Κινηματογράφου ΑΠΘ

lenypap

Νεοφερμένος

Η lenypap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Με αφορμή το θέμα με τα μαθήματα που θα γίνουν εξ αποστάσεως και δια ζώσης. Διάβασα ότι στο ΑΠΘ θα γίνουν δια ζώσης τα εργαστηριακά μαθήματα. Γνωρίζει κάποιος ποια είναι τα εργαστηριακά στο τμήμα κινηματογράφου του ΑΠΘ στο πρώτος εξαμηνο;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Με αφορμή το θέμα με τα μαθήματα που θα γίνουν εξ αποστάσεως και δια ζώσης. Διάβασα ότι στο ΑΠΘ θα γίνουν δια ζώσης τα εργαστηριακά μαθήματα. Γνωρίζει κάποιος ποια είναι τα εργαστηριακά στο τμήμα κινηματογράφου του ΑΠΘ στο πρώτος εξαμηνο;

Ενα Εργαστήριο Σκηνοθεσίας έχεις.

Εδώ μπορείς να ενημερωθείς. https://qa.auth.gr/el/studyguide/280000079/current
 

lenypap

Νεοφερμένος

Η lenypap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τα έχω κοιτάξει αυτα. Είδα για το εργαστήριο σκηνοθεσίας, απλά ήθελα να είμαι σίγουρη ότι δεν είναι κάποιο άλλο εργαστηριακό. Ευχαριστώ!!
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Η αδερφη μου εκανε 10 % και περασε σε αυτη τη σχολη.μπορειτε να μου δωσετε καποιες πληροφοριες?θεωρειται καλη σχολη και μετα που μπορεις να δουλεψεις?
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αδερφη μου εκανε 10 % και περασε σε αυτη τη σχολη.μπορειτε να μου δωσετε καποιες πληροφοριες?θεωρειται καλη σχολη και μετα που μπορεις να δουλεψεις?
Είναι υπέροχη σχολή! Ο θείος μου τελείωσε αυτή την σχολή και πλέον δουλεύει σε δραματική σχολή τα τελευταία 3 χρόνια!
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Top