Λυσάρι για τις ερωτήσεις

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!!!!!!
Μήπως έχει κανείς κανένα λυσάρι των ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ της φυσικής?Δεν θέλω για τις ασκήσεις αλλα για τις ερωτήσεις του βιβλίου.Συγκεκριμένα 8έλω του κεφαλαίου 1.2 τις ερωτήσεις.
Είναι επείγον - ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!!!!!!!!!
Θένξ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Πίσω στο βιβλίο δεν τις αναφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχω κάνει τις 21 πρώτες σου φτάνουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
οχι..τις έχω κάνει...από την 32 και μετά θέλω...

Είσαι άτυχος, μας τις έβαλε για αύριο αλλά τελευταία στιγμή άλλαξε γνώμη και μας έβαλε άλλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Είσαι άτυχος, μας τις έβαλε για αύριο αλλά τελευταία στιγμή άλλαξε γνώμη και μας έβαλε άλλα :P

Κρίμα ρε γαμ* το μου!!Και ειμαι σιγουρος οτι 8α με εξετάσει.....Οποιος αλλος μπορει ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ψάξε κάπου υπάρχει θέμα: Εδώ θα βρείτε τις ασκήσεις του βιβλίου και του καθηγητη
Τεσπα κατι τετοιο και εχει τισ απαντησεισ του σχολικού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ψάξε κάπου υπάρχει θέμα: Εδώ θα βρείτε τις ασκήσεις του βιβλίου και του καθηγητη
Τεσπα κατι τετοιο και εχει τισ απαντησεισ του σχολικού

Εννοείς να ψαξω στο φορουμ ή στο γκουγκλι? Στο φορουμ δεν βρισκω τιποτα παντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
στο Foroum καπου κρυμένο θα ναι παει πολυς καιρος που είχε ανοιξει αυτο το θέμα
-----------------------------------------
το βρήκα αμέσως πάτα στην αναζύτηση λύσεισ και βιβλίο καθηγητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
στο Foroum καπου κρυμένο θα ναι παει πολυς καιρος που είχε ανοιξει αυτο το θέμα
-----------------------------------------
το βρήκα αμέσως πάτα στην αναζύτηση λύσεισ και βιβλίο καθηγητή

καλο αλλα δεν ειναι αυτο που χρειαζομαι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
δοκίμασε να διαβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
δοκίμασε να διαβάσεις.

+1.
Aλλά και πάλι, μπορείς να δεις και στην βιβλιοθήκη του ischool να βρεις ό,τι χρειάζεσαι.Νομίζω ότι υπάρχει αυτό που ζητάς.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasios

Νεοφερμένος

Ο anastasios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι αυτο ειναι σιγουρο?
-----------------------------------------
ναι αυτο ειναι σιγουρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δείτε εδώ.. https://www.ischool.gr/downloads.php?do=cat&id=4
Λογικά θα υπάρχει ό,τι χρειάζεστε. Δεν τα έχω ανοίξει γιατί δεν θέλω να τα κατεβάσω..αλλά δες εσύ.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Τελικά πολή φασαρία για το τίποτα...Δεν με εξέτασε τελικα.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top