Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια που πηρα τωρα τηλεφωνο μου ειπαν δυσκολο σημερα μαλλον δευτερα!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια ουτε σημερα τα αποτελεσματα!!αντε να δουμε την δευτερα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
αν δε βγουν και τη δευτερα να τους παρουμε ολοι μαζι να τους ξεχεσουμε!!! και το εννοω!!! να τους χεσουμε πατοκορφα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μα είναι όντως έλεος οι άνθρωποι!:mad: Αλλά γιατί τα καθυστερούν τόσο;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
γτ εχουν το ιδιο συστημα μηχανογραφησης με τις πανελλαδικες...τα αχρηστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
επειδη ειμαι αδιοριστος εκπαιδευτικος και εκανα προσπαθεια στο β2 μηπως κα το παρω σας λεω οτι τα αποτελεσματα θα βγουν μες τη βδομαδα απο αυριο μεχρι τεταρτη το πολυ. οσο για την υπουργο δεν θελω να το σχολιασω!!!!!! η χειροτερη ολων!!!!!!!

ειναι να μην τα παιρνεις???? Ημαρτον δηλαδη με τα βλαμμενα! και στο γκετε, που δωσαμε και αργοτερα, τα βγαλανε μια μερα νωριτερα!!!!!! τοσο αχρηστοι πια????

Ο χειρότερος από τους υπουργούς παιδείας όλων ήταν ο Γεράσιμος Αρσένης (ο οποίος με αυτά που έκανε διέλυσε την παιδεία της χώρας).......... προωθώντας τους συναδέλφους του οικονομολόγους... (όποιος το σκεφτεί λίγο θα καταλάβει τι εννοώ)

Η σημερινή Υπουργός παιδείας δεν έκανε και τίποτα.. ωστε να την κρίνουμε. Η πραγματική κριτική θα έρθει μετά την αποχώρηση της από το Υπουργείο παιδείας.

Όσο για το κρατικό πιστοποιητικό Γλωσσομάθειας είναι με διαφορά το πιο φτηνό από τα πιστοποιητικά (50 ευρώ) και πιστεύω πως πρέπει να το στηρίζουμε.. γιατί προωθούμε την οικονομία της χώρας έτσι. Όσο για τα άλλα πιστοποιητικά δεν είναι άλλο παρά μαγαζάκια... που εκμευαλεύονται μια τρύπα και μοναδικό σκοπό έχουν να βγάλουν λεφτά.

Π.Χ. στο michigan το επικηρωμένο αντιγραφο του πιστοπoiητικού (δηλαδή μια φωτοτυπία με μια σφραγίδα) κάνει 12 ευρώ. Όταν πήγα να βγάλω μου πήρανε το πιστοποιητικό το βάανε σε ένα φωτοτυπικό, το σφραγίσανε και μετά μου ζήτησαν 12 ευρώ. Υπάρχει και προσφορά οι 2 φωτοτυπίες με 18 ευρώ.

Επίσης η Ελληνομερικάνικη ένωση έχει ανοίξει ιεκ που διαφημίζει ότι συνεργάζονται με αμερικάνικα πανεπιστήμια (πράγμα που δεν ισχύει). Αυτό έγινε θέμα πριν 2 χρόνια απο τους δημοσιογράφους παρόλα αυτά δεν έγινε τίποτα και η ελληνοαμερικάνικη ενωση συνεχείζει το εμπόριο της.
Το ίδιο πράγμα γίνεται με το ecdl (και τα άλλα μαγαζάκια). Ευτυχώς που εδώ το προλάβανε και πιστοποίηση γνώσης χειρισμού παίρνεις αν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση έχεις παρακολουθήσει 3 τουλάχιστον σχετικά μαθήματα με πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.



Ο χειρότερος από τους υπουργούς παιδείας όλων ήταν ο Γεράσιμος Αρσένης (ο οποίος με αυτά που έκανε διέλυσε την παιδεία της χώρας).......... προωθώντας τους συναδέλφους του οικονομολόγους... (όποιος το σκεφτεί λίγο θα καταλάβει τι εννοώ)

Η σημερινή Υπουργός παιδείας δεν έκανε και τίποτα.. ωστε να την κρίνουμε. Η πραγματική κριτική θα έρθει μετά την αποχώρηση της από το Υπουργείο παιδείας.

Όσο για το κρατικό πιστοποιητικό Γλωσσομάθειας είναι με διαφορά το πιο φτηνό από τα πιστοποιητικά (50 ευρώ) και πιστεύω πως πρέπει να το στηρίζουμε.. γιατί προωθούμε την οικονομία της χώρας έτσι. Όσο για τα άλλα πιστοποιητικά δεν είναι άλλο παρά μαγαζάκια... που εκμευαλεύονται μια τρύπα και μοναδικό σκοπό έχουν να βγάλουν λεφτά.

Π.Χ. στο michigan το επικηρωμένο αντιγραφο του πιστοπoiητικού (δηλαδή μια φωτοτυπία με μια σφραγίδα) κάνει 12 ευρώ. Όταν πήγα να βγάλω μου πήρανε το πιστοποιητικό το βάανε σε ένα φωτοτυπικό, το σφραγίσανε και μετά μου ζήτησαν 12 ευρώ. Υπάρχει και προσφορά οι 2 φωτοτυπίες με 18 ευρώ.

Επίσης η Ελληνομερικάνικη ένωση έχει ανοίξει ιεκ που διαφημίζει ότι συνεργάζονται με αμερικάνικα πανεπιστήμια (πράγμα που δεν ισχύει). Αυτό έγινε θέμα πριν 2 χρόνια απο τους δημοσιογράφους παρόλα αυτά δεν έγινε τίποτα και η ελληνοαμερικάνικη ενωση συνεχείζει το εμπόριο της.
Το ίδιο πράγμα γίνεται με το ecdl (και τα άλλα μαγαζάκια). Ευτυχώς που εδώ το προλάβανε και πιστοποίηση γνώσης χειρισμού παίρνεις αν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση έχεις παρακολουθήσει 3 τουλάχιστον σχετικά μαθήματα με πληροφορική.

για ποιο μιλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αν δε βγουν και τη δευτερα να τους παρουμε ολοι μαζι να τους ξεχεσουμε!!! και το εννοω!!! να τους χεσουμε πατοκορφα!!!!

Συμφωνώ! Τους πληρώνουμε κιόλας και τίποτα δεν κάνουν!:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
για ποιο μιλας?

Δε μιλάω για ένα συγκεκριμένο. Εγώ αναφέρομαι για το ecpe το michigan γιατι αυτό έχω περάσει. Το ίδιο συμβαίνει σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια τι λετε θα βγουν αυριο επιτελους???????????????εγω πιστευω πως ναι!!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
χεστηκα προσωπικα. μη σωσουν και βγουν. δε θα συγχιζομαι εγω για το κωλουπουργειο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_nd

Νεοφερμένος

Η elena_nd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!! μακαρι να μπορουσα και εγω να ξεαγχωθω και να το δω ετσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
και γω ειμαι αγχωμενος....αλλα εγω αγανακτησει κι ολας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_nd

Νεοφερμένος

Η elena_nd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ας ελπισουμε οτι αυριο τετοια ωρα θα λεμε για τα θετικα μας αποτελεσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
+1!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλους μας!!!!!! ας ελπίσουμε ότι μέχρι το μεσημέρι θα έχουν βγει!!! δεν νομίζω ότι πάει άλλο!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
πηρε κανεις τηλεφωνο σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_nd

Νεοφερμένος

Η elena_nd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πηρα εγω τωρα. υπαρχει ενδεχομενο για σημερα μεχρι τισ 3 μου ειπαν διαφορετικα αυριο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
οποτε εχουν βγειτα αποτελεσματα και τωρα τα ανεβαζουν ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια εγω πηρα σε ολα τα τηλεφωνα αλλα δεν το σηκωνουν!!!!!!!!!:mad:Λετε να ανεβαζουν τα αποτελεσματα????????;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top