Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)

"Κωνσταντίνου και Ελένης". Το έχετε δει;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει.

  • Έχω δει αρκετά επεισόδια.

  • Δεν έχω δει κανένα, αλλά ξέρω την σειρά.

  • Τι είναι αυτό;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Νόμιζα πως απλά δεν το είχα παρατηρήσει τόσο καιρό, αλλά είδα ότι συνεχίζεται σε μεγάλο βαθμό! Έχετε παρατηρήσει ότι από την προηγούμενη εβδομάδα σε "ακατάλληλες" (ας το πούμε) λέξεις βάζουνε τον γνωστό ήχο του "μπιπ" για να μην ακούγονται οι βρισιές; Έχει καταντήσει αηδία από τη μία γιατί και στην πιο απλή λέξη... κατευθείαν "μπιιιιιιιιπ"! Λες και 15 χρόνια που παίζετε δεν τα έχουμε ξανακούσει αυτά!!! Τι γνώμη έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Όχι τώρα το βάλανε. Και εγώ σήμερα το παρατήρησα :P Σε ένα σημείο ήταν όλο μπιπ! Υποκρισία λέω γω ή ο ΑΝΤ1 έχει τίποτα εκκρεμότητες με το ραδιοτηλεοπτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Προφανώς,δε τους παίρνει πια να πληρώνουν τα πρόστιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Το μπιπ ήταν τα που***κα τα σουτζουκάκια:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το μπιπ ήταν τα που***κα τα σουτζουκάκια:D:P
χαχαχαχαχαχα ελεος! αυτο με την οικιακη βοηθο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Θυμάμαι διάλογο μεταξύ Φουστάνου και Κατακουζήνας:

-Θα πάω σε αγρυπνία και θέλω να έρθεις μετ'εμού...(κάπως έτσι)
-Ούτε μετ'εσού,ούτε μετ'ΕΚΛΕΡ!

Υπάρχει στο youtube;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Νόμιζα πως απλά δεν το είχα παρατηρήσει τόσο καιρό, αλλά είδα ότι συνεχίζεται σε μεγάλο βαθμό! Έχετε παρατηρήσει ότι από την προηγούμενη εβδομάδα σε "ακατάλληλες" (ας το πούμε) λέξεις βάζουνε τον γνωστό ήχο του "μπιπ" για να μην ακούγονται οι βρισιές; Έχει καταντήσει αηδία από τη μία γιατί και στην πιο απλή λέξη... κατευθείαν "μπιιιιιιιιπ"! Λες και 15 χρόνια που παίζετε δεν τα έχουμε ξανακούσει αυτά!!! Τι γνώμη έχετε;

Όχι τώρα το βάλανε. Και εγώ σήμερα το παρατήρησα :P Σε ένα σημείο ήταν όλο μπιπ! Υποκρισία λέω γω ή ο ΑΝΤ1 έχει τίποτα εκκρεμότητες με το ραδιοτηλεοπτικό...

Το μπιπ ήταν τα που***κα τα σουτζουκάκια:D:P

Ο θόρυβος πάντως που προκάλεσε αποδεικνύει πως τα ποσοστά ακροαματικότητας είναι αληθινά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όντως τι βλακεία είναι αυτή; Συνέχεια με το που λένε βρισια ακούγεται ένα μπιπ -.-

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
δεν το εχω παρατηρησει αυτο με το μπιπ, αλλα η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να δω επεισοδιο. αληθεια τωρα, βαζουν μπιπ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ναι και εγώ το παρατήρησα την καινούργια βλακεία είναι αυτή πολύ σπαστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
τοσες φορες που τα εχουμε δει τα επεισοδια και ξερουμε καθε διαλογο απεξω και ανακατωτα, ειναι μαλλον περιττο να το κοβουν με ενα 'μπιπ'.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ναι 10 χρόνια που το βλέπω τώρα τους ήρθε να βάλουν τα μπιιιπ. Αφού έχω μάθει τόσο απέξω τους διαλόγους που τα κάνω μόνη μου πριν προλάβουν να τα βάλουν.:P Π.χ σήμερα με την οικιακή βοηθό είχε καταντήσει αηδία. Κάθε σειρά και μπιπ. Αλήθεια γιατί δεν έχουν βάλει ποτέ το τελευταίο επεισόδιο? Εγώ τουλάχιστον ζήτημα να το έχω δει μια φορά και αυτή πολύυυυυυ παλιά. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ας παίξουν κάτι άλλο εκεί στον ΑΝΤ1,το χει βαρεθεί ο κόσμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ειναι τελειοο!! Απλα δεν βαζουν ολα τα επεισοδια μεχρι το τελος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
ειναι τραγικο αλλα και εγω ειχα κολλησει καποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
ειναι τραγικο αλλα και εγω ειχα κολλησει καποτε...
Θυμάμαι παλιά αυτό το είχα βάλει ήχο κλήσης για πλάκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Θυμάμαι παλιά αυτό το είχα βάλει ήχο κλήσης για πλάκα :P
εχω τραυματικες εμπειριες...το ειχε ηχο ξυπνητηριου μια συμμαθητρια μου στην τριημερη...!!!πεταγομουν απο τον υπνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
εχω τραυματικες εμπειριες...το ειχε ηχο ξυπνητηριου μια συμμαθητρια μου στην τριημερη...!!!πεταγομουν απο τον υπνο....

:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ειναι τραγικο αλλα και εγω ειχα κολλησει καποτε...
Μωρή σιχαμένηηηηηηηηη! Μωρή κατακουζίναααααααααααααααα! Αγαπημένη σκηνη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top