Λίγη βοήθεια για την φετινή χρονιά

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εγω θα προτεινα να ριχνεις καμια ματια εγω αυτη την μεθοδο ακολουθουσα κυριος στα μαθηματικα φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jdsdk

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγω θα προτεινα να ριχνεις καμια ματια εγω αυτη την μεθοδο ακολουθουσα κυριος στα μαθηματικα φετος

Εσύ τι περασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Μηχανολογος μηχανικος αλλα για αλλο πηγενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jdsdk

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μηχανολογος μηχανικος αλλα για αλλο πηγενα

Που?και για που ήθελες αρχικά?συγχαρητηρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Που?και για που ήθελες αρχικά?συγχαρητηρια!!
Κοζανη το που ηθελα αφου δεν το επιασα λιγη σημασία εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Αν λυνεις ξανα τις λυμενες ασκησεις απο μαθηματικα-φυσικη,αγορασεις κανενα βοηθημα και ρωτας για ολες σου τις αποριες ,θα τα πας μια χαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jdsdk

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αν λυνεις ξανα τις λυμενες ασκησεις απο μαθηματικα-φυσικη,αγορασεις κανενα βοηθημα και ρωτας για ολες σου τις αποριες ,θα τα πας μια χαρα:)

Ευχαριστώ nefi.βοηθημα στα μαθηματικά έχω το μαθηματικά Γ1 του σαβαλα.

Εσύ τι σπουδαζης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δυκιο έχεις.Να σε ρωτήσω κάτι τελευταίο είναι καλό να ξαναληνω τις ασκήσεις που κάνω στο φροντιστήριο.Τι ώρα είναι καλό να κοιμάμαι και εσύ τι έχεις περάσει φίλε?
Ναι, καλό είναι να τις ξαναλύνεις αλλά μην αναλωθείς αποκλειστικά σε αυτό.
Δεν μπορώ να σου πω ποια ώρα να κοιμάσαι. Θα βλέπεις αν είσαι τελειωμένος με τις υποχρεώσεις σου και θα κρίνεις από μόνος σου. Μερικές φορές μπορεί να χρειαστεί να ξενυχτίσεις λιγάκι. Μπορεί όμως εσύ να μην μπορείς να συγκεντρωθείς καλά το βράδυ οπότε ο ύπνος θα ήταν προτιμητέος από μία ανούσια ώρα πάνω από ένα βιβλίο το οποίο θα διαβάζεις αλλά δε θα κατανοείς πραγματικά. Άλλοι πάλι, μπορούν και διαβάζουν βράδυ. Εγώ σου είπα να πας για ύπνο επειδή ήταν Σάββατο, μια ευκαιρία δηλαδή για να χωρτάσεις λίγο ύπνο. Γενικά, να προτιμάς τον ύπνο από τον υπολογιστή.
Εγώ πέρασα ιατρική φέτος. Οι συμβουλές του καθενός να ξέρεις ότι είναι ΠΟΛΥ προσωπικές και δεν μπορούν να εφαρμοστούν σε όλα τα άτομα με τον ίδιο τρόπο. Θα βρεις σιγά σιγά τους ρυθμούς σου, μην ανησυχείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top