[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
καλα εσεις κοριτσια ψαχνετε τον πριγκιπα με το λευκο αλογο... :whistle:
υπερβαλλεις!!!! τι λευκο αλογο??porsche!!:Pχαχα πλακα κανω...
αλλα ρε συ ειλικρινα τωρα σιγαααααα,δεν ζηταμε και το εξωπραγματικο..:confused:Αν εχει εστω και μερικα απο αυτα που θελουμε χαιρομαστε και αρεσκομαστε σε αυτα(συνηθως) ,γιατι για να λεγεται και η αληθεια το τελειο ειναι δυσκολο σε προσεγγιση.Απλα δεν ειναι κακο να ονειρευομαστε,ποτε δεν ηταν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina94

Νεοφερμένος

Η xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει το τέλειο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει το τέλειο :worry:

Εγω πιστευω πως υπαρχει απλα μπορει να μην το βρισκουμε..θεμα τυχης ειναι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει το τέλειο :worry:

πες τα κοπέλα μου...

αν κάποιες ψάχνετε το τέλειο, απλά μην έρθετε στα 40 σας και μας λέτε ότι μείνατε στο ράφι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina94

Νεοφερμένος

Η xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λες? Άρα να μην σταματήσουμε να ελπίζουμε :P

Δεν είπαμε ότι ψάχνουμε το τέλειο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
εξαρταται τι θεωρει ο καθενας τελειο...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
πες τα κοπέλα μου...

αν κάποιες ψάχνετε το τέλειο, απλά μην έρθετε στα 40 σας και μας λέτε ότι μείνατε στο ράφι...:whistle:

Συμφωνώ απόλυτα;)! Γι'αυτό καλύτερα να προσγειωθούμε λιγο ...
Εξάλου κατα τη γνώμη μου δεν υπάρχει ιδανικός άντρας ή ιδανική γυναίκα .Η χημεία μεταξύ δύο ατόμων είναι αυτή που κάνει ιδανικό τον έναν για τον άλλο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Για να απαντησω στο θέμα-γιατι σιγά μη κατσω να διαβασω 13 σελιδες βραδιάτικα:redface:-
Κοιτα αρχικα το βλέμμα,οχι μάτια(πρασινα,μπλε,γκρι) αλλα το βλέμμα.
Αυτο τα λέει ολα.
Μετά κοιτάω τα χέρια του..
Και τελος το χαμογελο και ολα τα άλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki!!!!

Νεοφερμένος

Η kiki!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το χαμογελο ειναι το πρωτο που θα με τραβηξει.... μετα τα εκφραστικα ματια(που με τρελαινουν οταν κοιτουν ομορφα :P) και καπου στο ενδιαμεσο μπορει να κοιταξω και δαχτυλα.... [οχι για οσα λεγονται :P απλα παιζει ρολο κατ'εμε να δειχνουν λεπτα και μακρια(με γοητευει:D) ] ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

amy_23

Νεοφερμένος

Η amy_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το βλέμμα του,και το χαμογελο του και γενικώς ο τρόπος που συμπεριφέρεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aNaStA

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
λοιπον...προσεχω αρχικα το συνολο..=Ρ μετα προσεχω τα ματια δεν εχω θεμα με το χρωμα δεν με νιαζο0ν τα γιαλια και τα συδερακια προσεχω τα χερια τα μαλλια τα παπο0τσια...κ.α....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
την φατσουλα <3
μαρεσουν babyfaces πινοκιο μυτουλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει το τέλειο :worry:
εγω παντως απο εμφανηση το βρηκα αυτο που ηθελα..τωρα χαρακτηρα ακομη δεν τον γνωρισα τελειως,παντως καλο παιδι μου φαινεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
βασικα δν κοιταω κατι συγκεκριμενο....ειναι το συνολο που θα μου κανει κλικ.....
παντα ομως μ αρεσει το αγορι να ναι ψηλο...σιγουρα πανω απο 1.70
μετα το βλεμμα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
καλα αγόρι κατω απο 1.70 είναι τάπας...αλλα και πανω απο 1,85 είναι αίσχος...το καλύτερο ύψος είναι 1,80 (3 πόντοι μου μένουν γαμότο,πρέπει να έρθετε να με τραβήξετε να πάρω τους 3 πόντους..χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
καλα αγόρι κατω απο 1.70 είναι τάπας...αλλα και πανω απο 1,85 είναι αίσχος...το καλύτερο ύψος είναι 1,80 (3 πόντοι μου μένουν γαμότο,πρέπει να έρθετε να με τραβήξετε να πάρω τους 3 πόντους..χαχαχαχα

Γιατί πάνω από 1.85 είναι αίσχος;;;;;;; :eek: Επειδή δε θα το φτάσεις εσυ;; Το καλύτερο ύψος για μένα είναι πάνω απο 1.85, το αγορι πρέπει να ρίχνει ένα κεφαλάκι στην κοπέλα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ να έχει "φωτεινά" ο άλλος ! να λάμπουν ! να λες πως είναι αληθινά ωραίος ! άλλωστε τα μάτια είναι ο καθρέφτης της ψυχής χι χι ! και το δεύτερο που κοιτάζω και ίσως ακουστεί τρελό είναι τα ρούχα ! δεν με νοιάζει αν είναι χοντρός, κοντός ή δεν ξέρω εγώ τι! σαν πρώτη εντύπωση μου αρέσει να φοράει ωραία μπλούζα με σχέδια και σε ωραίο χρώμα ! όχι "ότι βρήκα βάζω"! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χμμ..δεν ξερω !! :Pβασικα δεν κοιταω κατι συγκεκριμενο !! πρωτα βλεπω πως φερετε σε μενα (αν μ ενδιαφερει τ αγορι) και μετα σιγα σιγα θα κοιταξω τα χαρακτιριστικα του ! :Pαλλα αν εχει ενα κατι που μ τραβαει κολλαω...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γιατί πάνω από 1.85 είναι αίσχος;;;;;;; :eek: Επειδή δε θα το φτάσεις εσυ;; Το καλύτερο ύψος για μένα είναι πάνω απο 1.85, το αγορι πρέπει να ρίχνει ένα κεφαλάκι στην κοπέλα...;)
Για έναν απλό λόγο...οτι μετά τα 1,85 το σώμα σου είναι κάπως ατσούμπαλο(εκτος απο α8λητές) γιατι χρειάζετε ο αργανισμός πολύ τροφή λόγο του μεγάλο ύψους και του όγκου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αν έπρεπε να διαλέξω μόνο ένα χαρακτηριστικό που κοιτάω, θα έλεγα τα μάτια.
Αλλά γενικά κοιτάω το σύνολο, δεν τον τεμαχίζω τον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top