Κινούμενα σχέδια

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Σας θυμιζει κατι;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
και τι λεγανε?λολεκ παμε κατασκηνωση?

Δε θυμάμαι... Πάνε τα νιάτα τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οντως:P

το βαζει ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σας θυμιζει κατι;:D

Δε ξέρω γιατί, αλλά αυτό το παιδικό ήταν πολύ καταθλιπτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
οντως:P

το βαζει ακομα?

Στο 0-6 ή στο 902 το είχε? Σε ένα από τα δύο... Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
νομιζω στο 0-6 αλλα δεν ξερω αν το βαζει τωρα....

θελω να το δω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=yyz0K5sBj-0"]Πάρε να σου περάσει[/ame] :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αχ πως το θυμαμαι,ολες τις ιστοριουλες απ εξω....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Κρίμα πάντως που δεν αναθέτουν σε μενα ένα πρόγραμμα κινουμένων σχεδίων... μόνο βλέπουμε συνέχεια ηλίθιες επαναλήψεις.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ελπίζω να έβαζες μπόλεκ και λόλεκ ε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ένα άλλο μ' ένα σκυλάκι, στυλ "Μπόλεκ και Λόλεκ", θυμάται κανείς πώς το έλεγαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μπραβο ρε who το επαιζε μετα τον μπολεκ και λολεκ και εγω το ψαχνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτό το επεισόδιο ήταν το αγαπημένο μου πάντως.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=PkGRcCviCxo"]https://www.youtube.com/watch?v=PkGRcCviCxo[/ame]
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=PkGRcCviCxo"][/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ποοοο ναι τα σπάει, και ειδικά όταν ξεκινάει εκεί που γυρίζουν την υδρόγειο....

Εμένα μου άρεσαν όλες οι ιστοριούλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Δεν το ηξερα αυτο ( Μπολεκ και Λολεκ ) αλλα απο αυτα που ειδα εδω αποφασισα να το ψαξω λιγο ... Τρελο γελιο :lol::lol:!!! Το αγαπημενο μου παιδικο απο αυτα που εχει τωρα ειναι ο Λαζλο !! Ξυπναω το πρωι , βλεπω Λαζλο και μετα παω παλι για υπνο !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jan templar

Νεοφερμένος

Ο jan templar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τα 3 καλυτερα(για μενα )καρτοον .
1yu gi oh
2τιμον και πουμπα
3το κογιοτ (roadrunner)
ξιπναω καθε πρωη για να τα δω!
:jumpy::xixi::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Καλό ο Μπόλεκ και Λόλεκ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καλά εγώ ακόμα βλέπω τα looney tunes στο σταρ,μιλάμε τρελαίνομαι να τα βλέπω...Ειδικά αυτός ο τουιτάκος είναι μια σκέτη γλύκα!!!!!!!:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τα κινούμενα σχέδια δεν απευθύνονται απαραίτητα σε παιδιά. Μερικά είναι ιδιαίτερα βίαια, με σεξουαλικά υπονοούμενα και ούτω καθεξής. Φαντάσου να παίρνεις στο παιδάκι σου να δει South Park ή Elfen Lied...

Κάποτε καθόμουν με τις ώρες και έβλεπα τα κινούμενα σχέδια σε ΣΤΑΡ και ΑΛΤΕΡ. Τα τωρινά όμως δε μου αρέσουν καθόλου, οπότε καταφεύγω στη Ντίσνεϋ. Εκτός βέβαια από αυτά που κατεβάζω και βλέπω μόνη μου, με τελευταίο που είδα ολόκληρο το Kuro Shitsuji (Black Butler). Α, αυτό είναι άλλο ένα κινούμενο σχέδιο που δε θα έδειχνα στο παιδάκι μου πριν πάει 15. Δεν αισθάνομαι καμία ενοχή, ούτε νιώθω ανώριμη ή κάτι παρόμοιο.

Ο Ντρέηκ (aka One Piece) δεν έχει τελειώσει ακόμα (έχει περάσει τα 400 επεισόδια βέβαια). Για την Cardcaptor, θα σε γελάσω γιατί έχω δει μόνο μέχρι τη μέση περίπου (επ. 30).

Εχει 70 επεισοδια και 1 ταινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos the great

Νεοφερμένος

Ο Nikos the great αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ βλέπω ενεργά Bleach, Naruto και one piece, αλλά δεν περιορίζομαι εκεί, καθώς διαβάζω και τα περιοδικά τους online :)
Δεν το σκέφτομαι καν σαν παιδικό, απλά είναι ένα χόμπυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top