε καθηγητη ακομα κ κανουμε κενο!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
δεν γίνεται να πάρεις θεατρολογία κ καλλιτεχνικα?:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
επισης αν κ δν εχουμε καθηγητη ακομα κ κανουμε κενο!!!
:D

Τυχερούληδες!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Εγώ πήρα θεατρολογία αλλά το μετάνιωσα...Δε μ'αρέσει,είναι βαρετά αλλά τώρα δε γίνεται να αλλάξω...Ελπίζω στα επόμενα μαθήματα που θα κάνουμε σκετσάκια,να γίνει πιο ενδιαφέρον το μάθημα αλλιώς με βλέπω να κοιμάμαι πάνω στο θρανίο...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ επέλεξα Πληροφορική.. Είναι πολύ ωραία.. Μας βάζει να γράφουμε ολόκληρες σελίδες από το βιβλίο στο Word, και επειδή ξέρω τυφλό σύστημα και γράφω γρήγορα, φεύγω μέσα σε 10-15 λεπτά..!! Αντί, δηλαδή, να φύγω στις 14:00 φεύγω στις 13:30-13:35.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M-A-R-I-A

Νεοφερμένος

Η M-A-R-I-A αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ διάλεξα θεατρολογία,μουσικές και κλπ γιατί δεν δίνουμε εξετάσεις!
Ήθελα πολύ να πάω ψυχολογία αλλά ρίχνεις τρομερό διάβασμα
και δεν θα έχω ώρα για τίποτα!Εμείς πάλι σε αυτά τα μαθήματα κοιμόμαστε!
Μιλάει ο καθηγητής και εμείς στον κόσμο μας!!!Εγώ φεύγω κιόλας με άδεια των
καθηγητών και του υποδιευθυντή γιατί φεύγω με λεωφορείο και περνάει μόνο
μία φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vslk_

Νεοφερμένος

Η dn gnwrizw dn apantw! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Εκάλη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω διαλε3α πληφορικη,η ωρα του παιδιου..........!!!!!!!!!ακαταπαυστο σερφαριμα!!!!εμεις και ο κα8ηγητης!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sourdodamara

Νεοφερμένος

Ο sourdodamara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια θελω επειγοντως τις απαντησεις των επαναληπτικων 2001 στην εκθεση οποιος τις βρει ειναι πραγματικα φιλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia_D

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ Ψυχολογία διάλεξα, και αναλύουμε όλα τα ψυχολογικά μας προβλήματα!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top