[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Από το στομάχι*


:P

Και μονο η κινηση της μαγειρικης μετραει. Ας ειναι και μαπα το αποτελεσμα :P

(δν ηξερα οτι υπαρχει emoticon με αυγα ματια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και μονο η κινηση της μαγειρικης μετραει. Ας ειναι και μαπα το αποτελεσμα :P

Σωστά! :D

(δν ηξερα οτι υπαρχει emoticon με αυγα ματια)

Αν εννοείς στο ισκουλ, δεν το βρήκα εδώ... :redface: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ο ερωτας περναει απο την κουζινα...

ΜΕΓΑΛΗ αλήθεια αυτή!

Από το στομάχι*

Σωστή η διόρθωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadja1770

Νεοφερμένος

Η nadja1770 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Στο planetsmilies το βρήκες; :D

Στο θέμα μας τώρα: πιστεύω οτι όσα κορίτσια υπάρχουν, τόσες διαφορετικές απαντήσεις μπορούν να δοθούν στην ερώτηση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Στο planetsmilies το βρήκες; :D

Στο θέμα μας τώρα: πιστεύω οτι όσα κορίτσια υπάρχουν, τόσες διαφορετικές απαντήσεις μπορούν να δοθούν στην ερώτηση! :)

Μπα. Πιο πολλές θα είναι οι απαντήσεις από τα κορίτσια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο planetsmilies το βρήκες; :D

Οχι, κάπου τυχαία.
:P

Πώς ο Δίας βάζει εικόνες; Εγώ θα βάζω emoticons!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
Διαφωνώ!

Νομίζω πως μπορούν να δοθούν περισσότερες απαντήσεις από τον αριθμό των κοριτσιών που υπάρχουν.;)
Και από την αρχή της περιστεροφωλιάς αυτό σημαίνει ότι τουλάχιστον ένα κορίτσι έδωσε δύο διαφορετικές απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Πάντως όχι κάτι τέτοιο!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Είναι η 3η φορά που μπαίνει αυτό το βιντεάκι στο παρόν τόπικ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Είναι η 3η φορά που μπαίνει αυτό το βιντεάκι στο παρόν τόπικ!!!



Tυχαίο ;;; Δεν νομίζω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Κλικ,ξεκλικ και καρακλικ. :P
Κορίτσια,να σας συστήσω το απόλυτο αρσενικό,τον κ.Δία Κόπτη. (Όχι τον δικό μας Δία ε ; )
Ευγενικός,σιωπηλός,βγαίνει σε διάφορα χρώματα και υπάρχει τουλάχιστον 1 σε κάθε δωμάτιο του σπιτιού. :slourp:

[Κορίτσια] Τί κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Προφανώς η ερώτηση αναφέρεται σε κάποιο εξωτερικό γνώρισμα ή συμπεριφορά.
Μα εγώ θα απαντήσω εναλλακτικά.
Τί κοιτάω; Κοιτώ να μην έχει τις γνωστές φιλενάδες-βδέλλες,οι οποίες μόλις δουν οτι αρέσεις στον ''κολλητούλι'' τους,αμέσως σου κάνουν τη ζωή ανυπόφορη με κακεντρεχείς σποντίτσες,δυσφήμιση οτι τάχα δε σου κάνει(χωρίς καν να τον έχεις ''κατοχυρώσει'') κτλ κτλ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
πρώτον και κυριότερο για μένα ο άντρας να είναι ψηλός...από 1,80 και πάνω...να μπορείς να κυκλοφορήσεις δίπλα του βρε παιδί μου :P
μετά προτιμώ κυρίως καστανούς-μελαχρινούς αν κι έχει τύχει να μου αρέσουν και ξανθοί...μ αρέσουν γενικά τα ίσια δόντια και το γλυκό χαμόγελο....!!
στο χρώμα των ματιών δεν έχω θέμα αρκεί να έχει "ζεστο" και φιλικό βλέμμα.... μ αρέσει ο άλλος να χει λίγα γενάκια....
από σώμα ούτε πολύ αδύνατος ούτε γεματούλης...ούτε να είναι κανένας τουμπανιάρης που δεν μπορεί να κλείσει τα χέρια του από τα πολλά φάρμακα...

όσον αφορά τον χαρακτήρα μ αρέσουν οι άντρες που είναι φιλικοί κι αρκετά κονωνικοί...χωρίς όμως να είναι δήθεν...να είναι συζητήσιμος,να έχει ενδιαφέροντα,να είναι τρυφερός....

δεν νομίζω να ζητάω πολλά ?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια σαντι.

Νεοφερμένος

Η μαρια σαντι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πρωτα τον τροπο που με κοιταζει..και μετα..τα χερια και τις εκφρασεις του προσωπου του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
πρώτον και κυριότερο για μένα ο άντρας να είναι ψηλός...από 1,80 και πάνω...να μπορείς να κυκλοφορήσεις δίπλα του βρε παιδί μου :P
μετά προτιμώ κυρίως καστανούς-μελαχρινούς αν κι έχει τύχει να μου αρέσουν και ξανθοί...μ αρέσουν γενικά τα ίσια δόντια και το γλυκό χαμόγελο....!!
στο χρώμα των ματιών δεν έχω θέμα αρκεί να έχει "ζεστο" και φιλικό βλέμμα.... μ αρέσει ο άλλος να χει λίγα γενάκια....
από σώμα ούτε πολύ αδύνατος ούτε γεματούλης...ούτε να είναι κανένας τουμπανιάρης που δεν μπορεί να κλείσει τα χέρια του από τα πολλά φάρμακα...

όσον αφορά τον χαρακτήρα μ αρέσουν οι άντρες που είναι φιλικοί κι αρκετά κονωνικοί...χωρίς όμως να είναι δήθεν...να είναι συζητήσιμος,να έχει ενδιαφέροντα,να είναι τρυφερός....

δεν νομίζω να ζητάω πολλά ?? :P

βρε συ φωτογραφια με εβγαλες! χωρις να κανω πλακα :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xlapatsas1982

Νεοφερμένος

Ο Σαρδανάπαλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πρώτον και κυριότερο για μένα ο άντρας να είναι ψηλός...από 1,80 και πάνω...να μπορείς να κυκλοφορήσεις δίπλα του βρε παιδί μου :P
μετά προτιμώ κυρίως καστανούς-μελαχρινούς αν κι έχει τύχει να μου αρέσουν και ξανθοί...μ αρέσουν γενικά τα ίσια δόντια και το γλυκό χαμόγελο....!!
στο χρώμα των ματιών δεν έχω θέμα αρκεί να έχει "ζεστο" και φιλικό βλέμμα.... μ αρέσει ο άλλος να χει λίγα γενάκια....
από σώμα ούτε πολύ αδύνατος ούτε γεματούλης...ούτε να είναι κανένας τουμπανιάρης που δεν μπορεί να κλείσει τα χέρια του από τα πολλά φάρμακα...

όσον αφορά τον χαρακτήρα μ αρέσουν οι άντρες που είναι φιλικοί κι αρκετά κονωνικοί...χωρίς όμως να είναι δήθεν...να είναι συζητήσιμος,να έχει ενδιαφέροντα,να είναι τρυφερός....

δεν νομίζω να ζητάω πολλά ?? :P

Να και μία κοπέλα που ξέρει τι θέλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Να και μία κοπέλα που ξέρει τι θέλει

ελπίζω να μην είναι ειρωνική η απάντηση :P τι να κάνουμε όμως που δεν έχει βρεθεί κάποιος να το εκτιμά??? :P

βρε συ φωτογραφια με εβγαλες! χωρις να κανω πλακα :clapup: :clapup:


αν δεν σε δω δεν πιστεύω τίποτα :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaraxaroulaxara

Νεοφερμένος

Η xaraxaroulaxara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
για εμενα αυτο που μετραει ειναι η ευγενεια του να ξερεις οτι οταν εισαι στα κατω σου μπορει να σε ανεβασει με μια του κουβεντα με ενα του χαμογελο να συζητησει μαζι σου και να κατανοησει αυτο που νιωθεις και να μη θετει φραγμους στα θελω σου και στις επιθυμιες σου ακομα και εαν ειναι δυσκολο να εκπληρωθουν να σου δινει δυναμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Όσοι λένε οτι δεν κοιτάνε την εξωτερική εμφάνιση παρά μόνο τον χαρακτήρα είναι ψέμματα! Μιλάμε για ερωτική σχέση άρα προφανώς και πρέπει να σε ελκύει ο άλλος και εξωτερικά! Βέβαια αυτό δεν σημαίνει οτι ο άλλος πρέπει να είναι top model! Τα γούστα άλλωστε είναι υποκειμενικά! Σημασία έχει να νιώθουμε καλά με τον σύντροφο μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top