[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
πρώτον και κυριότερο για μένα ο άντρας να είναι ψηλός...από 1,80 και πάνω...να μπορείς να κυκλοφορήσεις δίπλα του βρε παιδί μου :P
μετά προτιμώ κυρίως καστανούς-μελαχρινούς αν κι έχει τύχει να μου αρέσουν και ξανθοί...μ αρέσουν γενικά τα ίσια δόντια και το γλυκό χαμόγελο....!!
στο χρώμα των ματιών δεν έχω θέμα αρκεί να έχει "ζεστο" και φιλικό βλέμμα.... μ αρέσει ο άλλος να χει λίγα γενάκια....
από σώμα ούτε πολύ αδύνατος ούτε γεματούλης...ούτε να είναι κανένας τουμπανιάρης που δεν μπορεί να κλείσει τα χέρια του από τα πολλά φάρμακα...

όσον αφορά τον χαρακτήρα μ αρέσουν οι άντρες που είναι φιλικοί κι αρκετά κονωνικοί...χωρίς όμως να είναι δήθεν...να είναι συζητήσιμος,να έχει ενδιαφέροντα,να είναι τρυφερός....

δεν νομίζω να ζητάω πολλά ?? :P
Κλισέ mode on:
Τον θέλετε με ή χωρίς συσκευασία δώρου;
Κλισέ mode off.:look:
Ταμάμ,σκάω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αρχικα την εμφανιση οπως ειναι λογικο αλλα η εμφανιση απο μονη της δεν κανει τιποτα.πρεπει να υπαρχει και περιεχομενο...νομιζω αυτοπεποιθηση,χιουμορ,εξυπναδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αρκεί να προέρχεται απο ευπορη οικογένεια. Λεφτα να χει και όλα τα αλλά δεν με ενδιαφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρκεί να προέρχεται απο ευπορη οικογένεια. Λεφτα να χει και όλα τα αλλά δεν με ενδιαφέρουν.





Ελεος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Αρκεί να προέρχεται απο ευπορη οικογένεια. Λεφτα να χει και όλα τα αλλά δεν με ενδιαφέρουν.
https://www.youtube.com/watch?v=0iyeUcFKRv4
Απλα στο τελος αντι για peace επρεπε να λεει bitch,μετα εμεις φταιμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αρχικα η εξωτερικη εμφανιση ειναι αυτη που θα με προσελκυσει(οχι να ειναι μοντελο)αλλα μετα ο χαρακτηρας και η προσωπικοτητα ειναι αυτα που θα παιξουν τον κυριοτερο ρολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Νομίζω ότι είναι προβλέψιμη η λίστα σου. Όλες οι κοπέλες πάνω κάτω, αυτά κοιτάζουν. Νομίζω ότι όλες (ασχέτως αν δεν το παραδέχονται δημόσια) το 95% της επιλογής τους το επενδύουν στην εξωτερική εμφάνιση. Η εξωτερική εμφάνιση (χωρίς να αναφέρομαι στην ενδυμασία ή στο στυλ κόμμωσης, αξεσουάρ π.χ. σκουλαρίκι ή τατουάζ ή φουλάρια ή...κλπ) παίζει το Α και το Ω για το επόμενο βήμα, το 5%: χαρακτήρας και προσωπικότητα. Η καθημερινή κοινωνία το αποδεικνύει περίτρανα...Όσο καλός άνθρωπος (με την έννοια των καλών στοιχείων, αρχών) να είναι ο άλλος, αν δεν είναι μάναρος, δεν υπάρχει ενδιαφέρον για την επικείμενη γνωριμία.

Σε καμία περίπτωση, δεν θέλω να υπονοώ ότι οι μέτριοι είναι τα καλά παιδιά ή ότι οι μάναροι δεν είναι καλά παιδιά. Απλά κάποια στιγμή πρέπει να εμπεδώσετε ότι η ομορφιά ή η ασχήμια δεν είναι συνάρτηση της προσωπικότητας. Υπάρχουν άσχημοι με καλή προσωπικότητα, όπως και πανέμορφοι με χάλια προσωπικότητα ή το αντίθετο. Νομίζω ότι ο κάθε άνθρωπος είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εννοειται πως το πρωτο πραγμα που κοιταμε σε καποιον ειναι η εξωτερικη του εμφανιση...αλλα για να σε ελκυει καποιος δεν φτανει μονο αυτο!Και ο πιο κουκλος να ειναι μπορει να μη σου κανει το κλικ...η καποιος που 'δεν σου γεμιζε και πολυ το ματι να σε κερδισει με την προσωπικοτητα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ναι, για να σε κερδίσει με την προσωπικότητά του κάποιος πρέπει να έχεις γοητευτεί από κάτι για να μπεις στην διαδικασία να τον γνωρίσεις. Ειδάλλως με ποιον τρόπο; Κανείς δεν γράφει στο κούτελό του τι άνθρωπος είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικα η εξωτερικη εμφανιση ειναι αυτη π θ με προσελκυσει(οχι ν ναι μοντελο)αλλα μετα ο χαρακτηρας κ η προσωπικοτητα ειναι αυτα που θ παιξουν τον κυριοτερο ρολο...

Εγώ γιατί νομίζω πως το πρώτο που θα σε προσελκύσει είναι αν θεωρεί τη Νομική "μουράτη σχολή"? Χίλια συγγνώμη βρε Ιωάννα μου αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ναι, για να σε κερδίσει με την προσωπικότητά του κάποιος πρέπει να έχεις γοητευτεί από κάτι για να μπεις στην διαδικασία να τον γνωρίσεις. Ειδάλλως με ποιον τρόπο; Κανείς δεν γράφει στο κούτελό του τι άνθρωπος είναι!
Δεν γνωριζεις μονο ατομα τα οποια σε εχουν γοητευσει απο πριν...αντιθετα μπορει να γνωρισεις ακομα και τυχαια ατομα τα οποια ενω δεν σ ειχαν τραβηξει ιδιαιτερα την προσοχη,να ταιριαζετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πιο παλιά ήμουν πιο ρομαντική και έλεγα απλά τα κλασσικά ροζ. Πλέον υπάρχουν κάποια πράγματα που δε κοίταζα και τα θεωρώ ας πούμε στάνταρ.
  • Δε μπορείς φίλε να είσαι 30+ ετών και να μένεις με τους γονείς σου. ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ. Πρέπει να μένεις μόνος.
  • Δε μπορώ ο άλλος να κλαίγεται για τα λεφτά που δεν έχει. Οκ, κανείς δεν έχει πολλά λεφτά, αλλά μην είναι τα 8 στα 10 από αυτά που λες ''λεφτά-ανεργία-λεφτά-δουλειά-λεφτά-πείνα-λεφτά". Λίγη αισιοδοξία.
  • Αν είναι μπιχλιάρης και δεν φοράει καν αποσμητικό....τελίτσες τελίτσες, δε χρειάζεται συνέχεια.
  • Αν δε ξέρει να ντύνεται. Σόρρυ, δε ζητάω να' ναι μοντέλο, αλλά πρέπει τουλχ να ξέρει να ντύνεται και να προσέχει λίγο τον εαυτό του.
  • Να μην έχει μηχανή. Μισώ τις μηχανές, ειδικά αυτές τις τεράστιες, κ ειδικά αν οδηγείς μεθυσμένος και ειδικά χωρίς κράνος και χαίρεσαι γι' αυτό.
  • Να έχει αν γίνεται δουλειά, παρέες, φίλους, ενδιαφέροντα. Δε θέλω να κάνω σχέση και η μόνη του ασχολία να είμαι εγώ. ΠΙΕΣΗ.
  • Να με σέβεται.
  • Να μην είναι κάφρος, ειδικά με τους άλλους, ειδικά όταν δεν γίνεται για πλάκα.
  • Να μην είναι χρυσαυγίτης.
  • Να εκπέμπει μια διαφορετική αύρα, μια δυναμικότητα, μια περίεργη αίσθηση, δε μπορώ να την εκφράσω ακριβώς.
  • Να είναι σχετικά έμπειρος. Και δεν εννοώ ερωτικά, γενικά μιλώντας. Να' χει να σου πει 5-6 πράγματα πέρα από το σεκς.
  • Να μην είναι ρομαντικός. Ή τουλχ πολύ συχνά.
  • Να μην είναι τσιγκούνης.
  • Να ξέρει τι θέλει και να σου δείχνει ότι το θέλει.
  • Να μπορεί να ''κολλήσει'' με τη παρέα μου και να μην είναι off σε περίπτωση που βρεθούμε όλοι μαζί.

Αν συνεχίσω κι άλλο θα γράψω άπειρα ακόμα, οπότε σταματάω εδώ και θα ξαναεπιστρέψω, αλλα τα πιο μπαμ-μπαμ τα είπα πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν είναι μπιχλιάρης και δεν φοράει καν αποσμητικό....τελίτσες τελίτσες, δε χρειάζεται συνέχεια.
Να μην είναι χρυσαυγίτης.
Ονειρικός συνδυασμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Πιο παλιά ήμουν πιο ρομαντική και έλεγα απλά τα κλασσικά ροζ. Πλέον υπάρχουν κάποια πράγματα που δε κοίταζα και τα θεωρώ ας πούμε στάνταρ.
  • Δε μπορείς φίλε να είσαι 30+ ετών και να μένεις με τους γονείς σου. ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ. Πρέπει να μένεις μόνος.
  • Δε μπορώ ο άλλος να κλαίγεται για τα λεφτά που δεν έχει. Οκ, κανείς δεν έχει πολλά λεφτά, αλλά μην είναι τα 8 στα 10 από αυτά που λες ''λεφτά-ανεργία-λεφτά-δουλειά-λεφτά-πείνα-λεφτά". Λίγη αισιοδοξία.
  • Αν είναι μπιχλιάρης και δεν φοράει καν αποσμητικό....τελίτσες τελίτσες, δε χρειάζεται συνέχεια.
  • Αν δε ξέρει να ντύνεται. Σόρρυ, δε ζητάω να' ναι μοντέλο, αλλά πρέπει τουλχ να ξέρει να ντύνεται και να προσέχει λίγο τον εαυτό του.
  • Να μην έχει μηχανή. Μισώ τις μηχανές, ειδικά αυτές τις τεράστιες, κ ειδικά αν οδηγείς μεθυσμένος και ειδικά χωρίς κράνος και χαίρεσαι γι' αυτό.
  • Να έχει αν γίνεται δουλειά, παρέες, φίλους, ενδιαφέροντα. Δε θέλω να κάνω σχέση και η μόνη του ασχολία να είμαι εγώ. ΠΙΕΣΗ.
  • Να με σέβεται.
  • Να μην είναι κάφρος, ειδικά με τους άλλους, ειδικά όταν δεν γίνεται για πλάκα.
  • Να μην είναι χρυσαυγίτης.
  • Να εκπέμπει μια διαφορετική αύρα, μια δυναμικότητα, μια περίεργη αίσθηση, δε μπορώ να την εκφράσω ακριβώς.
  • Να είναι σχετικά έμπειρος. Και δεν εννοώ ερωτικά, γενικά μιλώντας. Να' χει να σου πει 5-6 πράγματα πέρα από το σεκς.
  • Να μην είναι ρομαντικός. Ή τουλχ πολύ συχνά.
  • Να μην είναι τσιγκούνης.
  • Να ξέρει τι θέλει και να σου δείχνει ότι το θέλει.
  • Να μπορεί να ''κολλήσει'' με τη παρέα μου και να μην είναι off σε περίπτωση που βρεθούμε όλοι μαζί.

Αν συνεχίσω κι άλλο θα γράψω άπειρα ακόμα, οπότε σταματάω εδώ και θα ξαναεπιστρέψω, αλλα τα πιο μπαμ-μπαμ τα είπα πιστεύω.

τα χω ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Σου λείπει το σημαντικότερο όμως. :redface::redface::redface:

[κοκκινο κραγιον]

καποιος η μαλλον καποια θα μου παρει:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καθυστερημένο δώρο βαλεντίνου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πιο παλιά ήμουν πιο ρομαντική και έλεγα απλά τα κλασσικά ροζ. Πλέον υπάρχουν κάποια πράγματα που δε κοίταζα και τα θεωρώ ας πούμε στάνταρ.
  • Δε μπορείς φίλε να είσαι 30+ ετών και να μένεις με τους γονείς σου. ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ. Πρέπει να μένεις μόνος.
  • Δε μπορώ ο άλλος να κλαίγεται για τα λεφτά που δεν έχει. Οκ, κανείς δεν έχει πολλά λεφτά, αλλά μην είναι τα 8 στα 10 από αυτά που λες ''λεφτά-ανεργία-λεφτά-δουλειά-λεφτά-πείνα-λεφτά". Λίγη αισιοδοξία.
  • Αν είναι μπιχλιάρης και δεν φοράει καν αποσμητικό....τελίτσες τελίτσες, δε χρειάζεται συνέχεια.
  • Αν δε ξέρει να ντύνεται. Σόρρυ, δε ζητάω να' ναι μοντέλο, αλλά πρέπει τουλχ να ξέρει να ντύνεται και να προσέχει λίγο τον εαυτό του.
  • Να μην έχει μηχανή. Μισώ τις μηχανές, ειδικά αυτές τις τεράστιες, κ ειδικά αν οδηγείς μεθυσμένος και ειδικά χωρίς κράνος και χαίρεσαι γι' αυτό.
  • Να έχει αν γίνεται δουλειά, παρέες, φίλους, ενδιαφέροντα. Δε θέλω να κάνω σχέση και η μόνη του ασχολία να είμαι εγώ. ΠΙΕΣΗ.
  • Να με σέβεται.
  • Να μην είναι κάφρος, ειδικά με τους άλλους, ειδικά όταν δεν γίνεται για πλάκα.
  • Να μην είναι χρυσαυγίτης.
  • Να εκπέμπει μια διαφορετική αύρα, μια δυναμικότητα, μια περίεργη αίσθηση, δε μπορώ να την εκφράσω ακριβώς.
  • Να είναι σχετικά έμπειρος. Και δεν εννοώ ερωτικά, γενικά μιλώντας. Να' χει να σου πει 5-6 πράγματα πέρα από το σεκς.
  • Να μην είναι ρομαντικός. Ή τουλχ πολύ συχνά.
  • Να μην είναι τσιγκούνης.
  • Να ξέρει τι θέλει και να σου δείχνει ότι το θέλει.
  • Να μπορεί να ''κολλήσει'' με τη παρέα μου και να μην είναι off σε περίπτωση που βρεθούμε όλοι μαζί.

Αν συνεχίσω κι άλλο θα γράψω άπειρα ακόμα, οπότε σταματάω εδώ και θα ξαναεπιστρέψω, αλλα τα πιο μπαμ-μπαμ τα είπα πιστεύω.

Βέβαια, για να βρεις κάτι τέτοιο το οποίο να εκπληρώνει τις 15 χιλιάδες προϋποθέσεις , θα πρέπει εσύ η ίδια να εκπληρώνεις 15 χιλιάδες προϋποθέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
I Do. Dont worry ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top