Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ΟΚ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλημέρα!!
Εδινα και εγώ αυτό το Σ/Κ Γαλλικα Β2.Μηπως τυχαίνει να εχει καποιος τα θεματα που μπήκαν?Τα θέλω ρε παιδια γιατι έχω πολύ αγωνία για το πώς τα πήγα και θέλω να τα τσεκάρω και μόνος μου...Αν τα εχει κανεις παρακαλω να μου το πει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Μου φαινεται βγηκανε στο σαιτ του υπουργειου παιδειας κοιταξε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Nαι εχει δικιο η φιλη παραπάνω!
Τα θεματα και οι απαντήσεις είναι Online στo Internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHE* Billio

Νεοφερμένος

Ο CHE* Billio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ναι όλα οκ.Τα βρήκα τωρα.Το πρωι που εψαχνα μου κατεβαζε τα θέματα των αγγλικων αντι των γαλλικων.Γι'αυτο απευθηνθηκα σε εσας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tgvtgv

Νεοφερμένος

Ο tgvtgv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους, κάποιος-α που έδωσε ΚΠΓ το ΣΚ, μπορεί να μας ενημερώσει αν ο ήχος στα listening ήταν καλός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Nαι εχει δικιο η φιλη παραπάνω!
Τα θεματα και οι απαντήσεις είναι Online στo Internet!

δεν εχουν ανεβασει του 2009...αφου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENERGIA

Νεοφερμένος

Η ENERGIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και Καλά Αποτελέσματα σε όσους έδωσαν το ΣΚ. Έδινα Ιταλικά Β2 μου φάνηκε εύκολη η εξέταση του Λεξιλογίου και Γραμματικής, Δύσκολη η Έκθεση ήταν πολύ λίγος ο Χρόνος και το Ακουστικό μου φάνηκε δύσκολο. Γενικώς είμαι στο όριο. Όσοι έδωσαν Ιταλικά πως τα πήγαν?Πώς σας φάνηκαν τα θέματα?Επίσης μια ερώτηση. Όταν τελείωσα τη μεταφορά των απαντήσεων από το πρόχειρο στο καθαρό στην εξέταση του ακουστικού στο σημείο των χειρόγραφων (των 5 τελευταίων ερωτήσεων που πρέπει να βάλουμε εμείς τις λέξεις που λείπουν) διαπίστωσα ότι έκανα λάθος μεταφορά και τις έσβησα με στυλό και τις ξαναέγραψα. Αυτό αν η διόρθωση είναι σωστή βαθμολογείται ή λόγω μουντζούρας θεωρείται λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αυτό αν η διόρθωση είναι σωστή βαθμολογείται ή λόγω μουντζούρας θεωρείται λάθος?

Εμάς μας ειπε οτι αν το μουτζουρώσουμε και το ξαναγραψουμε θα θεωρηθεί λάθος αλλα κανεις δεν ξερει τι παιζει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENERGIA

Νεοφερμένος

Η ENERGIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΟΚ! Σ' ευχαριστώ πολύ, πάντως είναι κρίμα από το άγχος να γίνονται τέτοια απαράδεκτα λάθη..Ελπίζω να μη μου κοστίσει το πτυχίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aπο 0.5 μοναδες να σου κοστίσει το πτυχίο?
Για να μην νομίζεις οτι εκανες και συ κατι τετοιο να ξες πως και γω κατα την μεταφορα στο απαντητικό εκανα 2-3 λαθη!
Αλλα ΟΚ τι να κανουμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENERGIA

Νεοφερμένος

Η ENERGIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μακάρι να έκανα μόνο 2-3 λάθη κατά τη μεταφορά...Έχω κάνει τουλάχιστον 7-10...Τελοσπάντων..Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τιποτα ρε συ!
Και μην αγχώνεσαι!Οτι ηταν να γινει εγινε!
Καλα μας αποτελεσματα τωρα και με την νίκη να το πάρουμε το ρημάδι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παιδια εχουν βγει στο internet oι απαντησεις για το κρατικο β2 αγγλικων??πειτε μου
-----------------------------------------
τις ερωτησεις δεν τις εχει στο internet παιδια απο το listening..που μπορω να τις βρω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τις βρηκα τις απαντησεις....παιδια σε ολα περναω αλλα δν ξερω αμα με κοψουν στην εκθεση(β2 αγγλικα)γιατι ηταν email κ εγω εγραψα στην αρχη dear k oχι hi η οτιδηποτε αλλο χρειαζεται στο email θα μ κοψουν πολυ απο αυτο?
-----------------------------------------
στην εκθεση που ηταν email αρχισα με την φραση dear κ ειναι λαθος θα κοψουν πολυ απο αυτο το λαθος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όχι.
Και στα e-mail έτσι ξεκινάμε. Κι εγώ έτσι το είχα γράψει και ...όλα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
νομιζω πως στα email ξεκιναμε με hi κ το ονομα..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια 10-15 Ιουλιου βγαινουν τα αποτελεσματα του ΚΠΓ!
Πως αισθανεστε?
Πλησιαζει ο καιρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_v

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια γεια σας..ειμαι καινουριος στο καλμπ και δεν εχω παρακολουθησει ολες σας τισ συζητησεις..
εδωσα κι εγω κπγ αλλα μου φανηκε λιγο παλουκακι σε σχεση με το ecce..στα προφορικα μου επεσε θεμα τονωση αυτοπεπηθησης με ενα κειμενο παλουκι...αλλα νταξει...την παλευω..;)καλα αποτελεσματα σε ολους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αντε καλα αποτελεσματα σε ολους μας.
Αν θες αγαπητε φιλε μπορείς να βρεις τις λυσεις των θεματων στο kpg.ypepth.gr για να δεις πως τα πηγες.
Τα προφορικα μην τα φοβάσαι.Αν επικοινωνήσεις και λαθη να εκανες θα σε βάλουν βαθμούς.Συνηθως κατι περιστασιακα λαθη ειναι επουσιωδη.
Εγω που εδωσα στο Γ1 ΚΠΓ μου φάνηκε ιδιαίτερα εύκολο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top