[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
"Multiple quote" is a powerful tool.Use it wisely.

χαχα οκ..θα το χω υποψιν μου!!!:P

Είναι η βάση σε ομορφιά για να περάσει κάποιος. Η αλλιώς το μέτριο που αναφέρει. Κλικ εδώ
:whistle:


True story. :thumbup:




Πες στα κοπέλα μου! Αν δεν είναι το κακό παιδί του σχολείου ή της σχολής δεν λέει για έρωτας. Αλλά αν είναι "βουρ στον πατσά" :P Μ' αρέσει που πάντα όλα τα κορίτσια λένε να είναι καλό παιδί και τα σχετικά αλλά πάντα μα πάντα στο τέλος καταλήγετε στο κακό παιδί, στον "αλήτη" και στον μάγκα. :clapup:


1.ο ντικαπριο ειναι χαλια δε μ αρεσει...
2.δεν χρειαζεται να ειναι μοντελο ο αλλοσ για να τραβηξει την προσοχη μιασ γυναικασ ...
3 τουσ αλητεσ και τα κακα παιδια τουσ θελουν πολλεσ δε λεω αλλα οχι για σχεση!!!απλα φτιαχνονται με την αγριαδα για λιγο κανουν οτι ειναι να κανουν και φευγουν και οι 2..
4 αμα αγαπασ τον αλλον δε κοιτασ να ειναι φετεσ και να ειναι θεοσ!!!απλα σε κερδιζει με τον χαρακτηρα και την αγαπη που σου δειχνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
1.ο ντικαπριο ειναι χαλια δε μ αρεσει...
2.δεν χρειαζεται να ειναι μοντελο ο αλλοσ για να τραβηξει την προσοχη μιασ γυναικασ ...
3 τουσ αλητεσ και τα κακα παιδια τουσ θελουν πολλεσ δε λεω αλλα οχι για σχεση!!!απλα φτιαχνονται με την αγριαδα για λιγο κανουν οτι ειναι να κανουν και φευγουν και οι 2..
4 αμα αγαπασ τον αλλον δε κοιτασ να ειναι φετεσ και να ειναι θεοσ!!!απλα σε κερδιζει με τον χαρακτηρα και την αγαπη που σου δειχνει

1. Ούτε εμένα μ' αρέσει. :P

2. Είναι αλήθες! :)

3. Δεν περίμενα να το ακούσω αυτό από κοπέλα! :confused: Απλά εδώ αληθεύει ότι οι περισσότερες περιμένουν μετά απ' ότι κάνουν να κάνουν σχέση? :hmm: Αλλά επειδή εκείνους δεν τους νοιάζει παρά μόνο να πιάσουν τα επίμαχα σημεία της κοπέλας και μετά να πάνε σε κάποια άλλη και να πράξουν το ίδιο.

4. Εδώ το χαλάς λίγο. 2 Λόγοι συμβαίνουν σχεδόν πάντα.Η θα είναι φέτες και θα τον θέλουν γιαυτό τον λόγο ή θα έχει φράγκα και θα τον θέλουν άσχετα αν έχει μια κοιλιά από την Ελλάδα μέχρι την Αμερική! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τα χαρακτιριστικά πάνε ανάλογα με το αν έχουν περίοδο κι εσυ απλά πρέπει να προσαρμόζεσαι..

Κάπως έτσι το 'χω εγώ στο μυαλό μου:redface:
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: Οχι ρε'σεις ενταξει τωρα,αλλα αυτο για μενα τουλαχιστον δεν ισχυει μην εχετε ολες τις κοπελες που παρχουν σαν περιεργα πλασματα που αναλογα με τη διαθεση που εχουνε σε κρινουν.Διοτι ετσι αδικειτε πολλες.Τωρα το αν εσεις εχετε ως προτυπο γυναικας αυτες που αλλαζουν τους αντρες σαν τα πουκαμισα,ναι εκει ισως να'χετε δικιο....
_________________________________________________________________________
Εγω παλι καλα δε ζηταω πολλα απο καποιον και το'χω γραψει εδω οποιος δει το ποστ μου νομιζ οτι καταλαβαινει πολλα απο το τι ειδος ανθρωπου ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Στα τοπ 10, σου λείπουν μερικά που πρέπει να βάλεις:whistle:
Για άντρα ψάχνεις ή για κουταβάκι ;:P
Αυτό σκέφτηκα κι εγώ μόλις το διάβασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
1. Ούτε εμένα μ' αρέσει. :P

2. Είναι αλήθες! :)

3. Δεν περίμενα να το ακούσω αυτό από κοπέλα! :confused: Απλά εδώ αληθεύει ότι οι περισσότερες περιμένουν μετά απ' ότι κάνουν να κάνουν σχέση? :hmm: Αλλά επειδή εκείνους δεν τους νοιάζει παρά μόνο να πιάσουν τα επίμαχα σημεία της κοπέλας και μετά να πάνε σε κάποια άλλη και να πράξουν το ίδιο.

4. Εδώ το χαλάς λίγο. 2 Λόγοι συμβαίνουν σχεδόν πάντα.Η θα είναι φέτες και θα τον θέλουν γιαυτό τον λόγο ή θα έχει φράγκα και θα τον θέλουν άσχετα αν έχει μια κοιλιά από την Ελλάδα μέχρι την Αμερική! :shifty:

οι δηθεν μαγκεσ ειναι αποτυχημενοι που δεν μπορουν να κανουν τιποτα αξιολογο στη ζωη τουσ και καποια στιγμη φτανουν 20 ετων και επειδη δε τουσ παιρνει και πολυ συνηθωσ να την πεσουν σε συνομηλικεσ τουσ πανε σε χαζα 16χρονα τα οποια ωσ ανωριμα σαγηνευονται και πεφτουν!!!
επισησ θεωρω οτι:αν η γυναικα εχει κριτηριο να πλησιασει εναν αντρα αναλογα με το ποσεσ φετεσ εχει ειναι ηλιθια και η σχεση θεωρω ειναι πιθανο να ληξει συντομα...αν παλι το κριτηριο ειναι τα φραγκα τοτε αυτεσ οι γυναικεσ ειναι πουτανεσ-συγνωμη κιολασ- και παρασιτα!!!οποτε ασ παθουν οτι ειναι να παθουν..αξιεσ τισ μοιρασ τουσ ειναι μερικεσ και μετα βγαινουν και κλαιγονται...:mad::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ... καλό χαρακτήρα (και να μη το παίζει μαγκάκι), ευγενικός, ανιδιοτελής, ειλικρινής (πολύ σημαντικό, γιατί δεν αντέχω τα ψέματα), έξυπνος...

τώρα δεν αναφέρω εξωτερική εμφάνιση κτλ γιατί εντάξει, ας είμαστε ρεαλιστές! όλοι και όλες θα ήθελαν κάποιο γοητευτικό άτομο δίπλα τους .... έτσι δεν είναι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χμμ... καλό χαρακτήρα (και να μη το παίζει μαγκάκι), ευγενικός, ανιδιοτελής, ειλικρινής (πολύ σημαντικό, γιατί δεν αντέχω τα ψέματα), έξυπνος...

τώρα δεν αναφέρω εξωτερική εμφάνιση κτλ γιατί εντάξει, ας είμαστε ρεαλιστές! όλοι και όλες θα ήθελαν κάποιο γοητευτικό άτομο δίπλα τους .... έτσι δεν είναι; ;)
To ανιδιοτελης μαρεσε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
οι δηθεν μαγκεσ ειναι αποτυχημενοι που δεν μπορουν να κανουν τιποτα αξιολογο στη ζωη τουσ και καποια στιγμη φτανουν 20 ετων και επειδη δε τουσ παιρνει και πολυ συνηθωσ να την πεσουν σε συνομηλικεσ τουσ πανε σε χαζα 16χρονα τα οποια ωσ ανωριμα σαγηνευονται και πεφτουν!!!
επισησ θεωρω οτι:αν η γυναικα εχει κριτηριο να πλησιασει εναν αντρα αναλογα με το ποσεσ φετεσ εχει ειναι ηλιθια και η σχεση θεωρω ειναι πιθανο να ληξει συντομα...αν παλι το κριτηριο ειναι τα φραγκα τοτε αυτεσ οι γυναικεσ ειναι πουτανεσ-συγνωμη κιολασ- και παρασιτα!!!οποτε ασ παθουν οτι ειναι να παθουν..αξιεσ τισ μοιρασ τουσ ειναι μερικεσ και μετα βγαινουν και κλαιγονται...:mad::hmm:

Μην το λες. Γιατί αυτό το θέμα το ζω και εγώ σε προσωπική βάση. Μια κοπέλα από 18 και άνω κοιτάει έναν μεγάλο(25+). Το γιατί δεν γνωρίζω απλά υποθέτω ότι, επειδή είναι μεγάλος λογικά θα εργάζεται θα έχει αμάξι και τα σχετικά. Από την άλλη πλευρά μια κοπέλα 18 και κάτω κοιτάει να είναι το κακό παιδί τις παρέας και άμα έχει ένα μηχανάκι βολεύεται. Επίσης εδώ αυτό έχω παρατηρήσει. :hmm:

Ναι, είναι πιθανό να λήξει σύντομα. Συνήθως δεν κάθονται τέτοιου είδους τύποι για πολύ καιρό. Αλλά και πάλι τα ίδια. Ανάλογα με τις φέτες ή πόσα 50 € έχει το πορτοφόλι του θα ξανά ψάξει. Κάπου εδώ θα τονίσω ότι αλλάζει το σκηνικό after 30 που στην προκειμένη περίπτωση δεν μας ενδιαφέρει. :eek:

I don't know why this is happening but it's the reality και έχω προσπαθήσει αρκετές φορές να το δικαιολογήσω αλλά δεν έχω βγάλει κάποια άκρη. :wacko:

Χμμ... καλό χαρακτήρα (και να μη το παίζει μαγκάκι), ευγενικός, ανιδιοτελής, ειλικρινής (πολύ σημαντικό, γιατί δεν αντέχω τα ψέματα), έξυπνος...

τώρα δεν αναφέρω εξωτερική εμφάνιση κτλ γιατί εντάξει, ας είμαστε ρεαλιστές! όλοι και όλες θα ήθελαν κάποιο γοητευτικό άτομο δίπλα τους .... έτσι δεν είναι; ;)

Τώρα δεν αναφέρω εξωτερική εμφάνιση κτλ γιατί εντάξει, ας είμαστε ρεαλιστές! όλοι και όλες θα ήθελαν κάποιο γοητευτικό άτομο δίπλα τους, έτσι δεν είναι;
:warn:

Μ' αρέσει αυτή η απάντηση αρκετά. Εδώ τουλάχιστον λέει την αλήθεια. Παράδειγμα οι 2 πρώτες σειρές αναφέρουν "το πως ονειρεύομαι" να ήταν κάποιος που είναι κάτι ουτοπικό. Επίσης μιλάει για ρεαλισμό στο δεύτερο σκέλος τις απάντησης και όχι εδώ. :)

Στο δεύτερο σκέλος μιλάει για το αν είναι "κορμάρα" ο τύπος τότε δεν έχουν νόημα τα υπόλοιπα. Just pure truth (ρεαλισμός) , έτσι δεν είναι; :whistle:

Υστερόγραφο: Natalia Secret να ξέρεις δεν σε κατακρίνω. Απλά σχολιάζω τα λεγόμενα σου γιατί αντικατοπτρίζουν σε μεγάλο βαθμό την αλήθεια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To ανιδιοτελης μαρεσε.:P


:D

"Στο δεύτερο σκέλος μιλάει για το αν είναι "κορμάρα" ο τύπος τότε δεν έχουν νόημα τα υπόλοιπα. Just pure truth (ρεαλισμός) , έτσι δεν είναι; :whistle:"


Όχι χαχα! Βασικό για μένα είναι η προσωπικότητα κάποιου! :) Ξέρεις, να είναι ώριμος (ή τέλος πάντων αρκετά ώριμος για την ηλικία μου [σχεδόν 17] κτλ). Αλλά αν ο άλλος είναι και αθλητικός τύπος δε θα με χάλαγε καθόλου!! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Πολυ ωραίες οι θεωρείες girls.Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ισχύει ο γενικός κανονας "ερωτεύεστε τα αλητάκια"και σας ερωτευονται(ματαια)τα "καλα παιδια".Δεν ξερω αλλα σας εξιτάρουν τα "μαγκάκια".Δηλαδη οταν ειμαι με καποια φιλη μου οταν δει εναν ημιποζέρι με σωμα και περπάτημα "@αμαω και δερνω"λενε--αχ τι κουκλοοος-- και ειναι υποτίθεται φοιτήτριες και ώριμες οι οποίες εχουν βιώσει και ξερουν οτι τα παιδιά αυτα σε 1-2-3 μηνες θα ψαξουν για την καινούργια τους και εσυ θα κλαίγεσαι.Εν τελη πιστεύω οτι το 90% δεν ξέρετε τι θέλετε και τι σας γίνεται.Η θεωρία που έχω αναπτύξει ειναι οτι ενα ποσοστο των κοπελιών που παρατήρησα παραπάνω,φτανουνε εν τελη σε μια ηλικία γύρω στα 27 που πλεον βλεπουν οτι εχουν ενα βαθυ συναισθηματικό κενό και μια ερωτική ζωη πολυποίκιλη αλλα κενότοπη συναισθηματικα ερωτικη ζωη.και αρχίζουν τα κλασικα "οι αντρες ειναι γουρούνια,δεν αξίζει κανεις τους κτλ κτλ".Εσεις επιλέγετε.και δυστυχως τα συγχρονα πρότυπα επιλογής ανδρα ειναι τυπου Ρουβά(κορμι πετρα ,αλλα απο τα υπόλοιπα ο θεος και η ψυχή του),Μπραντ Πιτ(μια θεά για νόμιμη ,24 παράνομες) και παει λεγοντας.Βεβαίως και πρεπει να εχει εμφάνιση το παιδι που θα επιλέξετε.Σαφως για να ερωτευτείτε.Αλλα ολα μεσα σε φυσιολογικά πλαίσια.για να αγαπήσετε και αν αγαπηθείτε πραγματικα ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ.
Εχεις απολυτο δικιο φιλε.. Πολλές είναι ακριβώς αυτό που λες.. Βλέπεις στη θεωρία να είναι ώριμες κλπ και στη πράξη είναι αλλιώς τα πράγματα. Το γιατί είναι off topic και δεν υπάρχει λόγος να το αναλύσω. Το αποτέλεσμα μετά απο χωρισμούς με τέτοια άτομα, είναι πολύ κακή ψυχολογία, κλάματα, ματαιοδοξία, "που είναι τα καλά παιδιά" κλπ. Φυσικά μετά απο κάποιο διάστημα θα βρεθεί ο επόμενος παρόμοιος και φτου κι απ' την αρχή. Το πότε θα ωριμάσουν τέτοιες κοπέλες είναι άλλο θεμα, εξαρτάται από διάφορους παράγοντες. Φυσικά αυτή τη στιγμή μιλάω για τις κοπέλες, δε σημαίνει ότι δε συμβαίνει κάτι σχετικό και αντίστροφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εχεις απολυτο δικιο φιλε.. Πολλές είναι ακριβώς αυτό που λες.. Βλέπεις στη θεωρία να είναι ώριμες κλπ και στη πράξη είναι αλλιώς τα πράγματα. Το γιατί είναι off topic και δεν υπάρχει λόγος να το αναλύσω. Το αποτέλεσμα μετά απο χωρισμούς με τέτοια άτομα, είναι πολύ κακή ψυχολογία, κλάματα, ματαιοδοξία, "που είναι τα καλά παιδιά" κλπ. Φυσικά μετά απο κάποιο διάστημα θα βρεθεί ο επόμενος παρόμοιος και φτου κι απ' την αρχή. Το πότε θα ωριμάσουν τέτοιες κοπέλες είναι άλλο θεμα, εξαρτάται από διάφορους παράγοντες. Φυσικά αυτή τη στιγμή μιλάω για τις κοπέλες, δε σημαίνει ότι δε συμβαίνει κάτι σχετικό και αντίστροφα.
Γιατι εμεις ψαχνουμε "καλες" κοπελες? Ελα τωρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nipas

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γιατι εμεις ψαχνουμε "καλες" κοπελες? Ελα τωρα.:P
Αυτό ήθελα να εννοήσω στα τελευταία λεγόμενα μου..Δεν είπα το αντίθετο :P Απλά δε το αναλύω κι αυτό διότι το topic αφορά τις γυναίκες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αυτό ήθελα να εννοήσω στα τελευταία λεγόμενα μου..Δεν είπα το αντίθετο :P Απλά δε το αναλύω κι αυτό διότι το topic αφορά τις γυναίκες..
χαχα well stated.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
:D

"Στο δεύτερο σκέλος μιλάει για το αν είναι "κορμάρα" ο τύπος τότε δεν έχουν νόημα τα υπόλοιπα. Just pure truth (ρεαλισμός) , έτσι δεν είναι; :whistle:"


Όχι χαχα! Βασικό για μένα είναι η προσωπικότητα κάποιου! :) Ξέρεις, να είναι ώριμος (ή τέλος πάντων αρκετά ώριμος για την ηλικία μου [σχεδόν 17] κτλ). Αλλά αν ο άλλος είναι και αθλητικός τύπος δε θα με χάλαγε καθόλου!! :Ρ

Αυτά που λέω, λες. Τότε τι όχι? :beating:

Πολυ ωραίες οι θεωρείες girls.Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ισχύει ο γενικός κανονας "ερωτεύεστε τα αλητάκια"και σας ερωτευονται(ματαια)τα "καλα παιδια".Δεν ξερω αλλα σας εξιτάρουν τα "μαγκάκια".Δηλαδη οταν ειμαι με καποια φιλη μου οταν δει εναν ημιποζέρι με σωμα και περπάτημα "@αμαω και δερνω"λενε--αχ τι κουκλοοος-- και ειναι υποτίθεται φοιτήτριες και ώριμες οι οποίες εχουν βιώσει και ξερουν οτι τα παιδιά αυτα σε 1-2-3 μηνες θα ψαξουν για την καινούργια τους και εσυ θα κλαίγεσαι.Εν τελη πιστεύω οτι το 90% δεν ξέρετε τι θέλετε και τι σας γίνεται.Η θεωρία που έχω αναπτύξει ειναι οτι ενα ποσοστο των κοπελιών που παρατήρησα παραπάνω,φτανουνε εν τελη σε μια ηλικία γύρω στα 27 που πλεον βλεπουν οτι εχουν ενα βαθυ συναισθηματικό κενό και μια ερωτική ζωη πολυποίκιλη αλλα κενότοπη συναισθηματικα ερωτικη ζωη.και αρχίζουν τα κλασικα "οι αντρες ειναι γουρούνια,δεν αξίζει κανεις τους κτλ κτλ".Εσεις επιλέγετε.και δυστυχως τα συγχρονα πρότυπα επιλογής ανδρα ειναι τυπου Ρουβά(κορμι πετρα ,αλλα απο τα υπόλοιπα ο θεος και η ψυχή του),Μπραντ Πιτ(μια θεά για νόμιμη ,24 παράνομες) και παει λεγοντας.Βεβαίως και πρεπει να εχει εμφάνιση το παιδι που θα επιλέξετε.Σαφως για να ερωτευτείτε.Αλλα ολα μεσα σε φυσιολογικά πλαίσια.για να αγαπήσετε και αν αγαπηθείτε πραγματικα ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ.

Εχεις απολυτο δικιο φιλε.. Πολλές είναι ακριβώς αυτό που λες.. Βλέπεις στη θεωρία να είναι ώριμες κλπ και στη πράξη είναι αλλιώς τα πράγματα. Το γιατί είναι off topic και δεν υπάρχει λόγος να το αναλύσω. Το αποτέλεσμα μετά απο χωρισμούς με τέτοια άτομα, είναι πολύ κακή ψυχολογία, κλάματα, ματαιοδοξία, "που είναι τα καλά παιδιά" κλπ. Φυσικά μετά απο κάποιο διάστημα θα βρεθεί ο επόμενος παρόμοιος και φτου κι απ' την αρχή. Το πότε θα ωριμάσουν τέτοιες κοπέλες είναι άλλο θεμα, εξαρτάται από διάφορους παράγοντες. Φυσικά αυτή τη στιγμή μιλάω για τις κοπέλες, δε σημαίνει ότι δε συμβαίνει κάτι σχετικό και αντίστροφα.

True story :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Βασικά για μένα το πιο σημαντικό είναι η ειλικρίνεια.τα υπόλοιπα έπονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α επιτέλους θέμα και για μας.
Για μένα να είναι ευγενικός, να μην συμπεριφέρεται τύπου μάγκας και "μωρό δεν μπορείς να μου αντισταθείς".
Να έχει ευαισθησίες, να μην κοιτάει μόνο την εμφάνισή του, να μπορείς να συζητήσεις μαζί του για τα πάντα.
Επίσης να με κάνει να γελάω και να κοκκινίζω.

Αυτά :P
Το θέλετε και σε συσκευασία δώρου; Έχουμε κάτι ωραία ροζ περιτυλίγματα, κατευθείαν από έναν που δούλευε ευνούχος στο παλάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Το θέλετε και σε συσκευασία δώρου; Έχουμε κάτι ωραία ροζ περιτυλίγματα, κατευθείαν από έναν που δούλευε ευνούχος στο παλάτι.
Μην τις ακούς. Η πράξη δείχνει ότι συνήθως θέλουν ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που λένε. Το λέει και το ΤΡΑΓΟΥΔΙ . . .


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
να ειναι ο ευατος του να εχει εξυπνο χιουμορ και πανω απ'ολα να ειναι αντρας με τα ολα του και οχι ψευτομαγκας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top