Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.

παραπέμπει αλλού το όνομα...:P
(νόμιζα ότι έκανες πλακα στην αρχή, αλλά με μια αναζήτηση διαπίστωσα πως όχι...:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω το χειμωνα λατρευω τα σκουφακια,ειχα 2,τα εχασα και τα 2 ,δεν ξερω πως τα καταφερα χαχαχα

μαρεσουν μονο οταν εχω τα μαλλια μου ισια,μου δινουν στυλ

λαουρα ωραια αυτα τα καπελα αλλα και αυτα πολυ δηθεν μου κανουν:$
Μα κι εγώ δήθεν είμαι.:redface:
Και εγώ ένα τέτοιο θέλω, ψάθινο και άσπρο! Από που το αγόρασες τελικά;

Κι εγώώώ *.*
Ρε παντού έχει. Και φτηνά ξέρω γω. 6-8 ευρώ τώρα με τις εκπτώσεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κι εγώώώ *.*
Ρε παντού έχει. Και φτηνά ξέρω γω. 6-8 ευρώ τώρα με τις εκπτώσεις.:redface:

Εγώ τα έχω δει παντού, σε όλα τα υπόλοιπα χρώματα εκτός από το άσπρο με μαύρη κορδέλα! Αν το έχεις δει με αυτά τα χρώματα, πες μου που και θα πάω να το πάρω και ας είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας! Το θέλω λέμε! :D
Μέχρι να φύγω για διακοπές, την Παρασκευή δηλαδή, πρέπει να το έχω βρει.- :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εγώ τα έχω δει παντού, σε όλα τα υπόλοιπα χρώματα εκτός από το άσπρο με μαύρη κορδέλα! Αν το έχεις δει με αυτά τα χρώματα, πες μου που και θα πάω να το πάρω και ας είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας! Το θέλω λέμε! :D
Μέχρι να φύγω για διακοπές, την Παρασκευή δηλαδή, πρέπει να το έχω βρει.- :upside:

Εγω το πηρα απο την Παρο η οποια ειναι γεματη τετοια καπελα.....σε ολες τις τιμες.Απο 9 εως 60 ευρο βρηκα...(εννοείτε και πηρα αυτο με τα 9) και δεν ηταν one size!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγω το πηρα απο την Παρο η οποια ειναι γεματη τετοια καπελα.....σε ολες τις τιμες.Απο 9 εως 60 ευρο βρηκα...(εννοείτε και πηρα αυτο με τα 9) και δεν ηταν one size!!! :P:P

Χμ... μου πέφτει λίγο μακριά... σε ευχαριστώ πάντως! Αν δεν το βρω εδώ θα το έχει σίγουρα στο νησί που θα πάω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Χμ... μου πέφτει λίγο μακριά... σε ευχαριστώ πάντως! Αν δεν το βρω εδώ θα το έχει σίγουρα στο νησί που θα πάω! :D

Λογικά θα το βρείς!!! ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν οι μπερέδες...:redface:

κάτι τέτοιο


ναι τελιοι ειναι οι μπερεδες!

αν και ειναι κατακαλοκαιρο μου λειπει το χειμωνα απο στυλιστικη αποψη,τα υφασματα ειναι πιο πλουσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ τα έχω δει παντού, σε όλα τα υπόλοιπα χρώματα εκτός από το άσπρο με μαύρη κορδέλα! Αν το έχεις δει με αυτά τα χρώματα, πες μου που και θα πάω να το πάρω και ας είναι στην άλλη άκρη της Αθήνας! Το θέλω λέμε! :D
Μέχρι να φύγω για διακοπές, την Παρασκευή δηλαδή, πρέπει να το έχω βρει.- :upside:

Ρε ΦΟίβηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!:redface:
Το Μοναστηράκι είναι ΓΕΜΑΤΟ με τέτοια καπέλα, και ειδικά άσπρα. Ξέρεις στα μαγαζάκια εκεί. Να πας, θα βρεις, δεν υπάρχει περίπτωση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρε ΦΟίβηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!:redface:
Το Μοναστηράκι είναι ΓΕΜΑΤΟ με τέτοια καπέλα, και ειδικά άσπρα. Ξέρεις στα μαγαζάκια εκεί. Να πας, θα βρεις, δεν υπάρχει περίπτωση.:P

Το πηρααααααα!!! :D:D:D
Θενξ για την πληροφορια! Ειχα ξεχασει οτι υπαρχει και το Μοναστηρακι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
εγω αυτο το καπελακι που λετε ημουν στα προθυρα να το παρω στην παρο μπας και ξεφυγω απο την μπαντανα και προστατεψω και λιγο το ξεροκεφαλο μου....αλλα μολις το ειδα παντου γυρω μου δεν το πηρα απο αντιδραση!!!!!:P
συνεχιζω και φοραω την θεικη μου μπαντανα!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ωραίοο και νομίζω και για την ηλικία σου ό,τι πρέπει! Δεν θα σε κάνει μικρομέηαλο ξέρεις...
για το καλοκαίρι είναι καλό, ειδικά με φλατ σανδάλια για να το κανει πιο boho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
παραπέμπει αλλού το όνομα...:P
(νόμιζα ότι έκανες πλακα στην αρχή, αλλά με μια αναζήτηση διαπίστωσα πως όχι...:D)
Και καπελάκια linux τώρα;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top