[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
πες τα κοπέλα μου...

αν κάποιες ψάχνετε το τέλειο, απλά μην έρθετε στα 40 σας και μας λέτε ότι μείνατε στο ράφι...:whistle:

Κριμα που θα σε απογοητευσω αλλα ειμαι 21 και εχω ηδη βρει ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ετσι οπως το οριζω ΕΓΩ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κριμα που θα σε απογοητευσω αλλα ειμαι 21 και εχω ηδη βρει ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ετσι οπως το οριζω ΕΓΩ:)



:confused: πόσα χρόνια είναι σε κώμα το παλικάρι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:confused: πόσα χρόνια είναι σε κώμα το παλικάρι; :confused:

καλε φτυσε το χερι σου και κρατα το ψηλα,μηπως και γαργαληθεις και γελασει το χειλακι σου λιγο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:confused: πόσα χρόνια είναι σε κώμα το παλικάρι; :confused:

Με βλέπεις σε κώμα?:P


@Αστερόσκονη:Δηλαδή εσύ δεν έχεις το γούστο σου?Με οποιοδήποτε καλό παιδί θα έκανες σχέση?Η ομορφιά είναι υποκειμενική,αλλά μη μου πει πως καθένας με βάση τα standards του δεν τη λαμβάνει υπόψην του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
@Αστερόσκονη:Δηλαδή εσύ δεν έχεις το γούστο σου?Με οποιοδήποτε καλό παιδί θα έκανες σχέση?Η ομορφιά είναι υποκειμενική,αλλά μη μου πει πως καθένας με βάση τα standards του δεν τη λαμβάνει υπόψην του.

Eίχα παλιά στανταρς, δεν έχω πια κάτι συγκεκριμένο...:)Εξάλλου και το αγόρι που έχω τώρα δεν ήταν στα ''στανταρς'' μου αλλά ταιριάξαμε πολύ και τον θεωρώ τέλειο για μένα:)

Απλά έχω την εμφάνιση σε 2η μοίρα..Δεν με ενδιαφέρει να είναι καλοφτιαγμένος και γυμνασμένος..Μου βγάζει ναρκισσισμό και ωραιοπάθεια:/:

Τεσπα..Γούστα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Και ποιοί είμαστε εμείς για να κρίνουμε τον άλλον ως όμορφο ή ως άσχημο???Η ομορφιά είναι υποκειμενική και για μένα αρκετά ανυπόστατο κριτήριο..:confused:


Τι ποιοί είμαστε εμείς; Εσύ είσαι αυτή που με βάση τα δικά σου κριτήρια θεωρείς κάποιον άνθρωπο όμορφο εξωτερικα-"εσωτερικά" και θα ήθελες να είσαστε μαζί γιατί έχει στοιχεία τα οποία σε ελκύουν,
Η ομορφιά είναι υποκειμενική για το σύνολο,εμείς σαν άτομα,ο καθένας ξεχωριστά με γνώμονα κάποια στοιχεία που μας κάνουν να δουμε κάποιο άτομο διαφορετικά, επικεντρωνομαστε σε αυτά και η γνώμη των άλλων μπορεί κάλλιστα να μην επηρεάσει τη δικη μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Eίχα παλιά στανταρς, δεν έχω πια κάτι συγκεκριμένο...:)Εξάλλου και το αγόρι που έχω τώρα δεν ήταν στα ''στανταρς'' μου αλλά ταιριάξαμε πολύ και τον θεωρώ τέλειο για μένα:)

Απλά έχω την εμφάνιση σε 2η μοίρα..Δεν με ενδιαφέρει να είναι καλοφτιαγμένος και γυμνασμένος..Μου βγάζει ναρκισσισμό και ωραιοπάθεια:/:

Τεσπα..Γούστα:P

Το οτι προτιμας κατι δεν σημαινει απόλυτα πως αυτό το κάτι πρέπει να είναι γυμνασμένο κάτι :confused:


Σημαίνει πως εσύ κάτι το βρίσκεις για δικους σου λόγους πιο ελκυστικό.Κατι που με κάποιας άλλης κοπέλας το γουστο δε συμφωνεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Απλά έχω την εμφάνιση σε 2η μοίρα..Δεν με ενδιαφέρει να είναι καλοφτιαγμένος και γυμνασμένος..Μου βγάζει ναρκισσισμό και ωραιοπάθεια:/:

κοπελια άλλο δεν κυνηγας τον γυμνασμενο με τα χαρακτηριστικα μοντελου και άλλο δεν κοιτας κα8ολου την εμφανιση...

καλο ειναι να μη μιλαμε μονο και μονο για να πουμε κατι...και το λεω αυτο, διοτι μου απαντησες λες και εγω εκανα διαχωρισμο των ''ομορφων'' και των ''ασχημων'' και πολλα άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οσοι λετε οτι δεν κοιταζετε την εμφανιση απλα δεν ισχυει.-
Ειναι το πρωτο πραγμα που κοιταζουμε σε εναν ανθρωπο,το προβλημα ειναι να μενουμε μονο σ αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Οσοι λετε οτι δεν κοιταζετε την εμφανιση απλα δεν ισχυει.-
Ειναι το πρωτο πραγμα που κοιταζουμε σε εναν ανθρωπο,το προβλημα ειναι να μενουμε μονο σ αυτο


να μην μενουμε μονο σε αυτο εννοεις...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Λέει "το πρόβλημα είναι να μένουμε μόνο σε αυτό" (στην εμφάνιση δηλαδή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Λέει "το πρόβλημα είναι να μένουμε μόνο σε αυτό" (στην εμφάνιση δηλαδή)


νταξει το ιδιο λεμε ;)
:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
η μαίρη κοιτάει σ ένα αγόρι να μου μοιάζει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
η Μαιρη δεν ξερει να μιλαει καταρχην:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χυδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Οσοι λετε οτι δεν κοιταζετε την εμφανιση απλα δεν ισχυει.-
Ειναι το πρωτο πραγμα που κοιταζουμε σε εναν ανθρωπο,το προβλημα ειναι να μενουμε μονο σ αυτο

Ρε κοπελιά είναι κακό να τους βάζεις όλους σε ένα τσουβάλι..Επειδή η πλειοψηφία των ατόμων που γνωρίζεις εσύ είναι έτσι, ε δεν σημαίνει ότι όλοι σκεφτόνται με τον ίδιο τρόπο..Υπάρχουν και εξαιρέσεις..


κοπελια άλλο δεν κυνηγας τον γυμνασμενο με τα χαρακτηριστικα μοντελου και άλλο δεν κοιτας κα8ολου την εμφανιση...

καλο ειναι να μη μιλαμε μονο και μονο για να πουμε κατι...και το λεω αυτο, διοτι μου απαντησες λες και εγω εκανα διαχωρισμο των ''ομορφων'' και των ''ασχημων'' και πολλα άλλα...

Παράδειγμα έφερα..Το ίδιο ισχύει και για σένα..

Το οτι προτιμας κατι δεν σημαινει απόλυτα πως αυτό το κάτι πρέπει να είναι γυμνασμένο κάτι :confused:


Σημαίνει πως εσύ κάτι το βρίσκεις για δικους σου λόγους πιο ελκυστικό.Κατι που με κάποιας άλλης κοπέλας το γουστο δε συμφωνεί.

Απάντησα παραπάνω..

Τι ποιοί είμαστε εμείς; Εσύ είσαι αυτή που με βάση τα δικά σου κριτήρια θεωρείς κάποιον άνθρωπο όμορφο εξωτερικα-"εσωτερικά" και θα ήθελες να είσαστε μαζί γιατί έχει στοιχεία τα οποία σε ελκύουν,
Η ομορφιά είναι υποκειμενική για το σύνολο,εμείς σαν άτομα,ο καθένας ξεχωριστά με γνώμονα κάποια στοιχεία που μας κάνουν να δουμε κάποιο άτομο διαφορετικά, επικεντρωνομαστε σε αυτά και η γνώμη των άλλων μπορεί κάλλιστα να μην επηρεάσει τη δικη μας

Δεν αναφέρομαι στην ομορφιά του εσωτερικού κόσμου αλλά του εξωτερικού..Και τι τείνει να καθιερωθεί ως πρότυπο..Δεν είναι λίγα τα κοριτσάκια και τα αγοράκια που επιλέγουν τον σύντροφο τους και καθιερώνουν τα στανταρ τους ανάλογα με το πρότυπο (από Τ.V. ή από την μουσική σκηνή) που έχουν..Γίνονται όλοι ίδιοι για να γίνονται αρεστοί..

Γι'αυτό είπα στο τέλος ''που είναι η εκτίμηση της μοναδικότητας ενός ανθρώπου''.

Μην γράφετε ακατάπαυστα μόνο για να την πείτε χωρίς να σκέφτεστε τι εννοεί το ποστ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ρε κοπελιά είναι κακό να τους βάζεις όλους σε ένα τσουβάλι..Επειδή η πλειοψηφία των ατόμων που γνωρίζεις εσύ είναι έτσι, ε δεν σημαίνει ότι όλοι σκεφτόνται με τον ίδιο τρόπο..Υπάρχουν και εξαιρέσεις..

Βιολογικό είναι το θέμα.Ακόμα και τα ζώα την περίοδο της αναπαραγωγής αλλάζουν χρώματα για να είναι ελκυστικά.Η εμφάνιση υποσυνείδητα επηρεάζει την επιλογή ωστε ένα ων να βρει τον πιο κατάλληλο για όσο το δυνατό καλυτερους απογόνους.


Ακομη και να δεχεσαι να είσαι με καποιον που δν ειναι των προτιμησεων σου,προτιμήσεις έχεις,άλλο ατο ενα κι αλλο το αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
@αστεροσκονη

Η ψυχολογια λεει οτι μεσα σε 4 λεπτα που κοιταμε τον αλλον εχουμε διαμορφωση αποψη γι αυτον εστω και ασυναισθητα.
εσυ μεσα σε 4 λεπτα εχεις διαμορφωση αποψη για τον χαρακτηρα του χωρις να κοιτας την εμφανιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ρε κοπελιά είναι κακό να τους βάζεις όλους σε ένα τσουβάλι..Επειδή η πλειοψηφία των ατόμων που γνωρίζεις εσύ είναι έτσι, ε δεν σημαίνει ότι όλοι σκεφτόνται με τον ίδιο τρόπο..Υπάρχουν και εξαιρέσεις..

ποιος ειναι αυτος ο τροπος σκεψης πια που εσυ εισαι η ε3αιρεση?

Παράδειγμα έφερα..Το ίδιο ισχύει και για σένα..

κανενα σοβαρο παραδειγμα/επιχειρημα εχεις?ή μονο του στυλ ''δεν ειμαι σαν ολα τα κοριτσακια που στοκαρονται και 8ελουν ενα brad pitt''??

Απάντησα παραπάνω..

....(αστο, 8α γινω κακια:whistle:)

Δεν αναφέρομαι στην ομορφιά του εσωτερικού κόσμου αλλά του εξωτερικού..Και τι τείνει να καθιερωθεί ως πρότυπο..Δεν είναι λίγα τα κοριτσάκια και τα αγοράκια που επιλέγουν τον σύντροφο τους και καθιερώνουν τα στανταρ τους ανάλογα με το πρότυπο (από Τ.V. ή από την μουσική σκηνή) που έχουν..Γίνονται όλοι ίδιοι για να γίνονται αρεστοί..

Γι'αυτό είπα στο τέλος ''που είναι η εκτίμηση της μοναδικότητας ενός ανθρώπου''.

Μην γράφετε ακατάπαυστα μόνο για να την πείτε χωρίς να σκέφτεστε τι εννοεί το ποστ..

χαχαχα δε μας λες εσυ τι εννοει το ποστ, γιατι μαλλον τοσα ατομα ειμαστε ηλι8ιοι και συ επιασες με τη μια το νοημα...(κρατα το καλα ε...:clapup:)
οταν γνωριζεις καποιον για πρωτη φορα, δεν γνωριζεις τον εσωτερικο του κοσμο...(εδω αλλοι περνανε χρονια ολοκληρα και ακομη δεν τον εχουν μα8ει..!)εσυ δηλαδη τι 8ες να μας πεισεις, οτι δεν εχεις γουστο?οτι ολοι ειναι ''το ιδιο και το αυτο''?προσεχε, γιατι ΕΣΥ τους βαζεις ολους στο ιδιο τσουβαλι..
που κολλαει τωρα η τηλεοραση στις προτιμησεις που εχει ο κα8ενας, σηκωνω τα χερια ψηλα...(υπαρχει τοπικ ''οχι αλλοι τελειοι'', πιστευω σ ενδιαφερει με βαση αυτα που γραφεις...αντε λοιπον να γραψεις εκει...:))
τελος, αν 8ες να ζεις με ψευδαισ8ησεις, ελευ8ερα....τον εαυτουλη σου κοροιδευεις ομως, κανεναν αλλο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top