[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,850 μηνύματα.
ρε συ μου θυμίζει τις εποχές Σάκη-Ψινάκη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μάλλον θες τον Χατζηγιάννη τότε.

-_- σε παρακαλώ πες μου ότι κάνεις πλάκα

Χατζηγιάννη??? Χριστέ μου όχι βέβαια. Καταρχήν ο Χατζηγιάννης δεν είναι καλλιτέχνης και αμφιβάλλω για το αν είναι έξυπνος!

Εκτός αυτού δεν διαβάζω cosmopolitan οπότε δεν μπορώ να γνωρίζω τι λέει για τον ιδανικό αντρα!!

Είπαμε για ιδανικό! Όχι ότι θα το βρούμε κιόλας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Λοιπον:P
Το θεμα ειναι απλο:πως θα επρεπε να συμπεριφερεται καποιο αγορι για να σας κερδισει?:D
Τι πρεπει να κανει καποιος για να σας πλησιασει,να σας τραβηξει την προσοχη?

Ακουω:D

Αναρωτιέμαι γιατί καμία κοπέλα δεν ανάφερε την λέξη άνδρας. Μήπως αυτό ζητάνε στην τελική αλλά το αφήνουν στα αγόρια να το καταλάβουν από μόνοι τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μμμμ, ναι..Οκ.
Δηλαδή εσείς εδώ μέσα κορίτσια θέλετε να πείτε ότι κοιτάτε το χαρακτήρα, ε;:yahoo::crazy::xtipao:Κι εγώ είμαι αστροναύτης κι αυτή τη στιγμή μεταδίδω από τον Άρη.-.-

Δεν έχω δει καμία μα καμία γυναίκα/κορίτσι να θέλει κάποιον επειδή έχει καλό χαρακτήρα.
Όλες θέλουν τον κούκλο -κατά τα δικά τους standards- τον γυμνασμένο, χωρίς ίχνος λίπους, ψηλό ξανθό και δε συμμαζεύεται.

Ρίλλλλλυ κι εγώ μπορώ να λέω ότι σε μια κοπέλα κοιτάω τον χαρακτήρα για να δείξω πνευματώδης, αλλά δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μου φαινεται οτι πρεπει να ξαναδεις τον τιτλο.για συμπεριφορα λεει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ναι, μα το θέμα έγινε όπως και το άλλο: "Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι"..

Αλλά οκ, άμα θες μπορώ να γράψω τα ίδια κι εκεί, δεν είναι αυτό το θέμα νομίζω, δεν απάντησες στην άποψη μου.

Όλες λένε ότι θέλουν να είναι ευγενικός και να είναι ρομαντικός και ειλικρινής και και και...

ΣΙΓΟΥΡΑ. Ο, τι πείτε. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ναι, μα το θέμα έγινε όπως και το άλλο: "Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι"..

Αλλά οκ, άμα θες μπορώ να γράψω τα ίδια κι εκεί, δεν είναι αυτό το θέμα νομίζω, δεν απάντησες στην άποψη μου.

Όλες λένε ότι θέλουν να είναι ευγενικός και να είναι ρομαντικός και ειλικρινής και και και...

ΣΙΓΟΥΡΑ. Ο, τι πείτε. -.-
Και εγω νομιζω οτι το θεμα λεει 'Κοριτσια,τι κοιτατε σε ενα αγορι 'και οχι 'Αγορια,κρινετε τις απαντησεις των κοριτσιων'!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Και εγω νομιζω οτι το θεμα λεει 'Κοριτσια,τι κοιτατε σε ενα αγορι 'και οχι 'Αγορια,κρινετε τις απαντησεις των κοριτσιων'!

Huh?

Δεν είμαι ελεύθερος να το κάνω; Δεν έχουμε δημοκρατία; Ελευθερία έκφρασης, you know?

Αν ήταν έτσι, γιατί ανοίχτηκε το τόπικ; Για να γεμίσει με απαντήσεις κοριτσιών στο θέμα; Αν ήταν έτσι θα λεγόταν "λεύκωμα", όχι thread.

-WoOt?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
καταρχας relax!κατα δευτερον ειπες πριν οτι ολες θελουν καποιον ρομαντικο,ευγενικο και και και.... Και λοιπον τι? γιατι σου φαινεται περιεργο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ρε δε το βλέπετε το παιδί; μόλις έπεσε σε ερωτική απογοήτευση και τώρα πνίγει τον πόνο του στα gordon space και στο ischool :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ρε δε το βλέπετε το παιδί; μόλις έπεσε σε ερωτική απογοήτευση και τώρα πνίγει τον πόνο του στα gordon space και στο ischool :/
θεοοοοοοος!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Huh?

Δεν είμαι ελεύθερος να το κάνω; Δεν έχουμε δημοκρατία; Ελευθερία έκφρασης, you know?

Αν ήταν έτσι, γιατί ανοίχτηκε το τόπικ; Για να γεμίσει με απαντήσεις κοριτσιών στο θέμα; Αν ήταν έτσι θα λεγόταν "λεύκωμα", όχι thread.

-WoOt?!
Αγριε,
Καταρχην,ηρεμησε!Φυσικα,και μπορεις να εχεις γνωμη.
Αλλα,τι σε κανει να πιστευεις οτι ξερεις καλυτερα τι θελουν τα κοριτσια απο τα ιδια τα κοριτσια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δεν ισχύει. Αυτό είναι το θέμα. Ούτε χαρακτήρα κοιτάνε ούτε τίποτα.

Μπορώ να πω και εγώ δέκα κοινότυπες μπαρούφες για να φανώ cool, ότι δεν κοιτάω εξωτερική εμφάνιση, ότι κοιτάω τον εσωτερικό κόσμο and so, αλλά απλά δεν το κάνω.

Πολλά κορίτσια "τα φτιάχνουν"(shit expression) με τα πιο ρεμάλια του σχολείου αν αυτοί έχουν τη σωματάρα και γενικά τους φαίνονται όμορφοι, αλλά είναι στόκοι, τραμπούκοι κτλ. They just don't care about it.

Δεν έχω πρόβλημα με αυτή τους την επιλογή, απλά με πειράζει το ότι ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ.

Αφού το κάνεις κορίτσι μου ΣΕ ΒΛΕΠΩ, I'm not blind, γιατί κρύβεσαι..;
Χάθηκε η ειλικρίνεια στις μέρες μας :/:


Αγριε,
Καταρχην,ηρεμησε!Φυσικα,και μπορεις να εχεις γνωμη.
Αλλα,τι σε κανει να πιστευεις οτι ξερεις καλυτερα τι θελουν τα κοριτσια απο τα ιδια τα κοριτσια;;
Στο είπα έχω μάτια και βλέπω.


Ρε δε το βλέπετε το παιδί; μόλις έπεσε σε ερωτική απογοήτευση και τώρα πνίγει τον πόνο του στα gordon space και στο ischool :/

Αυτό έγινε καιρό πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Να είναι καλλιτέχνης, μυστηριώδης αλλά ταυτόχρονα ευγενικός και ρομαντικός, όχι ψευτόμαγκας, να μην είναι τσιγκούνης, ούτε όμως και να πληρώνει τα πάντα λες και είναι δούλος, να έχει χιούμορ και να είναι λίγο πρόστυχως (μέσα σε λογικά πλαίσια). Α! Και φυσικά να έχει μυαλό!:)

Ίσως να υπάρχει ένας τέτοιος τύπος. Μάλλον ζει σε παράλληλο σύμπαν!

Women's logic:
ευγενικός + πρόστυχος
μυστηριώδης + χιούμορ
να μην είναι τσιγκούνης αλλά να μην πληρώνει και τα πάντα!
μυαλό + καλλιτέχνης

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αυτό πρώτη φορά τ'ακούω.. Τι να πρόσεχα ακριβώς; Το ότι όταν είναι κάποια αχάριστη και 2 χρόνια να τρέχεις από πίσω της, στα ανύπαρκτά της θα σε γράφει; Τι; Και μην πεις ότι δε συμβαίνει, θα βγεις ψεύτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Να είναι καλλιτέχνης, μυστηριώδης αλλά ταυτόχρονα ευγενικός και ρομαντικός, όχι ψευτόμαγκας, να μην είναι τσιγκούνης, ούτε όμως και να πληρώνει τα πάντα λες και είναι δούλος, να έχει χιούμορ και να είναι λίγο πρόστυχως (μέσα σε λογικά πλαίσια). Α! Και φυσικά να έχει μυαλό!:)

Ίσως να υπάρχει ένας τέτοιος τύπος. Μάλλον ζει σε παράλληλο σύμπαν!

σου προτεινω να παρεις 2 αντρες καθενας τελειως διαφορετικος απο τον αλλο με τα χαρακτηριστηκα που ανεφερες.Ετσι θα ικανοποιηθεις και λυθηκε το προβλημα.:P
Το να βρεις ολα αυτα μονο σε εναν,ειναι λιγο..σπανιο(μπορει βεβαια να βρισκεται και στον kepler-22b,ποτε δεν ξερεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Αυτό πρώτη φορά τ'ακούω.. Τι να πρόσεχα ακριβώς; Το ότι όταν είναι κάποια αχάριστη και 2 χρόνια να τρέχεις από πίσω της, στα ανύπαρκτά της θα σε γράφει; Τι; Και μην πεις ότι δε συμβαίνει, θα βγεις ψεύτρα.
Μη βαζεις λογια στο στομα μου.Συμβαινει.Επειδη ,ομως,σου φερθηκε η φιλη σου ετσι,δε σημαινει οτι τα κριτηρια ΟΛΩΝ των κοριτσιων ειναι οι κοιλιακοι φετες και το ξανθο μαλλι.Ενταξει,μπορει ολες να εντυπωσιαζομαστε απο αυτα,αλλα ,αν το αγορι ειναι 'κουφιο' απο μεσα,καμια σημασια δεν εχουν τα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μη βαζεις λογια στο στομα μου.Συμβαινει.Επειδη ,ομως,σου φερθηκε η φιλη σου ετσι,δε σημαινει οτι τα κριτηρια ΟΛΩΝ των κοριτσιων ειναι οι κοιλιακοι φετες και το ξανθο μαλλι.Ενταξει,μπορει ολες να εντυπωσιαζομαστε απο αυτα,αλλα ,αν το αγορι ειναι 'κουφιο' απο μεσα,καμια σημασια δεν εχουν τα υπολοιπα.


Ίσως και πάλι ίσως, αλλά ΓΙΑ ΣΕΝΑ. Μάτια έχουμε όλοι δόξα τω θεώ και μπορούμε να διακρίνουμε την αλήθεια.. Δεν είμαστε και τόσο κουτοί, δα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ίσως και πάλι ίσως, αλλά ΓΙΑ ΣΕΝΑ. Μάτια έχουμε όλοι δόξα τω θεώ και μπορούμε να διακρίνουμε την αλήθεια.. Δεν είμαστε και τόσο κουτοί, δα..
Οπως βλεπεις απο τις απαντησεις των κοριτσιων εδω μεσα,οχι μονο για μενα.
Την επομενη φορα,λοιπον,να κανεις καλυτερη επιλογη.
Καλο βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top