Κινούμενα σχέδια

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βλέπω αυτά της Ετ1, "House Of Mouse" και το άλλο με τα παιδάκια στο σχολείο. Επίσης βλέπω και Μπομπ Σφουγγαράκη Τετραγωνοπαντελονή! Ξέρω όλα τα επεισόδια απέξω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synchronicity

Νεοφερμένος

Η synchronicity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
εγω βλεπω και στο 0-6 το little dragons :P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Εντωμεταξυ νιωθω πολυ τυχερος που πετυχα την εποχη Σαινη, Σονικ, Τιμον και Πουμπα... Πλεον ο 9χρονος αδερφος μου μεγαλωνει με βλακειες... Το επιπεδο των κινουμενων προ του 2000 ηταν σαφως καλυτερο και πιο αστειο απο των σημερινών...

Οσο αναφορα το θεμα της ωριμοτητας, ακομα και ο Beep Beep εχει να αποδειξει μηνυματα και πολλες φορες οτι ειναι ζωγραφισμενο σε χαρτι δεν ειναι παιδικο (Σιμπσονς)... Απο την αλλη εχω πιασει πολλες φορες τον πατερα μου που 50ριζει να βλεπει Σιλβεστερ και Τουιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
τους Αριανους τους βλεπατε?
γιατι κανενας απο τους φιλους μου δεν τους εβλεπε...:'(

και να μην ξεχασουμε και τους power rαngers μπορει να μην ηταν παιδικο αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Στο νηπιαγωγειο παιζαμε παουερ ραιντζερς αλλα δεν μπορουσα να το προφερω καν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=165VjNKRNdw&feature=PlayList&p=1-Wr67JY-Lg[/ame]

μπορεί να είναι αρρωστημένα αλλα είμαι φαν
+στρουμφάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εχω μια φιλη(μπορει να εχουμε και καποιου ειδους συγγενεια)που ειναι 24-25 βλεπει ακομα παιδικα(μαζι βλεπουμε καμια φορα :D)και με τον αδερφο της(21)βλεπουμε μαζι μπομπ σφουγγαρακη :D

τρελαινομαι σια σκουμπι ντου(εστω κι αν τωρα εχω μαθει απεξω τα επεισοδια οποτε δε λεει τοσο)και the road runner show!!!:jumpy:ξερω απεξω το τραγουδι,εχω μπλουζα με σταμπα,και δε χανω με τιποτα επεισοδιο!!θυμαμαι το εβλεπα απο 3-4 χρονων και πωρωνομουν!:lol:


If you're on a highway and Road Runner goes beep-beep!
Just step aside, or you might end up in heap!
Road Runner, Road Runner runs on the road all day.
Even the Coyote can't make him change his ways.
Road Runner, that Coyote's after you!
Road Runner, if he catches you, you're through!
Road Runner, that Coyote's after you!
Road Runner, if he catches you, you're through!


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
House of mouse,στρουμφάκια, πάουερ ρέηντζερς. Αυτά βλέπω τώρα στην τηλεόραση. Όμως στο γιουτιούμπ βλέπω και Τιμών και Πούμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Όποτε τα πετυχαίνω,κολλάω:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xUL5VviR-IU[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ih_b2ktEXpk[/ame]
Και δεν ακούω κουβέντα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ναι έχω μια μανία με κινούμενα σχέδια αλλά μου αρέσει παρα πολύ το Μικρό μου Πόνυ>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εντωμεταξυ νιωθω πολυ τυχερος που πετυχα την εποχη Σαινη, Σονικ, Τιμον και Πουμπα... Πλεον ο 9χρονος αδερφος μου μεγαλωνει με βλακειες... Το επιπεδο των κινουμενων προ του 2000 ηταν σαφως καλυτερο και πιο αστειο απο των σημερινών...

Οσο αναφορα το θεμα της ωριμοτητας, ακομα και ο Beep Beep εχει να αποδειξει μηνυματα και πολλες φορες οτι ειναι ζωγραφισμενο σε χαρτι δεν ειναι παιδικο (Σιμπσονς)... Απο την αλλη εχω πιασει πολλες φορες τον πατερα μου που 50ριζει να βλεπει Σιλβεστερ και Τουιτι...

Hmm... Κι όμως, το πρώτο τουλάχιστον και το τελευταίο τα έχω πετύχει και τα δύο... Το πρώτο στον ΑΝΤ1 (βέβαια, πάνε μερικά χρονάκια, δε νομίζω να το δείχνει πλέον, και να σου πω την αλήθεια, δεν τρελαινόμουν κιόλας:P), το τελευταίο (μαζί σου!) πριν από μερικές μέρες στη ΝΕΤ.

Όποτε τα πετυχαίνω,κολλάω:
https://www.youtube.com/watch?v=xUL5VviR-IU
https://www.youtube.com/watch?v=ih_b2ktEXpk
Και δεν ακούω κουβέντα!:D

Μαζί σου!!! Λάζλο, Τιμών και Πούμπα, 101 σκυλιά της Δαλματίας (αγαπημένος χαρακτήρας: η Κρουέλα:P). Και ο Τουτενστάιν καλός ήτανε:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ουιιιι! και εγώ είμαι fan των cartoons!:D
τα αγαπημένα μου είναι ο spongebob ο gay:P και οι simpsons!
Φυσικά και δεν είναι αυτό κριτήριο ωριμότητας.. έλα τώρααααα..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν ακομα το anime dragonball (η ταινια αθλια) spiderman και power rangers οι πρωτες 3 σεζον 1993-1996
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Καθε πρωι ξυπναω, βλεπω Λαζλο και ξαναπεφτω για υπνο!
Το απογευμα θα δω Τουτ και anime ! Τετοια πωροση με τιποτα αλλο στον κοσμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Στην nova ξέρω ότι έχει πόκεμον. Σε ποιόν κύκλο είναι? Ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Στην nova ξέρω ότι έχει πόκεμον. Σε ποιόν κύκλο είναι? Ξέρει κανείς?

Στο jetix,νομιζω diamond & pearl ειναι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Στο jetix,νομιζω diamond & pearl ειναι :/
Ή αυτό ή στο battle dimension. Κάθε μέρα δείχνει και από ένα έτσι? δεν πιστεύω να δείχνει κάθε ώρα και διαφορετικό επεισόδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
φυσικά
με βλέπω στη TV...:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αμα τυχει το πρωι μονο εκει που 3υπνας και δεν εχεις να δεις τιποοτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top