Κρατικό πιστοποιητικό γλωσσομάθειας

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:hmm::hmm:πιστευω στο ιντερνετ, ...ξερει κανεις αν εχει ξαναγινει τοοοοοοση καθυστερηση στο παρελθόν????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εσύ maira τι περιμένεις?
-----------------------------------------
εγώ β2 ιταλικά:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
κι εγω!!!!!!!! Β2 ιταλικα!!!
αλλα το λισενινγκ ηταν αθλιο τα βαλα στην τυχη και το πολυ να χω πιασει το 40%,
αν δεν εχω γραψει καλη εκθεση απο 15 και πανω θα χω κοπει....:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
πρεπει να πιασουμε τουλαχιστον 8 για να καλυφθει η διαφορά από τα άλλα !!!ηταν οντως αθλιο πρωτη φορα επαιξα στην τυχη !!! ολοκληρο κειμενο !!!ελπιζω μονο στο τριτο κομματι και στο πρωτο λιγο!!!
-----------------------------------------
ελα θα παμε για γ1 πιστευω αρκει να βγουνε να τα δουμε !!!θελω να ξεκινησω μαθηματα και δεν ξερω τι να κανω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
...εγω δεν ηξερα οτι εχουν αλλαξει τα πραγματα και η prova 4 (την οποια δεν εκανα) εχει συντελεστη 2 αντι για 1 που εχουν οι προηγουμενες ..
ευελπιστω να εχω πιασει 5 βαθμους απο την prova 3 (αν είναι όλη σωστη..)
και 4 βαθμους απο δω και απο κει απο τις prova 1 και 2...
ολα αυτα βεβαια υποθετικα
γι'αυτο αγωνιω
επειδη θελω να πιστεύω ότι ή θα έχω περασει με τη βαση ή θα εχω κοπει για λίγο...:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
in bocca al lupo λοιπον και βλεπουμε!!!!! μονο το ascolto φοβιζει στα υπολοιπα πηγα καλα ηταν σχετικα ευκολο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:hmm::hmm:πιστευω στο ιντερνετ, ...ξερει κανεις αν εχει ξαναγινει τοοοοοοση καθυστερηση στο παρελθόν????????
οχι. εγω εδωσα ιταλικα β2 περσι το νοεμβρη και τα αποτελεσματα βγηκαν 2 μηνες και 5 μερες αργοτερα. εδωσα γαλλικα β2 το μαϊο και βγηκαν ομοιως. τι να πω. ο καινουριος υπουργος ειναι... !!
τα ιταλικα γ1 φετος, που εδωσα ηταν τα γραπτα βατα. στο ascolto , ομως, το τελευταιο κομματι επιτρεποταν να το ακουσουμε μονο μια φορα, οποτε , καταλαβαινετε...
εγω, παντως, ξαναπηρα τηλεφωνο στη γραμματεια του υπουργου. θα ενημερωθει, μου ειπαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolpan

Νεοφερμένος

Ο nikolpan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ειναι κριμα παντως να γραφεις καλα στα υπολοιπα και να σε ριχνει τοσο πολυ μια ενοτητα !!! συν την καθυστερηση εκδοσης αποτελεσματων.. μετα φταιμε εμεις αν καταφευγουμε στα ξενα πιστοποιητικα γλωσσομαθειας!!!!!!!! δεν βλεπω φως ουτε σημερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
οχι. εγω εδωσα ιταλικα β2 περσι το νοεμβρη και τα αποτελεσματα βγηκαν 2 μηνες και 5 μερες αργοτερα. εδωσα γαλλικα β2 το μαϊο και βγηκαν ομοιως. τι να πω. ο καινουριος υπουργος ειναι... !!
τα ιταλικα γ1 φετος, που εδωσα ηταν τα γραπτα βατα. στο ascolto , ομως, το τελευταιο κομματι επιτρεποταν να το ακουσουμε μονο μια φορα, οποτε , καταλαβαινετε...
εγω, παντως, ξαναπηρα τηλεφωνο στη γραμματεια του υπουργου. θα ενημερωθει, μου ειπαν...


τι θα ενημερωθει???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδία ειναι πολυ ελεος η κατασταση και καταλαβαινω την αγωνια σας!Ειναι πολυ αθλιο αυτου που συμβαινει.
Για αυτο βλέπεις και παιδιά να καταφεύγουν στα ξενα πανεπιστήμια πληρωνωντας και εξωφρενικα ποσα!Για αυτο παιδιά μου καλά συνιστω υπομονη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
παντως, εγω τις δυο πρωτες φορες που εδωσα δεν ειχα κανενα παραπονο απο την οργανωση ή απο την εκδοση των αποτελεσματων. τωρα δεν ξερω τι γινεται. εχω την εντυπωση οτι αφησαν τα θεματα στη γραμματεια του υπουργου κι εκτοτε δεν μπηκαν στον κοπο να τους ενημερωσουν οτι επρεπε να ειναι ετοιμα μεχρι τις 23 ιανουαριου λογω προθεσμιας. αυτος ειναι καινουριος. που να ξερει ολες τις προθεσμιες; αφου ουτε η γραμματεας του δεν ειχε καταλαβει τι επρεπε να τα κανει ουτε ποια θα ηταν η τυχη τους μετα την υπογραφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά ΕΛΕΟΣ!!
!!!!
Πότε θα βγουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosk

Νεοφερμένος

Ο alexandrosk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Περιμένετε , πρέπει πρώτα ο υπουργός να ελεγξει ένα ένα τα γραπτά πρωτού βάλει την υπογραφή του....!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Περιμένετε , πρέπει πρώτα ο υπουργός να ελεγξει ένα ένα τα γραπτά πρωτού βάλει την υπογραφή του....!! ;)
σωστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά δλδ πόσα θα περιμένουμε???????????????????????
ΕΛΕΟΣσσςςς!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Υπάρχει περίπτωση να βγουν σήμερα..?Πιο αργά ίσως..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maira

Νεοφερμένος

Η maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παντως, εγω τις δυο πρωτες φορες που εδωσα δεν ειχα κανενα παραπονο απο την οργανωση ή απο την εκδοση των αποτελεσματων. τωρα δεν ξερω τι γινεται. εχω την εντυπωση οτι αφησαν τα θεματα στη γραμματεια του υπουργου κι εκτοτε δεν μπηκαν στον κοπο να τους ενημερωσουν οτι επρεπε να ειναι ετοιμα μεχρι τις 23 ιανουαριου λογω προθεσμιας. αυτος ειναι καινουριος. που να ξερει ολες τις προθεσμιες; αφου ουτε η γραμματεας του δεν ειχε καταλαβει τι επρεπε να τα κανει ουτε ποια θα ηταν η τυχη τους μετα την υπογραφη.


αν ειναι ετσι τη βαψαμε.....:down::down::down::down:
-----------------------------------------
Παιδιά δλδ πόσα θα περιμένουμε???????????????????????
ΕΛΕΟΣσσςςς!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Υπάρχει περίπτωση να βγουν σήμερα..?Πιο αργά ίσως..?


τωρα εχουν απο ωρα σχολασει στο ... υπουργειο σιγα μην τους νοιαζει για την αγωνια μας.....:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ελεος ειναι δηλαδη!!!!!
ειναι 26 και ακομη δεν τα εβγαλαν...
εδω καλα καλα πανε να βγουν τα αποτελεσματα των αγγλικων πτυχιων που τα παιδια εδωσαν δεκεμβριο και εμεις που δωσαμε νοεμβριο....
να μην μιλησω καλυτερα!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εδω σε μια βδομαδα βγαινουν τα αποτελεσματα του Cambridge Που δοθηκε 6-7/12/08 και του ΚΠΓ που δοθηκε σχεδον ενα μηνα πριν ακομα δεν εχουν ορισει ουτε ημερομηνία.Αραγε αυτος ο υπουργός τόσο δύσκολο ειναι να βάλει μια τζίφρα?:P
Ή πρεπει να ελεγξει και τους 15.000 υποψηφιους εναν εναν πριν υπογραψει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ελα ντε! παιδια, παιρνετε τηλεφωνο κι εσεις, στη γραμματεια του υπουργου, ομως, σας παρακαλω, μηπως και ξυπνησουνε γιατι.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τωρα έχουν κλείσει προ πολλού στο υπουργείο!:P
Iσως αυριο φιλοτιμηθούν και κανουν τπτ για τα ριμάδια τα αποτελέσματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top