Κοινωνική διοίκηση vs Βαλκανικών σλαβικών κ ανατολικών σπουδών

eirini

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε μου και εσεισ τι να κανω????να παω στην σχολη κοινωνικης δοιηκησης ή να παω στο βαλκανικων σλαβικών και ανατολικων σπουδών???Θεωρητικα τις πιανω και τις δυο...Η πρωτη φαινεται πιο ενδιαφερουσα αλλα η δευτερη ειναι στην Θεσ/νικη δλδ κοντα στο σπιτι μου...πειτε κ εσεις την γνωμη σας....:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θέλεις οπωσδήποτε να μείνεις Θεσσαλονίκη ε?Η πρώτη νομίζω έχει αρκετά καλές επαγγελματικές προοπτικές.Η δεύτερη σίγουρα δεν έχει πάντως,τουλάχιστον στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ενταξει δεν ειναι και το παν αλλα οποσδηποτε το οτι ειναι κοντα ειναι κατι που με κανει να το κσεφτομαι πιο εντονα...πραγματικα ομως εχω χαθει! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Βασικά κάπου είχα διαβάσει ότι από το τμήμα Κοινωνικής Διοίκησης του Αριστοτελειου μπορείς να γίνεις και δάσκαλος ειδικής εκπαίδευσης αλλα δεν ξέρω αν ισχύει μονο για το τμήμα του αριστοτελειου ή γενικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εχει το Αριστοτελειο κοινωνικη διοικηση?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mακριά από το Κοινωνικής διοίκησης Κομότηνης.Έχει προοπτικές μόνο αν διαλέξεις μαι συγκεκριμένη κατεύθυνση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amethyst

Νεοφερμένος

Ο Amethyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Mακριά από το Κοινωνικής διοίκησης Κομότηνης.Έχει προοπτικές μόνο αν διαλέξεις μαι συγκεκριμένη κατεύθυνση:)

Αναφέρεσαι στην κατεύθυνση κοινωνικής εργασίας;

(σκέφτομαι επίσης ότι άλλες σχολές δεν έχουν γενικά καθόλου καλές προοπτικές, οπότε μήπως το "μακριά" που λες είναι κάπως υπερβολή;;; ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ποια από τις 2 αλλα μία ξαδέρφη μου που τελείωσε εκεί δεν προτιμάται σε σχέση με τα αντίστοιχα τμήματα ΤΕΙ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
βασικα εμένα η δεύτερη σχολη μου αρέσει πολύ...
έχω 18700 και έχω δηλώσει μόνο τρείς σχολες
νομικη Θεσσαλονίκης
Κομοτηνής
και αυτή

με τις κατάλληλες κινήσεις μπορείς να κάνεις πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εννοώ Βαλκανικών Σλαβικών και ανατολικών σπουδών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top