Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Kρατικό είναι..
όΧΙ MICHIGAN...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Kρατικό είναι..
όΧΙ MICHIGAN...
προσωπικα στο β2 το νοεμβριο καλυτερα πηγα στο μισιγκαν παρα στο κπγ.....το κπγ ηταν πιο δυσκολο............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω πιστεύω οτι όλα τον ίδιο δεικτη δυσκολίας έχουν πιστεύω.
Τωρα όσον αφορα την δυσκολια,ίσως το ΚΠΓ επειδή έχει και διαμεσολάβηση να το κανει λίγο πιο δυσκολο απο τα αλλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Πάντως, το κπγ έχει ένα μεγάλο θετικό στην έκθεση: η εκφώνηση είναι έτσι δομημένη που σε βοηθάει, σου δίνει κατευθύνσεις, παρέχοντας τις πιθανές κύριες αγνωστες λέξεις του θέματος. Ελπίζω να ισχύει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Eγω πιστεύω οτι όλα τον ίδιο δεικτη δυσκολίας έχουν πιστεύω.
Τωρα όσον αφορα την δυσκολια,ίσως το ΚΠΓ επειδή έχει και διαμεσολάβηση να το κανει λίγο πιο δυσκολο απο τα αλλα!:)

Mπααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγω δίνω αύριο και δεν με χαλαρωνει τπτ απολυτως!ΝΙωθω πως δεν θα το παρω οτι καταστραφηκαν ολα...............πλζ help!πειτε αυτοι που το δωσατε ειναι δυσκολο(γιατι οπως και να το δεις πτυχιο ειναι!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αν έχεις προετοιμαστεί, όλα καλά θα πάνε, βρε, Amy. Το άγχος θα υπάρχει αλλά θα τα καταφέρεις. Φυσικά, δεν είναι περίπατος. Καλό κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγω δίνω αύριο και δεν με χαλαρωνει τπτ απολυτως!ΝΙωθω πως δεν θα το παρω οτι καταστραφηκαν ολα...............πλζ help!πειτε αυτοι που το δωσατε ειναι δυσκολο(γιατι οπως και να το δεις πτυχιο ειναι!!!)
δεν υπαρχει λογος....το κλιμα στην ταξη και η συμπεριφορα των εξεταστων ειναι αψογη,τα θεματα ειναι βατα[οχι ευκολα] επομενως δεν εχεις τπτ να φοβασαι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marooo

Νεοφερμένος

Η μαρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
πωπω παιδια κ γω δινω αυριο γαλλικα Β2..το θεμα ειναι οτι εγω συμπαθουσα παρα πολυ την καθηγητρια μου (κανω ιδιαιτερα).Δεν με πιεζε καθολου και καναμε 1,5 ωρα τη βδομαδα απο τον Ιανουαριο ως προετοιμασια..Αντε και καλη τυχη σε ολους μας:D!!!! :up:Παμε να το παρουμε!!!!!! :no1:GOOD LUCK!!!!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω δινω αυριο προφορικα ΚΠΓ Γ1 στις 12.00 και την Κυριακη τα γραπτα στις 7.30 πμ.

Να ευχηθώ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!
Και με την νίκη!!!:no1:
Χιχιχιχι!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πωπω παιδια κ γω δινω αυριο γαλλικα Β2..το θεμα ειναι οτι εγω συμπαθουσα παρα πολυ την καθηγητρια μου (κανω ιδιαιτερα).Δεν με πιεζε καθολου και καναμε 1,5 ωρα τη βδομαδα απο τον Ιανουαριο ως προετοιμασια..Αντε και καλη τυχη σε ολους μας:D!!!! :up:Παμε να το παρουμε!!!!!! :no1:GOOD LUCK!!!!:bravo:
και εγω β2 γαλλικα δινω αυριο!!!!!!αντε και καλη μας επιτυχια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι από εμένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aντε παιδες παω για υπνο!
Καλη επιτυχία σε οσους δίνουν αυριο!!!!:no1::no1::no1::no1::no1::no1:
....και σε μένα...(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αν και λιγο καθυστερημενα thanks ειχατε δικιο πρεπει να το πηρα!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παιδια στο listening δεν τα πηγα καλα..συνψηφιζονται αμα σε καποιο δεν τα πηγες καλα και στα αλλα τα πηγες καλα?
-----------------------------------------
ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΡΑΤΙΚΟ Β2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ
-----------------------------------------
ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του μαιου 2009?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα του μαιου 2009?

10-15 Ιουλίου!;)

Τεσπα!Εδωσα σημερα προφορικα Αγγλικα Γ1 και ηταν ιδιαιτερα ευκολα.
Με ρωτησε ποια χαρακτηριστικά πρέπει να έχει ενας πολιτικός και στα κείμενα είχαμε για online shopping!Μια χαρα δηλαδη!

Αυριο 7.30 γραπτα...:P:'(
Kαλη επιτυχία και καλα αποτελεσματα σε ΟΛΟΥΣ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamteam

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Παραδείσι (Ρόδος). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους...μπραβο teol, παντα τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους...μπραβο teol, παντα τετοια

Thx!!!;)
Aντε καλη μας επιτυχια αυριο σε ολους οδους δινουμε και με την νικη!
Αντε παω για ύπνο...
Εχω ξυπνημα στις 6...:'(:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
εδωσα σημερα β2 γαλλικα...εδινε κανενας αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Eγώ β2 γερμανικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top