Κόστος φροντιστηρίων-ιδιαιτέρων

F@NH_

Νεοφερμένος

Η F@NH_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τωρα θα παω β λυκειου και ηθελα να ρωτησω που περιπου κυμαινεται το κοστος των φροντηστηριων και των ιδιαιτερων για μαθηματικα, εκθεση, φυσικη, χημεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Δεν μπορούμε να σου πούμε.Το κάθε φροντιστήριο/ο κάθε καθηγητής που κάνει ιδιαίτερα έχει τις δικιές του τιμές.Κάνε μία έρευνα στα φροντιστήρια της περιοχής σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

F@NH_

Νεοφερμένος

Η F@NH_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
στο περιπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Για τα ιδιαιτερα μια μεση τιμη ειναι 20 ευρω την ωρα. Βεβαια πολλοι καλοι καθηγητες ιδιαιτερων με μεγαλη πειρα παιρνουν ακομα και 30- 50 ευρω την ωρα. Οσον αφορα τα φροντιστηρια οι τιμες κυμαινονται στα 300-400 ευρω το μηνα (μιλαμε παντα για ολο το πακετο των μαθηματων της β λυκειου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazin

Νεοφερμένος

Ο Lazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα,
θα ηθελα να μου πειτε σε τι τιμες κυμαίνονται τα φροντηστιρια για
προετοιμασια πανελληνιων
για μαθηματικα εκθεση φυσικη βιολογια συγκεκριμενα
και αν μπορειτε να μου πειτε και για ιδιαιτερα
thx :xixi:
edit : το σκοτωσα το φροντιστηριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μιλάς για ιδιαίτερα ή για τμήμα;:hmm:Εγώ έκανα ιδιαίτερα και έδινα 20 ευρώ την ώρα για μαθηματικά, φυσική και προγραμματισμό και 18 για έκθεση... Έχω ακούσει ότι σε μεγάλες πόλεις δίνουν πιο πολλά.. πχ για Θεσσαλονίκη ειχα ακούσει ότι δίνουν και 50 ευρώ:!::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εγω παντως που ειμαι απο θεσσαλονικη εδινα 30 την ωρα για φυσικη+χημεια+μαθηματικα, εκθεση 35 γιατι ειναι πανεπιστημιου και χτυπαγε και βιολογια κατ+γεν εκανα με μια αλλη κοπελα και μου βγηκε γυρω στο 1000...δε θυμαμαι καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Καλησπερα,
θα ηθελα να μου πειτε σε τι τιμες κυμαίνονται τα φροντηστιρια για
προετοιμασια πανελληνιων
για μαθηματικα εκθεση φυσικη βιολογια συγκεκριμενα
και αν μπορειτε να μου πειτε και για ιδιαιτερα
thx :xixi:
edit : το σκοτωσα το φροντιστηριο :P


έκανα τα 6 μαθήματα σε φροντηστήριο, με 300 και κάτι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
εγώ πρέπει να έδινα κάτι παραπάνω από 300 αλλά δεν θυμάμαι πολύ καλά. Εξαρτάται από την πολη που είσαι, τη φήμη του φροντιστηρίου και των καθηγητών, τα άτομα στο τμήμα κτλ. Πάντως σίγουρα είναι αρκετά, μην σου πω πολλά... Αλλά τι να κάνεις, αν θες να περάσεις (υπάρχουν βέβαια και άτομα που χωρίς φροντιστήριο έβγαλαν τρελά μόρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Σιγουρα τα ιδιαιτερα θα σου βγουν πολυ πιο ακριβα απ' οτι το φροντιστηριο.Σιγουρα θα σκεφτεσαι πως τα ιδιαιτερα ειναι καλυτερα αλλα αυτο δεν ειναι απολυτο καθως μπορεις να βρεις πολυ καλα φροντιστηρια αν ψαξεις.Εγω προσωπικα παω σε φροντιστηριο και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
στο δικο μου φροντιστηριο τα διδακτρα για καθε μαθημα ειναι 60 ευρω το μηνα..
τα ιδιαιτερα κυμαινονται στις τιμες που αναφεραν προηγουμενως τα παιδια,απο 15-50 ευρω..
αν για παραδειγμα σου κανει καποιος φοιτητης ιδιαιτερα ειναι χαμηλοτερες οι τιμες,ενω αν σου κανει εμπειρος καθηγητης φτανουν τα 50 ευρω την ωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σιγουρα τα ιδιαιτερα θα σου βγουν πολυ πιο ακριβα απ' οτι το φροντιστηριο.Σιγουρα θα σκεφτεσαι πως τα ιδιαιτερα ειναι καλυτερα αλλα αυτο δεν ειναι απολυτο καθως μπορεις να βρεις πολυ καλα φροντιστηρια αν ψαξεις.Εγω προσωπικα παω σε φροντιστηριο και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη.

Ναι, τα ιδιαίτερα είναι πολύ πιο ακριβά από το φροντιστήριο!!εγώ έχω μάθει τιμές κ για τα δύο κ η διαφορά είναι μεγάλη...αυτό βέβαια εξαρτάται από σένα,δηλαδή τα πόσα χρήματα μπορείς να διαθέσεις ή ποιο τρόπο φροντιστηριακών μαθημάτων θεωρείς καλύτερο κ περισσότερο αποδοτικό για σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι, τα ιδιαίτερα είναι πολύ πιο ακριβά από το φροντιστήριο!!εγώ έχω μάθει τιμές κ για τα δύο κ η διαφορά είναι μεγάλη...αυτό βέβαια εξαρτάται από σένα,δηλαδή τα πόσα χρήματα μπορείς να διαθέσεις ή ποιο τρόπο φροντιστηριακών μαθημάτων θεωρείς καλύτερο κ περισσότερο αποδοτικό για σένα!



ακριβως!
αλλα προσωπικα πιστευω οτι γινεται πολυ καλο μαθημα στα φροντιστηρια,καθως τα τμηματα ειναι ολιγομελη και αποδιδω περισσοτερο ετσι παρα με τα ιδιαιτερα.
στα ιδιαιτερα κομπλαρω λιγο,επειδη ο καθηγητης ασχολειται μονο με εμενα και δεν προλαβαινω να αφομοιωσω αυτα που μαθαινω..
βεβαια πολλοι προτιμουν τα ιδιαιτερα...εσυ αποφασιζεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,099 μηνύματα.

:clapup: Επιτέλους φανερώθηκες. Νομίζαμε ότι τώρα που εγινες φοιτητής θα παρατήσεισ το ischool :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
αυτο που λεει ο σπυρακος. τιποτε αλλο. τα λεει ολα. το νεο λυκειο το φανταστηκαν με ή χωρις βιβλία;

Eεε μα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το νέο αυτό ήταν το κερασάκι στη τούρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ε γιαυτο ρώτησα, να μην κάνω το λάθος και αγοράσω περσινά.. Φέτος θα τα αγοράσω για να γίνει δουλειά.. Έκανα και την αθώα κίνηση να μπω σε φροντιστήρια να ρωτήσω τιμές.. από το παράθυρο πήδηξα!!! 1800 ευρώ το μήνα για πλήρες πακέτο!! 18 ευρώ η ώρα και πχ τα μαθηματικά είναι 4 ώρες την εβδομάδα, η φυσική είναι 3 ώρες την εβδομάδα, κοκ. Με λίγα λόγια 504 ευρώ μόνο αυτά τα 2!!

Χαράς μην πάω φροντιστήρια, δεν τρελάθηκα ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρωτήστε περσινούς αν έχουν βιβλία να σας δώσουν...

Το αστείο είναι ότι ρώτησα όλους της θεωρητικής της περσινής αλλά δεν τους πρόλαβα... άλλοι τα είχαν πετάξει και άλλοι τα είχαν κάψει...:mad:


ε γιαυτο ρώτησα, να μην κάνω το λάθος και αγοράσω περσινά.. Φέτος θα τα αγοράσω για να γίνει δουλειά.. Έκανα και την αθώα κίνηση να μπω σε φροντιστήρια να ρωτήσω τιμές.. από το παράθυρο πήδηξα!!! 1800 ευρώ το μήνα για πλήρες πακέτο!! 18 ευρώ η ώρα και πχ τα μαθηματικά είναι 4 ώρες την εβδομάδα, η φυσική είναι 3 ώρες την εβδομάδα, κοκ. Με λίγα λόγια 504 ευρώ μόνο αυτά τα 2!!

Χαράς μην πάω φροντιστήρια, δεν τρελάθηκα ακόμη.

Πόσο;; 18 ευρόπουλα την ώρα; Για ιδιαίτερο ρώτησες ή για τμήμα ;;;
Εγώ μαθηματικά ιδιαίτερο δίνω 20/h
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ε γιαυτο ρώτησα, να μην κάνω το λάθος και αγοράσω περσινά.. Φέτος θα τα αγοράσω για να γίνει δουλειά.. Έκανα και την αθώα κίνηση να μπω σε φροντιστήρια να ρωτήσω τιμές.. από το παράθυρο πήδηξα!!! 1800 ευρώ το μήνα για πλήρες πακέτο!! 18 ευρώ η ώρα και πχ τα μαθηματικά είναι 4 ώρες την εβδομάδα, η φυσική είναι 3 ώρες την εβδομάδα, κοκ. Με λίγα λόγια 504 ευρώ μόνο αυτά τα 2!!

Χαράς μην πάω φροντιστήρια, δεν τρελάθηκα ακόμη.

:stunned:

καποιοι ζουν σε αλλη χωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έκανα και την αθώα κίνηση να μπω σε φροντιστήρια να ρωτήσω τιμές.. από το παράθυρο πήδηξα!!! 1800 ευρώ το μήνα για πλήρες πακέτο!! .
Πού είναι αυτό το φροντιστήριο? Στη wall street? Νομίζω ότι τα περισσότερα φροντιστήρια έχουν πολύ πιο χαμηλές τιμές από αυτές που γράφεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top