Κόστος και ιδιαίτερα

blackmamba

Νεοφερμένος

Ο blackmamba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Τα τελευταία χρόνια κάνω ιδιαίτερα σε φοιτητές με όμοιο επιστημονικό υπόβαθρο ( Οικονομικών Επιστημών και Στατιστική & Οικονομετρία ) αλλά και σε μαθητές γυμνασίου ( Μαθηματικά κυρίως) όπως και σε Γ Λυκείου ΑΟΘ. Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το αν θεωρείτε ότι τα 30 ευρώ σε δίωρο μάθημα είναι χαμηλό, μέτριο ή υπερβολικό. Προφανώς άλλη δυσκολία έχει η Δευτεροβάθμια και άλλη η Τριτοβάθμια εκπαίδευση. Οποιαδήποτε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη και θα χαρώ πολύ να σας απαντήσω.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,604 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Τα τελευταία χρόνια κάνω ιδιαίτερα σε φοιτητές με όμοιο επιστημονικό υπόβαθρο ( Οικονομικών Επιστημών και Στατιστική & Οικονομετρία ) αλλά και σε μαθητές γυμνασίου ( Μαθηματικά κυρίως) όπως και σε Γ Λυκείου ΑΟΘ. Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το αν θεωρείτε ότι τα 30 ευρώ σε δίωρο μάθημα είναι χαμηλό, μέτριο ή υπερβολικό. Προφανώς άλλη δυσκολία έχει η Δευτεροβάθμια και άλλη η Τριτοβάθμια εκπαίδευση. Οποιαδήποτε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη και θα χαρώ πολύ να σας απαντήσω.
μετριο
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Τα τελευταία χρόνια κάνω ιδιαίτερα σε φοιτητές με όμοιο επιστημονικό υπόβαθρο ( Οικονομικών Επιστημών και Στατιστική & Οικονομετρία ) αλλά και σε μαθητές γυμνασίου ( Μαθηματικά κυρίως) όπως και σε Γ Λυκείου ΑΟΘ. Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το αν θεωρείτε ότι τα 30 ευρώ σε δίωρο μάθημα είναι χαμηλό, μέτριο ή υπερβολικό. Προφανώς άλλη δυσκολία έχει η Δευτεροβάθμια και άλλη η Τριτοβάθμια εκπαίδευση. Οποιαδήποτε γνώμη είναι ευπρόσδεκτη και θα χαρώ πολύ να σας απαντήσω.
15 ευρώ την ώρα σε Γ λυκ είναι το ιδανικό , και εγώ τόσα έδινα.
Σε γυμνάσιο το θεωρώ λίγο τσιμπιμενο
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
Νορμάλ μου ακούγεται. Στο φροντιστήριο μου, έπαιρναν 15 ευρώ για ιδιαίτερα. Έχω ακούσει να παίρνουν και 20 (άλλοι καθηγητές που δεν διδάσκουν σε φροντιστήριο), αλλά προσωπικά μου φαίνεται extreme.
 
Top