[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Τι κοιταω σε ενα αγορι?:hmm:
Αρχικα,πρεπει να μου κανει "κλικ".
Δεν με απασχολει και τοσο η εμφανιση. Μπορει να ειναι ωραιο παιδι,αλλα να μην με τραβαει τιποτα.Μπορει να ειναι καποιος που καποια αλλη κοπελα να μην τον θεωρει ελκυστικο και εμενα να με ελκυει.
Αφου μου κανει αυτο το "κλικ",κοιταω το χαρακτηρα του και το πως αισθανομαι οταν ειμαι μαζι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
σωστό και αυτό :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Τι κοιταω σε ενα αγορι?:hmm:
Αρχικα,πρεπει να μου κανει "κλικ".
Δεν με απασχολει και τοσο η εμφανιση. Μπορει να ειναι ωραιο παιδι,αλλα να μην με τραβαει τιποτα.Μπορει να ειναι καποιος που καποια αλλη κοπελα να μην τον θεωρει ελκυστικο και εμενα να με ελκυει.
Αφου μου κανει αυτο το "κλικ",κοιταω το χαρακτηρα του και το πως αισθανομαι οταν ειμαι μαζι του.

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship: exactly :) αν και πιστεύω πώς πάνω κάτω ΟΛΟΙ αυτό το ''κλικ'' ψάχνουν...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αν φοράει σταράκια :hypno: :hypno:
Χαχα αν χαμογελάει. :redface:
Τα χαρακτηριστικά του προσώπου του. :bounce::bounce::bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τα μάτια φυσικά και τα χέρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν φοράει σταράκια :hypno: :hypno:
Χαχα αν χαμογελάει. :redface:
Τα χαρακτηριστικά του προσώπου του. :bounce::bounce::bounce:
θα κλάψωωωωω:wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μα είναι το πιο απίστευτο επιχείρημα που έχω διαβάσει :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki987654321

Νεοφερμένος

Η maraki987654321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μα είναι το πιο απίστευτο επιχείρημα που έχω διαβάσει :blink:

από πότε έχει επιχειρήματα ο Έρως; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ δε θέλω να φοράει σαγιονάρες με βερμούδα όταν πάει για καφέ στην Αθήνα. Ας τα βάλει όταν είναι σε νησί, ή θάλασσα. ΤΕΛΟΣ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μα είναι το πιο απίστευτο επιχείρημα που έχω διαβάσει :blink:

Όχι δεν είναι θέμα επιχειρήματος. :D Απλά έχω μια υπερευαισθησία σε αυτά και αυτούς που τα φορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ δε θέλω να φοράει σαγιονάρες με βερμούδα όταν πάει για καφέ στην Αθήνα. Ας τα βάλει όταν είναι σε νησί, ή θάλασσα. ΤΕΛΟΣ. :pfff:

Ελλάδα ζούμε, ζέστη κάνει. Θέλουμε σαγιονάρα, problem?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Loving σαγιονάρα με βερμούδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ελλάδα ζούμε, ζέστη κάνει. Θέλουμε σαγιονάρα, problem?
Ε, είπαμε ναι. Δε μ΄αρέσει.:P
ΤΕΛΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Princess είναι νορμάλ να σκάει ο τζίτζικας έξω, να είσαι εσύ ωραία με το hot σορτσάκι σου και το σανδαλάκι σου και ο άλλος να σκάει με τα αθλητικά; Omg άσε που τότε εμφανίζεται και το φαινόμενο sweaty stinky feet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Princess είναι νορμάλ να σκάει ο τζίτζικας έξω, να είσαι εσύ ωραία με το hot σορτσάκι σου και το σανδαλάκι σου και ο άλλος να σκάει με τα αθλητικά; Omg άσε που τότε εμφανίζεται και το φαινόμενο sweaty stinky feet
:sick:

Παντοφλίτσα και τα δάχτυλα να σκουπίζουν την άσφαλτο! ;)
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω προτιμω τα all star μου!
Δεν μου αρεσουν οι σαγιοναρες...
Πειραζει?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
ενταξη..την σαγιοναρα την ανεχομαι...αλλα οι τελειως ακυροι συνδυασμοι ρουχων μου σπανε τα νευρα... και τα πιο ωραια κομματια να φοραει καποιος αν δεν τα συνδυασει σωστα τι να το κανεις... επισης να τονισω οτι παιδια δεν χρειαζεται να ντυνεστε σαν μοντελα( το εχω δει πολλες φορες) και να προσπαθειτε για το τελειο.. στο τελος καταληγετε σαν εξωγηινοι που δεν εχουν καμια σχεση με το περιβαλλον τους...:bot:. τι θα γινει.. τελικα ειστε ή του υψους ή του βαθους.... γιατι δεν εχετε παραδειγμα εμας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top