Κόστος ζωής Ρέθυμνο

Steliosalm

Νεοφερμένος

Ο Steliosalm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Θράκης. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα!

Έχω βρει μία θέση εργασίας που με ενδιαφέρει στην πόλη του Ρεθύμνου με τον μισθό της να είναι λίγο πάνω από 1000€. Πιστεύετε πως με αυτά τα χρήματα γίνεται κάτι; Με ανησυχεί κυρίως το γεγονός της γνωστής πλατφόρμας βραχυχρόνιας μίσθωσης που έχει οδηγήσει τις τιμές ενοικίων στα ύψη και τα συμβόλαια που υπάρχουν για ενοικίαση κυρίως μόνο για χειμώνα, ενώ εγώ επιθυμώ όλο τον χρόνο. Φυσικά δεν μιλάμε για μία έντονη ζωή, μόνο να μπορώ να καλύψω τα έξοδά μου δίχως την στήριξη της οικογένειας. Οποιαδήποτε απάντηση ευπρόσδεκτη! :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,597 μηνύματα.
Καλησπέρα στην ομάδα!

Έχω βρει μία θέση εργασίας που με ενδιαφέρει στην πόλη του Ρεθύμνου με τον μισθό της να είναι λίγο πάνω από 1000€. Πιστεύετε πως με αυτά τα χρήματα γίνεται κάτι; Με ανησυχεί κυρίως το γεγονός της γνωστής πλατφόρμας βραχυχρόνιας μίσθωσης που έχει οδηγήσει τις τιμές ενοικίων στα ύψη και τα συμβόλαια που υπάρχουν για ενοικίαση κυρίως μόνο για χειμώνα, ενώ εγώ επιθυμώ όλο τον χρόνο. Φυσικά δεν μιλάμε για μία έντονη ζωή, μόνο να μπορώ να καλύψω τα έξοδά μου δίχως την στήριξη της οικογένειας. Οποιαδήποτε απάντηση ευπρόσδεκτη! :)
Δυστυχώς η εξισωση δεν λυνεται
Ενταξει δεν ζητας τρελη ζωη αλλα εδω μιλαμε και για δυσκολια προμηθειας των πλεον απαραιτητων .

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top