[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η γυναίκα ενδιαφέρεται για
...
Στέλλα, Πόρνη γιατι μου το εκανες αυτο; :'(:'(:'(:'(

Καλά τα λες αλλά μπράβο στην στέλλα την πόρνη. έτσι. να ξυπνάμε σιγά σιγά από τον λήθαργο μας. ήταν απότομη η προσγείωση έτσι? "πάει η αλίκη ξύπνησε από την χώρα των θαυμάτων".


τα πααααντα ! :ΡΡΡΡΡΡ

ε βέβαια, αφού έχεις τα πάντα, φυσικό είναι να ζητάς και τα πάντα.


Μπα,έχει ο Πούτιν πέραση;
Οκ,λοιπόν,αύριο με το που ανοίξουν τα καταστήματα,θα τρέξω να ψάξω για κανενα κουστουμάκι
για να είμαι μοδάτη.

Γυναίκα, λούστην με οξύ παρά με αλήθεια, το δεύτερο την καίει περισσότερο


Φιλε μανο απλα υποκλινομαι .εισαι τιτανομεγιστος με αυτα που λες .η μονη αντισυστημικη αποψη που ακουγετε

Η οποιαδήποτε εναντίωση στην ισοπέδωση, την μαζοποίηση και την αλόγιστη μουνοδουλία φυσικά και είναι αντισυστημική πράξη αλλά εγώ δεν επιδιώκω μνείες και παράσημα (ειδικά αφού έξυσα τον πάτο και είδα ότι έχει και πιο κάτω) απλά να έρθουμε στα συγκαλά μας. Και να μην ξεχνάμε κάτι που πε ένας τρίσοφος ότι πλειστάκις, για την γυναικεία κατάντια φταίει η αντρική απαιδευσιά. με ότι συνεπάγεται αυτό. κακοί πατέρες (συνηθως σήμερα με την υπερπροστατευτική, μουρόχαβλη έννοια), ζήτουλες γκόμενοι, λιγούρια, πέφτουλες κλπ.


Μανο αμα ... ξερουν.
Ούτε αυτή είναι λύση. Τι είναι να τις χρησιμοποιούμε οι γυναίκες? δεν είναι our playthings. απλά να κοιτάει ο καθένας αμέριμνος την δουλειά του, τις σπουδές του, και να βελτιώνεται και προοδεύει για τον εαυτό του και μόνο. Διαβάστε. διαβάστε για τις σχολές σας, διαβάστε και φιλοσοφία και λογοτεχνία και μην σπαταλάτε την ζωή σας σε βλακείες για χάρη κανενός. Ούτε στις πουτάνες να πηγαίνετε είναι κρίμα να διαιωνίζουμε των πόνο αυτών των γυναικών και να πληρώνουμε αυτούς τους αλλήτες που τις εκμεταλλεύονται. Τώρα αυτά που λένε άλλο αγάπη και άλλο σεξ, και ότι άμα υπάρχει από κοινού consensus για ψυχρή σχέση with benefits, ούτε τα κατάλαβα ούτε θέλω να τα μάθω ποτέ, αλλά εσείς όπως βολεύεστε βολευτείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ωχου μωρέ δεν μας γαματε αυτά τα οι γυναίκες είναι πουτανες και οι άντρες γουρούνια είναι μαλακίες και μουφα δικαιολογίες. Δεν είναι όλο το ανθρώπινο είδος σκατα (ας πούμε) και δεν ταιριάζουν όλοι μεταξύ τους. Μια μέρα θα βρείτε κάποιον που θα σας ανέχετε και το αντίστροφο και μην θέλετε να το θεωρείτε τόσο απλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπορεί να γνωρίζουμε ποιο φύλο είναι αυτό που γκρινιάζει αλλά επίσης γνωρίζουμε και ποιο φύλο είναι εντελώς αναίσθητο!!! Αυτό δεν ξέρω αν θα έπρεπε να το εκλάβω σαν θετικό γιατί η αλήθεια είναι ότι τα κορίτσια που είναι από τη φύση τους είναι πιο συναισθηματικά (πλην κάποιων εξαιρέσεων) την "πατάνε" και "χαλιούνται" για άτομα που στην ουσία δεν αξίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Αυτό συμβαίνει κι από τις δυο πλευρές;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπορεί και να ισχύει.. αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί συμβαίνει.. Ας πούμε κολλάμε με άτομα που είναι εντελώς διαφορετικά από εμάς.. Βασικά έχω καταλήξει στο ότι ψάχνουμε να βρούμε άτομα με χαρακτηριστικά που εκλείπουν σε εμάς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Μπορεί και να ισχύει.. αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί συμβαίνει.. Ας πούμε κολλάμε με άτομα που είναι εντελώς διαφορετικά από εμάς.. Βασικά έχω καταλήξει στο ότι ψάχνουμε να βρούμε άτομα με χαρακτηριστικά που εκλείπουν σε εμάς..

νοτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
κοιτα θεωρω πως υπαρχουν καποια γενικως αποδεκτα χαρακτηριστικα . πχ επειδη δεν ειμαι ζηλιαρης θα θελα μια να μου ζαλιζει τα φρυδια ? δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δε μιλάω για τέτοιου είδους χαρακτηριστικά... π.χ. ένα άτομο πιο χαμηλών τόνων θα ήθελε ένα άτομο πιο κοινωνικοποιημένο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
ε να το κοινωνικοποιημενο που λες ειναι ενα γενικως αποδεκτο χαρακτηριστικο ! αρα ειδες ? στα ιδια καταληγουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλιάνα Σ.

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναι... Πάνω κάτω τα ίδια λέμε.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αλλά συμμαχείς με "τον εχθρό"
"Εχθρός" οι κοπέλες; Τι είναι δηλαδή το φλερτ, πόλεμος, να χρησιμοποιήσεις τα πάντα μπας και "σου κάτσει"; Τις γυναίκες πρέπει να τις αγαπά κάποιος όχι να τις μισεί. Πάνω απ' όλα περνάμε καλά και ό,τι προκύψει από μόνο του. Ωστόσο δείχνω κατανόηση σε τέτοια φαινόμενα, μιας και η έλλειψη σεξ συνήθως οδηγεί σε ψυχολογικά προβλήματα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μεγαλη μυτη να μην εχει απο εμφανιση εγω λεω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
"Εχθρός" οι κοπέλες; Τι είναι δηλαδή το φλερτ, πόλεμος, να χρησιμοποιήσεις τα πάντα μπας και "σου κάτσει"; Τις γυναίκες πρέπει να τις αγαπά κάποιος όχι να τις μισεί. Πάνω απ' όλα περνάμε καλά και ό,τι προκύψει από μόνο του. Ωστόσο δείχνω κατανόηση σε τέτοια φαινόμενα, μιας και η έλλειψη σεξ συνήθως οδηγεί σε ψυχολογικά προβλήματα... :)

Άσε ρε μεγαλόκαρδε εσύ που "δείχνεις και κατανόηση". Εδώ δεν κατανοείς τι σου λένε. Λέμε να μπορείς να σταθείς και σαν σκοπιά απ το αντρικό φύλο να δεις κάποια προβλήματα που παρουσιάζονται εκατέρωθεν, και όχι σαν γλοιώδης φουστανάκιας να τρέχεις τάχα να "υπερασπιστείς" με τρόπο λες και θα σου κάτσουν οι φορουμίτισες. "Βρε τι καλά που μας υποστηρίζει αυτός?, λιώνω για πάρτη του..." το φλερτ ΕΙΝΑΙ πολεμος, ο έρωτας είναι πόλεμος γενικά. Α και δον ζουάν κατούρα και λίγο, το κατα πόσο το σεξ γλυτώνει ψυχολογικά το αποδεικνύει η δουλειά που κάνουν οι ψυχίατροι να πουλάνε τα αντικαταθλιπτικά με τον κουβά. σημερα όσο ποτέ και η ανισορροπία και η σύγχυση πηγαίνει σύνεφο. έτσι κι αλλιώς σεξ, έξω από ορισμένα πλαίσια δεν είναι τίποτα, είναι βοηθουμενος αυνανισμός αν ο ευατός σου μπαίνει πρώτος στην εξίσωση. τώρα το πως την έπαθε ο καθένας εν οίδες οτ ουδέν οίδες.

PS Να τις αγαπάει αλλά με μέτρο για τι αν είσαι πολύ "'αγιος" σε γαμάνε κιόλας. έτσι για την ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ωχου μωρέ δεν μας γαματε αυτά τα οι γυναίκες είναι πουτανες και οι άντρες γουρούνια είναι μαλακίες και μουφα δικαιολογίες. Δεν είναι όλο το ανθρώπινο είδος σκατα (ας πούμε) και δεν ταιριάζουν όλοι μεταξύ τους. Μια μέρα θα βρείτε κάποιον που θα σας ανέχετε και το αντίστροφο και μην θέλετε να το θεωρείτε τόσο απλό
είσαι πολύ μικρή για να έχεις διαμορφώσει άποψη ζωής. Δεν έχεις ζήσει την κακία, ζήλεια, μισαλλοδοξία, προδοσία και ανισορροπία του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ενώ εσύ με ούτε 4 (ίσως λέω πολλές) σχέσεις τα έχεις ζήσει όλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ενώ εσύ με ούτε 4 (ίσως λέω πολλές) σχέσεις τα έχεις ζήσει όλα..

3, και δεν είναι η σχέση η μόνη εμπειρία ζωής. Άμα έχεις δει τι μπορούν να κάνουν ακόμα και συγγενείς, φίλοι, συνάδελφοι, συντοπίτες κλπ είναι και αυτά εικόνα άποψης κόσμου. έχω και 6-7 χρόνια παραπάνω στην πλάτη. και να ξερεις 17-25 εχει ενα αβυσσαλεο κενο με 30-37 πχ, καμία σχέση το ένα χάσμα με το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Το όλο σύνολο. Αρκεί να μην είναι τούμπανο. Και να μη φοράει τα κολλητά V μπλουζάκια. ain't that sexy. για εμένα, τουλάχιστον. :P Να μην είναι φλώρος. Αυτά, εκ πρώτης όψεως. Όσον αφορά το χαρακτήρα: χιούμορ (κρύο,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ), έξυπνος, απροκατάληπτος. Να μοιάζουν και τα γούστα μας στη μουσική. Πω. πολλά θέλω

Α. Και να είναι καστανομάλλης με μούσι. Και κανά γυαλάκι. προσδίδει κάτι το σοφιστικέ. νομίζω. αυτά. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανος33

Νεοφερμένος

Ο μανος33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ολοι και ολες πληγωνονται απο σχεσεις αλλα μη τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλι..η εκδικηση ειναι το καλυτερο φαρμακο μαλλον στην περιπτωση σου..εγω λεω να πας να της καψεις τα παπουτσια..αυτο θα πονεσει πολυ ...χαχαχαχα

Δεν θέλω τα παπουτσια της εκείνη θέλω πίσω. Γιατί να συνάψεις σχέση με καποιον που εσκεμμενα προγραμματίζεις να μην έχει βάθος χρόνου? έτσι, .."για να μαζεύουμε εμπειρίες?" ή μεχρι "να επέρθει ο κορεσμός"? ποτέ ΠΟΤΕ δεν πλησίασα κοπέλα χωρίς σοβαρές διαθέσεις. πόσο μάλλον για να ξεκινησω και σχέση, μόνο αν εμπλέκονται δυνατά αισθήματα. ούτε εκδικητικός είμαι να καίω πράματα. καίγεται μόνη της αν νομίζει πως ύλη>αγάπη.

PS To τσουβάλιασμα το κάνει ο ίδιος ο σύγχρονος άνθρωπος που έστησε τοίχο στην καρδιά του και όλα τα παίρνει στο ελαφρό να μην πληγωθεί το πολύτιμο εγώ του. ονειρεύεται φλώρικα, ζει φλώρικα και ερωτεύεται φλώρικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το όλο σύνολο. Αρκεί να μην είναι τούμπανο. Και να μη φοράει τα κολλητά V μπλουζάκια. ain't that sexy. για εμένα, τουλάχιστον. :P Να μην είναι φλώρος. Αυτά, εκ πρώτης όψεως. Όσον αφορά το χαρακτήρα: χιούμορ (κρύο,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ), έξυπνος, απροκατάληπτος. Να μοιάζουν και τα γούστα μας στη μουσική. Πω. πολλά θέλω

Α. Και να είναι καστανομάλλης με μούσι. Και κανά γυαλάκι. προσδίδει κάτι το σοφιστικέ. νομίζω. αυτά. :Ρ
Θα τον παραλάβετε σε 5 ημέρες το πολύ. Δεν ευθυνόμαστε για τυχόν βλάβες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top