[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Αν σου κάνει το "κλικ" ο άλλος, δεν θα σταθείς στο αν φοράει γυαλιά ή όχι. Πραγματικά, μου φαίνεται μεγάλη χαζομάρα να απορρίπτεις κάποιον μόνο και μόνο επειδή φορά γυαλιά, έλεος δηλαδή αλλά τι να πεις, ο καθένας με τα γούστα του.

Όταν ήμουν στη εφηβεία είχα φτάσει σε σημείο να μη βγαίνω εύκολα βόλτα. Ντρεπόμουν που είχα μυωπία. Τότε ήταν της μόδας οι φακοί. Ένιωθα ότι ξεχώριζα άσχημα...σε συνδυασμό με την ακμή της εφηβείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Κορίτσια θα ήθελα να δω την γνώμη σας.
Ως κριτήριο ομορφιάς, ερωτικής έλξης παίζει σημαντικό ρόλο αν το αγόρι φοράει ή όχι, γυαλιά μυωπίας;

Εγώ προσωπικά τα λατρεύω σε αγόρια:redface:(ειδικά αν συνδυάζονται με ένα γενικότερο nerdy λουκ:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Παιδια, δεν ξερω για εσας αλλα οταν μιλας στον αλλο και εκπέμπει μια εξυπναδα, μια ευφυια χωρις καν να λεει πολλα, ειναι αρκετα ελκυστικο! Οχι απαραιτητα για να ερωτευτεις, αλλα ενα ενδιαφερον να κανεις παρεα, να γνωρισεις αυτό το άτομο! Νομιζω αυτο λεγεται και sapiosexual :P

Ακριβώς. Σάπιο σέξουαλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
:smoke:Δεν εχω θεμα με τα γυαλια. Αλλωστε κι εγω τα φοραω μερα-νυχτα εδω και πολλα χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Σε αυτον που αρχισε το τοπικ πριν πολυ καιρο:Στα φρυδια σου τι κοιτανε οι γυναικες.Απλα να αγαπησεις τον εαυτο σου.Δεν μπορεις να αλλάξεις για κανέναν ,και το να προσποιείσαι είναι απωθητικο και για τα δυο φυλα.(φιλοι,φιλες κτλ).Τα πραγματα ειναι σχετικα..
Οποια λύση αυτο θα την παντρευτώ :y'=λy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο στυλ ντυσίματος για τα αγόρια που αρέσει πολύ στις κοπέλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο στυλ ντυσίματος για τα αγόρια που αρέσει πολύ στις κοπέλες;
Αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό.Δεν έχουμε όλες τα ίδια γούστα. :P
Γιατί υπάρχει στυλ ντυσιμάτος για τα κορίτσια που αρέσει πολύ σε όλα τα αγόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ναι αλλά έχετε όλες μια κοινή βάση προτίμησης. Νομίζω ότι οι σημερινές κοπέλες προσέχουν πολύ την δημόσια εικόνα τους. Ντύνονται αρκετά προσεγμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ναι αλλά έχετε όλες μια κοινή βάση προτίμησης. Νομίζω ότι οι σημερινές κοπέλες προσέχουν πολύ την δημόσια εικόνα τους. Ντύνονται αρκετά προσεγμένα.
Προτιμώ αγόρια που ντύνονται με το στυλ που τους αρέσει και μπορούν να το υποστηρίξουν.Μου αρέσουν τα πουκάμισα, τα απλά T-Shirt με τζιν... Έχω βαρεθεί να βλέπω αγόρια με φουλάρια και βράκες.
Γενικά παρατηρώ πως πλέον δεν ντύνονται μόνο οι γυναίκες προσεγμένα αλλά και οι άντρες.Έχει επικρατήσει και προωθείται ένα συγκεκριμένο στυλ ως ωραίο.Δεν πάει σε όλους όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
το οτι πρεπει να ειναι καθαρος και περιποιημενος ειναι το αυτονοητο.
απο εκει και περα αν ενα αγορι δεν θελει να εχει ενα ιδιαιτερο στυλ ντυσιματος λογω μουσικης πχ με ενα τζιν και ενα τισερτ για καλοκαιρι και μια απλη μπλουζα ή πουλοβερακι για χειμωνα ειναι καλυμμενος. το καλοκαιρι εννοειται και βερμουδιτσα. παπουτσια σταρακια ή αθλητικα με κομψη γραμμη (δεν ξερω αν υπαρχει ορος σορρυ αλλα εννοω οχι σαν αυτα τα χοντροκομμενα που ειναι για μπασκετ πχ :P )
νομιζω ενα τετοιο απλο ντυσιμο αρεσει στα περισσοτερα κοριτσια. και τα μοκασινια παιζουν αλλα προσωπικα τα βρισκω λιγο φλωρικα :P
μπορω να σου πω καποια πραγματα που σε αρκετες κοπελες δεν αρεσουν.
καποιες ενοχλουνται με την σαγιοναρα εκτος παραλιας (δεν συστηνεται σε κακοποιημενα μαυρα νυχια απο ποδοσφαιρο :D ), σε καποιες δεν αρεσουν τα αμανικα (ειμαι κι εγω σ αυτες! :P ) αλλα γουστα ειναι αυτα :D το θεμα ειναι ο καθενας να βρισκει ενα ντυσιμο με το οποιο να αισθανεται ανετος και να του δινει αυτοπεποιθηση.

α για μενα μεγαλο φαουλ ειναι ο σηκωμενος γιακας. πραγματικα το σιχαινομαι, ολα μπορω να τα καταπιω αλλα αυτο οχι, ακομα και αν το κανει μοντελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
το οτι πρεπει να ειναι καθαρος και περιποιημενος ειναι το αυτονοητο.
απο εκει και περα αν ενα αγορι δεν θελει να εχει ενα ιδιαιτερο στυλ ντυσιματος λογω μουσικης πχ με ενα τζιν και ενα τισερτ για καλοκαιρι και μια απλη μπλουζα ή πουλοβερακι για χειμωνα ειναι καλυμμενος. το καλοκαιρι εννοειται και βερμουδιτσα. παπουτσια σταρακια ή αθλητικα με κομψη γραμμη (δεν ξερω αν υπαρχει ορος σορρυ αλλα εννοω οχι σαν αυτα τα χοντροκομμενα που ειναι για μπασκετ πχ :P )
νομιζω ενα τετοιο απλο ντυσιμο αρεσει στα περισσοτερα κοριτσια. και τα μοκασινια παιζουν αλλα προσωπικα τα βρισκω λιγο φλωρικα :P

Το "καθαρός και περιποιημένος" αν και αυτονόητο δεν είναι αυτονόητο και...για τα δυο φύλα. Πολλοί και πολλές έχουν πάρει διαζύγιο με την αλλαγή εσώρουχου ή με τα εβδομαδιαία ντουζ καθαριότητας. Ακόμη και τα αθλητικά παπούτσια χοντρής γραμμής, αν συνδυαστούν casual με κάποιο τζιν και ένα φούτερ, το αισθητικό αποτέλεσμα είναι καλό. Τα μοκασίνια τα θεωρώ πολύ επίσημα για συγκεκριμένη περίσταση παρά για την καθημερινότητα. Βέβαια ένα καλό δερμάτινο παπούτσι με κορδονάκι, είναι επίσης εναλλακτικός συνδυασμός με κάποιο ωραίο παντελόνι, ωραίο πουκάμισο...κλπ.

μπορω να σου πω καποια πραγματα που σε αρκετες κοπελες δεν αρεσουν.
καποιες ενοχλουνται με την σαγιοναρα εκτος παραλιας (δεν συστηνεται σε κακοποιημενα μαυρα νυχια απο ποδοσφαιρο :D ), σε καποιες δεν αρεσουν τα αμανικα (ειμαι κι εγω σ αυτες! :P ) αλλα γουστα ειναι αυτα :D το θεμα ειναι ο καθενας να βρισκει ενα ντυσιμο με το οποιο να αισθανεται ανετος και να του δινει αυτοπεποιθηση.

α για μενα μεγαλο φαουλ ειναι ο σηκωμενος γιακας. πραγματικα το σιχαινομαι, ολα μπορω να τα καταπιω αλλα αυτο οχι, ακομα και αν το κανει μοντελος.

Εντάξει φοιτήτρια είσαι και εσύ, οπότε η γνώμη σου μετράει. :P Αυτό με τη σαγιονάρα το ακούω συχνά. Αλλά γιατί; :P Στην παραλία δεν βλέπεις...κακοποιημένα νύχια; Εδώ και σε γυναικεία πόδια, μπορεί να δεις άσχημα δάχτυλα με κακοποιημένα νύχια. Στη σημερινή εποχή, όπου οι νέοι δεν ασχολούνται στην πλειοψηφία τους με αγροτικές δουλειές τα νύχια τους δεν έχουν πρόβλημα, εκτός ίσως από κάποιες περιπτώσεις μυκητιάσεων candida albicans που δημιουργούν δερματική παραμόρφωση ιστού με πύον και αίμα στο δάκτυλο του ποδιού. Ο σηκωμένος γιακάς με παραπέμπει...σε κλαρινογαμπρό. χεχε

Προτιμώ αγόρια που ντύνονται με το στυλ που τους αρέσει και μπορούν να το υποστηρίξουν.Μου αρέσουν τα πουκάμισα, τα απλά T-Shirt με τζιν... Έχω βαρεθεί να βλέπω αγόρια με φουλάρια και βράκες.
Γενικά παρατηρώ πως πλέον δεν ντύνονται μόνο οι γυναίκες προσεγμένα αλλά και οι άντρες.Έχει επικρατήσει και προωθείται ένα συγκεκριμένο στυλ ως ωραίο.Δεν πάει σε όλους όμως.

Φοράνε αγόρια φουλάρια και βράκες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Φοράνε αγόρια φουλάρια και βράκες; :hmm:

Φοράνε και παραφοράνε!Προσωπικά μου φαίνεται αστείο να προσέχουν τοοοοσο πολύ τα αγόρια την εμφάνιση τους!Το μεγάλο σοκ το έπαθα όταν είχα πάει σ'ένα μαγαζί στα αντρικά ρούχα και είδα ένα ροζ φουλάρι!Ούτε εγώ δεν φοράω ροζ φουλάρια..Δηλαδή έλεος! :P
Εμένα μου τη σπάει όταν τα αγόρια αποτιχώνονται(πόδια,χέρια,μασχάλες) ή βγάζουν τα φρύδια τους..Μερικές φορές δηλαδή ντρέπομαι επειδή ο άλλος έχει λείο και απαλό ποδαράκι κι εγω έχω περισσότερες τρίχες γιατί βαριόμουν να κάνω αποτρίχωση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Φοράνε αγόρια φουλάρια και βράκες; :hmm:
Φυσικά και φοράνε. :P Και γώ μένω σε χωριό έτσι..Φαντάζομαι τί γίνεται παραέξω.
Φοράνε αγόρια φουλάρια και βράκες; :hmm:

Φοράνε και παραφοράνε!Προσωπικά μου φαίνεται αστείο να προσέχουν τοοοοσο πολύ τα αγόρια την εμφάνιση τους!Το μεγάλο σοκ το έπαθα όταν είχα πάει σ'ένα μαγαζί στα αντρικά ρούχα και είδα ένα ροζ φουλάρι!Ούτε εγώ δεν φοράω ροζ φουλάρια..Δηλαδή έλεος! :P
Εμένα μου τη σπάει όταν τα αγόρια αποτιχώνονται(πόδια,χέρια,μασχάλες) ή βγάζουν τα φρύδια τους..Μερικές φορές δηλαδή ντρέπομαι επειδή ο άλλος έχει λείο και απαλό ποδαράκι κι εγω έχω περισσότερες τρίχες γιατί βαριόμουν να κάνω αποτρίχωση..:P
Αυτό που το πας; Έρχεται καλοκαίρι.Τι θα δούνε τα ματάκια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
αν καποιος εχει μονοφρυδο θεωρω την αποτριχωση απαραιτητη. οχι να το προσεξει σαν γυναικειο εννοειται, μητρογλου :P αλλα θεωρω το μονοφρυδο αρκετα ασχημο. 3 φιλοι μου που αποφασισαν να το βγαλουν βελτιωθηκε πολυ το προσωπο τους και δεν μπορουσα και με τιποτα να καταλαβω τι ειχε αλλαξει.

και για τριχες στην πλατη ενα κουρεματακι με μηχανη ειναι απαραιτητο, τωρα για τις υπολοιπες τριχες περι ορεξεως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Φοράνε και παραφοράνε!Προσωπικά μου φαίνεται αστείο να προσέχουν τοοοοσο πολύ τα αγόρια την εμφάνιση τους!Το μεγάλο σοκ το έπαθα όταν είχα πάει σ'ένα μαγαζί στα αντρικά ρούχα και είδα ένα ροζ φουλάρι!Ούτε εγώ δεν φοράω ροζ φουλάρια..Δηλαδή έλεος! :P
Εμένα μου τη σπάει όταν τα αγόρια αποτιχώνονται(πόδια,χέρια,μασχάλες) ή βγάζουν τα φρύδια τους..Μερικές φορές δηλαδή ντρέπομαι επειδή ο άλλος έχει λείο και απαλό ποδαράκι κι εγω έχω περισσότερες τρίχες γιατί βαριόμουν να κάνω αποτρίχωση..:P

Θα κάνετε και παρέα εκτός από ερωτική σχέση, να του βγάζεις τις τριχούλες με το κερί. :P :hehe: Όταν λέτε βράκες, τι ένδυμα είναι αυτό; Μπορεί να το έχω δει απλά δεν ξερω ότι το λένε βράκα. Η βράκα με παραπέμπει αλλού. :P Αν δεν κάνω λάθος, η αποτρίχωση σε άνδρες ξεκίνησε από τους αθλητές. Μετά πέρασε στο χώρο της μόδας. Μετά το κάνει ο κάθε πικραμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα κάνετε και παρέα εκτός από ερωτική σχέση, να του βγάζεις τις τριχούλες με το κερί. :P :hehe: Όταν λέτε βράκες, τι ένδυμα είναι αυτό; Μπορεί να το έχω δει απλά δεν ξερω ότι το λένε βράκα. Η βράκα με παραπέμπει αλλού. :P Αν δεν κάνω λάθος, η αποτρίχωση σε άνδρες ξεκίνησε από τους αθλητές. Μετά πέρασε στο χώρο της μόδας. Μετά το κάνει ο κάθε πικραμένος.
https://www.google.gr/search?q=ανδρ...fN--w7Ab31oGYBg&ved=0CDwQ7Ak&biw=1280&bih=839
Κάτι τέτοιο.Έχω δει και πιο χτυπητές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
αν καποιος εχει μονοφρυδο θεωρω την αποτριχωση απαραιτητη. οχι να το προσεξει σαν γυναικειο εννοειται, μητρογλου :P αλλα θεωρω το μονοφρυδο αρκετα ασχημο. 3 φιλοι μου που αποφασισαν να το βγαλουν βελτιωθηκε πολυ το προσωπο τους και δεν μπορουσα και με τιποτα να καταλαβω τι ειχε αλλαξει.

και για τριχες στην πλατη ενα κουρεματακι με μηχανη ειναι απαραιτητο, τωρα για τις υπολοιπες τριχες περι ορεξεως :D

Έχεις και εσύ μονόφρυδο σαν την Νταλί στο αβατάρ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Όχι κατι συγκεκριμένο. Απλα ειναι να σου κανει κλικ ο άλλος. Και το κλικ σε ορισμενες περιπτώσεις μπορει να αργήσει και ίσα με 10 χρονιά, απλα όσο πιο πολυ κοντα εισαι με κάποιον, και συνεπώς όσο πιο πολυ χρονο περνάς μαζι του, μπορεις να δεις κάποια πραγματα που μεχρι πρότινος για διάφορους λόγους δεν ειχες παρατηρήσει. Συμβαίνει!
Παντως ποτέ μου δεν καταλαβα το είμαι ερωτευμένος με κάποιον αλλα αυτός ο κάποιος δεν το ξέρει. Ε μουγκοι ειστε; Πηγαίνετε να μιλήσετε. Τουλάχιστον στη χειρότερη τρως μια χυλοπίτα, αν εισαι καλα στα μυαλα σου ξενερωνεις και μετα άντε γεια σας. Εγω μιλαω, δεν ειμαι, οπως λεμε και εδω πανω, μούτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο στυλ ντυσίματος για τα αγόρια που αρέσει πολύ στις κοπέλες;








Γενικα να ντυνονται απλα κι οχι συνεχεια τυπου kasmir,tommy hilfiger και δε συμμαζευεται...που το εχουν ριξει ολοι στις φιρμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Γενικα να ντυνονται απλα κι οχι συνεχεια τυπου kasmir,tommy hilfiger και δε συμμαζευεται...που το εχουν ριξει ολοι στις φιρμες!

...φίρμες λαϊκής, όπως tommy hilfinger...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top