[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Αν δεν έχει harley , μουστάκι , σχισμένα τζιν , δερμάτινα μπουφάν με το logo της harley στην πλάτη , μπότες και μπύρες στα ΔΕΡΜΆΤΙΝΑ πάντα σακίδια της μηχανής ....ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΈΛΟΥΜΕ :p
σταματάω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι εννοείς;
Να αρχίσεις να κουνιέσαι μπας και σε προσέξω;
Κοίτα αν δε το 'χεις έμφυτο -λυπάμαι που σ'το λέω- δεν έχεις και πολλές ελπίδες, να ξες! :/:
Τι να πω..αν πρέπει να κάνω και αυτό για τα μάτια σου,ΝΑΙ θα το κάνω:redface:
Το απόγευμα ξεκινάω προπόνηση, νομίζω πως θα τα καταφέρω! αχ εσυ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
να μην ακούει σφακιανάκη .

Koπελιά Σφακιανάκης= άρχνοτας, ζειμπέκικο, ανδριλίκι!!! Αυτά πρέπει να ακούω ο άνδρας.... Προσωπική μου άποψη πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Koπελιά Σφακιανάκης= άρχνοτας, ζειμπέκικο, ανδριλίκι!!! Αυτά πρέπει να ακούω ο άνδρας.... Προσωπική μου άποψη πάντα...
+ Καράς, Γονίδης, Τερλέγκας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
δεν πρέπει να είμαι αρσενικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Συγγνώμη κοπελιές αλλά ΟΛΑ μα ΟΛΑ αυτά που λέτε είναι μπούρδες... Και θα σας εξηγήσω γιατί...

Σας ελκύει όλες o ίδιος τύπος άντρα: ο ποζεράς που να είναι και λίγο κουνιστός...

Αν έρθει κάποιος χωρίς να είναι ντυμένος με φίρμες, χωρίς να πουλάει μούρη, χωρίς να έχει μηχανάκι και αυτήν την δήθεν ρομάντζα που θέλετε ΟΥΤΕ ΚΑΝ θα τον κοιτάξετε... Θέλετε πάρα πολλά από ΠΟΛΥ λίγους...

Πλουσιόπαιδα - μαμάκηδες - ποζέρια - λούγκρες ανθίζουν αυτήν την εποχή... Δεν λέω να πάρετε τον τυπικό Ελληναρά άντρακλα αλλά ΜΗΝ παραπονιέστε κιόλας που τα φτιάχνετε με ψευτόμαγκες που στο τέλος σαν την "κάνουν"...

Αν περιορίσετε λίγο ΟΛΑ ΑΥΤΑ που θέλετε και κοιτάξετε λίγο παραπάνω τον χαρακτήρα ΔΕΝ θα μείνετε με το παράπονο... ΡΙΞΤΕ λίγο τον πήχη... Δεν γεννηθήκαμε όλοι σαν τον τυπά από το Twilight...

Μάθετε να εκτιμάτε λίγο παραπάνω το χαμόγελο και την συμπεριφορά και προπάντων αλλάξτε το Bitch Mode: On και βάλτε το στο Off...

Αυτά από εμένα...

Φάγαμε Χ και ήρθαμε να βγάλουμε εδώ τα κόμπλεξ μας? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Koπελιά Σφακιανάκης= άρχνοτας, ζειμπέκικο, ανδριλίκι!!! Αυτά πρέπει να ακούω ο άνδρας.... Προσωπική μου άποψη πάντα...

Αν δεν ακούει hetfield και petrucci δεν αξίζει !!
kidding.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

κατι τετοιο που στον διαολο βρισκεις?:redface:

anyway εκτος απο αυτο
να εχει piercing στο φρυδι ή στο αυτι(αριστερο οκ:P) ή στην χειροτερη labret
και με τζιβες στο μαλλι κατι κανει, τατουαζ και μουσι(και να του πηγαινουν αυτα εννοειται )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Βασικό κριτήριο: Να ακούει Τσακνή!

:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Με την ταπεινή μου λογική, κάνω την εξής ανάλυση:

- Θέλει τουλάχιστον πρίγκιπα και όχι κούκλο
- Θέλει το πολύ έναν πρίγκιπα και κούκλο
- Θέλει συγχρόνως πρίγκιπα και κούκλο
- Θέλει συγχρόνως όχι πρίγκιπα αλλά κούκλο
- Θέλει συγχρόνως πρίγκιπα αλλά όχι κούκλο
- Δεν θέλει πρίγκιπα αλλά κούκλο
- Δεν θέλει κούκλο αλλά πρίγκιπα
- Δεν θέλει ούτε πρίγκιπα και ούτε κούκλο
- Δεν θέλει ούτε πρίγκιπα ή ούτε κούκλο
- Θέλει τουλάχιστον ένα πρίγκιπα ή κούκλο

..ξέχασα κάποιο ενδεχόμενο για να βρούμε τις πιθανότητες; :P

αλάνι λες και δίνουμε μαθ. γεν. παιδ. είναι!!! χαχαχααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Φάγαμε Χ και ήρθαμε να βγάλουμε εδώ τα κόμπλεξ μας? :whistle:

Τα κόμπλεξ μου αδερφέ τα βγάζω όταν βλέπω αυτές τις απαντήσεις εδώ μέσα και ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ δεν ισχύει...

ΚΑΙ επειδή πολλές λένε ότι της απωθεί... Άμα σας την πέσει ο τύπος που περιέγραψα δεν θα πείτε όχι... Εδώ οι μισές + κοπέλες της γενιάς μου βγαίνουν με 25+ μόνο για τα φράγκα...

Bitch Please...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Τα κόμπλεξ μου αδερφέ τα βγάζω όταν βλέπω αυτές τις απαντήσεις εδώ μέσα και ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ δεν ισχύει...

ΚΑΙ επειδή πολλές λένε ότι της απωθεί... Άμα σας την πέσει ο τύπος που περιέγραψα δεν θα πείτε όχι... Εδώ οι μισές + κοπέλες της γενιάς μου βγαίνουν με 25+ μόνο για τα φράγκα...

Bitch Please...

μας αποκαλείς φθηνές δηλαδή εν ολίγοις:P και όχι,ΠΩΣ το ξέρεις εσύ αν εγώ ή η οποιαδήποτε εδώ μέσα δε θα αρνούνταν κατηγορηματικά;και δεν το λέω τυχαία,αλλά ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ..να δεις τι καλά του είχα κόψει τον αέρα;)μη μας βάζεις όλες στο ίδιο καζάνι my dear :)

πού θέλω να καταλήξω...κινούμαστε βάσει του συναισθήματος κι όχι βάσει της τάσης να κάνουμε εντύπωση!κι όμως,είμαι σίγουρη ότι πολλές ακόμα κάνουν και το βλέπουν όπως κι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
μας αποκαλείς φθηνές δηλαδή εν ολίγοις:P και όχι,ΠΩΣ το ξέρεις εσύ αν εγώ ή η οποιαδήποτε εδώ μέσα δε θα αρνούνταν κατηγορηματικά;και δεν το λέω τυχαία,αλλά ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ..να δεις τι καλά του είχα κόψει τον αέρα;)μη μας βάζεις όλες στο ίδιο καζάνι my dear :)

Δεν σας βάζω ΟΛΕΣ απλά το 90% στο ίδιο καζάνι είστε... :P

Α... Και βαρέθηκα να βλέπω την μούρη αυτουνού του Έντουαρντ πως τον λένε από το Twilight... Έλεος πια... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Δεν σας βάζω ΟΛΕΣ απλά το 90% στο ίδιο καζάνι είστε... :P

Α... Και βαρέθηκα να βλέπω την μούρη αυτουνού του Έντουαρντ πως τον λένε από το Twilight... Έλεος πια... :hmm:

γιατί χρησιμοποιείς β' πληθυντικό,λες και το'χεις σίγουρο ότι ανήκω κι εγώ εκεί;:P
[ούτε εμένα μ'αρέσει αυτός xD]..και κάτι ακόμα..αυτό που πραγματικά έλκει μια γυναίκα τις περισσότερες φορές είναι το απρόσιτο,το μυστήριο,αυτό που δεν έχει τη συνήθεια να ξεχωρίζει και να επιδεικνύεται..μην κοιτάς μόνο τη μία πλευρά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Α... Και βαρέθηκα να βλέπω την μούρη αυτουνού του Έντουαρντ πως τον λένε από το Twilight... Έλεος πια... :hmm:
το βλεπω τοση ωρα και αν δεν το πω θα σκασω
twilight? WTF? με 12χρονα εχεις μπλεξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
το βλεπω τοση ωρα και αν δεν το πω θα σκασω
twilight? WTF? με 12χρονα εχεις μπλεξει

Ε τι να κάνουμε... Αφού οι κοπελιές τις γενιάς μας δεν μας κάθονται ρίχνουμε τον πήχη στο γυμνάσιο...

Γυμνάσιο - the land of opportunity... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ε τι να κάνουμε... Αφού οι κοπελιές τις γενιάς μας δεν μας κάθονται ρίχνουμε τον πήχη στο γυμνάσιο...

Γυμνάσιο - the land of opportunity... :hmm:

Συγγνώμη αλλά μίστερ βγάζεις χολή τσουβαλιάζοντας όλα τα κορίτσια γιατί προφανώς έφαγες χυλόπιτα ή γενικά τρως απανωτές.

και όχι δε μας αρέσει ο Έντουαρντ, μας αρέσει ο Damon Salvatore και ο Eric Northman.
Ναι τράβα googlare.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
βασικο κριτηριο: να ακουει παυλιδη και αγγελακα :P

Και ελεος πια με τον εντουαρτ. Τα κοριτσακια του δημοτικου κολλανε με κατι τετοιους φλωρους, my friend. Το οτι ξερεις 2-3 τετοιες κοπελες δεν παει να πει οτι ειμαστε ολες ετσι, ουτε οτι επιλεγουμε καποιον για τα λεφτα. Ελεος. Ξεκολλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Τα κόμπλεξ μου αδερφέ τα βγάζω όταν βλέπω αυτές τις απαντήσεις εδώ μέσα και ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ δεν ισχύει...

ΚΑΙ επειδή πολλές λένε ότι της απωθεί... Άμα σας την πέσει ο τύπος που περιέγραψα δεν θα πείτε όχι... Εδώ οι μισές + κοπέλες της γενιάς μου βγαίνουν με 25+ μόνο για τα φράγκα...

Bitch Please...

Oh,by all means,είσαι φαντάζομαι έγκυρος στατιστικολόγος ή μεγάλος bon viveur και γυναικάς,για να ξέρεις τόσο καλά τις γυναίκες. :hmm:

...oh wait,εν τέλει επαληθεύτηκα δύο σχόλια παρακάτω. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσο τα αγόρια θα παραπονιούνται πάντως για το τι ψάχνουμε από έναν άντρα θα παραπονιόμαστε και μεις με επιχειρήματα τύπου ''όλοι ψάχνουν μεγάλα βυζιά,στητό κώλο και κορμί λαμπάδα κι όλα αυτά με το πρόσωπο αγγέλου''

Κάτι στην εμφάνιση του άλλου σου κάνει το κλικ για να τον προσεγγίσεις.Δηλαδή όταν βλέπεις τον άλλο πρώτη φορά και λές ''παναγιά μου σοκαρίζομαι'' χωρίς να ξέρεις τι κουμάσι είναι τι σε τραβάει! Εκτός κι αν έχεις μαντικές ικανότητες.
Ο χαρακτήρας και η προσωπικότητα είναι αυτό που σε κρατάει όμως.
Υπάρχουν και οι περιπτώσεις όμως που κάποιος δεν σου άρεσε εξ αρχής αλλά σε κατάφερε με την συμπεριφορά του. Κι αυτό παίζει.

Οπότε πού καταλήγουμε?
Έχουμε όλοι μία εμφάνιση που δεν αλλάζει. Είτε αυτό λέγεται μπλε μάτια,είτε σκατουλί,είτε λαχανί με ροζ.
Ανορεξικοί,κανονικοί,παχουλοί,ψηλοί ,κοντοί, ποζέρια και μάγκες, κυράτσες ,ντροπαλές,ξέκωλα,κτλ κτλ
Σε κάποιους αρέσουμε σε κάποιους όχι.
Τρομερές αλλαγές σε αυτά που έχουμε από τη μητέρα φύση δεν γίνονται.
Οπότε βελτιώστε το χαρακτήρα σας αν με την εμφάνισή σας βαρεθήκατε να ασχολείστε.

Και μια συμβουλή από εμένα.
Άντρες εσείς βελτιώστε το χιούμορ σας. :P Είναι απ'το πιο δυνατά σας όπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top