[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Συγγνώμη αν πλήγωσα τα αισθήματά σου :'(

Από μία σχέση δεν βγάζεις συμπεράσματα για τα υπόλοιπα εκατομμύρια των Ελληνίδων. Νομίζω το καταλαβαίνεις και ο ίδιος ότι δεν μπορείς να κάνεις αναγωγή ενώ αφορμάσαι εμπειρικά από... μία σχέση.

Η Σιγουριά μου είναι σίγουρη για ό,τι λέει :D Και είναι σίγουρη γιατί δεν έχω πέσει ποτέ έξω σε άνθρωπο ακόμα και ιντερνετικά :rolleyes:

ps και εγώ μπορώ να πω ότι δεν έχω ίχνος κυτταρίτιδας αλλά ποιος θα με πιστέψει!


Δεν εβγαλα συμπερασμα για ολη την ελλαδα.Το συμπερασμα ειναι καθαρα δικο μου,αμα θες το δεχεσαι αμα θες οχι.Οπως το ιδιο ισχυει και για σενα.

And there we have a fucking logical fallacy :worry::confused::confused:

Επικληση στον εαυτο σου,ως αυθεντια or what?ahhahahha :worry:

Μηπως...εγω ειμαι ο εαυτος μου,αρα γνωριζω καλυτερα τι παιζει σε μενα,και οι πιθανοτητες να πεσω εξω,εγω για μενα,ειναι λιγοτερες?:P Μαλλον ναι.
Οπως ειδαμε λοιπον,δεν μπορεις να αποδειξεις κατι :)

And finally,θες να κανεις αναγωγη σχεσης με ιχνος κυτταριτιδας.Fail

Καταρχην,το ενα ειναι υλικο,αρα μπορει να διαψευστει,η το αντιθετο,in a very very easy way.
On the other side,εχουμε μια ''σχεση'',κατι μη υλικο,που προφανως εχει τελειωσει τωρα.Η αποδειξη της εγκειται μονο στα δεδομενα που μπορω να δωσω εγω και το ατομο που ειχα σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Γουστάρω, κάποτε είχαμε τέτοια λογομαχία με την tsoufou στο θέμα με τα θρησκευτικά στο σχολείο xD

Όμως γιατί αρπάχτηκες tsoufou? :hmm: Μήπως αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα σχετικό με κάποιο αγόρι και τα βγάζεις στο topic? Όπως και να έχει αυτός χάνει οπότε chill :pfff:

χαχα, ε δεν μπορούμε να έχουμε κάτι μισογύνικα τρόλια εδώ μέσα να τσουβιαλιάζουν όλες τις γυναίκες ΚΑΙ να μην αφήνουν καμία να απαντήσει όπως θέλει. Αλλά θα μου πεις τρόλια είναι, τι ξοδεύω φαιά ουσία ;

Πάω στο θέμα με τα μουστάκια και τα γένια, χρειάζεται γυναικείο στίγμα.:D
-

Χαχα χάουζ δεν έκανα αναλογία με την κυτταρίτιδα για τη σχέση, αλλά με το ότι ο καθένας λέει ότι θέλει στο ίντερνετ :P
Όπως εσύ λες ό,τι θες, έτσι και εγώ επικαλούμαι τον εαυτό μου.
Αντιός τσίκος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
χαχα, ε δεν μπορούμε να έχουμε κάτι μισογύνικα τρόλια εδώ μέσα να τσουβιαλιάζουν όλες τις γυναίκες ΚΑΙ να μην αφήνουν καμία να απαντήσει όπως θέλει. Αλλά θα μου πεις τρόλια είναι, τι ξοδεύω φαιά ουσία ;

Πάω στο θέμα με τα μουστάκια και τα γένια, χρειάζεται γυναικείο στίγμα.:D

Χαχα χάουζ δεν έκανα αναλογία με την κυτταρίτιδα για τη σχέση, αλλά με το ότι ο καθένας λέει ότι θέλει στο ίντερνετ :P

Χαχα χάουζ δεν έκανα αναλογία με την κυτταρίτιδα για τη σχέση, αλλά με το ότι ο καθένας λέει ότι θέλει στο ίντερνετ
Όπως εσύ λες ό,τι θες, έτσι και εγώ επικαλούμαι τον εαυτό μου.
Αντιός τσίκος.

Φαινεται αλλος το εχει το προβλημα τελικα,και αλλος εχει να κανει σχεση απο τοτε που γεννηθηκε :whistle::whistle:

Η επικληση στον εαυτο μας,ειναι μια λογικη πλανη,αρα δεν μπορω να το εκλαβω ως σοβαρο επιχειρημα.
κριμας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Η Σιγουριά μου είναι σίγουρη για ό,τι λέει :D Και είναι σίγουρη γιατί δεν έχω πέσει ποτέ έξω σε άνθρωπο ακόμα και ιντερνετικά :rolleyes:

Εδώ κάνεις λάθος/. Δε νομίζω οτι απο το ίντερνετ μπορείς να καταλάβεις πάρα πολλά :)
Δεν είναι όμως λίγοι αυτοί που προσποιούνται. Αλλιώς είναι face to face ( δεν εννοώ facebook, αλλά πρόσωπο με πρόσωπο), ώστε όταν μιλάς με κάποιον, να βλέπεις τις αντιδράσεις του και να καταλαβαίνεις πότε λέει την αλήθεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εδώ κάνεις λάθος/. Δε νομίζω οτι απο το ίντερνετ μπορείς να καταλάβεις πάρα πολλά :)
Δεν είναι όμως λίγοι αυτοί που προσποιούνται. Αλλιώς είναι face to face ( δεν εννοώ facebook, αλλά πρόσωπο με πρόσωπο), ώστε όταν μιλάς με κάποιον, να βλέπεις τις αντιδράσεις του και να καταλαβαίνεις πότε λέει την αλήθεια :)

Επρεπε να βρει εναν τροπο για να καλυψει τις ανακριβειες που ελεγε,ε βρηκε μια παπαρια και την πεταξε :P

Διοραση μεσω ιντερνετ :hypno::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εν μέρει συμφωνώ με την tsoufou, πχ κατάλαβα από την πρώτη στιγμή ότι ο fockos/tsakos είναι troll. Φυσικά δεν μπορώ να καταλάβω για όλους, αλλά για μερικούς κάτι καταλαβαίνω από τον τρόπο που γράφουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω ετσι μιλαω και face to face,με ξερουν οσοι εχουμε βγει μαζι απο το αι σχουλ :)

Αλλα οπως προειπα,η τσουφου δεν εχει καν φυσικη επαφη μαζι μου,αρα οτι κατεβαζει ειναι ανακριβειες και αερολογιες.:( (αναφορικα με μενα προσωπικα παντα)
(μπορει να αποτελουν και απωθημενα στο υποσυνειδητο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Απλά κάνει μπαμ σε μερικούς. :)
Κοιτάξτε, απλά σκεφτείτε λίγο και δείτε τις τελευταίες 5 σελίδες. Δείτε το από τη μεριά ενός κοριτσιού.
Αυτά που έχουν γραφτεί είναι τραγικό ανδρικό bitching.

Κρίμα είναι. Λες και δεν ξέρουν κάποιοι ότι δεν είναι όλος ο κόσμος ίδιος, όλες οι γυναίκες ίδιες και εντούτοις ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ.

:/:

Χάουζ συγγνώμη αν σε πλήγωσα, ειλικρινά, απλά υπάρχει ένα όριο στο τσουβάλιασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγααααααάλος:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής έχω σταμπάρει 3 παρθένους εδώ,σιγουράκια.

Παρακαλώ,συνεχίστε να αποπροσανατολίζετε τη συζήτηση με την άγνοιά σας και να λέτε ό,τι του φανεί του λωλοστεφανή.Έχει πολλή πλάκα!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;
Η απάντηση είναι απλή: Να γίνει το αγόρι, Άντρας.-
Οι αναλύσεις περιττεύουν. Στο γήπεδο φαίνονται όλα. ;)

Όλα τα άλλα, είναι απλώς δικαιολογίες για να καλυφθεί η αδυναμία που έχει ένα τμήμα των... αγοριών να χειρίζεται τις γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πες μου πως διάβαζες και το Κόμιξ!

Όχι τόσο ανελλειπώς όπως όπως τα σαίνια, αλλά ήταν το αγαπημένο μου κόμιξ το Κόμιξ. Ήταν τέχνη, πραγματικά. Έχεις κρατήσει κανένα μινι μινι βιβλιαράκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Νταξει,νομίζω οτι το θεμα εχει γινει αντικείμενο αποκλειστικών αντιπαρεθέσεων.Δεν πιστευω οτι ειναι αυτο το νοημα.Finally,δεν υπαρχουν συνταγες και βλακειες για τπτ που αφορα τα αισθήματα.Ειναι αρχικα να γινει το "κλικ" και μετα γνωρίζοντας τον αλλο/την αλλη να σε γεμίσει και απο πλευράς χαρακτήρα.Σου κανει?Καλώς.Δε σου κανει?Next one.Απλα λόγω βιωμάτων ο καθένας μας εκφράζει μεσα απο τις απόψεις του και μερος των "πληγωμένων(?)" αισθημάτων του για τ αλλο φύλο.Ε,κομπλέ μωρε αν δεν υπήρχαν και αυτα δεν θα εκτιμούσαμε το καλύτερο,και δε θα ειχαμε να διαφωνούμε.ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΥΥΥΥ βαρετοοοο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
να ειναι gentleman!
να ξερει να φερεται σε ενα κοριτσι...
να μην βριζει μπροστα της σαν νταλικερης και να τη σεβεται!
επισης να μην ειναι ουτε φλωρος ουτε ψευτομαγκας και για παρτι της να ειναι διατεθειμενος να πλακωσει στο ξυλο οποιον την ενοχλει.. :P :upside:

αν και πιστευω οτι ειναι ειδος υπο εξαφανιση..κατι εχω στι μυαλο μου..:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σ'αυτό το θέμα τα αγόρια κατηγορούν τα κορίτσια ότι κοιτάζουν μόνο κάγκουρες και douchebags ενώ στο αντίστοιχο θέμα περί αγοριών τα κορίτσια κατηγορούν τα αγόρια ότι κοιτάζουν μόνο επιφανειακές χαζογκόμενες.Βγάλτε τα συμπεράσματά σας. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οι douchebags κυριαρχούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ή το μισό αισκουλ έχει υπερχορτάσει χυλόπιτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ή το μισό αισκουλ έχει υπερχορτάσει χυλόπιτες. :P

Ακόμη και καμία χυλόπιτα να μην έχει φάει κάποιος, όταν μπει στο ischool επιβάλλεται να ξεκινήσει τη γκρίνια.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Πουρκουά,σιλ βου πλε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ή απλώς δεν το 90% είναι επιφανειακές χαζογκόμενες :P

Εδω για να μην δεχτώ τα πυρά κοριτσιών του αισχουλ να πω ότι είπα 90% και όχι 100% οπότε εσείς δεν είστε μέσα.

Ξέρω έναν douchbag με όλη την έννοια του όρου και πάντα βρίσκει γκόμενες ο άτιμος (και ωραίες οι περισσότερες απλώς πρέπει να είναι χαζούλες). Ζωντανό παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top