Κουκουλοφόροι

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
δημοκρατια???

μη μου πεις οτι πιστευεις οτι εχουμε δημοκρατια...

δηλαδή έχουμε δικτατορία;
τόσο το χειρότερο, απο τη στιγμή που πιστεύεις ότι βρίσκεσαι υπό καθεστώς που δεν ανέχεσαι, το ανατρέπεις.

-συμβιβάστηκαν οι αμερικάνοι με τους άγγλους το 1778;
-οι έλληνες με την οθωμανική αυτοκρατορία;
-οι κομμουνιστές με τον Φρανκο;
-ο λαός με την Μαρία Αντουανέτα και τον Ροβερσπιέρο;
-οι φοιτητές με την χούντα;
-οι νοτιοαμερικάνοι με τους αποικιοκράτες;
-οι Κύπριοι με τους Άγγλους το 50' ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
σου εχουν απαντησει πανω σε αυτες τις αποψεις σου. το ξεχασες;

ειπαμε αλτσ χαιμερ ...θεριζει...καλα λεω οτι παιζει να μην ειναι 18..λεει και νιανιαρα..:hmm: αλλα ειναι και η τοποθετηση του τετοια που θυμιζει παιδι και μαλιστα μικρο που π0αιζει κλεφτες και αστυνομους και με κανει να την απορριπτω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
δηλαδή έχουμε δικτατορία;
τόσο το χειρότερο, απο τη στιγμή που πιστεύεις ότι βρίσκεσαι υπό καθεστώς που δεν ανέχεσαι, το ανατρέπεις.

-συμβιβάστηκαν οι αμερικάνοι με τους άγγλους το 1778;
-οι έλληνες με την οθωμανική αυτοκρατορία;
-οι κομμουνιστές με τον Φρανκο;
-ο λαός με την Μαρία Αντουανέτα και τον Ροβερσπιέρο;
-οι φοιτητές με την χούντα;
-οι νοτιοαμερικάνοι με τους αποικιοκράτες;
-οι Κύπριοι με τους Άγγλους το 50' ;;

τι σχεση εχουν ολα αυτα που μου λες?

ναι εχουμε εμμεση δικτατορια, ψυχολογικη..

η δημοκρατια ειναι στους τυπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ασε τυπικά τι γίνεται. Από την πλευρά του, ο αναρχικός από την στιγμή που θεωρεί την δημοκρατία αντίπαλο πολίτευμα και θέλει να το ανατρέψει, διαπραγματεύεται με αυτό;;;
Έχω δει σύνθημα ότι τα ΜΑΤ είναι ο στρατός κατοχής της δημοκρατίας, δηλαδή κατ αυτόν, βρισκόμαστε σε κατοχή.
Διαπραγματεύεσαι με τις δυνάμεις κατοχής;
Είσαι κότα και υποκριτής.
Καταρχας εγω δεν ειμαι αναρχικος οποτε μαζεψε τις προσβολες σου που ειναι απορροια της ελλειψης ενασχολησης σου με την αναρχια.
Ποιος αναρχικος προσπαθει να ανατρεψει την δημοκρατια ?Ο αναρχοκομμουνιστης , ο αναρχοατομιστης ?Εχεις κανει μια σουπα στο κεφαλι σου.
Προφανως και δεν θα χεις ακουστα τον ορο "πολιτικη ανυπακοη" , ηταν του αναρχοατομικιστη θορω που ελεγε οτι μεσα στο συστημα το ατομο θα πρεπει να χει το δικαιωμα να μην ακολουθει τους νομους με τους οποιους διαφωνει , αργοτερα υιοθετηθηκε απο τον φιλοσοφικο-αναρχικο γκαντι κτλ.
Καμια υποκρισια , αλλοι αναρχικοι πιστευουν στην καταλυση του συστηματος αλλοι οτι ο κοσμος θα οδηγηθει αναποφεκτα εκει αρκει να αντιστεκομαστε ειρηνικα στο κυβερνηση κτλ , δεν ειναι ολοι οι αναρχικοι το ιδιο.
Ασε που εχεις μπερδεψει εντελως την εννοια του διαπραγματευομαι και της αντιστασης στην πολιτικη της κυβερνησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Καταρχας εγω δεν ειμαι αναρχικος οποτε μαζεψε τις προσβολες σου που ειναι απορροια της ελλειψης ενασχολησης σου με την αναρχια.
Ποιος αναρχικος προσπαθει να ανατρεψει την δημοκρατια ?Ο αναρχοκομμουνιστης , ο αναρχοατομιστης ?Εχεις κανει μια σουπα στο κεφαλι σου.
Προφανως και δεν θα χεις ακουστα τον ορο "πολιτικη ανυπακοη" , ηταν του αναρχοατομικιστη θορω που ελεγε οτι μεσα στο συστημα το ατομο θα πρεπει να χει το δικαιωμα να μην ακολουθει τους νομους με τους οποιους διαφωνει , αργοτερα υιοθετηθηκε απο τον φιλοσοφικο-αναρχικο γκαντι κτλ.
Καμια υποκρισια , αλλοι αναρχικοι πιστευουν στην καταλυση του συστηματος αλλοι οτι ο κοσμος θα οδηγηθει αναποφεκτα εκει αρκει να αντιστεκομαστε ειρηνικα στο κυβερνηση κτλ , δεν ειναι ολοι οι αναρχικοι το ιδιο.
Ασε που εχεις μπερδεψει εντελως την εννοια του διαπραγματευομαι και τις ανιστασης στην πολιτικη της κυβερνησης.

δεν σε είπα αναρχικό αγορίνα, μην προσβάλλεσαι.

αντίσταση στην πολιτική της κυβέρνησης σημαίνει συμφωνώ με το υπάρχον πολίτευμα, αλλά έχω ενστάσεις όσον αφορά τον τρόπο διακυβέρνησης.

αλλοι αναρχικοι πιστευουν στην καταλυση του συστηματος αλλοι οτι ο κοσμος θα οδηγηθει αναποφεκτα εκει αρκει να αντιστεκομαστε ειρηνικα στο κυβερνηση

δηλαδή απώτερος σκοπός η κατάλυση του υπάρχοντος πολιτεύματος.

εξ' άλλου στο έχω ξαναπέι, για μένα είσαι ένας wikipedia scholar. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
δημοκρατια???

μη μου πεις οτι πιστευεις οτι εχουμε δημοκρατια...


ελεος...οι αναρχικοι μιλανε για ιδεες, και εχουν πολλα πλατη τα αιτηματα τους, δε σχετιζονται μονο με καθεστωτα, αλλα ισως και με τροπο ζωης ή ψυχολογια.
-----------------------------------------


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Όπως λέει και η παροιμία, η ελευθερία του ενός σταματάει εκεί που αρχίζει του άλλου.
Οκ, σίγουρα δεν πρέπει να ζούμε σε καθεστώς δικτατορίας, απαγόρευση έκφρασης λόγου, έργου και απόψεων, αλλά η αναρχία δεν είναι η κατάλληλη λύση.
-----
Επίσης ναι, οι Κουκουλοφόροι ας φυλακιστούν! Αλλά οι μαθητές που διαδηλώνουν όχι! Γιατί οι ΜΑΤ να βαρούν μαθητές και απλούς πολίτες και όχι τους Κουκουλοφόρους που σπάνε;
Ένα κοινό μυστικό είναι ότι κουκουλοφόροι είναι παιδιά βουλευτών. Είναι η μόνη πειστική εξήγηση στο ότι κανένας αστυνομικός δεν τους πειράζει και αυτήν υποστηρίζω.
Τέλος, όλα αυτά μας δείχνουν ότι ο φόβος επιβραβεύεται αντί της διαφάνειας. Θα έρθει καιρός που η απεργία θα γίνεται όπως στην Ιαπωνία.

Αν όμως όλοι ρίχναμε νερό στο κρασί μας και βρίσκαμε μια μέση λύση και κατέβαιναν 8 εκ. Έλληνες στους δρόμους, καμία ΜΑΤ δε θα τολμούσε να κάνει κιχ.
-----------------------------------------
οκ, ενταξει ο,τι πεις...

μαλλον στην αστυνομια δε σας μαθαινουν καλη ορθογραφια απο ο,τι φαινεται παντως...:P

Θα φταίει ο στρατηγός άνεμος... Όπως και για τις φωτιές. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
και αν ειπε κατι ο beautiful και δεν το γραψα παραθεσε το να απαντησω ανθρωποι ειμαστε μπορει να μην προλαβαμε με τοσα μηνυματα
-----------------------------------------
μαθε μου που οφειλεις να τα ξερεις ως μαθητης. Εγω οτι εμαθα εμαθα κοιτα να μαθεις και εσυ και να μην κανεις οτι ακους γυρω

εγω θεωρω οτι ολα τα μηνυματα που δεν μπορεσες να απαντησεις, τα παρεβλεψες συνειδητα.

απ'οσο καταλαβα, το σχολειο δεν ειναι ο μονος τροπος για να αποκτησεις παιδεια. η οικογενεια, οι φιλοι και γενικοτερα η εμπειρια ειναι κατι που διαμορφωνουν την παιδεια του καθε ατομου. το τι "πρεπει" να μαθω, δεν νομιζω οτι ειναι σε θεση να το καθοριζει το σχολειο, το οποιο προπαγανδιζει και περναει τα δογματα που συμφερει μια κοινωνια.
οσο ζεις, θα επρεπε να επιδιωκεις τη μαθηση και οχι να περιοριζεσαι στις τωρινες σου γνωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
του beautiful loser δεν το προλαβες τα δικα μας ομως τα προλαβες μια χαρα ...ααα και σε αυτο ευθυνεται η τυχη..σωστα....μηπως λεω μηπως δεν συμφερει?μηπως απλα δεν μπορεις?
πες τι ειπε η αμα δεν ειπε τιποτα μη μιλας!
-----------------------------------------
δεν σε είπα αναρχικό αγορίνα, μην προσβάλλεσαι.

αντίσταση στην πολιτική της κυβέρνησης σημαίνει συμφωνώ με το υπάρχον πολίτευμα, αλλά έχω ενστάσεις όσον αφορά τον τρόπο διακυβέρνησης.

αλλοι αναρχικοι πιστευουν στην καταλυση του συστηματος αλλοι οτι ο κοσμος θα οδηγηθει αναποφεκτα εκει αρκει να αντιστεκομαστε ειρηνικα στο κυβερνηση

δηλαδή απώτερος σκοπός η κατάλυση του υπάρχοντος πολιτεύματος.

καλύτερα να είμαι μπερδεμένος με τις αναρχοπίπες σας, που είναι και το πιο φυσιολογικό, παρά να το παίζω διαβασμένος γκουρού και υπερ άνω (=ψευτοψαγμένος)
εξ' άλλου στο έχω ξαναπέι, για μένα είσαι ένας wikipedia scholar. :D
ειπαμε τι γνωσεις εχουν μην τα ξαναλεμε.... ειναι....καθηγητες φιλοσοφιας απο τις τεκμηριωμενες απαντησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
και αν ειπε κατι ο beautiful και δεν το γραψα παραθεσε το να απαντησω ανθρωποι ειμαστε μπορει να μην προλαβαμε με τοσα μηνυματα
-----------------------------------------
μαθε μου που οφειλεις να τα ξερεις ως μαθητης. Εγω οτι εμαθα εμαθα κοιτα να μαθεις και εσυ και να μην κανεις οτι ακους γυρω

ο ανθρωπος δεν ειναι μαθητης μονο στο σχολειο...

ειναι μαθητης και στο πανεπιστημιο , και σε ολη την ζωη του..

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ναι , πολλακις και μαλιστα επειδη ειμαι διγλωσσος δεν με ειχαν βρει με την πρωτη στα computer τους και ευτυχως με βρηκαν τελικα αλλιως θα με ειχαν παει στο κρατητηριο , οι ιδιοι μου το δηλωσαν , μονο και μονο επειδη ειχα βγει στις 12 να παρω το βραδυνο μου αερα .
Τελικα τις οικονομικες θεωρησεις της αναρχιας τις μελετησες ?
Στοιχεια αλλα για την αστυνομια μας εχεις?

αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
δεν σε είπα αναρχικό αγορίνα, μην προσβάλλεσαι.

αντίσταση στην πολιτική της κυβέρνησης σημαίνει συμφωνώ με το υπάρχον πολίτευμα, αλλά έχω ενστάσεις όσον αφορά τον τρόπο διακυβέρνησης.

αλλοι αναρχικοι πιστευουν στην καταλυση του συστηματος αλλοι οτι ο κοσμος θα οδηγηθει αναποφεκτα εκει αρκει να αντιστεκομαστε ειρηνικα στο κυβερνηση

δηλαδή απώτερος σκοπός η κατάλυση του υπάρχοντος πολιτεύματος.


εξ' άλλου στο έχω ξαναπέι, για μένα είσαι ένας wikipedia scholar. :D
Αν νομιζεις οτι αντισταση στην πολιτικη της κυβερνησης σημαινει οτι δεχομαι τον υπαρχων συστημα τοτε προφανως πρεπει να επαναπροσδιορισεις την εννοια στο μυαλο σου.Μπορει να σημαινει και τα δυο απλα εσυ θες να σημαινει μονο το ενα διοτι σε συμφερει για να με βγαλεις υποκριτη.
Αλλωστε εαν δεν με πιστευεις μπορεις να διαβασεις μονος σου την αντισταση στην πολιτικη της κυβερνησης για να μαθεις.
Δεν προσβληθηκα επειδη με ειπες αναρχικο , απλα το ξεκαθαρισα πως δεν ειμαι για να μην υπαρξουν παραξηγησεις , προσβληθηκα εξαιτιας αυτου που πες περι υποκρισιας.
Ο απωτερος σκοπος ειναι η ελευθερια με (ναι) την καταλυση του πολιτευματος που καταπιεζει τους πολιτες μεσω του ενος ή του αλλου τροπου αναλογα που βρισκεται ο καθενας.Αλλοι αναρχικοι ομως δεν στοχευουν καν εκει , οπως οι στιρνεριστες για παραδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Όπως λέει και η παροιμία, η ελευθερία του ενός σταματάει εκεί που αρχίζει του άλλου.
Οκ, σίγουρα δεν πρέπει να ζούμε σε καθεστώς δικτατορίας, απαγόρευση έκφρασης λόγου, έργου και απόψεων, αλλά η αναρχία δεν είναι η κατάλληλη λύση.
-----
Επίσης ναι, οι Κουκουλοφόροι ας φυλακιστούν! Αλλά οι μαθητές που διαδηλώνουν όχι! Γιατί οι ΜΑΤ να βαρούν μαθητές και απλούς πολίτες και όχι τους Κουκουλοφόρους που σπάνε;
Ένα κοινό μυστικό είναι ότι κουκουλοφόροι είναι παιδιά βουλευτών. Είναι η μόνη πειστική εξήγηση στο ότι κανένας αστυνομικός δεν τους πειράζει και αυτήν υποστηρίζω.
Τέλος, όλα αυτά μας δείχνουν ότι ο φόβος επιβραβεύεται αντί της διαφάνειας. Θα έρθει καιρός που η απεργία θα γίνεται όπως στην Ιαπωνία.

Αν όμως όλοι ρίχναμε νερό στο κρασί μας και βρίσκαμε μια μέση λύση και κατέβαιναν 8 εκ. Έλληνες στους δρόμους, καμία ΜΑΤ δε θα τολμούσε να κάνει κιχ.
-----------------------------------------


Θα φταίει ο στρατηγός άνεμος... Όπως και για τις φωτιές. :D
Τα ΜΑΤ δε χτυπανε μαθητες δεν χτυπανε κουκουλοφορους τρωνε ξυλο μονο. Χτυπανε μονο κατοπιν εγκρισεως του αστυνομου επικεφαλη που παιρνει εγκριση απο τον ταξιαρχο που παιρνει εγκριση απο τον υπουργο που κανει οτι του λενε απω πανω που δεν ξερω ποιοι ειναι ουτε κανεις αλλος το ξερει. Τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
αγαπητε αστην ηλικια που γραφω γιατι εσυ εχεις βαλει την αληθινη σου? 18 μακαρι να ημουνα η καλυτερη περιοδος που δεν την εκτιμουν αρκετη και δεν ξαναρχεται δυστυχως
Τα ΜΑΤ δε χτυπανε μαθητες δεν χτυπανε κουκουλοφορους τρωνε ξυλο μονο. Χτυπανε μονο κατοπιν εγκρισεως του αστυνομου επικεφαλη που παιρνει εγκριση απο τον ταξιαρχο που παιρνει εγκριση απο τον υπουργο που κανει οτι του λενε απω πανω που δεν ξερω ποιοι ειναι ουτε κανεις αλλος το ξερει. Τελος

Τότε για ποιο λόγο γίνεσαι αστυνομικός; Για να εξυπηρετείς τα συμφέροντα των άλλων; Ή για να βολευτείς ως δημόσιος υπάλληλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
αγαπητε αστην ηλικια που γραφω γιατι εσυ εχεις βαλει την αληθινη σου? 18 μακαρι να ημουνα η καλυτερη περιοδος που δεν την εκτιμουν αρκετη και δεν ξαναρχεται δυστυχως
Τα ΜΑΤ δε χτυπανε μαθητες δεν χτυπανε κουκουλοφορους τρωνε ξυλο μονο. Χτυπανε μονο κατοπιν εγκρισεως του αστυνομου επικεφαλη που παιρνει εγκριση απο τον ταξιαρχο που παιρνει εγκριση απο τον υπουργο που κανει οτι του λενε απω πανω που δεν ξερω ποιοι ειναι ουτε κανεις αλλος το ξερει. Τελος

Να υποθέσω ότι ζεις σε κάποιο παράλληλο σύμπαν διαφορετικό με το σύμπαν που ζει ο υπόλοιπος κόσμος ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τα ΜΑΤ δε χτυπανε μαθητες δεν χτυπανε κουκουλοφορους τρωνε ξυλο μονο. Χτυπανε μονο κατοπιν εγκρισεως του αστυνομου επικεφαλη που παιρνει εγκριση απο τον ταξιαρχο που παιρνει εγκριση απο τον υπουργο που κανει οτι του λενε απω πανω που δεν ξερω ποιοι ειναι ουτε κανεις αλλος το ξερει. Τελος
Η μεγαλύτερη αλήθεια που είπες , φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
στον beautiful¨ συμφωνα με το προεδρικο διαταγμα οσοι προσαγωνται στο τμημα παραμενουν εκει μεχρις εξακριβωσης των στοιχειων τους αν θεωρουνται οτι δρουν παρανομως στο χρονο αυτο παραμενουν στο τμημα των προσαγωγων ( που δεν ειναι κρατητηριο) -στο κρατητηριο πας αν δεν εχεις χαρτια δηλαδη παρανομος- και μενουν μεχρι να σταλει το σημα -περιπου 4 ωρες- ωστε να ελεγθει αν διωκεται καποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
αγαπητε αστην ηλικια που γραφω γιατι εσυ εχεις βαλει την αληθινη σου? 18 μακαρι να ημουνα η καλυτερη περιοδος που δεν την εκτιμουν αρκετη και δεν ξαναρχεται δυστυχως
Τα ΜΑΤ δε χτυπανε μαθητες δεν χτυπανε κουκουλοφορους τρωνε ξυλο μονο. Χτυπανε μονο κατοπιν εγκρισεως του αστυνομου επικεφαλη που παιρνει εγκριση απο τον ταξιαρχο που παιρνει εγκριση απο τον υπουργο που κανει οτι του λενε απω πανω που δεν ξερω ποιοι ειναι ουτε κανεις αλλος το ξερει. Τελος
τρωνε μονο ξυλο??Εισαι σιγουρος?Γιατι η ιστορια εχει δειξει αλλα?Ολοι αυτοι δλδ που περνουν εγκρισει απο το υπουργειο δλδ οκ το κανουν δλδ πει το υπουργειο σφαχτε τους,θα σφαξουν,σε καθε δουλεια υπαρχει το προσωπικο στοιχειο,αλλα ακομα και ετσι να ειναι αυτο δεν ειναι δικαιολογια οταν παιζουν κρυφτο με πολιτες που θελουν να δηλωσουν την αντιθεση τους σε αυτο που γινεται.Ναι εμεις εχουμε την αληθινη μας,δεν κρυβομαστε, να ποιοι ειναι οι κουκουλοφοροι λοιπον...το λες μονος σου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Να υποθέσω ότι ζεις σε κάποιο παράλληλο σύμπαν διαφορετικό με το σύμπαν που ζει ο υπόλοιπος κόσμος ε?
αυτα που λεω τα λεει το 99.99 του ελληνικου λαου. Δε λεω μπορει οσα λεω εγω και εσεις να ειναι παπαριες και το σωστο σιγουρα το πιστευω οτι ειναι αλλη λυση αλλα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
α) Τελικά το 2012 πλησιάζει.


αυτα που λεω τα λεει το 99.99 του ελληνικου λαου.
β) Άμα τα λέει το 99,99 % του Ελληνικού Λαού αυτά, τότε θα βγάζαμε κυβέρνηση τη Χρυσή Αυγή. (αν και το προσπαθούμε)

Δε λεω μπορει οσα λεω εγω και εσεις να ειναι παπαριες και το σωστο σιγουρα το πιστευω οτι ειναι αλλη λυση αλλα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ
γ) Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
αυτα που λεω τα λεει το 99.99 του ελληνικου λαου. Δε λεω μπορει οσα λεω εγω και εσεις να ειναι παπαριες και το σωστο σιγουρα το πιστευω οτι ειναι αλλη λυση αλλα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΣΥ

Προφανώς το 99.99 λέει το αντίθετο και έχει την χειρότερη γνώμη για την αστυνομία.

Μάθε σύνταξη και ορθογραφία. Μου βγαίνουν τα μάτια να καταλάβω τι γράφεις, ακόμα και να είχες σωστά επιχειρήματα δεν θα σε έπαιρνε και πάλι κανένας στα σοβαρά έτσι όπως γράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top