Κλειστά τα ΑΕΙ από 1η Σεπτεμβρίου

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Εμπρός λοιπόν! Είναι το μόνο που χρειάζεται. Ένα κλικ για κάθε ίδρυμα, ακόμη κι αν δεν σπουδάζετε σ' αυτό, και μόλις φτάσουν τα 20.000 "like" οι σχολές θα ανοίξουν μόνες τους.

Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam...

Btw, διαβάζω κείμενα σε αυτά τα groups και τα περισσότερα είναι εμετικά.

Πες τα γιατι αμα τα ελεγα εγω θα γινομουν κακος :P

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι θα γίνει με το AΠΘ??? Θα γίνει το εξάμηνο ή το χάσαμε??? Την δευτέρα θα πάω για την εγγραφή.! είμαι πρωτοετής!

Παιδια,και το λεω με ΟΛΗ την καλη διαθεση για σας τους πρωτοετεις :P Δεν χαθηκε ουτε το εξαμηνο,ουτε η θεση σας στη σχολη ουτε τπτ.Ηρεμηστε περαστε οποτε θελετε για εγγραφη,μην ακουτε τον καθε κινδυνολογο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καντε like να σωθει η ελληνικη κοινωνια! χαχαχαχα δωρο ενα κομμεντ στις φωτο σας για να δειχνετε στις φιλες σας οτι εχετε πολλα στο fakebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Η εξεταστική σε μερικές σχολές του ΑΠΘ έχει χαθεί πάντως.
Νομίζω άλλες δύο βδομάδες κατάληψης, καίνε και το εξάμηνο.

Παιδια,και το λεω με ΟΛΗ την καλη διαθεση για σας τους πρωτοετεις :P Δεν χαθηκε ουτε το εξαμηνο,ουτε η θεση σας στη σχολη ουτε τπτ.Ηρεμηστε περαστε οποτε θελετε για εγγραφη,μην ακουτε τον καθε κινδυνολογο :/:

Κινδυνολόγοι είναι...;
Ενώ αυτοί που κάνουν κατάληψη τι είναι....;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Η εξεταστική σε μερικές σχολές του ΑΠΘ έχει χαθεί πάντως.
Νομίζω άλλες δύο βδομάδες κατάληψης, καίνε και το εξάμηνο.

Κινδυνολόγοι είναι...;
Ενώ αυτοί που κάνουν κατάληψη τι είναι....;:worry:

Δεν ξερω αν ειμαι τυφλος αλλα ειδα εξαμηνο να γραφεται.Και στη δικη μου σχολη η εξεταστικη οση χαθηκε,χαθηκε ανεπιστρεπτι.

Τωρα ποια απο τις 2 πλευρες κινδυνολογει περισσοτερο λεγοντας η εμας η το χανετε το εξαμηνο,δεν θα καταδειξω εγω.Καθεις με στοιχειωδη λογικη εχει ματια-αυτια-ματοτσινορα και βλεπει-αφουγκραζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν ξερω αν ειμαι τυφλος αλλα ειδα εξαμηνο να γραφεται.Και στη δικη μου σχολη η εξεταστικη οση χαθηκε,χαθηκε ανεπιστρεπτι.

Απλά συμπλήρωσα.

Τωρα ποια απο τις 2 πλευρες κινδυνολογει περισσοτερο λεγοντας η εμας η το χανετε το εξαμηνο,δεν θα καταδειξω εγω.Καθεις με στοιχειωδη λογικη εχει ματια-αυτια-ματοτσινορα και βλεπει-αφουγκραζεται.

Όποιος έχει μάτια, διαβάζει τον νόμο και σχηματίζει γνώμη. Τότε καταλαβαίνει ότι τα επιχειρήματα περί δωρεάν παιδείας, συγγραμάτων κλπ είναι υποθετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Ο καθένας έχει την άποψή του και είναι σεβαστή. Αν θεωρείτε ότι είναι άσκοπο να κάνετε ένα like, απλά δεν κάνετε. Από 'κει και πέρα ακόμα και αυτή η απρόσωπη μορφή διαμαρτυρίας είναι ένας τρόπος να ακουστεί η φωνή εκείνων που θέλουν να σπουδάσουν και να μη βλέπουν τα εξάμηνα να χάνονται.

Είμαι υπέρ των αγώνων που προασπίζουν το δικαίωμά μας σε μία καλύτερη παιδεία που θα βγάζει άξιους επιστήμονες κι όχι ανέργους, αλλά αν κάποιος θέλει να διαμαρτυρηθεί για την παιδεία και την Ανώτατη Εκπαίδευση ας πάει να κλείσει τη Βουλή κι όχι τα Πανεπιστήμια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Όλοι έχουμε δικαίωμα στην Παιδεία και την Ανώτατη Εκπαίδευση και αυτό το δικαίωμα διακυβεύεται λόγω των καταλήψεων. Ας στηρίξουμε όλοι αυτό το διαδικτυακό "κίνημα", αξίζει τον κόπο!

Παρακάτω παρατίθενται μερικές μόνο από τις σελίδες που έχουν δημιουργηθεί στο facebook με αίτημα να ανοίξουν τα ιδρύματα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Όσοι από μας διαθέτουμε λογαριασμό στο facebook ας κάνουμε ένα "like" σε όλες τις σελίδες που βρίσκονται παρακάτω, ακόμα κι αν δε φοιτούμε σε κάποια από αυτά τα ιδρύματα. Το μόνο που χρειάζεται να κάνουμε είναι να πατήσουμε ένα κουμπί!

Για ανοιχτό Πανεπιστήμιο Πάτρας https://www.facebook.com/pages/Ψηφιζω-Ανοιχτο-AEI-Πατρας/213025335423351?v=info#info_edit_sections

Για ανοιχτό Γεωπονικό Αθηνών https://www.facebook.com/openaua?v=info#info_edit_sections

Για ανοιχτό Πανεπιστήμιο Πειραιά https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζω-Ανοικτό-Πανεπιστήμιο-Πειραιά-ΠΑΠΕΙ/147835495306263

Για ανοιχτό Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο https://www.facebook.com/pages/ΟΧΙ-Σ...ΟΤΕΛΕΙΟΥ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ/258836340815709?ref=pb

Για ανοιχτό Πανεπιστήμιο Μακεδονίας https://www.facebook.com/pages/Ανοιχτό-Πανεπιστήμιο-Μακεδονίας/276460985716733?ref=pb

Για ανοιχτό Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (πρώην ΑΣΟΕΕ) https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζω-Ανοικτή-Ασοεε-ΟΠΑ/251833568190742?ref=pb

Για ανοιχτό Πάντειο Πανεπιστήμιο https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζω-Ανοιχτό-Πάντειο-Πανεπιστήμιο/233102560070668?ref=pb

Για ανοιχτό Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζω-Ανοικτό-Εθνικό-Μετσόβιο-Πολυτεχνείο-ΕΜΠ/249295495108772?ref=pb

Για ανοιχτό Πολυτεχνείο Κρήτης https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζω-Ανοιχτό-Πολυτεχνείο-Κρήτης-TUC/114919201945883?ref=pb

Για ανοιχτό Ιόνιο Πανεπιστήμιο https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζω-Ανοιχτή-Σχολή-Ιόνιο-Πανεπιστήμιο/163559627059708?ref=pb

Για ανοιχτό Πανεπιστήμιο Αιγαίου https://www.facebook.com/pages/ΟΧΙ-στις-καταλήψεις-στο-Πανεπιστήμιο-Αιγαίου/160347610717150?ref=pb

Για ανοιχτό Α.Τ.Ε.Ι Πειραιά https://www.facebook.com/pages/Ψηφίζ...α-Πειραιά-ΑΤΕΙ-Πειραιά/227719627276991?ref=pb

Για ανοιχτό Α.Τ.Ε.Ι Πάτρας https://www.facebook.com/pages/ΚΑΤΑ-ΤΗΣ-ΚΑΤΑΛΗΨΗΣ-ΤΕΙ-ΠΑΤΡΑΣ/248780135165297?ref=pb

/facepalm

Δε θα σχολιάσω καν το γιατί. Από το "κάντε ένα like να σώσετε τα πανεπιστήμια", μέχρι το "στηρίξτε και τα υπόλοιπα κι ας μην είστε εκεί".

Ήθελα να ξερα όλοι εσείς που "μάχεστε" για τα πανεπιστήμια μέσω facebook έχετε πατήσει σε καμιά συνέλευση να ψηφίσετε αυτό που πιστεύετε;

Επίσης θα το διασκεδάσω πολύ να δω και αντίστοιχα group για κλειστές σχολές. Δυστυχώς όμως πού τέτοια τύχη, δεν προωθούνται όλοι το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Απλά συμπλήρωσα.



Όποιος έχει μάτια, διαβάζει τον νόμο και σχηματίζει γνώμη. Τότε καταλαβαίνει ότι τα επιχειρήματα περί δωρεάν παιδείας, συγγραμάτων κλπ είναι υποθετικά.

Δηλαδη,ειναι υποθετικο το οτι εγω θα παρω απο τα 3 συγγραμματα ιστολογιας το 1 μονο; Ειναι υποθετικο το οτι στο μαθημα αυτο που ναι το πιο απαιτητικο της σχολης θα κληθω να διαλεξω ενα μονο συγγραμμα που θα επιδιωκει να καλυπτει στο συνολο του σχεδον την υλη; Οκ,νταξει.Μ αρεσουν οι υποθετικες κουβεντες.Ετσι,για να υποθεσουμε,υποθετικα μιλωντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,956 μηνύματα.
χθες είχα ανέβει για να κάνω παθητικό κάπνισμα στην συνέλευση και ψήφισα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Είμαι υπέρ των αγώνων που προασπίζουν το δικαίωμά μας σε μία καλύτερη παιδεία που θα βγάζει άξιους επιστήμονες κι όχι ανέργους, αλλά αν κάποιος θέλει να διαμαρτυρηθεί για την παιδεία και την Ανώτατη Εκπαίδευση ας πάει να κλείσει τη Βουλή κι όχι τα Πανεπιστήμια!

Απορία: εσύ, θέλεις να διαμαρτυρηθείς;

Επίσης θα το διασκεδάσω πολύ να δω και αντίστοιχα group για κλειστές σχολές. Δυστυχώς όμως πού τέτοια τύχη, δεν προωθούνται όλοι το ίδιο.

Έχε χάρη που δεν έχω facebook. :P
Όποιος έχει ας φτιάξει ένα να γελάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δηλαδη,ειναι υποθετικο το οτι εγω θα παρω απο τα 3 συγγραμματα ιστολογιας το 1 μονο; Ειναι υποθετικο το οτι στο μαθημα αυτο που ναι το πιο απαιτητικο της σχολης θα κληθω να διαλεξω ενα μονο συγγραμμα που θα επιδιωκει να καλυπτει στο συνολο του σχεδον την υλη; Οκ,νταξει.Μ αρεσουν οι υποθετικες κουβεντες.Ετσι,για να υποθεσουμε,υποθτεικα μιλωντας.

Θα το πληρώσεις μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Θα το πληρώσεις μήπως;

Μόνο υποθετικά, μιας και πιθανότατα δεν θα έχει χρήματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
/facepalm

Δε θα σχολιάσω καν το γιατί. Από το "κάντε ένα like να σώσετε τα πανεπιστήμια", μέχρι το "στηρίξτε και τα υπόλοιπα κι ας μην είστε εκεί".

Ήθελα να ξερα όλοι εσείς που "μάχεστε" για τα πανεπιστήμια μέσω facebook έχετε πατήσει σε καμιά συνέλευση να ψηφίσετε αυτό που πιστεύετε;

Επίσης θα το διασκεδάσω πολύ να δω και αντίστοιχα group για κλειστές σχολές. Δυστυχώς όμως πού τέτοια τύχη, δεν προωθούνται όλοι το ίδιο.
χαχα αντε ελα να κανουμε like σε ολες τις σχολες για να τις σωσουμε:P καλα που δεν εχω fakebook γιατι πρεπει να πεφτει τρελο γελιο με τετοια κωμικοτραγικα πραγματα...οσο για την ερωτηση σου ειναι προφανης η απαντηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Εσύ, θέλεις να διαμαρτυρηθείς;

Φυσικά! Και το 'χω κάνει πολλές φορές έξω από τη Βουλή. Αν μπορούσα να πήγαινα και στις συνελεύσεις θα το 'κανα, αλλά βλέπεις δε μένω Πάτρα και το να κατεβαίνω εκεί κάθε βδομάδα είναι αντικειμενικά αδύνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έχε χάρη που δεν έχω facebook. :P
Όποιος έχει ας φτιάξει ένα να γελάσουμε.

δυστυχώς ούτε εγώ έχω :P. ε ρε τα καλύτερα χάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μόνο υποθετικά, μιας και πιθανότατα δεν θα έχει χρήματα. ;)

Δεν χρειάζεται να ανησυχεί, δωρεάν θα το πάρει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Θα το πληρώσεις μήπως;

Με προλαβαν αλλοι και σου απαντησαν.Ας υποθεσουμε οτι θα κανει γυρω στα 400-500 ευρω,υποθετικα μιλωντας,οχι χρηματα δεν εχω.Αλλα νταξει ολα αυτα ειναι υποθεσεις ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μήπως, λέω μήπως, έπαιρνες 3 βιβλία ιστολογίας για να τα τσεπώνουν οι εκδοτικοί οίκοι και (ίσως) οι καθηγητές που τα έχουν γράψει ή επιμεληθεί αν είναι ξένων...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δηλαδη,ειναι υποθετικο το οτι εγω θα παρω απο τα 3 συγγραμματα ιστολογιας το 1 μονο; Ειναι υποθετικο το οτι στο μαθημα αυτο που ναι το πιο απαιτητικο της σχολης θα κληθω να διαλεξω ενα μονο συγγραμμα που θα επιδιωκει να καλυπτει στο συνολο του σχεδον την υλη; Οκ,νταξει.Μ αρεσουν οι υποθετικες κουβεντες.Ετσι,για να υποθεσουμε,υποθετικα μιλωντας.

μη λες μεγάλα λόγια γιατί μπορεί να μην πάρεις ούτε αυτό το ένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να ανησυχεί, δωρεάν θα το πάρει! :D

Τα υπολοιπα,που δεν χορηγουνται πλεον δωρεαν θα ναι και αυτα; με ενα μισο-ελλιπες-ανικανο συγγραμμα εγω θα το περασω το μαθημα; Χμ ας μυρισω τα νυχια μου εναλλακτικα

Και για να σας προλαβω και διαβαζω και ασχολουμαι και δεν εχω κοπει σε μαθημα και .. και..Οχι γιατι σε λιγο θα μου τη λεγατε οτι εγω καθομαι και τα ξυνω ολημερις και ολονυχτις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top