Κριτική για το 18-24 travel

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Γενικά προτιμώ να κανονίζω μόνος τα ταξίδια μου, εισιτήρια κλπ γιατί χρονοβόρο μεν αλλά βρίσκεις πολύ καλές τιμές.. Αλλά είδα ότι το συγκεκριμένο πρακτορειο έχει οικονομικές τιμές σχετικά. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Και αν ναι, θα το προτείνατε;
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Ναι το έχω δοκιμάσει και όχι δεν θα το πρότεινα. Σου βάζουν πτήσεις σε κακές ώρες, ξενοδοχεία έξω από το μέρος που θες να επισκεφτείς και πολύ συχνά σε ειδοποιούν ότι το ξενοδοχείο που θες να κάνεις κράτηση δεν είναι πλέον διαθέσιμο και σου προτείνουν ένα άλλο ακριβότερο. Επίσης μπορεί να σου έχουν πτήση για άλλο μέρος και για να φτάσεις από εκεί στον προορισμό σου πρέπει να πάρεις κάποιο έξτρα μέσο μεταφοράς όπως τρένο/λεωφορείο. Σε γνωστούς μου έχει τύχει να τους αλλάξουν και ημερομηνίες 1 μήνα πριν ταξιδέψουν
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ναι και είχα θετική εμπειρία. Οδικώς με βανάκι του πρακτορείου πήγαμε μέχρι το λιμάνι του Βόλου από την πόλη μου, στο πλοίο όλα κομπλέ και το ξενοδοχείο που μείναμε ήταν πολύ ικανοποιητικό. Επίσης με την καρτούλα είχαμε και κάτι εκπτώσεις σε μαγαζιά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top