Μάθημα Επιλογής

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Το καλύτερο μάθημα επιλογής είναι ή αισθητική αγωγή ή πληροφορική,επειδή δεν εξετάζονται γραπτώς και είναι πιο 'χαλαρά'.Αν θέλεις να προετοιμαστείς όμως για Θεωρητική Κατεύθυνση,πάρε Ψυχολογία η οποία θα σε βοηθήσει μιας και είναι του στυλ 'θεωρία'.Εγώ στην Α' Λυκείου πήρα Ψυχολογία!Είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα!Τώρα αν σου αρέσει περισσότερο κάτι από τα υπόλοιπα διάλεξε από εκείνα!Το μάθημα επιλογής υπάρχει για να βοηθάει τους μαθητές να ανεβάζουν το Μ.Ο. τους,άρα αυτό που θα διαλέξεις θα πρέπει να σ' αρέσει ώστε να διαβάσεις,εκτός και αν σου αρέσει κάτι από τα μαθήματα που δεν εξετάζονται οπότε θα είσαι χαλαρά!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Πληροφορική είχα πάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πληροφορική θέλω αλλά μου έχουν πει ότι στην μουσική μπορείς να φύγεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ πάντως είχα πάρει β ξένη γλώσσα!!κάναμε πολύ απλά πράγματα κ η ύλη για τις εξετάσεις ήταν μηδαμινή...επίσης,ο βαθμός των τετραμήνων βοηθούσε τη γενικό μέσο όρο,οπότε ήταν πιο δύσκολο να μείνει κάποιος που έχει πρόβλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korina P

Νεοφερμένος

Η korina P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω επελεξα αισθητικη αγωγη με την αποψη οτι στα υπολοιπα δινεις εξετασεις, οποτε γιατι να δωσεις και στο μαθημα επιλογης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Στην πληροφορικη δεν δινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsip

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αισθητική Αγωγή θέλω... αλλα υπαρχει πιθανοτητα να κανω πληροφορικη... μπερδεμενη κατασταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

necro-chris

Νεοφερμένος

Ο christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω 8α παρω Ρίζες Ευρωπαϊκού Πολιτισμού!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria38424

Νεοφερμένος

Η suspiria38424 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω παντως επέλεξα ψυχολογια (ελπιζω να εκανα καλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
οποιο και να επιλεξεις μετράει και στην βαθμολογία?βαθμολογείται δηλαδή?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
οποιο και να επιλεξεις μετράει και στην βαθμολογία?βαθμολογείται δηλαδή?:)
η πληροφορική και τα εικαστικά δε βα8μολογούνται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγω δν ξερω ακομα μαλλον αισθητικη αγωγη γτ με τν πληροφορικη δν τα παω καλα κ τ αλλα εξεταζονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
η πληροφορική και τα εικαστικά δε βα8μολογούνται;)
οκ ευχαριστώ:)
-----------------------------------------
Εγω δν ξερω ακομα μαλλον αισθητικη αγωγη γτ με τν πληροφορικη δν τα παω καλα κ τ αλλα εξεταζονται

και εγώ μάλλον αισθητική αγωγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μη διαλέξετε μάθημα που δε σας αρέσει επειδή δεν εξετάζεται. Εαν επιλέξετε μάθημα που σας αρέσει και εξετάζεται, δε θα έχετε κάποιο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω γαλλικα η ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω γαλλικα η ψυχολογια
Κατά τη γνώμη μου θα σου έλεγα να διαλέξεις καλύτερα γαλλικά,γιατί κ εγώ αυτό είχα διαλέξει φέτος κ μπορώ να πω πως ήταν υπερβολικά εύκολα..η ψυχολογία νομίζω θέλει παραπάνω διάβασμα,αλλά άμα σ'αρέσει κανένα πρόβλημα!:no1::):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannak

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
και εγω ψυχολογια διαλεξα;)πρεπει να ειναι ενδιαφερων μαθημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
και εγω ψυχολογια διαλεξα;)πρεπει να ειναι ενδιαφερων μαθημα:)
καλά γενικά ενδιαφέρον είναι εννοείται αλλά έχω ακούσει ότι αυτά που κάνουν στο λύκειο(τουλαχιστον στην 1η) δεν είναι ούτε καν μια εισαγωγή στην επιστήμη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καλά άκουσες. Αλίμονο η ψυχολογία δεν εισάγεται, υποθέτω, με δύο ώρες την εβδομάδα. :P

Το έχω ξαναπεί για το συγκεκριμένο μάθημα, μπορεί να ακούγεται αρκετά ενδιαφέρον αλλά η πραγματικότητα ίσως απέχει λίγο από το ''άκουσμα''. Και αυτά σαφώς τα λένε τα παιδιά της τάξης μου που το επέλεξαν. Η Α Λυκείου δεν είναι τραγική τάξη από πλευράς δυσκολίας αλλά πραγματικά ένα μάθημα παπαγαλίας λιγότερο στο τέλος είναι, ίσως, καλό ''διάλειμμα'' για ξεκούραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καλά άκουσες. Αλίμονο η ψυχολογία δεν εισάγεται, υποθέτω, με δύο ώρες την εβδομάδα. :P

Το έχω ξαναπεί για το συγκεκριμένο μάθημα, μπορεί να ακούγεται αρκετά ενδιαφέρον αλλά η πραγματικότητα ίσως απέχει λίγο από το ''άκουσμα''. Και αυτά σαφώς τα λένε τα παιδιά της τάξης μου που το επέλεξαν. Η Α Λυκείου δεν είναι τραγική τάξη από πλευράς δυσκολίας αλλά πραγματικά ένα μάθημα παπαγαλίας λιγότερο στο τέλος είναι, ίσως, καλό ''διάλειμμα'' για ξεκούραση.
Σωστά!!!:no1:Εγώ από συμμαθητές μου που μου έχουν πει,οι οποίοι είχαν διαλέξει ψυχολογία,μετά το μετάνιωσαν ακριβώς για το λόγο ότι ήταν πιο σύνθετο μάθημα απ'ότι νόμιζαν κ χρειαζόταν πολλές φορές παπαγαλία..οπότε κ παραπάνω κούραση για το τέλος στις εξετάσεις!δεν είναι όσο ωραίο μάθημα ακούγεται!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top