[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
κυκλοφορει με μεζουρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
γιατί; τι να μετρήσει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
την κοιλια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bubble.

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
το βλέμμα και το χαμόγελο....:)
και ασφαλώς το χαρακτήπα του...;)
δεν είμαστε τοοόσο περίεργες πια....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
αμάν και εσύ ερώτησεις:whistle:σε είχα για πιο έξυπνο:P

oι ερωτήσεις δέχονται πολλές απαντήσεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cia love

Νεοφερμένος

Η αναστασια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αυτά κοιτάς εσύ; :hmm:


και αυτα! :P

την κοιλια:whistle:


χεχε! αχ πως τα βρισκεις.... αυτο εννοουσε! αυτο δεν εννοουσες??:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mishka

Νεοφερμένος

Η Μιχ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εγω κοιταω πρωτα το προσωπο...δε με νοιαζει αν εχει γαλαζια ματια κτλ κτλ αλλα μου αρεσει να υπαρχει αρμονια!:redface: με τρελαινει ένα ωραίο χαμογελο...
μετα κοιταζω τα υπολοιπα...ξεκιναω απο τα ποδια και καταληγω στους ωμους!:P επισης δε μου αρεσουν τα μακρυα μαλλια στους αντρες( αφηστε τα για εμας βρε παιδια) ;)
Πολύ σωστή, συμφωνώ απόλυτα Αθηνά..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
εγω κοιταω πρωτα το προσωπο...δε με νοιαζει αν εχει γαλαζια ματια κτλ κτλ αλλα μου αρεσει να υπαρχει αρμονια!:redface: με τρελαινει ένα ωραίο χαμογελο...
μετα κοιταζω τα υπολοιπα...ξεκιναω απο τα ποδια και καταληγω στους ωμους!:P επισης δε μου αρεσουν τα μακρυα μαλλια στους αντρες( αφηστε τα για εμας βρε παιδια) ;)

:mad:μακρυμαλληδες ρεεεεεεεεεε:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πολύ σωστή, συμφωνώ απόλυτα Αθηνά..:clapup:
α0χ0αχ0α0χ0α ευχαριστώ αλλά είναι κατά προσέγγιση:P...το θέμα είναι να μου κάνει το κλικ! δεν έχω κάποιον κατάλογο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgakal

Νεοφερμένος

Η Ολγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
..το βλεμμα...και το χαμογελο!!!!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
..το βλεμμα...και το χαμογελο!!!!:redface::D

μαλιστααααα.....!!
να ξερουμε ρεεε παιδι μ....!
για πες το πετυχαα;)-----:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

friendly

Νεοφερμένος

Η friendly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εμενα μπορει να με τραβηξει ενα βλεμμα και ενα χαμογελο..ειναι σπανιο να εχεις τοσο ωραιο χαμογελο που να τραβηξεις μια κοπελα αλλα επειδη το εχω συναντησει ειναι κατι πολυ ομορφο..γενικα κοιταω ολο το συνολο αλλα αυτο που μετραει ειναι η προσωπικοτητα εκει βγαινουν τα αποτελεσματα ανεξαρτητα αν ειναι ωραιος για καποιους και συμπαθητικος για καποιους αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Απο εξωτερικη εμφανιση:
1) Αυτια ( δε μ αρεσει να πετανε :P)
2)Δεν θελω να ναι πολυ κοντος, ουτε πολυ ψηλος (γυναικες...δε ξερουμε τι θελουμε:worry:)
3)Μ αρεσουν οι ανοιχτοχρωμοι (βεβαια ολοι μου οι φιλοι ηταν καστανοι :D)

Χαρακτηρας:
1)Να μην γκρινιαζει πιο πολυ απο μενα (!)
2)Να με ακουει οταν γρινιαζω χωρις να γκρινιαζει :whistle:
3)Να ναι και λιγο τρυφερουλης

Γενικα! Κοιταω και τους φιλους του διοτι αν δε μπορω να συνυπαρξω μαζι τους, μαλλον θα εχουμε προβλημα...:clapup:
Τελικα ομως, συνηθως δε λαμβανω τα περισσοτερα απ αυτα υποψη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
υπάρχει άνθρωπος που να πληρεί τις παραπάνω προδιαγραφές; :hmm:

όσο για τα αυτιά νομίζω ότι δεν φταίει ο κάτοχος των αυτιών
αν η άλλη σταθεί στα αυτιά νομίζω ότι έχει χάσει την ουσία...και βουρ χυλόπιτα :P
γιατί αν σήμερα ξυνίζουν τα αυτιά, αύριο θα θα ξυνίζει κάτι άλλο και πάει λέγοντας...

κοπέλες ξεκολλίστε από τα χαζόγελα, τα μάτια, τα φρύδια, του πωπούς,...και δεν ξέρω εγώ τι
κοιτάχτε και λίγο τον άνθρωπο
γιατί χάσαμε τον άνθρωπο και στεκόμαστε στα φύκια για μεταξωτές κορδέλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
κ ομως υπαρχει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
υπάρχει άνθρωπος που να πληρεί τις παραπάνω προδιαγραφές; :hmm:

Δεν ειπα οτι καποιος πρεπει να πληροι τις παραπανω προδιαγραφες για να ναι μαζι μου:P
Αλλοστε, ειπα οτι τελικα δε τα κοιταω...
Και για να μην κρυβομαστε πισω απο τα δαχτυλα μας, εσυ δεν κοιτας λεπτομερειες;
Σορρυ αν το χεις γραψει πιο πριν δεν διαβασα αλλες απαντησεις..
Παντως αναφορικα με τα αυτια, ε δε θελω να πιανει και δορυφορικη!!! (αν κ ισως εχει αλλη χαρη:P δε πληρωνεις και Nova)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
κοιτάω γήινες λεπτομέρειες...:P
απλά δεν χαμογελώ χωρίς λόγο...;)
είμαι περισσότερο εκφραστικός τύπος στο βλέμμα παρά να διαφημίζω οδοντόπαστες

όσο αυτό με τα αυτιά-δορυφορικά πιάτα καλό... :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Τι εννοεις γηινες λεπτομερειες;;:P
Παντως να χαμογελας...ουτε εγω χαμογελω πολυ γιατι θεωρω πως δε μου παει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εγώ κοιτάω πρώτα τα παπούτσια του, ύστερα τα γυαλιά ηλίου του, ύστερα το φουτεράκι του, και άμα καταφέρω βλέπω και το ταμπελάκι (label) του παντελονιού του... Προτιμώ του medioum size με RayBan και VANS αν και δεν με χαλάνε και τα all stars... εννοείται ότι θα είναι διάσημος. γιατί όλους τους διάσημους ωραίους τους βγάζουμε.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top