Κουκουλοφόροι

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μα τωρα εχουμε χαος ποτε μπηκε ματατζης στη μεση και υπηρξε σωα καταληξη?Που τα βλεπεις ολα καλα?Βιασμοι?μιλας για βιασμους για ληστειες?Εχεις ιδεα ποσες γινονται καθημερινα?Αν ο αλλος ειχε λεφτα θα ληστευε?Για μαλακα τον εχεις?
και θα γινονταν 1000πλασιοι ακομα χωρις αστυνομια... δεν εχω καταλαβει τι θες...να μην υπαρχει αστυνομια καθολου η απλα να αλλαξει τον τροπο δρασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
αγαπητε το πας αλλου δεν ειμαι προστατης της καπιταλιστικης νοοτροπιας των φαγαδων της βουλης. αυτοι ειναι αλλο θεμα και δεν διαφερουν καθολου απο τους αναρχικους. Απλα καταστρεφουν και οι δυο με το δικο τους τροπο την ελλαδα..εξαλλου οι αναρχικοι τι νομιζεις οτι ειναι.... παιδια μεγαλοδικηγορων και μεγαλογιατρων... και ειναι οργανα οι αναρχικοι μην το ξεχναμε.....

trolling trolling χαχαχαχαχαχ.


καλα οκ. οταν θα σου καινε την ακριβη BMW και κλαις, να τους λες τετοια να τους καλοπιασεις...χαχαχαχαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
η αναρχία είναι είμαι ψιλο-fail σαν χαρακτήρας και μέσα αποό τον χαρακτηρισμό αναρχικός αποκτώ ταυτότητα, ενώ συγχρόνως οι άλλοι νομίζουν ότι έχω διαβάσει 2-3 βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ωχ εχασα αυτο το θεμα τοσο καιρο...
Για να ξεκαθαρισουμε το μπερδεμα οι αναρχικοι ειναι ατομα ουτοπικα που ζουν στον δικο τους φανταστικο κοσμο περα απο την πραγματικοτητα της κοινωνιας δηλαδη φαντασιοπληκτοι. Αν αναλυσει κανεις τη λεξη σημαινει οτι δεν θελουν αρχες αρα ουτε κομμουνιστες ειναι ουτε δεξιοι (ας πανε να ζησουν στο φεγγαρι τοτε) δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να μην υπαρχει εξουσια..ποιος διοικει ποιον..? Ταραξιες και εγκληματιες δεν ειναι ολοι μονο αυτοι που εχουν απωθημενα απο μικρα παιδια και κοιταζουν να τα βγαλουν στα αυτοκινητα και τα μαγαζια του κοσμου που δεν φταιει τιποτα επιεδη ειναι χεστες και δεν τα βαζουν με τα κομματοσκυλα της βουλης
-----------------------------------------
η αστυνομια μας αγαπητε αν θες να μαθεις ειναι η πιο νομοταγης αν εξαιρεσουμε καποια περιστατικα μεμονωμενα που υπαρχουν σε ολους τους κλαδους.. για πηγαινε γερμανια η ηπα η ακομα καλυτερα κινα η τουρκια και κανε οτι κανεις εδω και θα δεις τι εχεις να παθεις. Η αστυνομια εδω ειναι η πιο ελαστικη που υπαρχει απλα οι ελληνες ειναι βλακες και ακουνε τις προπαγανδες απο τοτε απτον εμφυλιο και καταστρεφουν τον ιδιο τους τον εαυτο και το κρατος ολο. Καταλαβετε το οι αναρχικοι ειναι κακομοιροι που υποκινοθνται απο κινηματα! Και θα καταφερουν αυτα τα κινηματα να φερουν αποσταθεροποιηση θα το δειτε... Θα περασει η προπαγανδα οπως παμε..κατα διαολου και θα φταιμε μονο εμεις οι ελληνες!
Ουτοπιστες και φαντασιόπληκτοι , αληθεια εψαξες καθολου πριν πεις αυτες τις χαζομαρες διοτι δεν προκειται για κατι διαφορετικο.
Λεξεις οπως αναρχοκομμουνισμος ή μουτουαλισμος εαν τις αναζητησεις σε λεξικο θα δεις οτι οριζονται ως οικονομικες θεωρησεις του κινηματος του αναρχισμου , εχουν εφαρμοστει σε καταστηματα και αποικιες.Αληθεια ομως εισαι μηπως κανενας οικονομολογος που εξετασε ολες τις οικονομικες θεωριες μια προς μια και ενω εχουν εφαρμοστει τις ονομασες ουτοπικες?Oικονομολογοι παντως σαν τον Kevin Carson θα διαφωνουσαν μαζι σου.
Οταν λες οτι η αστυνομια μας ειναι πιο νομοταγης μην το πετας τα ετσι , παρεθεσε στοιχεια.
Οσο το οτι ειναι πιο ελαστικη ειναι κατι το λανθασμενο , στην γερμανια ή στις ηνωμενες πολιτειες δεν νοειται να σε σταματησουν στο δρομο χωρις λογο οπως εδω και να σου ζητησουν στοιχεια και αμα δεν τα εχεις να δημιουργηθει προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
αγαπητε το πας αλλου δεν ειμαι προστατης της καπιταλιστικης νοοτροπιας των φαγαδων της βουλης. αυτοι ειναι αλλο θεμα και δεν διαφερουν καθολου απο τους αναρχικους. Απλα καταστρεφουν και οι δυο με το δικο τους τροπο την ελλαδα..εξαλλου οι αναρχικοι τι νομιζεις οτι ειναι.... παιδια μεγαλοδικηγορων και μεγαλογιατρων... και ειναι οργανα οι αναρχικοι μην το ξεχναμε.....

:!::!::wow: οκ δεν μας κανει καλο η ζεστη..1).δεν ειμαι αγαπητος αλλα -η :P 2)επισης το τι ειναι οι αναρχικοι δεν μπορεις να το ξερεις δεν υπαρχει καλουπι ουτε συγκεκριμενο πατρον ο ιδιος ο αναρχισμος μιλαει για ελευθερια πως μπορουσε να υπαρχει ενα καλουπι ελεος... 3)το οτι οι γονεις τους ετυχε να ειναι γιατροι ή δικηγοροι δεν σημαινει πως οι ιδιοι το ασπαζονται και ουτε φταινε γι αυτο,δεν διαλεξαν την οικογενεια τους,4)και φυσικα ο αναρχισμος δεν καταστρεφει ελεος μια αλλη ιδεολογια ειναι μη τρελαθουμε κατασρεφουν οι εξουσιαστες εκεινοι καταστρεφουν ανθρωπους με την επιβολη με τους αδικους νομους,οχι μια ιδεολογια,οσο για την λεξη προβοκατορες απλα την προσπερνας αν δεν υπηρχε καταπιεση δεν θα υπηρχε τετοια αντιδραση οπου δραση και αντιστοιχη αντιδραση,επισης δεν υπαρχουν μονο οι αναρχικοι που λες πχ οι αναρχοατομικιστες δεν προβαινουν καν σε δραση (γουστο και καπελο τους,ασχετα αν το επικροτει καποιος ή οχι) επισης οι αναρχοσοσιαλιστες ναι μεν εχουν δραση αλλα εξηγησα απο πανω τ γιατι,οποτε δεν μπορεις γενικα να μιλας για αναρχικους που κανουν κακο,τα "κακα παιδια οι αναρχικοι".Κανει μπαμ πως δεν εχεις ιδεα απο αναρχισμο και τον βριζεις,πριν να κατηγορουμε κατι ας το εχουμε μελετησει πρωτα εστω και λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μεφιστοφελή:
Δεν το περίμενα από σένα αυτό.
Θα συμφωνήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Οσο το οτι ειναι πιο ελαστικη ειναι κατι το λανθασμενο , στην γερμανια ή στις ηνωμενες πολιτειες δεν νοειται να σε σταματησουν στο δρομο χωρις λογο οπως εδω και να σου ζητησουν στοιχεια και αμα δεν τα εχεις να δημιουργηθει προβλημα.
Σε εχουν σταματησει για ταυυοτητα ποτε και σε εχουν κανει προσαγωγη παλικαρι μου και μου το λες αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
η αναρχία είναι είμαι ψιλο-fail σαν χαρακτήρας και μέσα αποό τον χαρακτηρισμό αναρχικός αποκτώ ταυτότητα, ενώ συγχρόνως οι άλλοι νομίζουν ότι έχω διαβάσει 2-3 βιβλία.
ναι και ο γκαντι που ηταν αρχικος ηταν "ψιλο-fail " , τι αλλες χαζομαρες θα πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
να σε λιγο καιρο θα σας πεταω μολοτωφ και θα ρωτατε "αμαν το τσογλανι γιατι μας πεταει??"

αν κρίνω από αυτά που έχω δεί, γιατί έχω πάει και σε πορείες, και παραλληλήσω την καθ όλα ψύχραιμη στάση των μπάτσων στον φραγμό και το κόκκινο σαν πατζάρι πρόσωπο των ταραξιών από την αδρεναλίνη και τους 250 καρδιακούς σφυγμούς το λεπτό, τότε σε συμβουλεύω να κρατάς μικρό καλάθι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εμένα με έχουν σταματήσει στο Σύνταγμα, απόγευμα, μαζί με μια φίλη μου. Μοιάζω εγώ για κακοποιό στοιχείο;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
:!::!::wow: οκ δεν μας κανει καλο η ζεστη..1).δεν ειμαι αγαπητος αλλα -η :P 2)επισης το τι ειναι οι αναρχικοι δεν μπορεις να το ξερεις δεν υπαρχει καλουπι ουτε συγκεκριμενο πατρον ο ιδιος ο αναρχισμος μιλαει για ελευθερια πως μπορουσε να υπαρχει ενα καλουπι ελεος... 3)το οτι οι γονεις τους ετυχε να ειναι γιατροι ή δικηγοροι δεν σημαινει πως οι ιδιοι το ασπαζονται και ουτε φταινε γι αυτο,δεν διαλεξαν την οικογενεια τους,4)και φυσικα ο αναρχισμος δεν καταστρεφει ελεος μια αλλη ιδεολογια ειναι μη τρελαθουμε κατασρεφουν οι εξουσιαστες εκεινοι καταστρεφουν ανθρωπους με την επιβολη με τους αδικους νομους,οχι μια ιδεολογια,οσο για την λεξη προβοκατορες απλα την προσπερνας αν δεν υπηρχε καταπιεση δεν θα υπηρχε τετοια αντιδραση οπου δραση και αντιστοιχη αντιδραση,επισης δεν υπαρχουν μονο οι αναρχικοι που λες πχ οι αναρχοατομικιστες δεν προβαινουν καν σε δραση (γουστο και καπελο τους,ασχετα αν το επικροτει καποιος ή οχι) επισης οι αναρχοσοσιαλιστες ναι μεν εχουν δραση αλλα εξηγησα απο πανω τ γιατι,οποτε δεν μπορεις γενικα να μιλας για αναρχικους που κανουν κακο,τα "κακα παιδια οι αναρχικοι".Κανει μπαμ πως δεν εχεις ιδεα απο αναρχισμο και τον βριζεις,πριν να κατηγορουμε κατι ας το εχουμε μελετησει πρωτα εστω και λιγο.
υπαρχη η εξηγηση του τεμπελη που τα εχει ολα και δεν ειναι ευχαριστημενος με τιποτα και εχει απωθημενα.. Και εμεις παιδια ειμασταν και απο φτωχειες οικογενεις που δεν ειχαμε ολες τις ανεσεις αλλα ειμασταν ευχαριστημενοι απ τη ζωη μας και δεν ζηταγαμε πρασινα αλογα Ο νοων νοειτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Σε εχουν σταματησει για ταυυοτητα ποτε και σε εχουν κανει προσαγωγη παλικαρι μου και μου το λες αυτο?
Ναι , πολλακις και μαλιστα επειδη ειμαι διγλωσσος δεν με ειχαν βρει με την πρωτη στα computer τους και ευτυχως με βρηκαν τελικα αλλιως θα με ειχαν παει στο κρατητηριο , οι ιδιοι μου το δηλωσαν , μονο και μονο επειδη ειχα βγει στις 12 να παρω το βραδυνο μου αερα .
Τελικα τις οικονομικες θεωρησεις της αναρχιας τις μελετησες ?
Στοιχεια αλλα για την αστυνομια μας εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
υπαρχη η εξηγηση του τεμπελη που τα εχει ολα και δεν ειναι ευχαριστημενος με τιποτα και εχει απωθημενα.. Και εμεις παιδια ειμασταν και απο φτωχειες οικογενεις που δεν ειχαμε ολες τις ανεσεις αλλα ειμασταν ευχαριστημενοι απ τη ζωη μας και δεν ζηταγαμε πρασινα αλογα Ο νοων νοειτο
Δηλαδη οποιος εχει πατερα γιατρο ειναι τεμπελης ελεος τι αλλο θα ακουσω θεε!!!! Μη τρελαθουμε κιολας τι φταιει αυτος αν ο πατερας του ειναι γιατρος ελεος και οι γιατροι εναν μισθο εχουν στα νοσοκομεια ασχετα αν καποιοι εκμεταλλευονται και πατουν επι πτωματων,σε αυτο δεν φταινε τα παιδια,ξεκολλα.Ναι εισαι ευχαριστημενος απο τη ζωη γιατι ετσι σου την εντυσαν,και δεν ειναι πρασινο αλογο το να μπορεις να περπατας και να εκφραζεσαι ελευθερα δεν ειναι πρασινα αλογα τα αυτονοητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
αν κρίνω από αυτά που έχω δεί, γιατί έχω πάει και σε πορείες, και παραλληλήσω την καθ όλα ψύχραιμη στάση των μπάτσων στον φραγμό και το κόκκινο σαν πατζάρι πρόσωπο των ταραξιών από την αδρεναλίνη και τους 250 καρδιακούς σφυγμούς το λεπτό, τότε σε συμβουλεύω να κρατάς μικρό καλάθι.
αλλο πορειες ειρηνικες εργαζομενων η ανεργων και αλλο αναρχικοι που δεν εχουν αιτηματα και βγαζουν απωθημενα μην τα μπερδευεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
αν κρίνω από αυτά που έχω δεί, γιατί έχω πάει και σε πορείες, και παραλληλήσω την καθ όλα ψύχραιμη στάση των μπάτσων στον φραγμό και το κόκκινο σαν πατζάρι πρόσωπο των ταραξιών από την αδρεναλίνη και τους 250 καρδιακούς σφυγμούς το λεπτό, τότε σε συμβουλεύω να κρατάς μικρό καλάθι.

και γω εχω παει...δεν εχω ορεξη για επιδειξη τωρα ομως , ενταξει?

μπαα , δεν παιζει αγχος. και γω ψυχραιμος ειμαι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αλλο πορειες ειρηνικες εργαζομενων η ανεργων και αλλο αναρχικοι που δεν εχουν αιτηματα και βγαζουν απωθημενα μην τα μπερδευεις

μην αναπαραγεις παγιωμένες αναληθεις αντιληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
αλλο πορειες ειρηνικες εργαζομενων η ανεργων και αλλο αναρχικοι που δεν εχουν αιτηματα και βγαζουν απωθημενα μην τα μπερδευεις

Βρε ανθρωπε αναρχικοι και αναρχικοι ΠΟΙΟΙ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΓΑΜΩΤΟ ΠΟΙΟΙ?ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΑΝΑΡΧΙΣΜΟ ΛΙΓΟ...εχεις ακουσει ποτε αιτηματα?δλδ οι εργαζομενοι δεν μπορουν να ειναι αναρχικοι?ελεος...ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΙΡΗΝΗΚΕΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ?ΞΕΡΕΙΣ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Δηλαδη οποιος εχει πατερα γιατρο ειναι τεμπελης ελεος τι αλλο θα ακουσω θεε!!!! Μη τρελαθουμε κιολας τι φταιει αυτος αν ο πατερας του ειναι γιατρος ελεος και οι γιατροι εναν μισθο εχουν στα νοσοκομεια ασχετα αν καποιοι εκμεταλλευονται και πατουν επι πτωματων,σε αυτο δεν φταινε τα παιδια,ξεκολλα.Ναι εισαι ευχαριστημενος απο τη ζωη γιατι ετσι σου την εντυσαν,και δεν ειναι πρασινο αλογο το να μπορεις να περπατας και να εκφραζεσαι ελευθερα δεν ειναι πρασινα αλογα τα αυτονοητα!
λες οτι θες... που δεν περπατας εσυ ελευθερα..
και μην παραποιεις τα λογια μου... ειπα ολοι οι αναρχικοι ειναι αυτοι που εχουν πλουσιες οικογενεις εφοπλιστες μεγαλοδικηγοροι ΜΕΓΑΛΟΓΙΑΤΡΟΙ(οχι γιατροι) και οχι οτι ολοι οι γιατροι εχουν αναρχικα παιδια σκεψου πριν απαντησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
αλλο πορειες ειρηνικες εργαζομενων η ανεργων και αλλο αναρχικοι που δεν εχουν αιτηματα και βγαζουν απωθημενα μην τα μπερδευεις

προφανώς και δεν μιλάω για ειρηνικές πορείες.

μπαα , δεν παιζει αγχος. και γω ψυχραιμος ειμαι

μέχρι να σε τσιμπήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Βρε ανθρωπε αναρχικοι και αναρχικοι ΠΟΙΟΙ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΓΑΜΩΤΟ ΠΟΙΟΙ?ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΑΝΑΡΧΙΣΜΟ ΛΙΓΟ...εχεις ακουσει ποτε αιτηματα?δλδ οι εργαζομενοι δεν μπορουν να ειναι αναρχικοι?ελεος...ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΙΡΗΝΗΚΕΣ ΠΟΡΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ?ΞΕΡΕΙΣ???
πες μας κυρα μου εσυ που ξερεις να μαθουμε για πες μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top