Λογιστική και χρηματοοικονομική ΟΠΑ. Ποιοι περάσατε;

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
τι παει να πει μεχρι εκει?

κι εγω αυτο δεν καταλαβα:P:P:P:Pμεχρι που???εκτος κι αν εννοει εχω καλη σχεση με την τεχνολογια αλλα δεν το παρακανω στο ischool....TO BRHKA?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε...περίπου...Για την ακρίβεια, ΚΑΙ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε παιδια της λ/χ σε αθηνα και 8εσσαλονικη... εχω μια απορια.... σας ρωταν και εσας αν περασατε σε τει οταν λετε τη σχολη μας??? τοσο αγνωστη ειναι στους περισσοτερους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
ρε παιδια της λ/χ σε αθηνα και 8εσσαλονικη... εχω μια απορια.... σας ρωταν και εσας αν περασατε σε τει οταν λετε τη σχολη μας??? τοσο αγνωστη ειναι στους περισσοτερους??

αχαχαχααχαχαχα
εγω σε μερικους επιτηδες λεω οτι περασα τει λογιστικης γιατι και να τους πω που περασαν θα μου πουν συγχαρητηρια χωρις να καταλαβουν τι ειναι ...
βασικα σε αυτους που δεν ασχολουνται ειναι κομματακι αγνωστη η σχολη μιας και ολοι ξερουν τη λυση αναγκης των περισσοτερων μαθητων ... δλδ το ΤΕΙ Λογιστικης ... που δεν ειναι και κακο ΤΕΙ(μην παρεξηγησετε) αλλα δεν παυει να ειναι λυση αναγκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ είμαι δευτεροετής στο ΛοΧρη της ΑΣΟΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αχαχαχααχαχαχα
εγω σε μερικους επιτηδες λεω οτι περασα τει λογιστικης γιατι και να τους πω που περασαν θα μου πουν συγχαρητηρια χωρις να καταλαβουν τι ειναι ...
βασικα σε αυτους που δεν ασχολουνται ειναι κομματακι αγνωστη η σχολη μιας και ολοι ξερουν τη λυση αναγκης των περισσοτερων μαθητων ... δλδ το ΤΕΙ Λογιστικης ... που δεν ειναι και κακο ΤΕΙ(μην παρεξηγησετε) αλλα δεν παυει να ειναι λυση αναγκης

να φανταστεις μου λεει ενας ασχετος... αυτη περασε τει λογιστικης με 9000 μορια και εσυ πηγες λογιστικη με 18900?? ελεος ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
να φανταστεις μου λεει ενας ασχετος... αυτη περασε τει λογιστικης με 9000 μορια και εσυ πηγες λογιστικη με 18900?? ελεος ειναι....

:lol::lol::lol:
Αυτα ειναι ... τι να πεις ...
Αφου εγω για να μην μου τα λενε αυτα τους λεω χρηματιστης περασα ...
Αμα δε τους πω ολο τον τιτλο της σχολης οι περισσοτεροι με κοιταν λες και τους ανελυσα καμια νανοτεχνολογια και δεν καταλαβαν τιποτα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
Αυτα ειναι ... τι να πεις ...
Αφου εγω για να μην μου τα λενε αυτα τους λεω χρηματιστης περασα ...
Αμα δε τους πω ολο τον τιτλο της σχολης οι περισσοτεροι με κοιταν λες και τους ανελυσα καμια νανοτεχνολογια και δεν καταλαβαν τιποτα ...
νομιζω ο τιτλος της σχολης ειναι πολυ ωραιος....και στι κατω κατω ας ανοιξουν καμια εφημεριδα να ξεστραβωθουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
νομιζω ο τιτλος της σχολης ειναι πολυ ωραιος....και στι κατω κατω ας ανοιξουν καμια εφημεριδα να ξεστραβωθουν....

Οντως ειναι πολυ ωραιος ... και δεν ειναι και σχολη που την βαζεις μονο για το ονομα(βλ. ΣΕΜΦΕ) γιατι οσο νανε θελει αρκετα μορια για να την πιασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οντως ειναι πολυ ωραιος ... και δεν ειναι και σχολη που την βαζεις μονο για το ονομα(βλ. ΣΕΜΦΕ) γιατι οσο νανε θελει αρκετα μορια για να την πιασεις
ναι συμφωνω.... αν και δεν ξερω γιατι τα οικονομικα τα απαξιουν τοσο....εγω παντως πρωτη επιλογη το ειχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ναι φενεται γιαυτο και πολυ το αντιστρεφουν σε χρηματοοικονομικης και λογιστικης που ακουηεται πιο βαρυ:P παντως εμενα μ αρεσει οπως ειναι ο τιτλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ναι φενεται γιαυτο και πολυ το αντιστρεφουν σε χρηματοοικονομικης και λογιστικης που ακουηεται πιο βαρυ:P παντως εμενα μ αρεσει οπως ειναι ο τιτλος...
εγω το αντιστρεφω για να μν τρομαζουν ακουγοντας πρωτα τη λογιστικη και παει αλλου το μυαλο τους....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
γτ ρε η λογιστικη ειναι respect!!!θα δεις οτι ειναι ωραιοτερη απ την χρημ/κη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όοοοοοχι!!! Εγώ αν πήγαινα ΛΟΧΡΗ, θα επέλεγα με χίλια τη χρηματοοικονομική κατεύθυνση. Η λογιστική μου φαίνεται εντελώς ανιαρή και ηλίθια διαδικασία. Χωρίς να παραβλέπω τη σημασία της, γούστα είναι αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
γτ ρε η λογιστικη ειναι respect!!!θα δεις οτι ειναι ωραιοτερη απ την χρημ/κη!
αυτο δεν μπορω να στο πω ακομα.... εσυ περυσι πρωτη επιλογη την ειχες?? σ αρεσε γενικα?? και αν επιτρεπεται με ποσα μορια περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
ειμαι περσινος περασα με 18848 στην 71 θεση....η δικη μ προτιμηση ειναι η λογιστικη γτ δεν βασιζεται σε υποδειγματα και υποθεσεις αλλα ειναι 100% αυθεντικη επιστημη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ειμαι περσινος περασα με 18848 στην 71 θεση....η δικη μ προτιμηση ειναι η λογιστικη γτ δεν βασιζεται σε υποδειγματα και υποθεσεις αλλα ειναι 100% αυθεντικη επιστημη...
η αληθεια ειναι οτι απο τουσ περισσοτερους ακουω καλυτερα λογιστικη και σκεφτομαι και εγω στο μελλον να παρω κατευθυβση λογιστικη και φοροτεχνικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Όοοοοοχι!!! Εγώ αν πήγαινα ΛΟΧΡΗ, θα επέλεγα με χίλια τη χρηματοοικονομική κατεύθυνση. Η λογιστική μου φαίνεται εντελώς ανιαρή και ηλίθια διαδικασία. Χωρίς να παραβλέπω τη σημασία της, γούστα είναι αυτά...

Δικος μου ειναι αυτος ... εχω ακριβως την ιδια αποψη ... δεν ξερω αν θα την διατηρησω κατα την φοιτηση μου στην σχολη παντως τωρα σκεφτομαι για χρηματοοικονομικη κατευθυνση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
η αληθεια ειναι οτι απο τουσ περισσοτερους ακουω καλυτερα λογιστικη και σκεφτομαι και εγω στο μελλον να παρω κατευθυβση λογιστικη και φοροτεχνικη....

κι εγω κατευθυνση λογιστικη θα παρω μαλλον αλλα θα παιρνω ως επιλογη τα μαθηματα της χρηματοοικονομικης!!!ετσι θα τα κανω ολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reS_nobOdY

Νεοφερμένος

Ο reS_nobOdY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
κι εγω κατευθυνση λογιστικη θα παρω μαλλον αλλα θα παιρνω ως επιλογη τα μαθηματα της χρηματοοικονομικης!!!ετσι θα τα κανω ολα!!

Κι εγώ έτσι θα κάνω,αν και πιστεύω ότι αν κάποιος ασχοληθεί με τα χρηματοοικονομικά,είναι βέβαια πιο περιορισμένη σ'αυτόν τον κλάδο η ζήτηση,μπορεί να βγάλει τρελά λεφτά μετά από 2-3 χρόνια.Kαλά για τους χρηματιστές δεν το συζητώ,οι περισσότεροι δεν ξέρουν τι έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top