[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς λέω,ότι αργότερα που πάχυνα αρκετά,έχασα μεν τη γράμμωση,αλλά το σώμα μου είναι πιο συμμετρικό,το οποίο αρέσει περισσότερο.Εννοείται πως δεν φαινόταν ωραίο,είχα απίστευτα καλό μεταβολισμό,προσπαθούσα να παχύνω και λόγω προπονήσεων δεν μπορούσα.Πάλι καλά που ήρθαν οι Πανελλήνιες!!
γιατί θεωρείται το να μην παχαίνεις με τίποτα καλός μεταβολισμός; :hmm: μάλλον προβληματικό είναι, όπως και το να βάζεις κιλά πολύ εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Πέρασα έναν σοβαρό τραυματισμό στη μέση (σπονδυλόλυση) και σε συνδυασμό με τις Πανελλαδικές με καθήλωσε εντελώς στο σπίτι.Τώρα έχω πέσει στα 74 και είμαι κομπλέ,όπως είπες.

Πάντως και οι φίλοι μου,οι οποίοι όλοι είναι με κάποια κοπέλα,δεν είναι ιδιαίτερα γυμνασμένοι,απλώς δεν είναι ''χαλαροί'' και με παραπανίσια κιλά.Γενικά,δε χρειάζεται ούτε το αγόρι,ούτε το κορίτσι να είναι μοντέλα.Να σας κάνει το κλικ,να περνάτε καλά και να υπάρχει εμπιστοσύνη και έρωτας.Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες.

Σίγουρα είναι όπως τα λες.Απλά αναφέρουμε το σώμα εξαιτίας του thread.That's all.Λοιπόν ελπίζω να έγινες όσο το δυνατόν καλύτερα γίνεται.Τα λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Houdini33

Νεοφερμένος

Ο Houdini33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γιατί θεωρείται το να μην παχαίνεις με τίποτα καλός μεταβολισμός; :hmm: μάλλον προβληματικό είναι, όπως και το να βάζεις κιλά πολύ εύκολα

Δεν αντιμετώπιζα κάποιο πρόβλημα με την υγεία μου -ευτυχώς-,είχα κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις και ο μεταβολικός μου ρυθμός ήταν τέτοιος που σε συνδυασμό με τη συνεχή άσκηση δε μου επέτρεπαν να ανεβάσω τα κιλά μου.Μεγαλώνοντας φεύγει αυτό,χρόνο με το χρόνο ο μεταβολισμός αλλάζει,το κατάλαβα πέρσι όταν πήρα πολλά κιλά μαζεμένα.

Σίγουρα είναι όπως τα λες.Απλά αναφέρουμε το σώμα εξαιτίας του thread.That's all.Λοιπόν ελπίζω να έγινες όσο το δυνατόν καλύτερα γίνεται.Τα λέμε.

Thank you Hodor!

(Δεν έχω δει τα 2 τελευταία επεισόδια GoT και κοντεύω να σκάσω,δε μπαίνω fb για να μη δω spoilers!!!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσο όμορφος να είναι ο άλλος αν δεν μπορεί να στεριώσει μια κουβέντα, να ξέρει να σταθεί από άποψη συμπεριφοράς,... τι να κάνουν οι κοιλιακοί και το σέξυ βυζί; (αναφέρομαι και στα 2 φύλα)

Hodor τα παραδείγματα που αναφέρεις είναι λίγο άτοπα. Μια κοπέλα δεν είναι τόσο αφελής να κοιτάξει μόνο την εμφάνιση και να μείνει εκεί. Αν δει ότι το μετροσέξουαλ αγόρι με το σφιχτό σώμα, δεν συνοδεύεται και από άλλα στοιχεία, φεύγει. Μου κάνει τρομερή εντύπωση ότι άντρες εμφανίσιμοι με ωραίο σώμα, που ξημεροβραδυάζουν στα γυμναστήρια, δεν μπορούν να κρατήσουν κοπέλα. Το πολύ πολύ να κρατήσει σχέση 1-2 μήνες. Η άλλη αν είναι χαζή, θα πάει μόνο για το σεξ μαζί του μέχρι να δει ότι το κουτί είναι άδειο. Μετά θα φύγει τρέχοντας. Μόνο με το σεξ δεν κρατάς κοπέλα, Hodor. Ένας τέτοιος είχε βγει στην εκπομπή Annita sos και η Πάνια τον δούλευε κανονικά. Ο τύπος από το πολύ συμπλήρωμα και τα ελατήρια, είχε λαλήσει...δεν του καθόταν καμία πλέον. :P
μου βρισκεις λιγο το βιντεακι με την αννιτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
μου βρισκεις λιγο το βιντεακι με την αννιτα?

Έχει όλη την εκπομπή στο site του Alpha. Με κράζεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είναι ατάκα αυτού του τύπου που είχε εμφανιστεί στην Αννίτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ωραιος ο τυπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.
H κοινωνια προσπαθεί να τους περασει προτυπα οτι ειναι λαθος να δειχνουν ενδιαφερον για εναν ανδρα, να κανουν πως δεν ενδιαφερονται κλπ
κλασσικο το παραδειγμα οτι
αυτος που παει με πολλες= " αντρακλααας"
αυτη που παει με πολλους= " τσοοοολιιι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Καλά μιλάμε nPb έεις ξεφύγ'

Εχει στήσει ολόκληρο ερωτηματολόγιο για να ζητήσει γνώμες απο κοπέλες στο νετ.
Οι μισές λενε την αλήθεια,οι άλλες ρεβύθια.
Ορκίσου εκεί στο κοσμοπόλιταν και άσε τα φορουμιλίκια,άνννντε


(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=F586JktJyEg


νομιζω οτι οι περισσοτερες 17-18χρονες τον alex θελουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Είναι πολύ απλό βασικά.Όπως εμείς κοιτάμε κώλο,στήθος κλπ έτσι και οι γυναίκες κοιτάνε κώλο,κοιλιακούς,πλάτες,δικέφαλο κλπ.Εννοείται φυσικά ότι πρέπει να αρέσει και το πρόσωπο.

Πάντως όσες λένε κάτι χαζομάρες του τύπου εγώ κοιτάω αν φοράει γυαλιά μυωπίας,σταράκια και σώβρακο με μπάγκς μπάνι,μη δίνετε σημασιά επειδή είναι κοντά στα 14-15.

Α και απαντήσεις του τύπου μου αρέσει το χιούμορ,η προσωπικότητα και ας είναι όπως θέλει,πέρα από το ότι είναι ψέματα(καθώς πάντα θα πρέπει να σου αρέσει για να προχωρήσεις),είναι και άσχετα καθώς στην πρώτη ματιά δεν μπορείτε να καταλάβετε τίποτα από όλα αυτά.

-Hodor

αυτη ειναι η αληθεια.Αλλα οι πολυ γυμνασμενοι δεν εχουν κοπελα ή έχουν κοπελα για λιγο καιρο,ξεπετες κανουν.Το ιδιο και τα χαζογκομενακια-μη σοβαρες.Οπως και να το κανουμε η εξωτερικη εμφανιση παιζει ρολο.Χαρακτηρα θελουν οταν παντρευτουν.Δηλαδ αυτα περι βλεμματος και γλυκυτητας ειναι μπουρδες.Υπαρχουν βεβαια και σοβαρες αλλα οταν ακουω στο παντεπιστημιο κατι κοπελιες να λενε "μα γιατι πηγες με αυτον;" και να απανταει η αλλη:"μα εχει μυς...".πιστευω οτι καταλαβαινεις...
Α στο γυμναστηριο ειχα δει πολους φουσκωτους με σκατα χαρακτηρα και 0 iq αλλα οι γκομενες τους κυνηγανε πολυ απλα επειδη εχουν μυς.Παντως η αληθεια ειναι πως υπαρχουν και εξαιρεσεις και εχω δει,η σχετικοτητα των πραγματων ειναι μεγαλη.Συνηθως κατι τετοιοι πανε με τις αντιστοιχες γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lolos

Νεοφερμένος

Ο lolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγω που ειμαι 1.74 και 80. Κιλα ειμαι πολυ χοντρος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι. Καλύτερα πιο εύσωμος, παρά αδύνατος.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
καλό αυτό να το ξέρουμε για το μέλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως οι "χοντρούληδες" (δεν λέω εσένα από πάνω, μην αγχωνεσαι :p ) ειναι γενικότερα πιο γοητευτικοί από τους αδύνατους.
Εγω παντως προσωπικα δεν κοιτάω κατι συγκεκριμένο σε ένα αγόρι. Με νοιάζει να είναι σχετικά εμφανίσιμος σε γενικά πλαίσια και να έχει καλό χαρακτήρα. Θα κοιτάξω αυτόν με τον οποίο επικοινωνω. Μια χαζογκομενίτσα αντίστοιχα θα κοιτάξει εκείνον με τον οποίο θα πουλήσει μούρη. Αν είναι και προικισμένος, ακόμα καλύτερα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως οι "χοντρούληδες" (δεν λέω εσένα από πάνω, μην αγχωνεσαι :p ) ειναι γενικότερα πιο γοητευτικοί από τους αδύνατους.
Εγω παντως προσωπικα δεν κοιτάω κατι συγκεκριμένο σε ένα αγόρι. Με νοιάζει να είναι σχετικά εμφανίσιμος σε γενικά πλαίσια και να έχει καλό χαρακτήρα. Θα κοιτάξω αυτόν με τον οποίο επικοινωνω. Μια χαζογκομενίτσα αντίστοιχα θα κοιτάξει εκείνον με τον οποίο θα πουλήσει μούρη. Αν είναι και προικισμένος, ακόμα καλύτερα ;)

απο 20cm και ανω ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
^ Μάλλον νοητικά εννοεί ρε 'συ :P

Και εγώ στην αρχή αυτό σκέφτηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
απο 20cm και ανω ε;

Ναι ρε συ, υπάρχουν και κάποιες που την βρίσκουν με τέρατα :P

^ Μάλλον νοητικά εννοεί ρε 'συ :P

Και εγώ στην αρχή αυτό σκέφτηκα!

Οχι αυτο εννοω. Γι αυτο και αναφερομαι σε μια συγκεκριμενη κατηγορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top