[Κορίτσια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ενα αγόρι για να σας κερδίσει;

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ρε House, απλώς στο ischool μπαίνουν πρωτοκλασάτα κορίτσια, καμιά σχέση με τον έξω ελληνικό χώρο.

Αυτο ειναι :P

Κοριτσια με υψηλα ιδανικα,που δεν συμβιβαζονται με μηχανακια και καγκουρες,αλλα μονο με Μπαχ και Γαριδομακαροναδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε House, απλώς στο ischool μπαίνουν πρωτοκλασάτα κορίτσια, καμιά σχέση με τον έξω ελληνικό χώρο.

Αν διαβάσεις το θέμα ''αγόρια,τί κοιτάτε σε ένα κορίτσι;'' το 90% απάντησε μάπα,βυζιά,κώλο.Εκεί πάνε όλοι και όταν φάνε τα μουτράκια τους έρχονται εδώ και λένε τις πίπες τους.Αυτό τα λέει όλα,νομίζω.Και μετά λέτε πως τα κορίτσια θέλουν κοιλιακούς,μηχανάκια κι άλλες μαλακίες.

Για μη πρωτοκλασάτα υπάρχει και το fb.Εδώ είναι ischool. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Αν διαβάσεις το θέμα ''αγόρια,τί κοιτάτε σε ένα κορίτσι;'' το 90% απάντησε μάπα,βυζιά,κώλο.Εκεί πάνε όλοι και όταν φάνε τα μουτράκια τους έρχονται εδώ και λένε τις πίπες τους.Αυτό τα λέει όλα,νομίζω.Και μετά λέτε πως τα κορίτσια θέλουν κοιλιακούς,μηχανάκια κι άλλες μαλακίες.

Nαι,τουλάχιστον ήταν ειλικρινείς. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Nαι,τουλάχιστον ήταν ειλικρινείς. :confused:

Τότε μόκο.Να μη παραπονιούνται μετά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Τότε μόκο.Να μη παραπονιούνται μετά!:)

Νομίζω πως δε με κατάλαβες.Εννοώ ότι τα αγόρια είπαν την αλήθεια,ενώ τα κορίτσια εδώ μέσα δε κοιτάνε τις φέτες,τα μηχανάκια και την εμφάνιση,αλλά όλως τυχαίως σε κάτι τέτοιους κολλάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Νομίζω πως δε με κατάλαβες.Εννοώ ότι τα αγόρια είπαν την αλήθεια,ενώ τα κορίτσια εδώ μέσα δε κοιτάνε τις φέτες,τα μηχανάκια και την εμφάνιση,αλλά όλως τυχαίως σε κάτι τέτοιους κολλάνε.
Θες την αλήθεια;
Όπως δε χαλάει τα αγόρια να έχει η άλλη μεγάλα βυζιά,έτσι δε χαλάει και τα κορίτσια να μην έχεις ο άλλος κοιλούμπα!
Aυτό δε σημαίνει πως είναι βασική προϋπόθεση!Αν σε παίρνει να κολλήσεις και σε τέτοιους βλάκας είσαι να μη το κάνεις;Mετά ανακαλύπτεις τον χαρακτήρα ούτως ή άλλως.Και αποφασίζεις αν θα μείνεις ή αν θα φύγεις.Την ομορφιά τη ξεπερνάς.Ο χαρακτήρας είναι που θα σε κρατήσει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Θες την αλήθεια;
Όπως δε χαλάει τα αγόρια να έχει η άλλη μεγάλα βυζιά,έτσι δε χαλάει και τα κορίτσια να μην έχεις ο άλλος κοιλούμπα!
Aυτό δε σημαίνει πως είναι βασική προϋπόθεση!Άν σε παίρνει να κολλήσεις και σε τέτοιους βλάκας είσαι να μη το κάνεις;Mετά ανακαλύπτεις τον χαρακτήρα ούτως ή άλλως.Και αποφασίζεις αν θα μείνεις ή αν θα φύγεις.Την ομορφιά τη ξεπερνάς.Ο χαρακτήρας είναι που θα σε κρατήσει.;)

χμ..μέχρι όμως να ανακαλύψεις το χαρακτήρα,ο άλλος ίσως έχει πάρει αυτό που θέλει από σένα και έχει φύγει πρώτος.Αν με πιάνεις.Το ίδιο ισχύει και σε μας.μου τη σπάνε τα αγόρια που λένε όχι δε με νοιάζει η εμφάνιση αλλά μέσα τους ξέρουν πως λένε ψέματα,απλά για να το παίξουν διαφορετικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
χμ..μέχρι όμως να ανακαλύψεις το χαρακτήρα,ο άλλος ίσως έχει πάρει αυτό που θέλει από σένα και έχει φύγει πρώτος.Αν με πιάνεις.Το ίδιο ισχύει και σε μας.μου τη σπάνε τα αγόρια που λένε όχι δε με νοιάζει η εμφάνιση αλλά μέσα τους ξέρουν πως λένε ψέματα,απλά για να το παίξουν διαφορετικοί.

Ας το πάρει.Δεν είμαστε 15 χρονών πια,αφελή κι αθώα.Κι οι δύο θα περάσουν καλά.Με το ζόρι δε γίνεται τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ας το πάρει.Δεν είμαστε 15 χρονών πια,αφελή κι αθώα.Κι οι δύο θα περάσουν καλά.Με το ζόρι δε γίνεται τίποτα.

Δηλαδή θα πήγαινες με κάποιον που σου πουλάει ψεύτικους έρωτες και δε νιώθει τίποτα για σένα;Εδώ νομίζω πως είσαι λίγο λάθος:PΜπορεί όταν φτάσω στην ηλικία σου να έχω την ίδια γνώμη με σένα,αλλά στα 17 μου φαίνεται λίγο περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ας το πάρει.Δεν είμαστε 15 χρονών πια,αφελή κι αθώα.Κι οι δύο θα περάσουν καλά.Με το ζόρι δε γίνεται τίποτα.

Αυτό ισχύει σε άλλες περιπτώσεις, όχι όταν στο μυαλό σου χτίζεις σχέση παρασυρόμενη από τα λόγια του άλλου :/:
προσωπικά θα ένιωθα "προδομένη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Δηλαδή θα πήγαινες με κάποιον που σου πουλάει ψεύτικους έρωτες και δε νιώθει τίποτα για σένα;Εδώ νομίζω πως είσαι λίγο λάθος:PΜπορεί όταν φτάσω στην ηλικία σου να έχω την ίδια γνώμη με σένα,αλλά στα 17 μου φαίνεται λίγο περίεργο.

Η αλήθεια είναι πως αυτά τα 5 χρόνια που έχουμε διαφορά έχουν σημασία.Θα αλλάξεις τρόπο σκέψης για πολλά πράγματα.Το παν είναι να περνάς καλά.Όταν δε περνάς φυσικά και φεύγεις.
Τώρα αν ο άλλος πουλάει έρωτες μόνο για να γ*μήσει,είναι ηλίου φαεινότερον πως πρόκειται για έναν τιτανοτεράστιο μαλάκα.Παίρνει τον πούλο!Simple as that.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως αυτά τα 5 χρόνια που έχουμε διαφορά έχουν σημασία.Θα αλλάξεις τρόπο σκέψης για πολλά πράγματα.Το παν είναι να περνάς καλά.Όταν δε περνάς φυσικά και φεύγεις.
Τώρα αν ο άλλος πουλάει έρωτες μόνο για να γ*μήσει,είναι ηλίου φαεινότερον πως πρόκειται για έναν τιτανοτεράστιο μαλάκα.Παίρνει τον πούλο!Simple as that.;)
Χμ.αν και μικρότερος να σου δώσω μια συμβουλή γιατί πιστεύω πως μας ξέρω λίγο καλύτερα τους άντρες;Πιο σοβαρά να πάρεις κάποιον που σου λέει θέλω να σε γ*μήσω παρά κάποιον που θα σου πουλήσει έρωτες.Στο λέω αυτό επειδή θα είναι ειλικρινείς μαζί σου και δε θα το παίξει κάποιος.Γνώμη μου πάντα έτσι;Σου μιλάω απ όσα έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Αυτό ισχύει σε άλλες περιπτώσεις, όχι όταν στο μυαλό σου χτίζεις σχέση παρασυρόμενη από τα λόγια του άλλου :/:
προσωπικά θα ένιωθα "προδομένη"

Προδομένη θα νιώσεις από την κατάληξη της σχέσης,όχι επειδή ολοκληρώσατε.Δηλαδή σε κάθε one night θα νιώθεις προδομένη;

Ρε παιδιά μεταξύ μας,νομίζω σας έχω χάσει λίγο.Για σχέση μιλάμε τώρα ή για σεξ;:confused:
Τεςπα ελπίζω να καταλάβατε τί θέλω να πω.

@Ιratus Συμφωνώ κι επαυξάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Προδομένη θα νιώσεις από την κατάληξη της σχέσης,όχι επειδή ολοκληρώσατε.Δηλαδή σε κάθε one night θα νιώθεις προδομένη;

Ρε παιδιά μεταξύ μας,νομίζω σας έχω χάσει λίγο.Για σχέση μιλάμε τώρα ή για σεξ;:confused:
Τεςπα ελπίζω να καταλάβατε τί θέλω να πω.
Το 99% των ανδρών που κάνουν σχέση σκοπός τους είναι το σεξ:P
Επίσης,ποιος σε είπε ότι θα κάνει η κάθε κοπέλα one nigth;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Το 99% των ανδρών που κάνουν σχέση σκοπός τους είναι το σεξ:P
Επίσης,ποιος σε είπε ότι θα κάνει η κάθε κοπέλα one nigth;:redface:
Α,please,εγώ άλλο εννοούσα.Τώρα αν εσείς δε με πιάσατε αυτό είναι άλλο θέμα.:P

Ρε παιδιά πάλι θα με τρελάνετε.Είναι δυνατόν να κάνεις σχέση (αγόρι-κορίτσι) και να μη θες να κάνεις σεξ;Tί,κουλουράκια θα πλάθουμε;


Δε περιγράφω άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Προδομένη θα νιώσεις από την κατάληξη της σχέσης,όχι επειδή ολοκληρώσατε.Δηλαδή σε κάθε one night θα νιώθεις προδομένη;

Ρε παιδιά μεταξύ μας,νομίζω σας έχω χάσει λίγο.Για σχέση μιλάμε τώρα ή για σεξ;:confused:
Τεςπα ελπίζω να καταλάβατε τί θέλω να πω.

@Ιratus Συμφωνώ κι επαυξάνω.

Ποιος είπε ότι μου αρέσει το one night? :redface: εγώ για σχέση μιλάω, όχι για σεξ!
Για κάποια όμως που "γουστάρει" τέτοιες καταστάσεις όχι δεν θα νιώσει προδομένη,απλά εκεί πρέπει να είναι ξεκάθαρα τα πράγματα, τώρα όταν βασίζεσαι για να "ξεκινήσεις" μια σχέση και στην τελική ο άλλος την κάνει με ελαφρά, νομίζω κάπου απογοητεύεσαι και κάπου σε "χτυπάει" άσχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Ο,τι να ναι ομως....το 99% θελουν σεξ στη σχεση λεει η αλλη,ενω οι γυναικες οοοχι????Περναμε κι οι δυο καλα μαζι λεει η αλλη η κοπελα,οποτε δεν πειραζει.Και υστερα φταιμε εμεις οι υπολοιποι που σας χαρακτηρίζουμε.Μαθετε να κρίνετε ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.Βαλτε καποια όρια σε σας και καταλάβετε επιτελους οτι το σωμα δεν ειναι κατι που το δινουμε καπου για να περασουμε καλα.Ειναι κατι ιερο που το δινουμε ΜΟΝΟ σε οσους/οσες αξιζουν και το εκτιμουν πραγματικα.ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ πολλες κοπελες αυτο το καταλαβαινουν.Αρκετές ομως κοπέλες "Συγχρονης"εποχης το αγνοουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ο,τι να ναι ομως....το 99% θελουν σεξ στη σχεση λεει η αλλη,ενω οι γυναικες οοοχι????Περναμε κι οι δυο καλα μαζι λεει η αλλη η κοπελα,οποτε δεν πειραζει.Και υστερα φταιμε εμεις οι υπολοιποι που σας χαρακτηρίζουμε.Μαθετε να κρίνετε ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.Βαλτε καποια όρια σε σας και καταλάβετε επιτελους οτι το σωμα δεν ειναι κατι που το δινουμε καπου για να περασουμε καλα.Ειναι κατι ιερο που το δινουμε ΜΟΝΟ σε οσους/οσες αξιζουν και το εκτιμουν πραγματικα.ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ πολλες κοπελες αυτο το καταλαβαινουν.Αρκετές ομως κοπέλες "Συγχρονης"εποχης το αγνοουν.

OMG
Δεν κρατήθηκα την έσπασα την υπόσχεση που έχω δώσει στον εαυτό μου.
Who hurt you hun ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ο,τι να ναι ομως....το 99% θελουν σεξ στη σχεση λεει η αλλη,ενω οι γυναικες οοοχι????Περναμε κι οι δυο καλα μαζι λεει η αλλη η κοπελα,οποτε δεν πειραζει.Και υστερα φταιμε εμεις οι υπολοιποι που σας χαρακτηρίζουμε.Μαθετε να κρίνετε ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.Βαλτε καποια όρια σε σας και καταλάβετε επιτελους οτι το σωμα δεν ειναι κατι που το δινουμε καπου για να περασουμε καλα.Ειναι κατι ιερο που το δινουμε ΜΟΝΟ σε οσους/οσες αξιζουν και το εκτιμουν πραγματικα.ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ πολλες κοπελες αυτο το καταλαβαινουν.Αρκετές ομως κοπέλες "Συγχρονης"εποχης το αγνοουν.

Aπό αυτά που έγραψα εσύ αυτά κατάλαβες;;Έλεος!
Έγραψα πουθενά ότι ΕΓΩ προσωπικά έχω κάνει και το γουστάρω;Eίπα πως αν είναι να γίνει,θα περάσουν καλά κι οι δύο,όχι μόνο το αγόρι.Μιλούσα για το σεξ σε μία σχέση και μετά καυστικά προς απάντηση σε ένα ποστ αναφέρθηκα και στο άλλο.Μήπως κατάλαβες πως κάνω και πιάτσα;
Πριν απαντήσετε σε ένα ποστ προσπαθήστε ΕΣΤΩ να καταλάβαιτε τί θέλει να πει ο ποιητής!

Ποιος είπε ότι μου αρέσει το one night? :redface: εγώ για σχέση μιλάω, όχι για σεξ!
Για κάποια όμως που "γουστάρει" τέτοιες καταστάσεις όχι δεν θα νιώσει προδομένη,απλά εκεί πρέπει να είναι ξεκάθαρα τα πράγματα, τώρα όταν βασίζεσαι για να "ξεκινήσεις" μια σχέση και στην τελική ο άλλος την κάνει με ελαφρά, νομίζω κάπου απογοητεύεσαι και κάπου σε "χτυπάει" άσχημα...

Λοιπόν σε αυτό το ποστ εγώ μιλάω για το ΣΕΞ στη σχέση κι απάντησες με βάση αυτό.Σε αυτό επίσης!Και με βάση τη δική σου απάντηση,απάντησα καυστικά,για να σου δώσω να καταλάβεις πως δε πρέπει να νιώθεις προδομένη κάθε φορά που κάνεις μία ολοκληρωμένη σχέση που καλώς ή κακώς τελειώνει.
Ξαναλέω στα ποστ που υποδεικνύω μιλούσα για το σεξ σε μία σχεση.

Ελπίζω καλύτερα τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ο,τι να ναι ομως....το 99% θελουν σεξ στη σχεση λεει η αλλη,ενω οι γυναικες οοοχι????Περναμε κι οι δυο καλα μαζι λεει η αλλη η κοπελα,οποτε δεν πειραζει.Και υστερα φταιμε εμεις οι υπολοιποι που σας χαρακτηρίζουμε.Μαθετε να κρίνετε ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.Βαλτε καποια όρια σε σας και καταλάβετε επιτελους οτι το σωμα δεν ειναι κατι που το δινουμε καπου για να περασουμε καλα.Ειναι κατι ιερο που το δινουμε ΜΟΝΟ σε οσους/οσες αξιζουν και το εκτιμουν πραγματικα.ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ πολλες κοπελες αυτο το καταλαβαινουν.Αρκετές ομως κοπέλες "Συγχρονης"εποχης το αγνοουν.

Αγορι μου,τι κριση ειναι αυτη?:(

Ηρεμησε,δεν ειπωθηκε κατι τετοιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top