Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!δε με τρελανε κιολας αλλα...τεσπα!ευχαριστω και παλι!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Δίνω 9 Μαίου κρατικο β2 για γερμανικα....
πως θα μάθω την ώρα και το εξεταστικό κέντρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
danke !
γλυκέ!:P


Μήπως θα χρειαστεί να πάρουμε τηλέφωνο για τις ώρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
βρε τεο, γιατι δεν ανοιγεις το link που εδωσα πιο πάνω; γράφει την ώρα!!!!!!!
έλεος!!!!!:P
-----------------------------------------
ευχαριστω πολυ!δε με τρελανε κιολας αλλα...τεσπα!ευχαριστω και παλι!:thanks:

μην το λες! είναι από τα πιο ωραία διπλώματα που έχω δει ποτέ! χοντρό χαρτί, μπεζ χρώμα...
μιλάμε για χλιδή! εντυπωσιάστηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα με τρελανεις κοριτσι μου....:p
Αφου λεει προφορικα Γ1 Σαββατο 9/05/2009--->10.00 πμ------κενο....:P
Θα παω να στηθω εκει απο τις 10 για να περιμενω να εξεταστω....????:P:P:P
Πλακα μου κανεις,εεεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Παιδιά επειδή έχω ενα πρόβλημα με το word....
Αλεξάνδρα βάλε το πρόγραμμα με τις ώρες σαν εικόνα εδώ!
Θα σου ήμουν ευγνώμων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμενα δεν με υπολογιζες guess ε????:P
Kακουργα γυναικα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Ωχχ....ΛΑΘΟΣ ΤΡΑΓΙΚΟ!!
Συγχώρεσε με!!!

:P

Βάλτο εσύ ρε τέολ!!
Αν δεν μπορείς να σου πω περιοχή για να μ πεις ώρα!
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
τεο, αγόρι μου, εννοεί το εξής:
οι εξετάσεις των προφορικών ξεκινάνε στις 10 και παει αλφαβητικά.την προηγούμενη μέρα στο σχολείο που πρόκειται να εξεταστείς βγαίνει το πρόγραμμα αλλά μην το πολυδένεις γιατί καμιά φορά μπαίνεις και νωρίτερα γιατί δεν έρχονται όλοι. οπότε, ναι, πας και στήνεσαι. περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον επειδη σαγαπαω(:P:P:P:P) here :


-----------------------------------------
τεο, αγόρι μου, εννοεί το εξής:
οι εξετάσεις των προφορικών ξεκινάνε στις 10 και παει αλφαβητικά.την προηγούμενη μέρα στο σχολείο που πρόκειται να εξεταστείς βγαίνει το πρόγραμμα αλλά μην το πολυδένεις γιατί καμιά φορά μπαίνεις και νωρίτερα γιατί δεν έρχονται όλοι. οπότε, ναι, πας και στήνεσαι. περίπου.

Kαταλαβα θα παω απο τις 10 εκει να στηθώ....:P:P:P
Αν και ειναι ελλειψη προγραμματισμού αυτο τί να κάνουμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
εγώ δεν είχα πρόβλημα γιατί έμπαινα από τους πρώτους λόγω επωνύμου...
αλλά ωραία είναι... γιατί το λες; κάθεσαι παρέα με τους υπόλοιπους (που δεν τους ξέρεις), σου πηγαίνει το στομάχι στην πλάτη από την αγωνία, βλέπεις κάτι ξινισμενες φάτσες που δεν λένε ούτε καλημέρα....γιατί, ωραία είναι...
θεϊκά, θα έλεγα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
λοιπόν, όποιος ενδιαφέρεται να συζητησουμε πανω στις ασκησεις των αγγλικων , ας με προσθεσει στο μσν (Εκτος απο τον ΤΕΟ, ο οποιος ξερει παραπανω πραγματα απο το μσν μου;)) chris_veria@hotmail.com
-----------------------------------------
και πανω στα πτυχια εννοειται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
λοιπόν, όποιος ενδιαφέρεται να συζητησουμε πανω στις ασκησεις των αγγλικων , ας με προσθεσει στο μσν (Εκτος απο τον ΤΕΟ, ο οποιος ξερει παραπανω πραγματα απο το μσν μου;)) chris_veria@hotmail.com
-----------------------------------------
και πανω στα πτυχια εννοειται!


+1!
Eισαι πολυ ενημερωμενος για οτι συμβαινει στο χωρο της αγγλικής γλώσσας.
Αν και εχεις ενα σχετικα ψιλοκολλημα με το ΤΙΕ και μια ψιλο-εχθρα με το Cambridge εισαι και γ@μο τα παιδια...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
τεο, εσύ τελικά δίνεις για κπγ,ε;
σε προετοιμάζει η καθηγήτρια σου; γιατί είχες πει παλιά ότι δεν ήθελε, κ.λ.π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
δεν θα την πω την κακία μου.. όχι! πρέπει να κρατηθώ:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
τεο, εσύ τελικά δίνεις για κπγ,ε;
σε προετοιμάζει η καθηγήτρια σου; γιατί είχες πει παλιά ότι δεν ήθελε, κ.λ.π.

Αφου έχω ΑΛΛΑΞΕΙ καθηγητρια ναι κανουμε κατι practice tests του Betsi και κανω μονος μου και τα παστ παπερς.

δεν θα την πω την κακία μου.. όχι! πρέπει να κρατηθώ:P:lol:

Nα κρατηθείς ηλία να κρατηθείς.:P:P:P
Μην χάσεις ετοιμος να πετάξεις την σπόντα σου....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αφου έχω ΑΛΛΑΞΕΙ καθηγητρια ναι κανουμε κατι practice tests του Betsi και κανω μονος μου και τα παστ παπερς.



Nα κρατηθείς ηλία να κρατηθείς.:P:P:P
Μην χάσεις ετοιμος να πετάξεις την σπόντα σου....:P:P:P

δες αβατάρι για:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
δες αβατάρι για:P

Δεν θα σχολιάσω...:P
H μία και μοναδικη ελπίδα να ερχόμουν στο μιτινγκ στην θεσσαλονικη εξανεμίστηκε....:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
τεο, το κεμπριτζ μ εχε δωσει αφορμη για να ειμαι εχθρικος μαζι οτυ. Τεσπα ας μη βγουμε αλλο οφ τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top