Κι αν δεν περάσω;

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
γιατι να ξαναδωσει καποιος που εχει την δυνατοτητα να παει στο εξωτερικο?εγω προσωπικα εχω καλη γνωση των αγγλικων,πηρα το πτυχιο που θελουν τα αγγλικα πανεπιστημια [ielts] με πολυ καλο βαθμο και μ'εχουν δεχτει ηδη σε 2 πανεπιστημια.οποτε εδω γραφω χωρις κανενα αγχος και αν περασω περασα...αν δεν περασω σκασιλα μου....την κανω για αγγλια....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έτσι έγραφα κι εγώ (με προοπτικές για Γερμανία) και μου βγήκε σε καλό, απο άποψης αποτελέσματος. 0 άγχος :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δεν θα ξαναδωσω , δεν περναω ξανα ολο αυτο το αγχος..Απαπαπα :'(

Ολο και καπου θα περασω :P

Και αμα δεν περασω πουθενα (φτου φτου :P ) θα παω σε καποιο Ιεκ ή κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εννοειται οτι θα ξαναδωσω . Μαλιστα, ειμαι τοσο βιτσιοζα, που , ακομη κ αν περασω,θελω να ξαναδωσω γιατι δεν εγραψα οσο καλα θα ηθελα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
παιδια η αδερφη μου δε περασε περσυ ιατρικη για 400 μορια κ απο τη τρελα της σπουδαζει σε ιδιωτικο στο εξωτερικό...θα τ σκεφτομουν κ εγω μια π δ τ κοβω να περναω φετος αλλά τα χρήματα είναι πολλά...πάντως σημερα πήρα μια εφημεριδα ελεγε ότι τα πρώτα γραπτάβαθμολογήθηκαν....μαθ κατ πιάσαμε πάτο...αλλά ευτυχώς έτσι θα πέσουν οι βάσεις 2ο κ 4ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδια η αδερφη μου δε περασε περσυ ιατρικη για 400 μορια κ απο τη τρελα της σπουδαζει σε ιδιωτικο στο εξωτερικό...θα τ σκεφτομουν κ εγω μια π δ τ κοβω να περναω φετος αλλά τα χρήματα είναι πολλά...πάντως σημερα πήρα μια εφημεριδα ελεγε ότι τα πρώτα γραπτάβαθμολογήθηκαν....μαθ κατ πιάσαμε πάτο...αλλά ευτυχώς έτσι θα πέσουν οι βάσεις 2ο κ 4ο πεδίο
Θα πέσουν οι βάσεις των μεσαίων σχολών(14-16).οι υψηλες δεν κουνιουνται.μονο λιγο προς τα πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
γιατι να ξαναδωσει καποιος που εχει την δυνατοτητα να παει στο εξωτερικο?εγω προσωπικα εχω καλη γνωση των αγγλικων,πηρα το πτυχιο που θελουν τα αγγλικα πανεπιστημια [ielts] με πολυ καλο βαθμο και μ'εχουν δεχτει ηδη σε 2 πανεπιστημια.οποτε εδω γραφω χωρις κανενα αγχος και αν περασω περασα...αν δεν περασω σκασιλα μου....την κανω για αγγλια....:D

Αυτό είναι αναγκαστικό? Και είναι δύσκολο? Πως σε δέχτηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Γενικά όταν λέτε λίγο προς τα πάνω τι εννοείτε? Υπάρχει περίπτωση π.χ. να δούμε πολ. μηχ. αθήνας στα 19100-19200? Ή απλά άνοδος για 10-50 μοριάκια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα οι σχολες στις Θεσσαλονικης και της Αθηνας μειωθηκε ο αριθμος εισακτεων οποτε ειναι πολυ πιθανο να ανεβουν οι βασεις,ομως στο 2ο,3ο,4ο, λογω των μαθηματικων κατευθυνσης, πιστευω οτι ή θα μεινουν ιδιες ή θα ανεβουν λιγακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeOrGiTsA!!

Νεοφερμένος

Η GeOrGiTsA!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπον..Για πολιτικών μηχανικών Θεσσαλονίκης που το έψαξα γιατι με ενδιαφέρει...οι θέσεις θαμειωθούν ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ 6!!!πράγμα που ημαίνει ότι αν σκεφτούμε και τη σφαγή των μαθηματικών οι βάσεις θα πέσουν...Αυτό βέβαια ειναι δική μου εκτίμηση καθαρα!!(οκ...και ελπίδα γιατι αν ανεβει....)

Παντως και να μην περάσω Θεσσαλονίκη που θέλω...ΛΟΓΙΚΑ περνάω Ξανθη....Αρα....δε ξαναδινω.....ακομα και να μην περνουσα ομως...ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!ας πήγαινα σε καποια 2η επιλογη...που καλύτερα θα ήταν απο το να ξαναπεράσω οοοολο αυτό το άγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Λοιπον..Για πολιτικών μηχανικών Θεσσαλονίκης που το έψαξα γιατι με ενδιαφέρει...οι θέσεις θαμειωθούν ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ 6!!!πράγμα που ημαίνει ότι αν σκεφτούμε και τη σφαγή των μαθηματικών οι βάσεις θα πέσουν...Αυτό βέβαια ειναι δική μου εκτίμηση καθαρα!!(οκ...και ελπίδα γιατι αν ανεβει....)

Παντως και να μην περάσω Θεσσαλονίκη που θέλω...ΛΟΓΙΚΑ περνάω Ξανθη....Αρα....δε ξαναδινω.....ακομα και να μην περνουσα ομως...ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!ας πήγαινα σε καποια 2η επιλογη...που καλύτερα θα ήταν απο το να ξαναπεράσω οοοολο αυτό το άγχος...
Τι εννοεις το εψαξες??Εχεις καποιο site για να το ψαξω κι εγω(σε αλλες σχολες)??:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Αυτό είναι αναγκαστικό? Και είναι δύσκολο? Πως σε δέχτηκαν?
ναι το συγκεκριμενο πτυχιο ειναι αναγκαστικο τουλαχιστον για τον τομεα που ενδιαφερομαι εγω.και απο εκει και περα ζητανε ενα απολυτηριο το οποιο κυμαινεται απο 15 μεχρι και 19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ναι το συγκεκριμενο πτυχιο ειναι αναγκαστικο τουλαχιστον για τον τομεα που ενδιαφερομαι εγω.και απο εκει και περα ζητανε ενα απολυτηριο το οποιο κυμαινεται απο 15 μεχρι και 19.


Αχαα...σκεφτομουν και εγω το εξωτερικο, κυριως για μεταπτυχιακο, αλλα δεν ξερω ακομα πειραματιζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top