Κοροϊδία στο σχολείο

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Γιατι ντροπη της???

ε ενταξει,δεν την βριζουμε την κοπελα αλλα αφησε πολλους ανθρωπους,ακομα και τον αδερφο της να την προσβαλουν και να την κοροιδευουν!!και αυτη αισθανεται ασχημα.

απο τωρα Κοριν παμε δυνατα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σημερα τον εβαλα τον αδερφο μου στη θεση του.Θα βαλω και τους υπολοιπους οταν αρχισει το σχολειο.Θα συνεχισω δυνατα..Ολη την ημερα σκεφτομαι αυτα που μου ειπατε και συνηδητοποιησα πως ειχα δωσει πολυ θαρρος σε πολλους κομπλεξικους που δεν αξιζε... Μονο δεν καταλαβα αυτο με την εκκλησια που ελεγε: ήσαν οι αφορισμοί του Ροΐδη, του Λασκαράτου και του Καζαντζάκη.Το αφορισμοι τι σημαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ναι,δεν μασαμε!!!Θα προσπαθησω να ληξει αυτη η ιστορια με το κοροϊδεμα...Εχω σκεφτει παρατσουκλια που μπορω να τους βγαλω κι εγω..Ευχαριστω!
Δεν είναι λύση αυτό. Ίσα ίσα έτσι θα τους δώσεις περισσότερη ''τροφή''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν είναι λύση αυτό. Ίσα ίσα έτσι θα τους δώσεις περισσότερη ''τροφή''.
Δεν το ειχα σκεφτει ετσι.Τοτε δεν θα τους βγαλω παρατσουκλια κι εγω,αφου θα τους δωσω περισσοτερη "τροφη".Για να το λες, κατι παραπανω θα ξερεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
H φωτιά δε σβήνει με φωτιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakwvina

Νεοφερμένος

Η iakwvina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Ένα πολύ ωραίο ρητό είναι: Κανείς δεν μπορεί να σε κάνει να νιώσεις κατώτερος, χωρίς την συγκατάθεσή σου.
Στο χέρι σου είναι να αλλάξεις αυτήν τη κατάσταση και να μην τους αφήνεις να σου χαλάνε την ζαχαρένια σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ένα πολύ ωραίο ρητό είναι: Κανείς δεν μπορεί να σε κάνει να νιώσεις κατώτερος, χωρίς την συγκατάθεσή σου.
Στο χέρι σου είναι να αλλάξεις αυτήν τη κατάσταση και να μην τους αφήνεις να σου χαλάνε την ζαχαρένια σου!!!
εμενα με εκαναν να νιωσω κατωτερη,αλλα δεν θα το ξαναεπιτρεψω...Το αποφασισα..Θα τους αντιμετωπισω στο σχολειο,με το χαμογελο και με την αδιαφορια που θα τους διχνω..Δεν θα ξαναστεναχωριθω για αυτο το θεμα..Τελος!!!!Ας με βριζουν στο μαθημα οσο θελουν εγω θα γελαω για να καταλαβουν πως δεν με ενοχλει και να σταματησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakwvina

Νεοφερμένος

Η iakwvina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εμενα με εκαναν να νιωσω κατωτερη,αλλα δεν θα το ξαναεπιτρεψω...Το αποφασισα..Θα τους αντιμετωπισω στο σχολειο,με το χαμογελο και με την αδιαφορια που θα τους διχνω..Δεν θα ξαναστεναχωριθω για αυτο το θεμα..Τελος!!!!Ας με βριζουν στο μαθημα οσο θελουν εγω θα γελαω για να καταλαβουν πως δεν με ενοχλει και να σταματησουν.

Ναι, να τους δώσεις να καταλάβουν ότι δεν σε "αγγίζουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μονο δεν καταλαβα αυτο με την εκκλησια που ελεγε: ήσαν οι αφορισμοί του Ροΐδη, του Λασκαράτου και του Καζαντζάκη.Το αφορισμοι τι σημαινει?

Αυτό είναι η τζίφρα του παιδιού,άσχετο με το θέμα.Και μετά αναρωτιέσαι,γιατί σε κοροϊδεύουν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αυτό είναι η τζίφρα του παιδιού,άσχετο με το θέμα.Και μετά αναρωτιέσαι,γιατί σε κοροϊδεύουν...:whistle:

Αμαν βρε Mr.Crowley...Το ισοπεδωσες το κοριτσι...Λες και ολοι γεννηθηκαμε ειδικοι στα φορουμς και το ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αμαν βρε Mr.Crowley...Το ισοπεδωσες το κοριτσι...Λες και ολοι γεννηθηκαμε ειδικοι στα φορουμς και το ιντερνετ...

Μα βέβαια,μετά τα επικαμπύλια ολοκληρώματα,άλλος ένας τρόπος για να διαπιστώσουμε το μεγαλείο της ανθρώπινης σκέψης-ο διαχωρισμός post και υπογραφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μα βέβαια,μετά τα επικαμπύλια ολοκληρώματα,άλλος ένας τρόπος για να διαπιστώσουμε το μεγαλείο της ανθρώπινης σκέψης-ο διαχωρισμός post και υπογραφής.

Απειρη η ανθρωπινη βλακεια Mr.Crowley....Στο σχολειο σε κοροιδευουν για πολυ λιγοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Έλεος ρε...(πάει σε κάποιον, ξέρει αυτός...)
Δε λέω τπτ άλλο.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ok.Εγω βρηκα τη λυση στο προβλημα μου.Δεν θα δινω σημασια,σαν να μην ειναι εκει.Θα φερομαι κανονικα,θα γελαω,θα διασκεδαζω με τις φιλες μου σαν να μην ειναι εκει και ας με προσβαλλουν οσο θελουν.Δεν προκειτε να τους ξαναδωσω τοση αξια σε κατι ασχημους,κοντους κομλεξικους που φτανουν ως τη μεση μου.Με κανατε να ξεπερασω αυτο το προβλημα με την κοροϊδια με τον τροπο που μου φερθηκατε.Τους ειδα εξω πριν απο λιγο και εκανα ακριβως αυτα.Ερχονταν μπροστα μου,πολυ κοντα μου σε αποσταση αναπνοης, και με φωναζαν με το παρατσουκλι που μου εβγαλαν.Δεν τους εδινα σημασια.Γελουσαμε,λεγαμε ανεκδοτα και αυτοι προσπαθουσαν να μου τραβηξουν την προσοχη φωναζοντας οσο πιο δυνατα μπορουσαν.Τους εκννευρισα πραγματικα παρα πολυ με τη σταση που κρατησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
και απλα μην στεναχωριεσαι.κι αυτοι νιωθουν ασχημα και παρα πολυ κομπλεξικα και γι αυτο τα κανουν!!!εσυ αυτοπεποιθηση!!!

ok.Εγω βρηκα τη λυση στο προβλημα μου.Δεν θα δινω σημασια,σαν να μην ειναι εκει.Θα φερομαι κανονικα,θα γελαω,θα διασκεδαζω με τις φιλες μου σαν να μην ειναι εκει και ας με προσβαλλουν οσο θελουν.Δεν προκειτε να τους ξαναδωσω τοση αξια σε κατι ασχημους,κοντους κομλεξικους που φτανουν ως τη μεση μου.Με κανατε να ξεπερασω αυτο το προβλημα με την κοροϊδια με τον τροπο που μου φερθηκατε.Τους ειδα εξω πριν απο λιγο και εκανα ακριβως αυτα.Ερχονταν μπροστα μου,πολυ κοντα μου σε αποσταση αναπνοης, και με φωναζαν με το παρατσουκλι που μου εβγαλαν.Δεν τους εδινα σημασια.Γελουσαμε,λεγαμε ανεκδοτα και αυτοι προσπαθουσαν να μου τραβηξουν την προσοχη φωναζοντας οσο πιο δυνατα μπορουσαν.Τους εκννευρισα πραγματικα παρα πολυ με τη σταση που κρατησα.
μπραβοοο!!!!!!ειδες,φωναξαν πιο δυνατα οταν νομιζαν πως δεν τους δινεις σημασια.για πρωτη φορα δεν πετυχαν τον στοχο τους και εκνευριστικαν!!συνεχισε ετσι!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μπραβοοο!!!!!!ειδες,φωναξαν πιο δυνατα οταν νομιζαν πως δεν τους δινεις σημασια.για πρωτη φορα δεν πετυχαν τον στοχο τους και εκνευριστικαν!!συνεχισε ετσι!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Nαι εκνευριστηκαν και φωναζαν δυνατα...Αλλα αυτο συνεβη επειδη ειχα αυτοπεποιθηση και αισθανομουν τελεια.Το πρωι στο σχολειο δεν ξερω πως θα τους αντιμετωπιζω παλι,για 7 ωρες την ημερα..!!!Τωρα σκεφτομαι και την ιδεα να αλλαξω γυμνασιο γιατι ο διευθυντης απο ενα(γυμνασιο),ειναι φιλος των γονιων μου και με δεχεται και στη μεση της χρονιας.Δεν ξερω..Να αλλαξω εξαιτιας τους σχολειο ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν θα ελεγα να αλλαξεις σχολειο για αυτους... Δεν ειναι λυση να τρεχεις μακρια απο τα προβληματα σου(το λεω γιατι το εχω κανει),στο τελος μεγαλυτερο κακο σε εσενα θα κανεις...Τωρα εαν θες να το κανεις για αλλους λογους..Go ahead....Αλλα οχι για μερικους μπουμπουνοκεφαλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοριν

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Δεν θα ελεγα να αλλαξεις σχολειο για αυτους... Δεν ειναι λυση να τρεχεις μακρια απο τα προβληματα σου(το λεω γιατι το εχω κανει),στο τελος μεγαλυτερο κακο σε εσενα θα κανεις...Τωρα εαν θες να το κανεις για αλλους λογους..Go ahead....Αλλα οχι για μερικους μπουμπουνοκεφαλους...
Εγω μονο γι' αυτους θελω να αλλαξω..Δηλαδη θα κανω κακο στον εαυτο μου.Τοτε δεν θα αλλαξω και θα προσπαθησω να τους αντιμετωπισω.Αρκετα σας απασχολησα κι εσας με τα προβληματα μου... :worry: Ευχαριστω για τις συμβουλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
σιγα μωρε.ναι, μας κουρασες παρα πολυ με το προβλημα σου.:P γι αυτο ειμαστε εδω.μηπως βρουμε καμια λυση,και πραγματι βρηκαμε(ισως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top