[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Από εμφάνιση κοιτάζω τα μάτια και από συμπεριφορά να είναι ώριμος, να έχει χιούμορ, να με κάνει να περνάω καλά! ;)

Η ουσία είναι αυτό που έχω υπογραμμίσει, όλα τα άλλα είναι σάλτσες. Παραδεχτείτε το επιτέλους ότι ψάχνετε κλόουν που θα κάνει παράσταση μπροστά σας και μπροστά στις φίλες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Να παραδεχτούμε κάτι που δεν ισχύει??!

Και επειδή ανάψαν τα αίματα πριν, εξήγησα τι εννοούσα. Όποιος δε συμφωνεί να μου το πει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Η ουσία είναι αυτό που έχω υπογραμμίσει, όλα τα άλλα είναι σάλτσες. Παραδεχτείτε το επιτέλους ότι ψάχνετε κλόουν που θα κάνει παράσταση μπροστά σας και μπροστά στις φίλες σας.
Είναι τόσο κακό να θέλεις να περνάς καλά με τον άνθρωπο σου? Είναι το πιο λογικό πράγμα! Το περνάω καλά με το είμαι κλόουν δεν έχει καμία απολύτως σχέση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Η ουσία είναι αυτό που έχω υπογραμμίσει, όλα τα άλλα είναι σάλτσες. Παραδεχτείτε το επιτέλους ότι ψάχνετε κλόουν που θα κάνει παράσταση μπροστά σας και μπροστά στις φίλες σας.
Ναι, εγώ το παραδέχομαι!!! Κλόουν ψαχνουμε!!! εντάξει τώρα;;;

Συγγνώμη, αλλά εσένα ποιος σ είπε ότι το "θέλω να με κάνει να περνάω καλά" σημαίνει : "θέλω κλόουν" ;;;;;;;
Έλεος δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Συμφωνώ! Εσύ germ1984 θα ήθελες να ήσουν με μια κοπέλα που όλη την ώρα πχ. σου κάνει σκηνές ζηλοτυπίας, σου λέει πόσο μαύρη είναι η ζωή ή δεν ξέρω και 'γω τι άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Είναι τόσο κακό να θέλεις να περνάς καλά με τον άνθρωπο σου? Είναι το πιο λογικό πράγμα! Το περνάω καλά με το είμαι κλόουν δεν έχει καμία απολύτως σχέση..

Μέχρι πότε θα είναι αρκετό αυτό?Μέχρι πότε θα σε ικανοποιεί κάτι τόσο επιφανειακό?

Στο λέω, επειδή έχω παρατηρήσει πολλούς ομοιδεάτες σου και...δε πολυδουλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μέχρι πότε θα είναι αρκετό αυτό?Μέχρι πότε θα σε ικανοποιεί κάτι τόσο επιφανειακό?

Στο λέω, επειδή έχω παρατηρήσει πολλούς ομοιδεάτες σου και...δε πολυδουλεύει.
Έχεις παρατηρήσει.. Σχέσεις είχες? Εννοώ το έχεις ζήσει? Εγώ ναι. Είναι πραγματικά ΠΑΡΑ πολύ βασικό να περνάς καλά. Πάρα πολύ. Φυσικά και δεν μετράει μόνο αυτό. Αλλά ειλικρινά τι να τα κάνεις όλα τα άλλα αν βγαίνεις με το αγόρι σου και βαριέσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βασικά, ΟΚ, φυσικά όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι.Όλες οι γυναίκες δε ψάχνουν για το μπιμπελό να τον έχουν και να το δείχνουν κτλ κτλ.

Αλλά μη τρελαίνεστε ρε κορίτσια, το βλέπουμε κάθε μέρα, είναι πολλά τα κορίτσια στην εφηβεία που θέλουν μια "σχέση" μόνο για αυτό.Πολλά όμως.Εκτός αν το συγκεκριμένο φόρουμ είναι τόσο διαφορετικό από ένα μέσο σχολείο.

Και δε λέω απαραίτητα ότι πρέπει από τα 15 να κάνετε την υπερσοβαρή σχέση μπλα μπλα μπλα, αλλά μη μας πουλάτε παπάδες απογευματιάτικα ;)

Έχεις παρατηρήσει.. Σχέσεις είχες? Εννοώ το έχεις ζήσει? Εγώ ναι. Είναι πραγματικά ΠΑΡΑ πολύ βασικό να περνάς καλά. Πάρα πολύ. Φυσικά και δεν μετράει μόνο αυτό. Αλλά ειλικρινά τι να τα κάνεις όλα τα άλλα αν βγαίνεις με το αγόρι σου και βαριέσαι?

Ε καλά, μιλάμε πολύ άσχετο αυτό που λες.Δε θα απαντήσω καν, γιατί δύο λόγους.

Πρώτον, ναι έχω κάνει "σχέση" καλοκαιρινή για "να περάσω καλά", και δε το κατηγορώ καθ'αυτό, όταν το συναντάμε ας πούμε...καλοκαίρι!Τόσο απλό.

Δεύτερον, και για να καταλάβεις τι θέλω να πω, δες την από πάνω απάντηση μου για να καταλάβεις γιατί έκανα...την παρέμβαση :)


ΥΓ. Ο και εξκιουζ μι, αλλά οι δικές μου καλοκαιρινές σχέσεις δεν είναι τόσο επιφανείακες σαν και αυτές που περιγράφηκαν , τόσο από σένα όσο και από άλλες/ους.Ce la vie, μπορεί να είμαι πολύ ρομαντικούρας για τα γούστα του θρεντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Βασικά, ΟΚ, φυσικά όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι.Όλες οι γυναίκες δε ψάχνουν για το μπιμπελό να τον έχουν και να το δείχνουν κτλ κτλ.

Αλλά μη τρελαίνεστε ρε κορίτσια, το βλέπουμε κάθε μέρα, είναι πολλά τα κορίτσια στην εφηβεία που θέλουν μια "σχέση" μόνο για αυτό.Πολλά όμως.Εκτός αν το συγκεκριμένο φόρουμ είναι τόσο διαφορετικό από ένα μέσο σχολείο.

Και δε λέω απαραίτητα ότι πρέπει από τα 15 να κάνετε την υπερσοβαρή σχέση μπλα μπλα μπλα, αλλά μη μας πουλάτε παπάδες απογευματιάτικα ;)
Ξέρεις κάτι? Αυτό είναι το λάθος ΜΑΣ. Γιατί και εγώ το κάνω συνέχεια. Η γενίκευση. Ρε γαμώτο ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός. Και επειδή οι εμπειρίες του καθένα μας είναι πολύ περιορισμένες μιλάμε γενικά χωρίς να ξέρουμε στην ουσία τι γίνεται γενικά. Ότι ζούμε είναι μικρά μεμονομένα παραδείγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
εφόσον δεν δίνεται η ευκαιρία...:)

τίποτα δεν σου έρχεται ουρανοκατέβατα για τα πάντα πρέπει να προσπαθήσεις και εσύ,όχο μόνον ο άλλος.Το να κάθεσαι και να λες πότε θα έρθει η ευκαιρία είναι σπατάλη χρόνου.Αν θες να γνωρίσεις μια κοπέλα πιστεύω ότι πρέπει να της ανοιχτείς.Μετά σιγά σιγά γίνονται όλα,και βλέπεις αν τελικά ταιριάζετε ή όχι.Τα πράγματα είναι απλά,εμείς τα κάνουμε περίπλοκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
τίποτα δεν σου έρχεται ουρανοκατέβατα για τα πάντα πρέπει να προσπαθήσεις και εσύ,όχο μόνον ο άλλος.Το να κάθεσαι και να λες πότε θα έρθει η ευκαιρία είναι σπατάλη χρόνου.Αν θες να γνωρίσεις μια κοπέλα πιστεύω ότι πρέπει να της ανοιχτείς.Μετά σιγά σιγά γίνονται όλα,και βλέπεις αν τελικά ταιριάζετε ή όχι.Τα πράγματα είναι απλά,εμείς τα κάνουμε περίπλοκα.
Πες τα ρε Μάνο.. Ο έρωτας είναι το πιο υπέροχο και "απλό" συναίσθημα. Δεν χρειάζεται υπεραναλύσεις, απλά συμβαίνει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι, και στην ηλικία των 17 έχετε κάνει σοβαρή σχέση και ξέρετε τι θα πει έρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ξέρεις κάτι? Αυτό είναι το λάθος ΜΑΣ. Γιατί και εγώ το κάνω συνέχεια. Η γενίκευση. Ρε γαμώτο ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός. Και επειδή οι εμπειρίες του καθένα μας είναι πολύ περιορισμένες μιλάμε γενικά χωρίς να ξέρουμε στην ουσία τι γίνεται γενικά. Ότι ζούμε είναι μικρά μεμονομένα παραδείγματα..

Δεκτόν, αν μιλάτε για τον εαυτό σας δεν υπάρχει(κι ούτε θα υπήρχε σε διαφορετική περίπτωση, φυσικά) πρόβλημα.
Και εντάξει ΟΚ με αυτό που λες, απλά μη νομίζεις ότι είναι λίγα τα άτομα, που "πουλαν" κάτι για δικά τους βλακώδη κίνητρα, ματαιοδοξίες και ανασφάλειες.Αν καταλαβαίνεις τι εννοώ.Και εννοείται ότι όταν το βλέπουμε εμείς τα αγόρια, μας πιάνει η πίκρα με αυτά τα ουτοπικά που ακούμε από κάποιες :D

Ναι, και στην ηλικία των 17 έχετε κάνει σοβαρή σχέση και ξέρετε τι θα πει έρωτας...

Φύγε από δω ρε ποιήτρια, ας το πει κανένας μεγαλύτερος αυτό. ;)

Έχουμε και ίδια ηλικία.Μη με τρελαίνεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φύγε από δω ρε ποιήτρια, ας το πει κανένας μεγαλύτερος αυτό. ;)

Έχουμε και ίδια ηλικία.Μη με τρελαίνεις. :)

Μα δεν διαφωνώ. Και σε παρακαλώ, αγόρι είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μα δεν διαφωνώ. Και το σε παρακαλώ, αγόρι είμαι.

Το ξέρω ότι είσαι αγόρι ρε :P

Οκ τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ναι, και στην ηλικία των 17 έχετε κάνει σοβαρή σχέση και ξέρετε τι θα πει έρωτας...
Δεν μπορείς να ξέρεις τι έχω κάνει και τι όχι. Ο καθένας μαθαίνει τι θα πει έρωτας όταν του έρθει. Κάποιοι δεν το μαθαίνουν ποτέ. Επέτρεψε μου να θεωρώ ότι κάτι ξέρω. Αυτό το πράγμα όταν έρχεται πίστεψε με θα το καταλάβεις. Ρώτα κάποιον 34 και όχι 17 αν θεωρείς ότι λέω μαλακίες.
Τέλος πάντων, έχω γνωρίσει μαλάκες. Και κορίτσια που κάνουν πολλές πουστιές. Όμως έχω γνωρίσει υπέροχα αγόρια, και κοπέλες που αγαπάνε με όλη τους την καρδιά. Συνεπώς ο καθένας ότι βρει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες. Απλά έχω γνωρίσει κορίτσι που έλεγε τα ίδια με εσένα, παντρεύτηκε στην ηλικία σου (LOL!!) και φυσικά μετά χώρισε. Δεν διαφωνώ σε τίποτα, απλώς μου χτύπησε το μάτι ο "έρωτας" που έγραψες προηγουμένως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Η ουσία είναι αυτό που έχω υπογραμμίσει, όλα τα άλλα είναι σάλτσες. Παραδεχτείτε το επιτέλους ότι ψάχνετε κλόουν που θα κάνει παράσταση μπροστά σας και μπροστά στις φίλες σας.
Μπορείς να περνάς καλά με κάποιον χωρίς να είναι κλόουν..Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός..σου αρέσει κάποιος απλά για αυτό που είναι..Ο καθένας έχει διαφορετικά χαρίσματα που μπορεί να σε τραβήξουνε..Όλοι οι άνθρωποι θέλουν να περνάνε καλά σε μία σχέση και δεν είναι κακό αρκεί να μην επικεντρώνονται μόνο σε αυτό και να ξεχνάνε ότι υπάρχουν δυσκολίες που πρέπει να αντιμετωπίσουν μαζί..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες. Απλά έχω γνωρίσει κορίτσι που έλεγε τα ίδια με εσένα, παντρεύτηκε στην ηλικία σου (LOL!!) και φυσικά μετά χώρισε. Δεν διαφωνώ σε τίποτα, απλώς μου χτύπησε το μάτι ο "έρωτας" που έγραψες προηγουμένως.
Ενταξει, ναι. Και εγώ ξέρω παντρεμένα ζευγάρια που είναι μαζί από τα 15. Και είναι ευτυχισμένοι. Αυτό δεν λέει κάτι. Και κατά την ταπεινή μου άποψη ένας άνθρωπος μπορεί να ερωτευτεί παραπάνω από μία φορές, διαφορετικά, άλλοτε πιο έντονα, πιο παθιασμένα, πιο ολοκληρωμένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
τίποτα δεν σου έρχεται ουρανοκατέβατα για τα πάντα πρέπει να προσπαθήσεις και εσύ,όχο μόνον ο άλλος.Το να κάθεσαι και να λες πότε θα έρθει η ευκαιρία είναι σπατάλη χρόνου.Αν θες να γνωρίσεις μια κοπέλα πιστεύω ότι πρέπει να της ανοιχτείς.Μετά σιγά σιγά γίνονται όλα,και βλέπεις αν τελικά ταιριάζετε ή όχι.Τα πράγματα είναι απλά,εμείς τα κάνουμε περίπλοκα.

Σαφώς, αλλά υπάρχουν κοπέλες που δείχνουν να μην ξέρουν τι θέλουν. Δεν ξέρουν ή δεν θέλουν να δώσουν ένα απλό "σκαλοπάτι" για να γίνει το παιχνίδι. ;) Όλες δεν αντιλαμβάνονται με τον ίδιο τρόπο το φλερτ.

Βέβαια μην ξεχνάς την γνωστή ατάκα πολλών κοριτσιών της διπλανής πόρτας που λένε «...σου έρχεται από κεί που δεν το περιμένεις, οπότε κάθησε στα αυγά σου, κοιμήσου και μην το ψάχνεις».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top