Κουκουλοφόροι

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Το σύστημα είναι σάπιο, και στην υγεία, την παιδεία, την οικογένεια κλπ.
Κάποιες φορές, Όλοι γινόμαστε γρανάζια του συστήματος για να επιβιώσουμε.
Οι αστυνομικοί το πληρώνουν αυτό. Ενστερνίζονται μια ιδεολογία-ΣΑΘΡΗ- ακριβώς όπως το κάνουμε όλοι μας.
Φανταστείτε μια κοινωνία χωρίς αυτούς. Τότε θα παρακαλούσαμε να έρθει κάποιος να μας μαζέψει.
Όλοι είμαστε υπεύθυνοι για την ανελευθερία μας.

Σας ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
τρωνε μονο ξυλο??Εισαι σιγουρος?Γιατι η ιστορια εχει δειξει αλλα?Ολοι αυτοι δλδ που περνουν εγκρισει απο το υπουργειο δλδ οκ το κανουν δλδ πει το υπουργειο σφαχτε τους,θα σφαξουν,σε καθε δουλεια υπαρχει το προσωπικο στοιχειο,αλλα ακομα και ετσι να ειναι αυτο δεν ειναι δικαιολογια οταν παιζουν κρυφτο με πολιτες που θελουν να δηλωσουν την αντιθεση τους σε αυτο που γινεται.Ναι εμεις εχουμε την αληθινη μας,δεν κρυβομαστε, να ποιοι ειναι οι κουκουλοφοροι λοιπον...το λες μονος σου..
ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ περιστατικο που να εσφαξαν αναρχικους υπαρχει? πες μου το. Θα σου πω ομως αληθινο περιστατικο εγω: δεκεμβριος στη διμοιρια μου ενας ηταν φρουρος μονος του σε μια γωνια και καμια δεκαρια κουκουλοφοροι τον ειδαν απομακρυσμενο και του επιτεθηκαν με σιδερογροθιες Αποτελεσμα.. συντριπτικο καταγμα στο γονατο κακωσεις στο κεφαλι κλπ κλπ κουσουρια εχει ακομη. νεος αστυφυλακας απο θεσσαλονικη και τι δικαιολογια στη μητερα του που τον ειχε μοναχοπαιδι... αλλοι σφαζουν φιλε το επανελαβα και πριν 200 αστυνομικοι απο δεκεμβριο μεχρι τωρα αχουν επισκεφτει το νοσοκομειο.. και τι φταινε αυτα τα παιδια που μπηκαν να φανε ψωμι? αλλα με τους 300 ολοι κοτες ο νεος αστυφυλακας τα πληρωνει ολα για αυτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ θα σου πω το άλλο.

ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΕΚΡΟ.

Προσπάθησε να το καταλάβεις τι σημαίνει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ περιστατικο που να εσφαξαν αναρχικους υπαρχει? πες μου το. Θα σου πω ομως αληθινο περιστατικο εγω: δεκεμβριος στη διμοιρια μου ενας ηταν φρουρος μονος του σε μια γωνια και καμια δεκαρια κουκουλοφοροι τον ειδαν απομακρυσμενο και του επιτεθηκαν με σιδερογροθιες Αποτελεσμα.. συντριπτικο καταγμα στο γονατο κακωσεις στο κεφαλι κλπ κλπ κουσουρια εχει ακομη. νεος αστυφυλακας απο θεσσαλονικη και τι δικαιολογια στη μητερα του που τον ειχε μοναχοπαιδι... αλλοι σφαζουν φιλε το επανελαβα και πριν 200 αστυνομικοι απο δεκεμβριο μεχρι τωρα αχουν επισκεφτει το νοσοκομειο.. και τι φταινε αυτα τα παιδια που μπηκαν να φανε ψωμι? αλλα με τους 300 ολοι κοτες ο νεος αστυφυλακας τα πληρωνει ολα για αυτους
Να σου πω ναι αμε σε πορεια προσφατα πηρε απο πισω μια κοπελα και της εριξε ξυλο χωρις λογο κανενα επισης παιδια που γνωριζαν καποιοι μπατσοι οτι ηταν αναρχικοι πηγαν να τους μπαγλαροσουν με το ετσι θελω οχι σε πορεια οχι σε τπτ,σε ενα πεζουλι καθονταν,επισης ξυλο αστυνομικου σε διαπλοκη με φασιστα ο φσιστας εδερνε τον αναρχικο επιασε ο μπατσος θες κι αλλο διαμαρτυρια για τουσ διωκομενους του δεκεμβρη αρχιζουν και πηζουν τον τοπο σε δακρυγονα ετσι χωρις λογο σε πορεια ειρηνικη ετσι χωρις καμια προθεση για φασαρις ζητας ακριβως πισω απο τα δοκαρια με σημαιες κολαγε μαγκες,εβριζαν,προκαλουσαν.Το σφαξουν ειπα οτι αν δλδ δωθει τετοια εντολη αυτοι πρεπει να την κανουν?Μη παραποιεις το τι λεω.Ε ναι μη πιασουμε τα μεγαλα γνωστα γεγονοτα αυτα δεν χρειαζονται εννοουνται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ ΓΕΝΙΚΟΥΡΕΣ περιστατικο που να εσφαξαν αναρχικους υπαρχει? πες μου το. Θα σου πω ομως αληθινο περιστατικο εγω: δεκεμβριος στη διμοιρια μου ενας ηταν φρουρος μονος του σε μια γωνια και καμια δεκαρια κουκουλοφοροι τον ειδαν απομακρυσμενο και του επιτεθηκαν με σιδερογροθιες Αποτελεσμα.. συντριπτικο καταγμα στο γονατο κακωσεις στο κεφαλι κλπ κλπ κουσουρια εχει ακομη. νεος αστυφυλακας απο θεσσαλονικη και τι δικαιολογια στη μητερα του που τον ειχε μοναχοπαιδι... αλλοι σφαζουν φιλε το επανελαβα και πριν 200 αστυνομικοι απο δεκεμβριο μεχρι τωρα αχουν επισκεφτει το νοσοκομειο.. και τι φταινε αυτα τα παιδια που μπηκαν να φανε ψωμι? αλλα με τους 300 ολοι κοτες ο νεος αστυφυλακας τα πληρωνει ολα για αυτους

Τότε να παραιτηθείτε ακόμα και να διαδηλώσετε. Ή δεν έχετε τα κότσια γιατί είστε οι περισσότεροι με μέσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ειμαι 17 χρονων, και ομως εχω πλακωσε και 30αρηδες μπατσους με την παρεα μου, και δεν θα επεκταθω σε αυτο, ξερω απο πολυ μικρο παιδακι τι παιζει με την πουτ@να την κοινωνια. Εχω χτυπησει μπουνια μπατσο που εβρισε την αδερφη μου και πηγα αυτοφορο...με εχουν κυνηγησει το δεκεμβρη. Ποτε δεν ειχα κατι ετοιμο στην ζωη, μονος παλευα για τα παντα.

......................
βεβαια ξεχασα να σου αναφερω οτι τον δεκεμβρη με κυνηγησαν 6 μπατσοι με κλομπς . . . αντε γεια.. γαμω την αστυνομια σας...μαλακες.


ελευθερια θελω...και την εχω επειδη δεν κοιμαμαι σαν εσας...

πολύ μίσος βγάζεις.

και οι αναρχικοί να κυβερνούσαν πάλη αστυνομία θα υπήρχε, αλλα τότε θα βαρούσε όσους δέν συμφωνούν με τον αναρχισμό.

βέβαια άν ποτέ κυβερνούσε η αναρχεία τότε θα έχανε και τον λόγο ύπαρξης της γιατί τότε δέν θα ήξερε σε ποιόν να αντιδράσει.

(όχι οτι έχει λόγο ύπαρξης τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
θα σου πω ενα αλλο, μακρινο βεβαια το 80.
ΜΑΤ επιτεθηκαν και σκοτωσαν τον Κουμη και την Κανελλοπούλου κατα τη διαρκεια και μετα την ληξη της επετειακής πορειας για το Πολυτεχνειο. τραυματιστηκαν επιπλεον, παρα πολλοι διαδηλωτες. τα ματ ειχαν εντολη να χτυπησουν.
αν θες, ανατρεξε παλι στη σελιδα που εδωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Τότε να παραιτηθείτε ακόμα και να διαδηλώσετε. Ή δεν έχετε τα κότσια γιατί είστε οι περισσότεροι με μέσο;

So fuckin true
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ θα σου πω το άλλο.

ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΕΚΡΟ

Προσπάθησε να το καταλάβεις τι σημαίνει αυτό
σε οτι σου γραφω απαντας η μου λες οτι θες?για το παιδι εδωσα απαντηση πριν δεν θα πληρουσουν 200 παιδια και τοσος κοσμος αλλος που δεινοπαθησε τοτε και φοβοταν να παει στο κεντρο τη χαζομαρα ενος ανθρωπου που δεν ξερει κανεις σε τι ψυχολογια ηταν? πες μου και εσυ το θεωρεις δικαιο το νουμερο? 200! καλα ο νεκρος σαββας η ο αλλος αστυνομικος που χαροπαλεψε στα δεκεμβριανα τι φταιει? την οικογενεια του θελει να ζησει δεν θα πληρωνει μια ζωη βλακειες ειδικων φρουρων.. οσο για μνμ τυπου μια σφαιρα για καθε αστυνομικο πες μου και εσυ ποσο δικιο δινουν σε αγωνες με ετοιματα οπως λες. παρτε το χαμπαρι σκοτωνοντας αστυνομικους σκοτωνεται τα ιδια τα αδερφια σας και αφηνετε τους μεγαλοκαρχαριες και τα πρακτορακια να ζησουν και να φανε και αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
θα σου πω ενα αλλο, μακρινο βεβαια το 80.
ΜΑΤ επιτεθηκαν και σκοτωσαν τον Κουμη και την Κανελλοπούλου κατα τη διαρκεια και μετα την ληξη της επετειακής πορειας για το Πολυτεχνειο. τραυματιστηκαν επιπλεον, παρα πολλοι διαδηλωτες. τα ματ ειχαν εντολη να χτυπησουν.
αν θες, ανατρεξε παλι στη σελιδα που εδωσα

Τον Τεμπονέρα στην Πάτρα τον θυμάσαι Αστυνόμε; Καθηγητής ήταν, όχι αντεξουσιαστής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πολύ μίσος βγάζεις.

και οι αναρχικοί να κυβερνούσαν πάλη αστυνομία θα υπήρχε, αλλα τότε θα βαρούσε όσους δέν συμφωνούν με τον αναρχισμό.

βέβαια άν ποτέ κυβερνούσε η αναρχεία τότε θα έχανε και τον λόγο ύπαρξης της γιατί τότε δέν θα ήξερε σε ποιόν να αντιδράσει.

(όχι οτι έχει λόγο ύπαρξης τώρα)

δεν στηριζεις καπως τα λεγομενα σου. ετσι και αλλιως, απ'οτι φαινεται αγνοεις την εννοια της αναρχιας με αυτη την αποψη σου. δεν γινεται να κυβερναει ενας αναρχικος. δεν οριζεται κυβερνηση στην αναρχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Τότε να παραιτηθείτε ακόμα και να διαδηλώσετε. Ή δεν έχετε τα κότσια γιατί είστε οι περισσότεροι με μέσο;
το μεσο εξυπνε ειναι μονο για το ποια υπηρεσια θα πας. εγω μπηκα με προκηρυξη σαν αστυφυλακας και απο το 97 νομιζω και μετα υπαρχουν πανελλαδικες. τοτε που μπηκα οσοι δηλωναν μπαιναν αν ειχαν εκπαιδευση λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Εγώ θα σου πω το άλλο.

ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΕΚΡΟ.

Προσπάθησε να το καταλάβεις τι σημαίνει αυτό

εγώ θα σου πω εκατοντάδες χιλιάδες νεκρά παιδιά από απάνθρωπη εργασία στην Ασία. Αλλά εσύ αντιδράς μόνο για τον Γρηγορόπουλο ξες γιατί; Γιατί είσαι τρεντοεπαναστάτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
σε οτι σου γραφω απαντας η μου λες οτι θες?για το παιδι εδωσα απαντηση πριν δεν θα πληρουσουν 200 παιδια και τοσος κοσμος αλλος που δεινοπαθησε τοτε και φοβοταν να παει στο κεντρο τη χαζομαρα ενος ανθρωπου που δεν ξερει κανεις σε τι ψυχολογια ηταν? πες μου και εσυ το θεωρεις δικαιο το νουμερο? 200! καλα ο νεκρος σαββας η ο αλλος αστυνομικος που χαροπαλεψε στα δεκεμβριανα τι φταιει? την οικογενεια του θελει να ζησει δεν θα πληρωνει μια ζωη βλακειες ειδικων φρουρων.. οσο για μνμ τυπου μια σφαιρα για καθε αστυνομικο πες μου και εσυ ποσο δικιο δινουν σε αγωνες με ετοιματα οπως λες. παρτε το χαμπαρι σκοτωνοντας αστυνομικους σκοτωνεται τα ιδια τα αδερφια σας και αφηνετε τους μεγαλοκαρχαριες και τα πρακτορακια να ζησουν και να φανε και αλλο

φοβοταν να παει στο κεντρο, επειδη τα μεσα μαζικης ενημερωσης φοβιζε τον κοσμο. με την μητερα μου κατεβηκαμε για μια δουλεια και ουδεποτε ενιωσα οτι απειλουμαι. ο σαββας πεθανε απο...αναρχικους; πολυ αμφιβαλλω. δεν συμμεριζομαι τις αποψεις περι δολοφονιων, δεν προκειται να ανατρεξω σε πραξεις που κανει το ιδιο το κρατος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
το μεσο εξυπνε ειναι μονο για το ποια υπηρεσια θα πας. εγω μπηκα με προκηρυξη σαν αστυφυλακας και απο το 97 νομιζω και μετα υπαρχουν πανελλαδικες. τοτε που μπηκα οσοι δηλωναν μπαιναν αν ειχαν εκπαιδευση λυκειου

α) Ευχαριστώ για το κοπλιμέντο. :P
β) Είπα οι περισσότεροι και όχι όλοι.
γ) Αμφιβάλλεις ότι η πλειοψηφία των εργαζόμενων σε δημόσιες υπηρεσίες μπαίνουν με μέσο;
δ) Επαναλαμβάνω ότι "Όσοι έχουν τη μύγα, μυγιάζονται".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγώ θα σου πω εκατοντάδες χιλιάδες νεκρά παιδιά από απάνθρωπη εργασία στην Ασία. Αλλά εσύ αντιδράς μόνο για τον Γρηγορόπουλο ξες γιατί; Γιατί είσαι τρεντοεπαναστάτης.

γιατι ειναι η πραγματικοτητα μας.
ΕΣΥ τι κανεις ομως για αυτα; καθεσαι και ξύνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
δεν στηριζεις καπως τα λεγομενα σου. ετσι και αλλιως, απ'οτι φαινεται αγνοεις την εννοια της αναρχιας με αυτη την αποψη σου. δεν γινεται να κυβερναει ενας αναρχικος. δεν οριζεται κυβερνηση στην αναρχια.
αναλυω και παλι: αναρχια σημαινει οχι αρχη πανω μου. οποτε πως γινεται να ειμαι εγω η αρχη???????????? σε ποιον θα ειμαι αρχη? αφου θα υπαρχει αναρχια πως γινεται μετα να υπαρχει διοικηση ι αγαπητε αναρχικε αφου δεν θες αρχη τι κοινωνικοπολιτικο συστημα θες? και στη ζουγκλα υπαρζει τγρης λιονταρι που ειναι αρχη. χωρις αρχη δεν καταλαβαινω ισως μπορεις να μου εξηγησεις το συστημα σου οταν ριξεις την κυβερνηση και τους 300 κηφηνες? τι θα κανεις εσυ αναρχικε???????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
γιατι ειναι η πραγματικοτητα μας.
ΕΣΥ τι κανεις ομως για αυτα; καθεσαι και ξύνεσαι.

Εγώ όμως δεν συλλαβίζω συνθήματα για τον Αλέξη Γρηγορόπουλο. Και στο κάτω κάτω καθόλου επαναστάτης δεν είμαι. Ψυχρός συμφεροντολόγος είμαι που πάει με το σύστημα. Σε εσάς που το παίζετε τα λέω. ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΝΕΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ, ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΦΙΣΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ.
ΕΙΣΤΕ Τ Ρ Ε Ν Τ Ο Ε Π Α Ν Α Σ Τ Α Τ Ε Σ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
για δημοσιες υπηρεσιες μιλαμε εδω? πηγαινε στο αντιστοιχο φορουμ

Η Ελληνική Αστυνομία από ποιον διοικείται; Από ποιον πληρώνεται; Εάν δεν ξέρεις ποιος σε πληρώνει και ποιος σου λέει τι να κάνεις τότε φρόντισε να το μάθεις ή αλλιώς άλλαξε δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
γιατι ειναι η πραγματικοτητα μας.
ΕΣΥ τι κανεις ομως για αυτα; καθεσαι και ξύνεσαι.
και τις θες να κανει ρε να παει να σπαει βιτρινες και να χτυπαει αφησει αναπηρο το παιδι της μανας που ειπα πριν? αυτο ειναι η επανασταση σου η δικαιοσυνη? τι εχεις να πεις για αυτο εξυπνακια? ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗ πες μου απαντηση για τους 200 αστ και μετα μιλα ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top