[Κορίτσια] Συμβουλές ομορφιάς και περιποίησης

Ψηλά το κεφάλι

Νεοφερμένος

Ο μανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το λέιζερ δεν είναι πατ κιουτ:P λένε ότι δήθεν με 1-2 φορές ξεκαθάρισες από τρίχες, αλλά μετά ξαναβγαίνουν γουρουνότριχες... μια γνωστή μου κατέθεσε τα απαραίτητα ποσά και η τρίχα γουρουνότριχα! Σε μεγάλες επιφάνειες ενδείκνυται το κερί , τη μία φορά πονάς... τη δεύτερη πονάς ...ε μετά το παίρνεις απόφαση :P:P:P ειδικά στο μπικίνι χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μα πονάεειι :cry_x:

Το λέιζερ δεν είναι πατ κιουτ:P λένε ότι δήθεν με 1-2 φορές ξεκαθάρισες από τρίχες, αλλά μετά ξαναβγαίνουν γουρουνότριχες... μια γνωστή μου κατέθεσε τα απαραίτητα ποσά και η τρίχα γουρουνότριχα! Σε μεγάλες επιφάνειες ενδείκνυται το κερί , τη μία φορά πονάς... τη δεύτερη πονάς ...ε μετά το παίρνεις απόφαση :P:P:P ειδικά στο μπικίνι χαχαχα
Ευχαριστώ το Θεό που με έκανε άντρα!
Πιστεύω θα το πω πολλές φορές ακόμα στη ζωή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
χαχα επειδή δεν θα κάνεις ποτέ αποτρίχωση με ΚΑΥΤΟ κερί στο μπικίνι ; χαχαχα... Για αυτό λένε οι γυναίκες αντέχουν πιο πολύ στον πόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αν ειναι θεμα ορμονων το λειζερ δεν θα κανει τιποτα...

παντως στην πλατη δεν ποναει τοσο οσο στο μπικινι και στην κοιλια κατω χαμηλα,αλλα τι να κανεις,περνεις βαθυα ανασα και χραααααααααατς,αλλα το αποτελεσμα θα σας αποζημιωσει κοριτσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψηλά το κεφάλι

Νεοφερμένος

Ο μανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Στην περιοχή που βρίσκεται το "γατακι" για τις γυναίκες και ο "συμπολεμιστης" για τους άντρες πως γίνεται η αποτριχωση; με κερί; xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Με οτι βολευετε ο καθενας:P

Προσωπικα με κερι,το αποτελεσμα διαρκει περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω να κάνω κερί, ειδικά για τώρα, το καλοκαίρι. Πόσο κοστίζει περίπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω να κάνω κερί, ειδικά για τώρα, το καλοκαίρι. Πόσο κοστίζει περίπου;

μονο στο μπικινι;Δεν γνωριζω:/:
για ποδια και μπικινι μαζι παντως, κοστιζει 30 ευρω περιπου εκει που παω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η βλακεία με το κερί είναι πρέπει να αφήσεις την τρίχα να βγει για να ξανακάνεις. Αφήνεις τώρα το πόδι πόσο καιρό με τρίχα καλοκαιριάτικα;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι ρε,τα επαγγελματικα κερια που τα εχουν στις αισθητικους πιανουν ακομα και τις πιο μικρες τριχες...μην φανταστεις οτι πρεπει να γινεις καραισκακης για να πας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
οχι ρε,τα επαγγελματικα κερια που τα εχουν στις αισθητικους πιανουν ακομα και τις πιο μικρες τριχες...μην φανταστεις οτι πρεπει να γινεις καραισκακης για να πας...

Α ναι;:worry:
Πολύ καλό τότε. Δε το ήξερααααα μωρέ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
μονο στο μπικινι;Δεν γνωριζω:/:
για ποδια και μπικινι μαζι παντως, κοστιζει 30 ευρω περιπου εκει που παω....

Μπικίνι γραμμή ή full?

Edit: Μέσα σε πόσο χρονικό διάστημα ξαναβγαίνει η τρίχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και εγώ έδινα περίπου 40 ευρώ για πόδια όλο μέχρι πάνω και γραμμή του μπικίνι, αλλά τώρα τελευταία τσιγκουνευόμουν και αγόρασα το μηχάνημα! Έχει 2 θέσεις που μπαίνουν μέσα στα κεριά και το ζεσταίνει. Απλά αγοράζω τις ταινίες που κάνει 5 ευρώ το πακέτο στο hondos (των 300). Το μηχάνημα έκανε 50 ευρώ και μου έδωσαν και δώρο πόσα κεριά!!! Έχω γίνει εξπέρ και εξυπηρετείται και η μαμά μου.

και εμένα στις 2μισι βδομάδες ξαναεμφανίζονται! αλλά είναι όλο και πιο αραιές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μπικίνι γραμμή ή full?

Edit: Μέσα σε πόσο χρονικό διάστημα ξαναβγαίνει η τρίχα;

Εξαρταται απο τις ορμονες σου,εγω πχ που εχω υψηλη τεστοστερονη,μεσα σε 15 μερες εχουν βγει κανονικα κανονικοτατα οι τριχες...απο φιλες μου εχω ακουσει και εχω δει:P οτι το αποτελεσμα, τους διαρκει και 1 μηνα περιπου...

γραμμη μονο,φουλ δεν εχω δοκιμασει,λεω να κανω φουλ φετος το καλοκαιρι,aoutch:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εγώ για μήνα είχα ακούσει. Full θέλω κι εγώ αλλά διστάζω Ο.ο
Anywayz, thankies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και εγώ έδινα περίπου 40 ευρώ για πόδια όλο μέχρι πάνω και γραμμή του μπικίνι, αλλά τώρα τελευταία τσιγκουνευόμουν και αγόρασα το μηχάνημα! Έχει 2 θέσεις που μπαίνουν μέσα στα κεριά και το ζεσταίνει. Απλά αγοράζω τις ταινίες που κάνει 5 ευρώ το πακέτο στο hondos (των 300). Το μηχάνημα έκανε 50 ευρώ και μου έδωσαν και δώρο πόσα κεριά!!! Έχω γίνει εξπέρ και εξυπηρετείται και η μαμά μου.

και εμένα στις 2μισι βδομάδες ξαναεμφανίζονται! αλλά είναι όλο και πιο αραιές
Αυτό. Εγώ βέβαια δεν έχω το μηχάνημα,αλλά χαμηλά στη κοιλιά και πόδια μόνη μου τα κάνω με κερί, όπως και το μουστάκι μόνη μου, αν και μουστάκι δεν έχω από συνήθεια το κάνω που τα παίρνω όλα σβάρνα.:redface:
Εξαρταται απο τις ορμονες σου,εγω πχ που εχω υψηλη τεστοστερονη,μεσα σε 15 μερες εχουν βγει κανονικα κανονικοτατα οι τριχες...απο φιλες μου εχω ακουσει και εχω δει:P οτι το αποτελεσμα, τους διαρκει και 1 μηνα περιπου...

γραμμη μονο,φουλ δεν εχω δοκιμασει,λεω να κανω φουλ φετος το καλοκαιρι,aoutch:redface:

ΑΟΥΤΣ.:(
Εντωμεταξύ, εγώ σέ τέτοια φάση ντρέπομαι να πάω ρε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αυτό. Εγώ βέβαια δεν έχω το μηχάνημα,αλλά χαμηλά στη κοιλιά και πόδια μόνη μου τα κάνω με κερί, όπως και το μουστάκι μόνη μου, αν και μουστάκι δεν έχω από συνήθεια το κάνω που τα παίρνω όλα σβάρνα.:redface:


ΑΟΥΤΣ.:(
Εντωμεταξύ, εγώ σέ τέτοια φάση ντρέπομαι να πάω ρε.:redface:

Να σου πω και εγω ντρεπομουν και ντρεπομαι:/:
Εδω κανουν στο στηθος ρε γυρω απο τη ρωγα:worry:

εγω μονη μου μονο το μουστακι βγαζω,μια φορα ειχα παρει κρυο κερι για τα ποδια και μεχρι να το τραβηξω ειχε κολλησει πανω στο δερμα:Pοποτε δεν το ξαναδοκιμασα...ενω οι αισθητικοι στο κανουν μπαμ και εξω,δεν προλαβαινεις καν τα φοβηθεις ή να πονεσεις:P


@vampi τπτ,μια αποφαση ειναι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν έχεις εκ γενετής σκληρή/πυκνή τρίχα, ... την έβαψες. Eh, δε βαριέσαι. Συνηθίζεται μετά από λίγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αυτό. Εγώ βέβαια δεν έχω το μηχάνημα,αλλά χαμηλά στη κοιλιά και πόδια μόνη μου τα κάνω με κερί, όπως και το μουστάκι μόνη μου, αν και μουστάκι δεν έχω από συνήθεια το κάνω που τα παίρνω όλα σβάρνα.:redface:

Για το μουστάκι, μου είπε η αισθητικός ότι με το κερί κάνεις πανάδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top