Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Εγώ μόνο 2 μαζί με όλη την τάξη τελευταία ώρα πληροφορικής και αρχαία!!! Το διασκεδάσαμε τότε!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σπάνια έκανα κοπανες. Μέχρι την τρίτη λυκείου. Εκεί σπάνια παταγα στο σχολείο (και όχι επειδή είχα φροντιστήρια και διάβασμα :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
πολύ σπάνια,σχεδόν καθόλου δεν εκανα κοπάνες.Αλλά τις τελευταιες βδομαδες της τρίτης λυκείου δεν πατούσα στο σχολείο για να κανω το τελευταίο ξεφύλισμα πριν πάω να δώσω πανελλήνιες.Εκεί είχα φτάσει νομίζω 124 απουσίες:P(το όριο είχε προσαυξηθεί στις 125 δικαιολογημένες λόγω γρίπης των πουλερικών νομίζω)..είχα πάει 2-3 μέρες και είμασταν 3 παιδιά κάθε φορά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
κάθε χρόνο,σε κάθε τάξη έκανα την κοπάνα μου.
ααα ήταν στο πρόγραμμα αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
κάθε χρόνο,σε κάθε τάξη έκανα την κοπάνα μου.
ααα ήταν στο πρόγραμμα αυτό :)

ααα συμφωνω....ειδικα περυσι καποιοι καθηγητες παιζει να μην με ηξεραν οτι ημουνα και εγω στην ταξη...:redface:αλλα ηταν τελευταιες ωρες..ποιος εκανε θρησκευτικα?:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μια φορά, σχεδόν όλη η τάξη κάναμε, ε και κανά δυο άλλες είχα μείνει έξω... βασικά δεν έχω καμία όρεξη να βρεθώ με τίποτα διήμερες, γιατί τους έχει ψιλοστρίψει εκεί μέσα και μοιράζουν αβέρτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μία φορά μόνο με όλη την τάξη στα αγγλικά. Βαριόμασταν απίστευταααααα. Είχε φύγει και όλο το σχολείο και θα ήμασταν οι μόνοι που θα κάναμε μάθημα. Πριτς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Δε γίνεται να μην κάνεις..
Εγώ συχνά φεύγω τις τελευταίες ώρες γιατί βαριέμαι αλλά το έχω κάνει σύστημα τώρα τελευταία να μην πηγαίνω τις πρώτες ώρες.:P
Κάθε φορά μου λέει ο απουσιολόγος: ΠΑΛΙ ΧΑΡΤΙ ΕΦΕΡΕΣ? και σκάω στα γέλια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Στη Γ' λυκείου το' χα γαμήσει το θέμα, στην κυριολεξία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsekis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsekis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Στη δευτέρα Λυκείου πολλές. Γενικώς ήμουν πολύ στον κόσμο μου και για κάποιο λόγο θεωρούσα τη χρονιά ανώφελη.
Στη 3η σπάνια :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosMak

Νεοφερμένος

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το έχω γαμήσι και εγώ το θέμα με τις απουσίες από το γυμνασίου μέχρι και το λύκειο πάντα με 2-3 πριν το όριο ήμουν,Και τώρα στην Γ εκεί κι αν δεν το έχω ξεφτιλισει...Γενικός στην κοινωνιολογία και στην άλλη την μαλάκια το ΑΟΔΕ δεν πρέπει να έχω πατήσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Στην Πρώτη γυμνασίου είχα... 3 ώρες που είχα πάει να δω αγώνα.
Φέτος, το καφέ δίπλα στο σχολείο να είναι καλά, τις πολλαπλασιάσαμε!Πάει η απουσία στα γαλλικά σύννεφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τις περισσότερες τις έκανα στην Β λυκείου, τις υπόλοιπες χρονιές ήταν σπάνιο φαινόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Κάνουμε εκεί με τα παιδιά....όχι βέβαια συνέχεια...αφήνουμε απουσίες για το τέλος...πηγαίνουμε σε μία καφετέρια που είναι κοντά κάπως στο σχολείο σε καμία 1η ώρα που δεν παλεύεται με τίποτα..ξέρετε εσείς...;) :P
και τις τελευταίες...αλλά όχι τόσο πολύ φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Εγω στο γυμνασιο σπανια γιατι ημουν απουσιολογος κ ηθελα να ειμαι παραδειγμα για τα αλλα παιδια :P, στο λυκειο ολο και περισσοτερες καθε χρονια με αποκορυφωμα στην 3η, παντα βεβαια κρατουσα για να εχω μια πισινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο δε θυμάμαι να έκανα κοπάνες... :confused:
Στη δευτέρα λυκείου όμως έκανα όσες κοπάνες δε θα είχα κάνει ούτε σε όλα τα σχολικά χρόνια μαζί :P Κανονικά θα έμενα για μια απουσία αλλά -βλέπετε- μου τη χάρισαν :D :redface:
Αξέχαστη χρονιά η β' λυκείου γμτ...Στην τρίτη διάβαζα ούτε κοπάνες ούτε τίποτα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
φετος κανω γενικα κοπανες ...ειδικα τις τελευταιες ωρες που δεν παλευεται με τιποτα!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.John

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ έκανα συνέχεια στην Β λυκείου αλλα σε μαθήματα γενικής παιδείας (Απο ΕΠΑΛ για αυτό :P ) Σε μαθήματα ειδικότητας δεν έκανα ΠΟΤΕ μου κοπάνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω δεν εκανα κατα κυριο λογο κοπανες,μονο 1-2+ μερες καθε χρονο που ημουν (και καλα πολλες φορες...) αρρωστος.Περσι βεβαια,μετα απο καποιο σημειο ημουν μονιμως απων την 1η ωρα,γιατι βαριομοουν να σηκωθω απο το κρεβατι μου.Τις τελευταιες μερες της γ λυκειου δεν πατουσα ''για να διαβασω'':P,αλλα γενικα δεν εφευγα στα γενικης παιδειας γιατι δεν ηθελα να χασω τον χαβαλε που γινοταν στην ταξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εμείς στο τμήμα μου κάνουμε ομαδικές κοπάνες, όταν πρόκειται να γράψουμε κάποιο διαγώνισμα που δεν έχουμε διαβάσει καθόλου. Μένουν για ξεκάρφωμα 6-7 άτομα και οι υπόλοιποι μένουμε σπίτια μας. Και όταν πάμε για να πάρουμε δικαιολογητικό για τις απουσίες στο γραφείο, η γραμματέας μας βλέπει με μισό μάτι.

Προσωπικά, επειδή έχουμε έναν αντιπαθή Βιολόγο που μας κάνει Βιολογία και Χημεία, την κοπανάω που και που πρώτες ώρες που έχουμε. Γενικότερα όμως δεν κάνω εύκολα απουσίες μονόωρες. Έχω μόλις 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top