Κουκουλοφόροι

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
πες μας κυρα μου εσυ που ξερεις να μαθουμε για πες μας....
Ποια απ ολα θες?Πεσ διαλεξε αντιφασιστικη?για μεταναστες?ποια ?αντιρατσιστικη πεςΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΠΑ ΕΙΡΗΝΙΚΟΤΑΤΕΣ
-----------------------------------------
λες οτι θες... που δεν περπατας εσυ ελευθερα..
και μην παραποιεις τα λογια μου... ειπα ολοι οι αναρχικοι ειναι αυτοι που εχουν πλουσιες οικογενεις εφοπλιστες μεγαλοδικηγοροι ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟΙ(οχι γιατροι) και οχι οτι ολοι οι γιατροι εχουν αναρχικα παιδια σκεψου πριν απαντησεις

μα καλα διαβαζεις τι γραφω?Κατα πρωτον ελευθερα?για πηγαινε μια βολτα εξω παντου μπατσικα ολο αναγνωριση στοιχειων δεν μπορεις να κανεις τπτ παντου καμερες λες και ειμαστε ζωα,ΜΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ?ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ,απλα διαλεγουν αλλο τροπο ζωης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Γενικά όσοι γνωστοί μου έγιναν μπάτσοι, ήταν αποτυχημένοι, και θέλανε κάπως να αποκτήσουν μία ψευδαίσθηση εξουσίας. Σαφώς το δείγμα δεν είναι αντιπροσωπευτικό, μία παρατήρηση κάνω.

(και πριν πεις οτιδήποτε: 2 φορές έχω πάει σε πορείες στην ζωή μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Απεκτησε αιτηματα και μετα μιλα ΑΣΧΕΤΕ!

ασχετε. εχουν αιτηματα μια καλυτερη κοινωνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ποια απ ολα θες?Πεσ διαλεξε αντιφασιστικη?για μεταναστες?ποια ?αντιρατσιστικη πεςΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΙΠΑ ΕΙΡΗΝΙΚΟΤΑΤΕΣ
-----------------------------------------


μα καλα διαβαζεις τι γραφω?Κατα πρωτον ελευθερα?για πηγαινε μια βολτα εξω παντου μπατσικα ολο αναγνωριση στοιχειων δεν μπορεις να κανεις τπτ παντου καμερες λες και ειμαστε ζωα,ΜΑ ΚΑΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ?ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ,απλα διαλεγουν αλλο τροπο ζωης..
1) αλλαξες το μηνυμα αφου ειχα γραψει
2) φευγεις εκτος θεματος γιατιτο θεμα ειναι οι κουκουλοφοροι και οχι οι ακτιβιστες που λες εσυ
3) τα τμηματα υπολυτουργουνε και δεν μπορουν να κανουν την απαραιτητη αστυνομευση για την ασφαλεια του πολιτη πραγμα που το αιτειται πολυς κοσμος.(ιταλια αστυνομικος της γειτονιας)
4) που κολλανε τα ζωα που ανεφερες? βαζουν στα ζωα καμερες και δεν το ξερω? οι καμερες ειναι για τον ΚΟΚ ωστε εσυ με τα δημοσια μεσα να πηγαινεις πιο ελευθερα στη δουλεια σου και να μην παραβαινουν την κιτρινη λωριδα,
Τελος αν δε σου αρεσει το μπλε γενικα πεστο απο τωρα να το ξερω οτι δεν εχουμε σοβαρη συζητηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Απεκτησε αιτηματα και μετα μιλα ΑΣΧΕΤΕ!

Οκ ρε σχετικε, αιτημα μου ειναι να μην πληρωνονται οι φοιτητες του στρατου και της αστυνομιας επειδη δεν προσφερουν τιποτα κατ ουσια, και τα λεφτα που περνουν να δινονται σε αστεγους, και σε εξαθλιωμενους που δεν εχουν φαγητο και ζουν σε παγκακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
αα ευχαριστω εισαι πολυ καλος αλλα εχω ηδη,αλλα επειδη το πες εσυ θα τον αλλαξω τον πουστη δεν κανει καλη δουλεια:P:P

ε ναι.
όταν φτάνεις στο σημείο να λες ότι αισθάνεσαι διωκόμενη από τα περιπολικά στο δρόμο σε σημείο που δεν μπορείς να κάνεις τίποτα υπάρχει μεγάλο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
και εγω δεν προλαβαινω να διαβασω τα αιτΗματα. Ειναι τοσα πολλα..

Φαινεται οτι δεν τα χεις διαβασει ειναι ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΑΝΑΡΧΙΣΜΟ ΔΕΝ ΞΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ?
-----------------------------------------
1) αλλαξες το μηνυμα αφου ειχα γραψει
2) φευγεις εκτος θεματος γιατιτο θεμα ειναι οι κουκουλοφοροι και οχι οι ακτιβιστες που λες εσυ
3) τα τμηματα υπολυτουργουνε και δεν μπορουν να κανουν την απαραιτητη αστυνομευση για την ασφαλεια του πολιτη πραγμα που το αιτειται πολυς κοσμος.(ιταλια αστυνομικος της γειτονιας)
4) που κολλανε τα ζωα που ανεφερες? βαζουν στα ζωα καμερες και δεν το ξερω? οι καμερες ειναι για τον ΚΟΚ ωστε εσυ με τα δημοσια μεσα να πηγαινεις πιο ελευθερα στη δουλεια σου και να μην παραβαινουν την κιτρινη λωριδα,
Τελος αν δε σου αρεσει το μπλε γενικα πεστο απο τωρα να το ξερω οτι δεν εχουμε σοβαρη συζητηση

μπλα μπλα δικαιολογιες δικαιολογιες και ουτε απαντας σε αυτα που λεω...
Το μπλε?της Θαλασσας?μπα οχι μ αρεσει πολυ ,ουρανος,θαλασσα,μια χαρα χρωμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
ε καλα δεν ειπα και διωκομενη ελεος ρε συ..

δεν μπορείς να κάνεις τίποτα

Τι μεσολάβησε και ενώ στην αρχή το πήρες στην πλάκα, μετά από 2 λεπτά ξαφνικά σε πείραξε;

Τι ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις με έναν μπάτσο δίπλα σου;
Γιατί εγώ στο παλιό σπίτι τμήμα είχα απέναντι και με τους φίλους μου κάναμε ΤΙΣ καφρίλες απ έξω και ο σκοπός ούτε βλέμμα δεν έριχνε. Μάλλον οι δικοί σας μπάτσοι έχουν το τελευταίο software με extra bad buff.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
1)ετσι ετσι το αγορι μου:P
2)τι σχεση εχει η σχολη ρε? ποιος μιλησε για αυτο? αλλοι σου χουν πλυνει το μυαλο, οχι η σχολη απαραιτητα.
3)βασικα και να μην κανεις τιποτα μπορει να σε μαζευουν απο τον δρομο.
(βλ. Αλεξης Γρηγοροπουλος--->ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ).
Οκ ρε σχετικε, αιτημα μου ειναι να μην πληρωνονται οι φοιτητες του στρατου και της αστυνομιας επειδη δεν προσφερουν τιποτα κατ ουσια, και τα λεφτα που περνουν να δινονται σε αστεγους, και σε εξαθλιωμενους που δεν εχουν φαγητο και ζουν σε παγκακια.
ο αλεξης γρηγοροπουλος ηταν αλλη φαση επεσε σε λαθος ωρα λαθος στιγμη εφταιγε μεν αλλα ο ειδικος φρουρος ηταν σε ασχημη ψυχολογικη φαση και εκανε τρελα.. οχι οτι οι αναρχικοι δεν εχουν στειλει 200 συναδελφους ανημπορους στα νοσοκομεια.. λεπτομερεια: το δεκεμβριο κουκουλοφοροι αναμεσα στα μαγαζια και αυτοκινητα καψαν και το μαγαζι της μανας του παιδιου ( προφαση ζηταγαν και ο θανατος τους ηρθε κουτι αυτο ειναι κοινως γνωστο το ειπε και η τηλεοραση δε λεω οτι μου κατεβει οπως εσυ)
ακομα αν θες να μαθεις δεν ειμαι στη σχολη αλλα σε τμημα. Οσο ημουν πληρωνομασταν γιατι καναμε σκοπιες μετρα στις πορεις και δουλευαμε γενικα εξω..
-----------------------------------------
ε καλα δεν ειπα και διωκομενη ελεος ρε συ..αλλα αν δεν μπορεις να με εννοησεις μη πετας μαλακιες με ψυχιατρους
-----------------------------------------


Φαινεται οτι δεν τα χεις διαβασει ειναι ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΑΝΑΡΧΙΣΜΟ ΔΕΝ ΞΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ?
-----------------------------------------


μπλα μπλα δικαιολογιες δικαιολογιες και ουτε απαντας σε αυτα που λεω...
Το μπλε?της Θαλασσας?μπα οχι μ αρεσει πολυ ,ουρανος,θαλασσα,μια χαρα χρωμα:P
επιπεδο συζητησης... ατομα που ειναι σοβαρα και εχουν αιτηματα... τι καθομαι και ξοδευω την ωρα μου να σου μιλαω δεν εχεις ιδεα ουτε εσυ απο αναρχισμο βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
και εγω δεν προλαβαινω να διαβασω τα αιτΗματα. Ειναι τοσα πολλα..

για να δουμε...
1)σεβασμος στα ανθρωπινα δικαιωματα
2)σεβασμος του δικαιωματος του συνερχεσθαι
3) >> στην εργασια, ειτε ειναι μεταναστης ειτε ειναι ελληνας


αυτα ειναι μερικα που σκεφτηκα προχειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
ο αλεξης γρηγοροπουλος ηταν αλλη φαση επεσε σε λαθος ωρα λαθος στιγμη εφταιγε μεν αλλα ο ειδικος φρουρος ηταν σε ασχημη ψυχολογικη φαση και εκανε τρελα.. οχι οτι οι αναρχικοι δεν εχουν στειλει 200 συναδελφους ανημπορους στα νοσοκομεια.. λεπτομερεια: το δεκεμβριο κουκουλοφοροι αναμεσα στα μαγαζια και αυτοκινητα καψαν και το μαγαζι της μανας του παιδιου ( προφαση ζηταγαν και ο θανατος τους ηρθε κουτι αυτο ειναι κοινως γνωστο το ειπε και η τηλεοραση δε λεω οτι μου κατεβει οπως εσυ)
ακομα αν θες να μαθεις δεν ειμαι στη σχολη αλλα σε τμημα. Οσο ημουν πληρωνομασταν γιατι καναμε σκοπιες μετρα στις πορεις και δουλευαμε γενικα
εξω..

Να ξέρω ποιες στιγμές να μην βγαίνω έξω δηλαδή..

Θες να πεις ότι ήταν gods will ε? Θεε μου τι άλλο θα ακούσουμε. (Αν δεν ξέρεις -που δεν ξέρεις- τι είναι gods will ψάξτο)

Αυτό με την μάνα του παιδιού δεν ισχύει. Να ενημερώνεσαι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Τι μεσολάβησε και ενώ στην αρχή το πήρες στην πλάκα, μετά από 2 λεπτά ξαφνικά σε πείραξε;

Τι ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις με έναν μπάτσο δίπλα σου;
Γιατί εγώ στο παλιό σπίτι τμήμα είχα απέναντι και με τους φίλους μου κάναμε ΤΙΣ καφρίλες απ έξω και ο σκοπός ούτε βλέμμα δεν έριχνε. Μάλλον οι δικοί σας μπάτσοι έχουν το τελευταίο software με extra bad buff.

δεν μεσολαβησε κατι απλα πλακα στην πλακα υπαρχει και ενα οριο.Και εγω ειχα πολυ κοντα στο σπιτι αστυνομικο τμημα,δεν ειναι απαραιτητο να κανεις αλλα αυτη η αεναη επιβλεψη το οτι ξερεις ανα πασα στιγμη μπορει να ασκηθει πανω σου εξουσια οχι μονο με επιβολη αλλα και με τα πολυ απλα μεσα αυτο θελω να πω,ο φοβος της αστυνομικης εξουσιας,η οποια δεν ειναι απαραιτητο να ασκηθει για να την νιωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Τι μεσολάβησε και ενώ στην αρχή το πήρες στην πλάκα, μετά από 2 λεπτά ξαφνικά σε πείραξε;

Τι ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις με έναν μπάτσο δίπλα σου;
Γιατί εγώ στο παλιό σπίτι τμήμα είχα απέναντι και με τους φίλους μου κάναμε ΤΙΣ καφρίλες απ έξω και ο σκοπός ούτε βλέμμα δεν έριχνε. Μάλλον οι δικοί σας μπάτσοι έχουν το τελευταίο software με extra bad buff.
μη δινεις σημασια το προβλημα το εχει στο μυαλο ο καθενας τους δεν υπαρχχουν αιτηματα ειναι κοινως γνωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
επιπεδο συζητησης... ατομα που ειναι σοβαρα και εχουν αιτηματα... τι καθομαι και ξοδευω την ωρα μου να σου μιλαω δεν εχεις ιδεα ουτε εσυ απο αναρχισμο βλεπω
βασικα στα δικα σου ποστς δεν εχω εχω δει επιχειρηματα. μονο αναφορες αποψεων τις οποιες ουδεποτε στηριξες. εκτος αυτου, δεν εχεις απαντησει στον beautiful loser.

υπ'οψιν δεν αποτελει επιχειρημα ουτε το "θα σου σπασω τα μουτρα", ουτε το "εσυ δεν εχεις επιπεδο συζητησης". αυτο ουσιαστικα δειχνει την ελλειψη των δικων σου επιχειρηματων.

μην αναπαραγεις μυθους, το μαγαζι της μητερας δεν καηκε. ετσι και αλλιως, πολυ λιγα καταστηματα στο κεντρο της αθηνας καταστραφηκαν. στα υπολοιπα, οι βιτρίνες μεσα σε 4 μερες ειχαν αντικατασταθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ο αλεξης γρηγοροπουλος ηταν αλλη φαση επεσε σε λαθος ωρα λαθος στιγμη εφταιγε μεν αλλα ο ειδικος φρουρος ηταν σε ασχημη ψυχολογικη φαση και εκανε τρελα.. οχι οτι οι αναρχικοι δεν εχουν στειλει 200 συναδελφους ανημπορους στα νοσοκομεια.. λεπτομερεια: το δεκεμβριο κουκουλοφοροι αναμεσα στα μαγαζια και αυτοκινητα καψαν και το μαγαζι της μανας του παιδιου ( προφαση ζηταγαν και ο θανατος τους ηρθε κουτι αυτο ειναι κοινως γνωστο το ειπε και η τηλεοραση δε λεω οτι μου κατεβει οπως εσυ)
ακομα αν θες να μαθεις δεν ειμαι στη σχολη αλλα σε τμημα. Οσο ημουν πληρωνομασταν γιατι καναμε σκοπιες μετρα στις πορεις και δουλευαμε γενικα εξω..
-----------------------------------------


καλα , δλδ και γω μπορω τωρα να φοβαμαι αν βγω για να μην πεσω σε καναν ψυχακια μπατσο και με καθαρισει.

ωραια ολα αυτα. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ?? Ε ΠΟΙΟΣ? ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ, ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ...

Βρε ποιος μιλησε για μαγαζια...σου μιλαω για ανθρωπινη ζωη και μου λες για τις βιτρινες?

Ωραια και γω να ζητησω να με πληρωνει η σχολη που θα λυνω ολοκληρωματα και θα γαμι*μαι στο διαβασμα...ελεος.

Ντροπη και αηδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
για να δουμε...
1)σεβασμος στα ανθρωπινα δικαιωματα
2)σεβασμος του δικαιωματος του συνερχεσθαι
3) >> στην εργασια, ειτε ειναι μεταναστης ειτε ειναι ελληνας


αυτα ειναι μερικα που σκεφτηκα προχειρα
οφ τοπικ αυτα που λες ειναι ακτιβιστων οχι αναρχικων. οι αναρχικοι δεν εχουν τετοια αιτηματα.. και αν θες να εχουν ωραια ειναι οι πρωτοι που δεν τα τηρουν καιγοντας μαγαζια σπαζοντας αυτοκινητα και ανακρινοντας κοσμο απο ταυτοτητα στα Εξαρχεια! και κλασσικα χτυπωντας αστυνομικους ολοι μαζι βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
ο αλεξης γρηγοροπουλος ηταν αλλη φαση επεσε σε λαθος ωρα λαθος στιγμη εφταιγε μεν αλλα ο ειδικος φρουρος ηταν σε ασχημη ψυχολογικη φαση και εκανε τρελα.. οχι οτι οι αναρχικοι δεν εχουν στειλει 200 συναδελφους ανημπορους στα νοσοκομεια.. λεπτομερεια: το δεκεμβριο κουκουλοφοροι αναμεσα στα μαγαζια και αυτοκινητα καψαν και το μαγαζι της μανας του παιδιου ( προφαση ζηταγαν και ο θανατος τους ηρθε κουτι αυτο ειναι κοινως γνωστο το ειπε και η τηλεοραση δε λεω οτι μου κατεβει οπως εσυ)
ακομα αν θες να μαθεις δεν ειμαι στη σχολη αλλα σε τμημα. Οσο ημουν πληρωνομασταν γιατι καναμε σκοπιες μετρα στις πορεις και δουλευαμε γενικα εξω..
-----------------------------------------
επιπεδο συζητησης... ατομα που ειναι σοβαρα και εχουν αιτηματα... τι καθομαι και ξοδευω την ωρα μου να σου μιλαω δεν εχεις ιδεα ουτε εσυ απο αναρχισμο βλεπω
ολα ναι θεμα κακιας ωρας παντα ειναι η κακια η ωρα ετσι...Επισης ΚΥΡΙΩΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΚΑΗΚΑΝ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥΣ ΟΛΑ.Τι εχει το επιπεδο μου ε?εσυ ξεφτυλιζεις το επιπεδο της συζητησης με αυτα που λες οταν δεν ξερεις ουτε καν απο αναρχισμο,οταν εχεις ολους τους αναρχικους το ιδιο.Επειδη δλδ δεν συμφωνω μαζι σου δεν αξιζω κιολας?Και ποιος εισαι εσυ που θα το κρινεις ε?Που θα μου πεις ΕΣΥ οτι δεν εχω ιδεα απο αναρχισμο που ουτε καν τι ειναι δεν ξερεις με προσβαλεις καλα καλα και μετα που λες και οτι δεν εχω επιπεδο ειδαμε το επιπεδο το δικο σου,που προσπαθεις να επιβληθεις με οποιο τροπο μπορεις επειδη δεν συμφωνουμε μαζι σου,αρχικα τα εβαλες με τον in flames μιας και δεν σου καθοταν καλα αυτα που λεγε τωρα μαζι μου ε?Οσοι δεν συμφωνουμε για σενα δεν εχουμε επιπεδο,εισαι πολυ λιγος για να μιλας για επιπεδο οκ?Και κοψε τις προσβολες επειδη δεν εχεις τι αλλο να απαντησεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
δεν μεσολαβησε κατι απλα πλακα στην πλακα υπαρχει και ενα οριο.Και εγω ειχα πολυ κοντα στο σπιτι αστυνομικο τμημα,δεν ειναι απαραιτητο να κανεις αλλα αυτη η αεναη επιβλεψη το οτι ξερεις ανα πασα στιγμη μπορει να ασκηθει πανω σου εξουσια οχι μονο με επιβολη αλλα και με τα πολυ απλα μεσα αυτο θελω να πω,ο φοβος της αστυνομικης εξουσιας,η οποια δεν ειναι απαραιτητο να ασκηθει για να την νιωσεις.

ΝΑΙ, ΑΛΛΟ ΛΕΩ. στην αρχή το πήρες στην πλάκα και μετά από ένα ποστ άλλαξες την στάση σου. έχεις όντως διχασμό η απλά γράφετε καμιά 3-4 άτομα απο΄το account σου;

Ναι αυτή η αέναη απίβλεψη με τον καφέ και το τσιγάρο που μιλάει καθιστός με τον άλλο μπάτσο από μέσα για τον ΠΑΟΚ και που και που κάνει ένα 2ωρο διάλλειμα για τουαλέτα. Ναί, αυτή η αέναη επίβλεψη ότι ανα πάσα στιγμή θα ασκηθεί πάνω σου εξουσία λέγεται κόμπλεξ και στην χειρότερη, καταδιωκτική μανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
οφ τοπικ αυτα που λες ειναι ακτιβιστων οχι αναρχικων. οι αναρχικοι δεν εχουν τετοια αιτηματα.. και αν θες να εχουν ωραια ειναι οι πρωτοι που δεν τα τηρουν καιγοντας μαγαζια σπαζοντας αυτοκινητα και ανακρινοντας κοσμο απο ταυτοτητα στα Εξαρχεια! και κλασσικα χτυπωντας αστυνομικους ολοι μαζι βεβαια

Δεν έχεις ιδέα τι είναι αναρχία. Κράτα το στόμα σου κλειστό αν δεν ξέρεις για κάποιο θέμα γιατί μόλις έγινες ΠΟΛΥ ρεζίλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top