Κλείνει το Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών λόγω κινητοποιήσεων

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα ήμουν ευχαριστημένη αν μαθαίναμε την ημέρα έναρξης μαθημάτων :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Πάλι καλά που θα εγγραφούμε τελικά!!! Αν έχει καταλάβει κανείς, ενώ οι εγγραφές είναι μέχρι τις 15 Νοεμβρίου κάθε τμήμα θα ανακοινώσει πότε θα δέχεται τους πρωτοετείς για εγγραφή;;; Γιατί στη σχολή μου, η γραμματεία μου είπε πως θα ανακοινώσει στο site πότε να πάμε για εγγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εξεταστικη δε θα γινει να υποθεσω ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Πάλι καλά που θα εγγραφούμε τελικά!!! Αν έχει καταλάβει κανείς, ενώ οι εγγραφές είναι μέχρι τις 15 Νοεμβρίου κάθε τμήμα θα ανακοινώσει πότε θα δέχεται τους πρωτοετείς για εγγραφή;;; Γιατί στη σχολή μου, η γραμματεία μου είπε πως θα ανακοινώσει στο site πότε να πάμε για εγγραφή...

μιλησες με γραμματεια? σηκωνουν τηλεφωνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εξεταστικη δε θα γινει να υποθεσω ετσι?

Αυτή την εύλογη απορία έχω και εγώ!Αλλά μια φίλη μου που είναι στο φιλολογικό μου είπε πως μάλλον όχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
παμε για διπλη τον ιανουαριο μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Για τις εγγραφές των μετεγγραφέντων θα ισχύουν τα ίδια με τους πρωτοετείς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω , οι εγγραφές θα γίνουν μέχρι 15 Νοεμβρίου αλλά πρέπει οι πρωοετής να περιμένουν ανακοινώσεις από τα τμήματα των σχολών τους για το πότε να πάνε;;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω , οι εγγραφές θα γίνουν μέχρι 15 Νοεμβρίου αλλά πρέπει οι πρωοετής να περιμένουν ανακοινώσεις από τα τμήματα των σχολών τους για το πότε να πάνε;;;; :hmm:
Απ' ότι φαίνεται, ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Για τις εγγραφές των μετεγγραφέντων θα ισχύουν τα ίδια με τους πρωτοετείς; :hmm:

Θα δείξει ..κάτσε πρώτα να βγει ανακοίνωση να κάνουν τα χαρτιά τους αυτοί θα θέλουν μετεγγραφή και βλέπουμε ..:P Προς το παρόν δεν έχει βγει κάτι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Λέτε από εβδομάδα να ξεκινήσουν οι εγγραφές στο Καποδιστριακό?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πφφφφφφ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
το κοβω να χανεται το εξαμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kλειστα και ολη την αλλη βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikicr7

Νεοφερμένος

Η aggelikicr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
μην το λες τόσο απότομα και πάθουμε κανένα καρδιακό ...:P:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.

pantelis512

Νεοφερμένος

Ο pantelis512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αν οι εγγραφες τραβηξουν μεχρι 15 νοεμβριου, δεν ειναι πολυ πιθανο να χασουμε το 6/μηνο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Το ΕΚΠΑ προκηρυξε και αλλη πενθημερη απεργια,και εμεις οι φοιτητες /φοιτητριες ειμαστε σε αναμονη ! Εντουτοις,σε καποιες σχολες θα ξεκινησουν τα μαθηματα κανονικα ,χωρις να εχουν πραγματοποιηθει οι εγγραφες των πρωτοετων ! Σε ποιες σχολες συνεβη η προκειται να συμβει αυτο ? Εχετε υποψιν σας κατι σχετικα με αυτο το θεμα ? Προσωπικα το θεωρω ανορθοδοξο, αλλα απ'το να χανονται μαθηματα...Σας φαινεται καθολου κουραστικη αυτη η αναμονη ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αυτό με τις σχολές αφορά στο καποδιστριακό. Σίγουρα όμως θα ξεκινήσουν μαθήματα στην πάτρα. Αυτό όμως δεν ακυρώνει κάπως την ουσία των κινητοποιήσεων; Βέβαια, εγώ θα ήθελα να ξεκινάμε σιγά-σιγά, έστω και χωρίς εγγραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top