Κινούμενα σχέδια

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καμια φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
και φυσικα δεν ειναι παιδικο αυτο το θεμα!ναι,βλεπω,γιατι ειμαι ακομα παιδι.και μαλιστα τις περισσοτερες φορες βλεπω απο το STAR!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Φυσικά και βλέπω:D
Ότι πρέπει είναι το πρωί:D
Από τις σαβούρες καλύτερα


Θα συμφωνήσω... όταν αναγκάζομαι να ξυπνίσω πρωί πρωι και δεν έχω τίποτε άλλο να κάνω άυτα έχουν την πλάκα τους!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ξυπνας.
Ξυπνας ωρα που παιζουν ακομη τα παιδικα.
Σηκωνεσαι.
Πλενεσαι.
Τρως/Πινεις καφε.
Δεν καθεσαι στο πισι, γιατι ξερεις οτι απο τη νυστα θα πεσεις με τα μουτρα πανω στο πληκτρολογιο.
Αρα αραζεις ειτε στο σαλονι, ειτε στης μανας σου, ή, αν εχεις τιβι στο δωματιο σου, ξαναραζεις στο δωματιο σου.
Αρα τι σου απομενει να κανεις;
Να δεις τιβι.
Και τι ακριβως;
Παιδικα που παιζουν εκεινη την ωρα.
Simple huh;:P
Νταξ εγω πολλες φορες ξυπναω, τρωω, και ξανακοιμαμαι, ή καθομαι και στο πισι.
Αναλογα με τα κεφια παντως ναι, βλεπω.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasonous

Νεοφερμένος

Η xasonous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φυσικά κ βλέπω!!!!!
είναι το καλύτερο αντίδοτο στη βαρεμάρα!!
αλλά προτιμώ τα παλιά...αυτά που βγάζουν τώρα είναι γεμάτα βία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Να ξεκαθαρισουμε 1 θεματακι εδω.

Kινουμενα σχεδια και anime ειναι 2 εντελως διαφορετικα πραγματα.

Αρα,αυτο το τοπικ μπορει να παραμεινει εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Βλέπω μανιωδώς τα επεισόδια του Road Runner show, κάνοντας παράλληλα τελετές βουντού για να σπάσει τα πόδια του το τρισκατάρατο, ημιδαιμονικό πουλί που έχει πουλήσει την ψυχή του στο διάολο για να ξεφεύγει συνεχώς, να το πιάσει ο Wile E Coyote και να το ευνουχίσει.

Από anime βλέπω αρκετά, το αγαπημένο μου όμως είναι το Blood+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είχα δει το τέλος του road runner show στο youtube. Δεν προβλήθηκε ποτέ στην Ελλάδα. Το κογιότ πιάνει το Beep-Beep και... το ψήνει νομίζω, δεν θυμάμαι καλά, πάει καιρός. Κόβει ένα κομμάτι, το βάζει στο στόμα, το μασουλάει, κάνει «Μπλιαχ», το φτύνει και φεύγει...:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Είχα δει το τέλος του road runner show στο youtube. Δεν προβλήθηκε ποτέ στην Ελλάδα. Το κογιότ πιάνει το Beep-Beep και... το ψήνει νομίζω, δεν θυμάμαι καλά, πάει καιρός. Κόβει ένα κομμάτι, το βάζει στο στόμα, το μασουλάει, κάνει «Μπλιαχ», το φτύνει και φεύγει...:lol::lol::lol:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η ντορα η μικρη εξερευνητρια τι ωρα παιζει ρε παιδια και σε ποιο καναλι??:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Βασικά τώρα δεν βλέπω.Αν μου δωθεί η ευκαιρία βλέπω
-----------------------------------------
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η ντορα η μικρη εξερευνητρια τι ωρα παιζει ρε παιδια και σε ποιο καναλι??:lol:
Στο STAR και 9 η ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xman

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Mονο Timon & Buba και one piece.Καλο ειναι και το κογιοτ και αυτα με τον Ντοναλτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
στον κογιοτ ελεγα ''τωρα θα τον πιασει, τωρα θα τον πιασει'' αλλα τπτ:(

υπηρχε και ο γουντι ο τρυποκαρυδος

τωρα παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εννοείται... Ακόμη βλέπω το "Διάλειμμα" (TJ, Spinelli και δε συμμαζεύεται), την Peperann και όλα τα άλλα της Disney... Θυμάται κανείς το Disney Club με το Λυκούργο και την Καρολίνα? Αχ, αξέχαστες εποχές...

Επίσης, μεχρι πριν λίγα χρόνια που το είχε το Star έβλεπα τους Thundercats (Lion-O, Cheetara-οι αγαπημένοι μου... τρομερό ήταν!)

Γενικώς σήμερα, ακόμη βλέπω παιδικά και ποτέ δε βαριέμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Εγώ βλέπω φανατικά πόκεμον και γιουγκιο. Δυστυχώς το σταρ προσέχει τόσο πολύ την πρωινή ζώνή που τα πόκεμον τα έκοψε ξαφνικά στο diamond & pearl battle dimension. Δεν βάζει και το YU-GI-OH 5D's. Πάντως τα περισσότερα από τα κινούμενα σχέδια που αναφέρατε ήταν θρυλικά. Όπως και πολλά άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
εγω βλεπω οταν βαριεμαι Road Runner show και Ντοναλντ

α,βλεπω και Τουυτη με την ελπιδα οτι θα τον πιασει να τον φαει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
agent007 και AnastaZia τα ίδια έβλεπα και εγώ εκτός από ναρούτο. Μπορείτε να μου πείτε πως τελειώνει ο ντρέηκ και η cardcaptor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
καλα εγω ειμαι πορομενος με κινουμενα σχεδια γιατο οι φιλοι μου με φοναζουν μπεμπη κακο ειναι αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
όχι:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
:lol::lol::lol: χαχαχαχ πολύ φάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top