Μάθημα Επιλογής

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Γιατί συνήθως δεν δημιουργείται τμήμα για το δεύτερο... Οι περισότεροι διαλέγουν Πληροφορική/Εικαστικά/Ψυχολογία/Γαλλιικά.. Εμείς τουλάχιστον αυτά τα τμήματα είχαμε
Ελπίζω να γίνουν τα ισπανικά στο λύκειο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Σε εμάς θυμάμαι το χαρτί οτι έγραφε στις γλώσσες
1.Αγγλικά
2.Γερμανικά
3.Γαλλικά
4.Ισπανικά
5.Ιταλικά
:D
Σιγά μην γίνουν τμήματα των 2 τελευταίων..


Είχε βέβαια και τα άλλα μαθήματα
1.Αισθητική αγωγή
2.Ψυχολογία
3.Ευρώπη και οι ρίζες της (η κάτι τέτοιο)
4.Εφαργμογές πληροφορικής.
5.Εικαστικά.
6.Β' Ξένη γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σε εμάς θυμάμαι το χαρτί οτι έγραφε στις γλώσσες
1.Αγγλικά
2.Γερμανικά
3.Γαλλικά
4.Ισπανικά
5.Ιταλικά
:D
Σιγά μην γίνουν τμήματα των 2 τελευταίων..


Είχε βέβαια και τα άλλα μαθήματα
1.Αισθητική αγωγή
2.Ψυχολογία
3.Ευρώπη και οι ρίζες της (η κάτι τέτοιο)
4.Εφαργμογές πληροφορικής.
5.Εικαστικά.
6.Β' Ξένη γλώσσα
Μπράβο
Και εμας έτσι ήτανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δίνουν το χαρτί για να διαλέξουν τα παιδιά στο τέλος της Γ΄Γυμνασίου για να ξέρουν περίπου τι θα γίνει στην Α΄Λυκείου . Αν δεν σας το έχουν δώσει, σημαίνει ότι θα διαλέξετε το μάθημα επιλογής το Σεπτέμβρη. Ρωτήστε τα παιδιά της Α΄Λυκείου για να δείτε τι έγινε με΄αυτούς!

Η Αγγλική γλώσσα είναι δεδομένη. Είναι μέσα στην ύλη κανονικά.



κι όμως όχι, κι εγώ αυτό νόμιζα αλλά η αγγλική γλώσσα ΔΕΝ είναι δεδομένη (τουλάχιστον στα περισσότερα σχολεία). μπορείς να επιλέξεις ως Α' ξένη γλώσσα γαλλικά η γερμανικά(ή φυσικά αγγλικά) και ως μάθημα επιλογής κάτι άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
τα αγγλικά είναι υποχρεωτικά στην α λυκείου

(σε μας τουλάχιστον έτσι είναι)

εγώ επέλεξα πληροφορική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κι όμως όχι, κι εγώ αυτό νόμιζα αλλά η αγγλική γλώσσα ΔΕΝ είναι δεδομένη (τουλάχιστον στα περισσότερα σχολεία). μπορείς να επιλέξεις ως Α' ξένη γλώσσα γαλλικά η γερμανικά(ή φυσικά αγγλικά) και ως μάθημα επιλογής κάτι άλλο

Τι ακούμε καλοκαιριάτικα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εμάς παιδιά στο Λύκειο που θα πάω ούτε καν μας ρωτάνε....κάνουμε όλοι υποχρεωτικά πληροφορική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
εμάς παιδιά στο Λύκειο που θα πάω ούτε καν μας ρωτάνε....κάνουμε όλοι υποχρεωτικά πληροφορική...
:mad:τι??..εγω παντως πληροφορικη θα παρω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγω διαλεξα γερμανικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
να ξερεις παντως πως θα εξεταστεις γραπτως στο τελος της χρονιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία11

Νεοφερμένος

Η Μαρία11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πάντως καλλιτεχνικά διάλεξα που δεν δίνουμε και εξετάσεις στο τέλος...! :)
-----------------------------------------
Ποια ξένη γλώσσα διαλέξατε...? :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
μα δε διαλεγουμε γλωσσα στο λυκειο..νομιζω αγγλικα ειναι υποχρεωτικα..και απο κει και περα γαλλικα και αγγλικα δεν εχει...εγω μαθημα επιλογης πληροφορικη διαλεξα παντως!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
μα δε διαλεγουμε γλωσσα στο λυκειο..νομιζω αγγλικα ειναι υποχρεωτικα..και απο κει και περα γαλλικα και αγγλικα δεν εχει...εγω μαθημα επιλογης πληροφορικη διαλεξα παντως!:no1:

Όχι,μπορείς να πάρεις σα μάθημα επιλογής ξένη γλώσσα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εγώ θα διάλεγα γαλλικά και ας έδινα και εξετάσεις αλλά δυστυχώς εμάς ούτε μς ρωτάνε....:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
εγώ θα διάλεγα γαλλικά και ας έδινα και εξετάσεις αλλά δυστυχώς εμάς ούτε μς ρωτάνε....:mad::mad::mad:

Για να μη στενοχωριέσαι θα σου πω ότι κι εγώ πέρυσι αν μου δινόταν η ευκαιρία θα επέλεγα γαλλικά,αλλά ούτε κι εμάς μας ρώτησαν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Για να μη στενοχωριέσαι θα σου πω ότι κι εγώ πέρυσι αν μου δινόταν η ευκαιρία θα επέλεγα γαλλικά,αλλά ούτε κι εμάς μας ρώτησαν.:P
Εγώ όμως δε σκοπεύω να το βάλω κάτω...μάλιστα λέω να πάω στηυν αρχή της χρονιάς και να το συζητήσω με το διευθυντή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ όμως δε σκοπεύω να το βάλω κάτω...μάλιστα λέω να πάω στηυν αρχή της χρονιάς και να το συζητήσω με το διευθυντή...

Kαλά,εμένα δε με "έπαιρνε",γιατί το σχολείο είναι ιδιωτικό.: PΑλλά εντάξει δεν έχω παράπονο,μια χαρά ήταν και η θεατρολογία που κάναμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Kαλά,εμένα δε με "έπαιρνε",γιατί το σχολείο είναι ιδιωτικό.: PΑλλά εντάξει δεν έχω παράπονο,μια χαρά ήταν και η θεατρολογία που κάναμε.:)
ισχύει ότι στην πληροφορική δε μετράει ο βαθμός;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Όχι,μπορείς να πάρεις σα μάθημα επιλογής ξένη γλώσσα.:)
η πληροφορικη ειναι καλυτερη-δε γραφουμε κιολας στο τελος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
ισχύει ότι στην πληροφορική δε μετράει ο βαθμός;;;

Aν εννοείς στο Γ.Μ.Ο,τότε ναι,απ' όσο γνωρίζω δε μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top