Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Aααααα, η υπομονή έχει φτάσει στα όριά της!!!!! Γιατί δεν τα βγάζουν αύριο να τελειώνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Σήμερα που μιλήσαμε από το φροντιστήριο με το υπουργείο μας είπαν ότι επεξεργάζονται τα αποτελέσματα. Με αυτά ασχολούνται και περιμένουν την υπογραφή της υπουργού για να τα ανεβάσουν. Τώρα πόσες μέρες μπορεί να σημαίνει αυτό, θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αχχχ και το Νοεμβρη του 2008 ετσι ειχε γινει και βγηκαν σχεδον μετα απο 3 μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια ομως στο τεο στειλαν e-mail που ελεγε πως θα βγουν αυτην την εβδομαδα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Η προισταμενη μου απάντησε το συγκεκριμένο email που της εστειλα ακριβως οτι σας παραθετω.
Κατι πιο specific δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το τελευταίο στάδιο πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων είναι η υπογραφή του υπουργού. Οπότε είμαστε σε αυτό το στάδιο σύμφωνα με την υπεύθυνη. Άρα λογικά θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Περσι σε αυτο το σταδιο ειμασταν περι της 10 μερες.
Φλεβαρης 2009.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δίκιο έχεις για τότε. Θέλω να πιστεύω ότι τώρα δεν θα είναι το ίδιο αλλιώς θα περάσουμε τις μέρες μας ανάμεσα στο κρατικό και στην ελληνοαμερικανική. Δε νομίζω. Λογικά τις επόμενες ημέρες θα έχουμε απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικα ειναι τόσο πολυάσχολη η κυρια υπουργός που δεν μπορεί να βάλει.......μια τζίφρα.
Βασικα νομιζω οτι εστω Δευτερα θα βγουν.Αφου εχουν ολοκληρωθει οι διαδικασίες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
χρηστο τι σου ειπαν που πηρες τηλεφωνο????????????

μονο που δεν με διαολοστειλε.... αλλα τους διαολοστειλα εγω σε ιμειλ...

"Θα ηθελα να εκφρασω την απογοητευση μου για το ΚΠγ. Τα αποτελεσματα εχουν αργησει υπερβολικα. Απαραδεκτη αντιμετωπιση προς τους υποψηφιους απο θεμα εξυπηρετησης...Καθολου ευγενικοι στο τηλ κεντρο. Η γενικη εικονα ειναι εντελως αντιεπαγγελματικη. Εαν ειχα στο νου μου να ξαναδωσω το ΚΠγ, τωρα το εχω ξεχασει. Και να ειστε σιγουροι οτι κανενας γνωστος μου δεν θα το δωσει...
Ευχαριστω."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
επισης πολυ θα ηθελα να μιλησω με την υπουργο...να της πω δυο λογακια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Xρήστο πρέπει να τα χεις πάρει κανονικά, έτσι;;; Δεν πειράζει πες τους κι άλλα, άντε γιατι η υπουργός μόνο των άλλων κοιτά τα άπλυτα και παγώνει τα πάντα χωρίς να υπογράφει, τα δικά της δεν τα κοιτά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλημέρα! Πήρα πριν λίγο το υπουργείο και ένας κύριος μου είπε ότι περιμένουν τα αποτελέσματα από μέρα σε μέρα. Σήμερα λόγω απεργίας δεν το βλέπουν. Αλλά αύριο υπάρχει πιθανότητα. Πάντως τίποτα σίγουρο, τίποτα οριστικό δεν είχε να μου πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Mια ιδανικη ημερομηνια ειναι ειτε η αυριανη είτε αυτη της Δευτερας.Και ειναι μεσα στα ορια του 15μερου του Ιουλιου που ειπανε εξαρχής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Xρήστο πρέπει να τα χεις πάρει κανονικά, έτσι;;; Δεν πειράζει πες τους κι άλλα, άντε γιατι η υπουργός μόνο των άλλων κοιτά τα άπλυτα και παγώνει τα πάντα χωρίς να υπογράφει, τα δικά της δεν τα κοιτά....

ειναι να μην τα παιρνεις???? Ημαρτον δηλαδη με τα βλαμμενα! και στο γκετε, που δωσαμε και αργοτερα, τα βγαλανε μια μερα νωριτερα!!!!!! τοσο αχρηστοι πια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_nd

Νεοφερμένος

Η elena_nd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδια θα μας τρελλανουν μεχρι να τα βγαλουν .. Τωρα μολις πηρα παλι τηλεφωνο και μου ειπαν "Ισως την Δευτερα αλλα δεν μου το λεει με σιγουρια " ΕΛΕΟΣ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bodogregor

Νεοφερμένος

Ο bodogregor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
επειδη ειμαι αδιοριστος εκπαιδευτικος και εκανα προσπαθεια στο β2 μηπως κα το παρω σας λεω οτι τα αποτελεσματα θα βγουν μες τη βδομαδα απο αυριο μεχρι τεταρτη το πολυ. οσο για την υπουργο δεν θελω να το σχολιασω!!!!!! η χειροτερη ολων!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν έχουμε πιθανότητες για αύριο.Πήρα σήμερα το πρωί τηλέφωνο και μου είπαν την άλλη εβδομάδα!!!! :mad:

Η άλλη εβδομάδα είναι από Δευτέρα έως Παρασκευή...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Δεν έχουμε πιθανότητες για αύριο.Πήρα σήμερα το πρωί τηλέφωνο και μου είπαν την άλλη εβδομάδα!!!! :mad:

Η άλλη εβδομάδα είναι από Δευτέρα έως Παρασκευή...:worry:

α ρε γμτ θελω να παει 1η αυγουστου και να μην τα εχουνε βγαλει... να παρω ξανα την προισταμενη και να την ξεχεσω επωνυμα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Η Υπουργός Παιδείας, Άννα Διαμαντοπούλου, θα συμμετάσχει σήμερα και αύριο, 15 & 16/07/2010, στο άτυπο Συμβούλιο Ανταγωνιστικότητας, για θέματα Έρευνας, στις Βρυξέλλες.
από το www.minedu.gov.gr ......... οπότε δεν περιμένουμε προκοπή ούτε σήμερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top